Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

smOK__

Skrill.com i przelew

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jeśli zły dział to proszę przenieść.

Korzystał ktoś z tej strony? (głupie pytanie, bo pewnie tak). Przeprowadziłem się niedawno do Holandii i na jakiś czas przestałem obstawiać mecze (ze względu na to, że nie miałem konta w banku co wiąże się z tym, że nie mogłem zrobić przelewu na buka xd). Jakiś już czas temu założyłem konto w ABN Amro (ponoć najlepszy bank w Holandii, nie wiem). Dane konto połączyłem ze skrillem (skrill.com), wszystko cacy, przyszły pieniądze, konto zweryfikowane i teraz przychodzi moment, w którym chcę przelać jakiś hajs na konto, niestety nie mogę. Po wejściu w zakładkę Upload mam takie opcje do wyboru -> http://i39.tinypic.com/bjdcnt.jpg . Jeśli wybiorę SOFORT Banking niestety wyskakuje mi taki komunikat -> http://iv.pl/images/56202410079106517442.jpg . Po wyborze Trustly jest podobna akcja, tylko że tam w ogóle nie ma Holandii do wyboru, sa tylko Polskie banki. Przelewy24 odpadają, widzę tam tylko Polskie banki. Nie mam pojęcia jak rozwiązać ten problem, może mi ktoś pomóc? Jak przelać pieniądze na tego skrilla szybko, od razu i bez problemów.

ps. wiem, że trochę chaotycznie, sorry. Holandia...:)

 

@edit

tak sobie myślę, że konto na Skrillu mam przypisane do Polski, polskiego adresu itp. Może to jest problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, nie mam skrilla, ale spróbuj właśnie przez niego ;) Może jest coś takiego jak w paypalu "Zasil konto" i już.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedys jak byl mooneybookers to automatycznie przypisywalo konto z ktorego robiles wplate i jak chciales wyplacic hajs to wlasnie na nie. Teraz jest skrill, moze zmienily sie zasady, wiele domen i jesli robiles konto na polskiej domenie to chyba masz wlasnie tylko polskie banki. Sprobuj jeszcze kliknac "other supported banks"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...