Skocz do zawartości
bacho5991

Call of Duty: Modern Warfare 2 2022

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, wd5 napisał:

ej ludzie, bo mw2 wymaga ode mnie podania telefonu. 

 

czy to bezpieczne? nie ma potem spamu? przeczytałem takie coś:

Obowiązują opłaty za przesyłanie wiadomości i danych. Więcej informacji na temat sposobu wykorzystywania powiadomień SMS przez spółkę Blizzard: kliknij tutaj .

o co chodzi? jakie opłaty?

czy można potem ten numer przenieść na jakies inne konto?

 

 

 

To chyba tylko do battle net podajesz, do konta z codem nie przypominam sobie żebym podawał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak do battle net, zastanowiły mnie te opłaty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, wd5 napisał:

tak do battle net, zastanowiły mnie te opłaty

Ja już podałem ;e xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, caleb59 napisał:

Nie wiem dlaczego ale mocno bije po wydajności ta beta, w porównaniu do MW 2019 działa wyraźnie mniej płynnie, bez AMD FSR czuć kisielek miejscami. Mam wrażenie, że wymagania sprzętowe wzrosły w tej becie na zasadzie "bo tak" lub nie jest jeszcze w pełni zoptymalizowana -  moim zdaniem obecnie wygląda wizualnie gorzej niż MW 2019 i wydajnościowo jest słabiej.

Grasz we wszystko przy każdej premierze i katujesz się tym 1070? :D Weź sobie jakąś tanią 3060Ti od górnika, śmieszna kasa jak tyle grasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Optymalizacja kwiczy. Zmiana ustawień nie wiele zmienia i klatki stoją  na poziomie 60-94fps. Dopiero skalowanie dynamiczne daje  +100 -  nie uzasadnia to w najmniejszym stopniu oferowanej oprawy (MW I 2019). Docelowo w 4k na 120fps potrzeba będzie 4090  jak nic :E

Gra się wolniej, mapy przemyślane nieco większe,  dobry DTS pozwala bezbłędnie określić lokalizację przeciwnika.

 

 

 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, zozolek napisał:

Optymalizacja kwiczy. Zmiana ustawień nie wiele zmienia i klatki stoją  na poziomie 60-94fps. Dopiero skalowanie dynamiczne daje  +100 -  nie uzasadnia to w najmniejszym stopniu oferowanej oprawy (MW I 2019). Docelowo w 4k na 120fps potrzeba będzie 4090  jak nic :E

Gra się wolniej, mapy przemyślane nieco większe,  dobry DTS pozwala bezbłędnie określić lokalizację przeciwnika.

 

 

 

gdzie ja gram od 2 dni na 120 hz skalowanie dynamiczne wylaczone i poztym ze wywala co 3 mecz gre to nie ma wiekszych problemow 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to już WW3 ma lepszy dzwiek niż to XD nie wiem co oni tam robią ale to jest padaka żeby kogoś usłyszeć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można już grać ale nie chce mi wejść do żadnego serwera, ładuje się, ładuje i kupa, chrzanie to xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kroki słychać spoko, jak jest cisza. Problem taki, że tu zbytnio ciszy nie ma przynajmniej w tdm i dominacji. Tryby "bez odrodzeń" są nieco spokojniejsze.

Mnie bardziej wpienia czystość i widoczność. Nawet normalnie nie łatwo zauważyć nie ruszającego się skulonego lub leżącego enemy w ciemnym rogu. A jak do tego dojdzie jeszcze seria wybuchów, trzęsienia ekranu, kurzu, dymu, błysków, fleszy, spływającego błota i krwi z ekranu, to już niewiele widać. Jak do tego jeszcze sam zacznę strzelać, to równie dobrze mogę zamknąć oczy :E.

Czy tak bardzo byłoby złe, jakby w tych szybkich trybach enemy miało czerwoną obwódkę? Albo chociaż friendly niebieską, zamiast tej kropki nad głową, którą widać przez ściany i często idealnie ustawia się ta kropeczka nad głową enemy ;p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem z godzinkę i muszę powiedzieć, że Beta mnie raczej zniechęciła do tego CODa - a czekałem na niego bardzo bo robi go Infinity Ward. W MW z 2019 grało mi się fantastycznie a tutaj - wolno się jakoś postać porusza, ociężale a mapy to tragedia. Mnóstwo przejść, zakamarków, okienek - co chwila ktoś gdzieś z boku z tyłu nie wiadomo skąd wyskakuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, DominixTV@TTV napisał:

to już WW3 ma lepszy dzwiek niż to XD nie wiem co oni tam robią ale to jest padaka żeby kogoś usłyszeć.

