Skocz do zawartości
bacho5991

Call of Duty: Modern Warfare 2 2022

Rekomendowane odpowiedzi

29 minut temu, AdRjiaN napisał:

1070 to na tyle mocna karta zeby sie nie przejmowac plynnoscia gier dlugi czas jeszcze . inna sprawa optymalizacja

No nie wiem, bo ja na 1060 tak nie uważam. Czy 1070 jest aż o tyle lepsze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Kynareth napisał:

No nie wiem, bo ja na 1060 tak nie uważam. Czy 1070 jest aż o tyle lepsze?

jak ktos ma takie strare juz karty to raczej nie celuje w maks detale w singlach  i/lub 120fps ale zeby pograc sobie :) i to mialem na mysli .. sam mam 1660 wiec 1070 poziom +- i nie mysle ze jest za slaba ... spidermana ladnie daje rady :) apexa i inne :D nie mus byc stale 60 . 45-55/50 tez dla mnie jest git

Edytowane przez AdRjiaN
  • Haha 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Kynareth napisał:

No nie wiem, bo ja na 1060 tak nie uważam. Czy 1070 jest aż o tyle lepsze?

To tak jakbyś zapytał, czy RTX 3070 jest tyle faktycznie dużo lepszy od 3060...

Oczywiście ze GTX 1070 zjada 1060 na śniadanie, różnica wydajności jest 30% jak nie więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się czy respawn dalej jest często pod lufami wrogów? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest.  Bardzo łatwo o" kill spawn". Szczególnie jest to widoczne w trybie Ground War. Dla mnie jest to złe zaprojektowanie map, punkt do zdobycia jest kila metrów od bazy przeciwnika.

Edytowane przez KaszaWspraju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrażenia z bety jednego z weteranów coda:

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy on gra na PC? Jak tak to kolejny "hardcore" co się na pada przerzucił. Do czego to doszło... Ostatnio jackfraga zajrzałem patrze a on na padzie gra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie podsumował ta betę, czy raczej demo jak to nazwał. ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Kynareth napisał:

No nie wiem, bo ja na 1060 tak nie uważam. Czy 1070 jest aż o tyle lepsze?

Nie aż na tyle, 1080ti jak dla mnie już jest dosyć słabe na dzisiejsze czasy a co dopiero 1070 na której są dropy do 40 fps :D

Edytowane przez mati17
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mnie nie zachwyca ta beta. Wolę wciąż w MW2019 pograć, zobaczymy po premierze jak to będzie wyglądało.

I mam wrażenie że graficznie Cold War i Vanguard lepiej wyglądają.

Edytowane przez severall

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, kadajo napisał:

Czy on gra na PC? Jak tak to kolejny "hardcore" co się na pada przerzucił. Do czego to doszło... Ostatnio jackfraga zajrzałem patrze a on na padzie gra...

On konsolowiec, ale trafiłem na jego filmik jak grał w bf1 czy bf5 na pc ale na padzie dla jaj, i pokazywał jak można konkurować grając na padzie przeciwko myszka+klawa. Wymiatał na tle innych, tylko on ma lata praktyki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 24.09.2022 o 12:12, gruzin don Leonides napisał:

od 19 teraz gramja ci co maja juz kupione granie

Pograłbym w to, ale nie za 349-449 zł. Jeszcze mnie nie &$^#*@(). Maks ile mogę za to dać, to 100 zł za tego odgzrewanego kotleta.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, MPro napisał:

Pograłbym w to, ale nie za 349-449 zł. Jeszcze mnie nie &$^#*@(). Maks ile mogę za to dać, to 100 zł za tego odgzrewanego kotleta.

Tak z ciekawości sprawdziłem cenę 60 funtów u lala ładnie sobie pojechali :D 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beta multi mnie nie porwała.

Ok fajne, ale za 70€ to nie.  A single mnie nie interesuje.

Za to w Warzone gram od czasu do czasu od samego początku i gdy wyjdzie 2 będzie to dla mnie jedyny fps w który będę grał. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, MPro napisał:

Pograłbym w to, ale nie za 349-449 zł. Jeszcze mnie nie &$^#*@(). Maks ile mogę za to dać, to 100 zł za tego odgzrewanego kotleta.

To ze 2-3lata sobie poczekasz na te 100zl.

Edytowane przez Phoenixsuple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Phoenixsuple napisał:

To ze 2-3lata sobie poczekasz na te 100zl.

Bo ja wiem, BF2042 raptem 10 miechów po premierze i na Steamie chodzi już po 120zł a w kluczykowniach można bezproblemowo wyrwać poniżej 100zł. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Element Wojny napisał:

Bo ja wiem, BF2042 raptem 10 miechów po premierze i na Steamie chodzi już po 120zł a w kluczykowniach można bezproblemowo wyrwać poniżej 100zł. 

No to pewnie nie jesteś tego świadomy ale cody acti są niedostępne w kluczykowniach a jak są to odbiegają niewiele cena od battlenet stad ich cody po kilku katach nadal kosztują grube hajsy. 

Sprawdz sobie Modern warfare z 2019r w kluczykowniach ;) 

W niektórych nie są wgl dostępne bo acti na to nie pozwala.

Pisze o wersji na PC oczywiście . 

Jak acti robi promo na MW2019 z ponad 60% rabatem po starej cenie to i tak trzeba stówkę wydać i posiłkować się kartami doładowującymi bo nie idzie płacić złotówkami a ceny są w zagranicznej walucie czyli u nas w euro. Po nowym standardzie cenowym może za 2lata będzie promo za 150zl. 

Tutaj nie ma i nie będzie czegoś takiego jak klucz za nawet 150zl po premierze z kluczykowni. 

Edytowane przez Phoenixsuple
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Phoenixsuple napisał:

No to pewnie nie jesteś tego świadomy ale cody acti są niedostępne w kluczykowniach a jak są to odbiegają niewiele cena od battlenet stad ich cody po kilku katach nadal kosztują grube hajsy. 

Sprawdz sobie Modern warfare z 2019r w kluczykowniach ;) 

Hmm faktycznie jest tak jak piszesz; mój ostatni COD to Advanced Warfare z 2014r. i jak widać nie jestem w temacie :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graficznie jest tragedia - Vanguard i MW I są po prostu lepsze. Tekstury rodem z 2005 roku...  rozumiem, że to beta, ale wątpię aby w 30 dni dało się to naprawić.

Od MW I kupowałem i  ogrywałem  wszystkie wersje, ale tutaj PASS.

Nb BF2042 się nie nabrałęm i tutaj również.

 

Edytowane przez zozolek
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafa w tej grze wygląda fatalnie, rośliny, szyby, drzwi :E Dwa razy zostałem zabity przez ścianę, podziękuję, off, a zaczynało mi iść całkiem fajnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zaskoczy SBMM to będziesz ginął nie tylko przez ściany jak dostaniesz w przeciwnym teamie spoceńców i try hardów. :E Ogólnie wbiłem końcowy 30 lvl i obecnie oprócz tego, że czuję tu Vanguarda to nie pasuje mi ciasnota mapek, mam wrażenie, że jest non stop akcja, akcja, akcja - zatrzymasz się na chwilę, giniesz - oby w pełnej wersji dodali kilka map szerszych coś jak Muzeum bo taki moshpit jak na Farmie 18 czy Hotelu to długo nie wytrzymam. :E 

Myślę, że ostatecznie ta część podzieli los (fatum) MW 2 z 2009, po genialnym CoD 4 MW 1 z 2007 ciężko go było przebić. 

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, caleb59 napisał:

Jak zaskoczy SBMM to będziesz ginął nie tylko przez ściany jak dostaniesz w przeciwnym teamie spoceńców i try hardów. :E Ogólnie wbiłem końcowy 30 lvl i obecnie oprócz tego, że czuję tu Vanguarda to nie pasuje mi ciasnota mapek, mam wrażenie, że jest non stop akcja, akcja, akcja - zatrzymasz się na chwilę, giniesz - oby w pełnej wersji dodali kilka map szerszych coś jak Muzeum bo taki moshpit jak na Farmie 18 czy Hotelu to długo nie wytrzymam. :E 

Myślę, że ostatecznie ta część podzieli los (fatum) MW 2 z 2009, po genialnym CoD 4 MW 1 z 2007 ciężko go było przebić. 