Coś jest jeszcze nie tak z audio/krokami bo to dobrze widać/słychać na killcamach - czasami jest tak, że ja kogoś nie słyszę i ten ktoś mnie zabija, a na killcamie już słychać wyraźniej, że ten ktoś tuptał koło mnie i normalnie na 100% bym to usłyszał i zareagował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli może to jednak być też problem z grą a nie zaraz przez to, że jak już to pisałem mój ciulaty słuch, bo swoje kroki jak biegniemy czy się idzie to słychać bardzo wyraźnie, ale innych już nie, nawet jak stałem w miejscu i próbowałem nadsłuchiwać, nijak nie słychać, nawet jak nie było przez moment jakiś dźwięków zagłuszających.
W końcu Wy macie zdrowy słuch jak mniemam :szczerbaty:

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się dobrze gra.Na ps5 jakiś dziwny bug z cieniami,ale na X chodzi malinowo.

Bez problemu wbija na serwery i gra się elegancko.

Preordera nie zrobię bo się tych praktyk brzydzę,ale na premierę lub krótko po łyknę.

Edytowane przez ombre070

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pozycjonowanie wrogów porównując do BF-V czy Apexa to jest imo dno totalne. Jakiś headphones bass dali zamiast HRTF dać.

gunplay jest ok, poruszanie sie itp 

ale gdyby tylko tam był jakiś tryb bez perków i killstreaków to bym grał, tak to blech, 12 osób na mapie a większy syf czasami niż na 32 tdm w bfie :D

Edytowane przez DominixTV@TTV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne bo ja mam odmienne zdanie. Słychać "tupanie" wrogów bardzo wyraźnie i ogólnie jest płacz w community, że słychać tak dobrze. Generalnie na pierwszy rzut oka to dobrze, ale w takiej grze jak COD promuje to kampienie. Muszę pograć w wolniejsze tryby typu S&D i zobaczyć jak tam to się sprawdza. 

Edytowane przez Morv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bida trochę ten MP, jakiś taki bezpłciowy i wolny. Jak na COD'a. Pierwszy MW robił o wiele lepsze wrażenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Morv napisał:

Dziwne bo ja mam odmienne zdanie. Słychać "tupanie" wrogów bardzo wyraźnie i ogólnie jest płacz w community, że słychać tak dobrze. Generalnie na pierwszy rzut oka to dobrze, ale w takiej grze jak COD promuje to kampienie. Muszę pograć w wolniejsze tryby typu S&D i zobaczyć jak tam to się sprawdza. 

Tez jestem zdziwiony bo w pierwszym tyg bety ludzie narzekali ze dźwięk jest a za mocny i za bardzo słuchac kroki, w drugim tyg bety wyszedł patch który troszk ukrócił dźwięki.

https://www.infinityward.com/news/2022/09/modern-warfare-ii-community-update-beta-weekend-two?fbclid=IwAR2lvelfzEnJfRUTwj9yoSdZ1_prJCfXN34BNZ1siVGtUHOTIfadlAYvnXE

Tip: 

Jeśli chcesz wyłączyć wizualny odrzut w becie MWII to zmień "Ruch kamery z perspektywy pierwszej osoby” na 50, a wizualny odrzut przypomina Warzone/MW2019.

Opcja dostępna tylko na PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Wu70 napisał:

Grasz we wszystko przy każdej premierze i katujesz się tym 1070? :D Weź sobie jakąś tanią 3060Ti od górnika, śmieszna kasa jak tyle grasz

1070 to na tyle mocna karta zeby sie nie przejmowac plynnoscia gier dlugi czas jeszcze . inna sprawa optymalizacja

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie do końca, bez AMD FSR Ultra quality bywało różnie i to trzeba było schodzić na wysokie detale w nowych grach w 1080p. Zgodzę się, że razem z AMD FSR można się jeszcze nie przejmować ale bez tego zostaje drastyczne cięcie detali w nowościach lub kupno konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mógłby mi pomóc? Grajac w DM mam uzycie GPU 95% i cpu w okolicach 50-60% i fps 80-100 grajac na najwyższych. Natomiast w trybie inwazja uzycie gpu jest na poziomie 60% cpu 50% i nie zależnie od ustawień mam +/-60fps

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, kisiel121 napisał:

Czy ktoś mógłby mi pomóc? Grajac w DM mam uzycie GPU 95% i cpu w okolicach 50-60% i fps 80-100 grajac na najwyższych. Natomiast w trybie inwazja uzycie gpu jest na poziomie 60% cpu 50% i nie zależnie od ustawień mam +/-60fps

jak grasz na tym

CPU: Intel Core i3 540 2x.3.06GHz@3.45GHz

GPU: MSI GTS 450 1GB DDR5 CYCLONE

to nie mam pytan

Edytowane przez AdRjiaN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, AdRjiaN napisał:

jak grasz na tym

CPU: Intel Core i3 540 2x.3.06GHz@3.45GHz

GPU: MSI GTS 450 1GB DDR5 CYCLONE

to nie mam pytan

A to stary profil :)

Acer nitro 5 rtx 3060 i5 10300h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś miał problem, że BETA w ogóle nie startuje? Znajomy chciał ze mną pograć przez weekend i o ile wcześniej gra coś tam mu się uruchamiała jak prosiła o numer telefonu tak teraz nic czy to na steamie czy battle net. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać ,że na xboxsx gra się całkiem dobrze. Gra wygląda przyzwoicie i chodzi bez zastrzeżeń aczkolwiek jeżeli chodzi o grafikę to niewiele się różni od MW z 2019 roku. Według mnie jest bardziej dynamicznie jak w poprzedniku i time to kill jest zdecydowanie krótszy.