Kurde, mi lepiej odpowiada ta akcja, w vanguard duże mapy i dłuższe czekanie aż zginę nie leży mi :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie jak widać community jest podzielone. Większość graczy płacze, że to właśnie museum jest najsłabszą mapą w zestawieniu. Z porównaniem MW1 vs MW2 też nie do końca się zgadzam. MW1 zaraziło mnie COD'em, ale dopiero na MW2 miałem chęć poświęcić setki godzin. W sumie z perspektywy czasu MW1 oczywiście jest super, ale prócz tego, że były normalne serwery dedykowane pod każdym względem wolę MW2. 

Jak na razie w becie dla mnie mapy faktycznie trochę słabe, ale tym się nie za bardzo martwię bo pewnie wleci sporo mapek z MW2. Pozostaje czekać na poprawę UI które jest skopane i na 21 października by ogrywać kampanie. 

 

Ogólnie nie żałuje wydanych pieniędzy bo wiem, że w pełnej wersji będzie wszystkiego więcej i nie będzie takiej nudy jak w becie gdzie grasz kilka map na krzyż i nie odblokowujesz tylu rzeczy, ale hype który miałem też lekko zmalał. 

Edytowane przez Morv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Big_Elvis napisał:

Ok fajne, ale za 70€ to nie.

Ile?! :D

Ale Warzone będzie darmowe, tak?

W sieczkę dla ludzi z ADHD na TDM i podobnych raczej nie zamierzam grać...
No chyba, że zszargam sobie nerwy w trakcie jakichś darmowych weekendów ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Wiem co czujesz 🙂.Ja przy nim prawie pada z kompa wyrwałem.A ile było Pi.....e nie gram to nie zliczysz 😄.Ale najważniejsze że się udało.I masz satysfakcję bo to jeden z najtrudniejszych soulsowych bossow https://ebd.cda.pl/620x368/15092229f8 Patrz to
    • Więc wytłumacz mi jakim cudem bez mierzenia wystarczy odpalić gówno kalibrator HDR WINDOWS i zobaczyć w jakim trybie pokazuje detal na 1000 nit, a w jakim na 570. Potem to samo zrobić w dowolnej grze z kalibracja HDR. I w każdym innym ustawieniu niż HDR + APL HIGH, ustawienie gry na 1080 nit prześwietla obraz. Więc w swoim ustawieniu masz niby 1000 nit z uciętymi w opór detalami. Faktycznie, genialna sprawa A jak ustawisz detale na 570 to on nie ma prawa zaświecić 1000 bo właśnie to ograniczyłeś w ustawieniach.  Ale żeby nie było, zjem i odpalę grę I będę srogo zdziwiony jak nie ujrze przepalonych jasności. 
    • Przy każdej zmianie traci się na tym, że kupuje się nową kartę, a sprzedaje używaną, dlatego częste zmiany są niekorzystne finansowo, chyba że się zmienia używaną na używaną.
    • Intel kompletnie tutaj nie ma sensu raz że to do gier, a dwa że jeszcze do 1440p. Powinieneś skupić się na wydajności GPU i bić po RTX 4070 Ti Super - tutaj możesz trzymać się RTX ale CPU spokojnie brałbym 7500F bo to będzie idealne najlepsze połączenie. Za 7100 zł masz właśnie taki zestaw https://proline.pl/koszyk/2878bd11 a celując w maksa to przy dopłacie za 7500 zł z 7900 XTX https://proline.pl/koszyk/316e8335 
    • 14700F nigdy bym nie brał bo to totalny crap. Dostaniesz zawyżone napięcie, to ten CPU będzie siorbał niesamowicie dużo papu i nic z tym nie zrobisz. Do tego kompletnie nic nie wiesz jakie podzespoły otrzymasz. Druga sprawa, połączenie i7 + RTX 4070S jest dalekie od opłacalnej wydajności w zestawie do gier. Za 9200 zł na gotowo masz https://proline.pl/koszyk/35ad9d7d z Ryzen 7 7700 i RTX 4080 Super albo możesz dać i https://proline.pl/koszyk/8f26d0eb 7800X3D + RX 7900 XTX Office w jakiej wersji? 
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...