Edytowane przez Alonz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości sprawdziłem na XSS, z automatu mi odpaliło 120Hz+VRR, widać że gra na stare konsole

19 minut temu, AdRjiaN napisał:

1070 to na tyle mocna karta zeby sie nie przejmowac plynnoscia gier dlugi czas jeszcze . inna sprawa optymalizacja

Na średnio-wysokich detalach w 1080p na pewno jeszcze długo można pograć ale jak ktoś chce Ultra w każdej najnowszej grze to już od dawna jest za słaba, można wziąć średniaka 3060Ti i znowu spokój na długo

9 minut temu, kisiel121 napisał:

Acer nitro 5 rtx 3060 i5 10300h

Pewnie bardzo wolny ram i zwalnia tam gdzie jest ważny cpu+podsystem pamięci (większe tryby, więcej graczy) albo gra spaprana :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Popularne aktualnie

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Nie no armia zawodowa w żadnym razie nie wystarczy w razie wojny z Rosją. Nasze armia w razie wojny obronnej opiera się o rezerwę. Zawodowych nie starczyłoby do obsadzenia frontu, nie mówiąc o zabezpieczeniu kolejnych linii, stolicy, przepraw. Po to zintensyfikowano ćwiczenia obecnej rezerwy, w tym szybkie kilkugodzinne mobilizacje, by się przygotować do pierwszych tygodni wojny.   Nie, Rosja nie będzie pół roku szykować się pod granicami, bo wiedzielibyśmy że zaatakują. Nie popełnia drugi raz tego samego błędu. Nasz realny scenariusz obrony zakłada obronę tzw uporczywą we wschodniej Polsce, w oparciu o miejscowości i rzeki, tak by dać czas armii na dużą mobilizację rezerwy i sił zawodowych w zachodniej Polsce. Optymistycznie też czas na przyjazd sojuszników, z tych państw, które zdecydują się wysłać kontyngent wojsk lądowych. Mamy tez plany/scenariusze natychmiastowej obrony Państw Bałtyckich, w oparciu o mieszany kontyngent zawodowo - poborowy.   Nie ma też żadnej gwarancji że inne państwa NATO wyślą swoje wojska lądowe do walk na pierwszej linii, przynajmniej nie w większej ilości. Wszystko będzie zależało od decyzji i działań USA. Ale to już tu omawialiśmy, w tym zagrożenia związane z możliwym wyborem Trumpa. P.S. Obecnie dochodzą obawy o zachowanie Słowacji i Węgier. Znaczy wiemy że pomóc nam na pewno nie pomogą, a prawdopodobnie co najmniej umożliwią siłom rosyjskim swobodny przejazd i atak na nas. Teoretycznie jest możliwe, w razie wojny z Rosją, że pronatowscy wojskowi dokonają tam przewrotów i jednak wesprą NATO, ale to opcje na dziś; proruskie władze w ciągu kilku lat wymienią dowodzących na lojalnych wobec siebie. Opcje negatywna jest taka że natychmiast się poddadzą i ich wojska dołączą do rosyjskich w zamian za obietnice zdobyczy terytorialnych. Na Węgrzech to prawdopodobne, mają duże pretensje o utratę terytorium w pierwszej połowie XX wieku.  
    • Mi zajechała procesor 4 rdzeniowy, ale jeden z najlepszych czyli i7 6700k. Jednak zmieniłem wymagania dla procesora w ustawieniach i teraz jest super przy około 50 fps. Jak nie spada poniżej 45 fps to jest płynność bardzo komfortowa.
    • Bo nie wiem po cholere na sile szukac jedynej slusznej drogi, nie ma takiej. Wiadomo jak bedzie padaka optymalizacyjna to i tak wszyscy beda czekac, ale wystarczy zaczekac 1-2 dni i bedzie wszystko jasne. Ja osobiscie biorac gre w abo wiem ze ja skoncze w miesiac, i dla mnie jest to najbardziej oplacalna opcja. Gram w jedna gre na raz, nie lubie mixowac.  Wiadomo dla kogos kto gra powoli i potrzebuje wiecej czasu albo skacze z gry na gre to nie jest dobre rozwiazanie.
    • Ja ten quest z żebrakiem zrobiłem praktycznie przez przypadek, eksplorowałem miasto i usłyszałem jak jakiś npc coś mówił do siebie jak wychodził z domu, wbiłem tam i zabrałem jego strój NPC poza tymi w gospodach, poruszają się między lokacjami, śpią w domach, chodzą do karczm, spędzają czas na rynku itp, czasami ciężko dorwać kogoś kto jest potrzebny
    • Przecież nikt wam nie karze grac na premierę która i tak będzie skopana. Poczekajcie, nich gra wyjdzie, niech ja inni sprawdza, i wtedy podejmijcie decyzje. Nie kupujcie kota w roku, nie ważne ile was to kosztuje.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...