Skocz do zawartości
bacho5991

Call of Duty: Modern Warfare 2 2022

Rekomendowane odpowiedzi

28 minut temu, dzb napisał:

Ile?! :D

Ale Warzone będzie darmowe, tak?

W sieczkę dla ludzi z ADHD na TDM i podobnych raczej nie zamierzam grać...
No chyba, że zszargam sobie nerwy w trakcie jakichś darmowych weekendów ;) 

Wersja podstawowa 349zł

459zł za deluxe.

Na XSX, na PC STEAM pewnie podobnie.

Warzone 2 będzie darmowe, 199zł na premierę byłbym w stanie wydać, ta gra to nic odkrywczego. To samo będę miał za free w Warzone 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Big_Elvis napisał:

Wersja podstawowa 349zł

Niezły żart ;)

Na szczęście za 10% tej kwoty można kupić fajne shootery z klimatem - zakupiłem ostatnio Post Scriptum i zapowiada się spory fun dla człowieka starej daty jak ja...
Tak wiem, że target inny, ale...
Czy skoro młodzież lubi McDonalda, dobre restauracje mają upaść? ;) 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno jest pewne poprzedni cod spadnie z cena, a ten jak będzie kupa to tez szybko zacznie cena spadać, wystarczy sobie przypomnieć co się działo z cena Vanguard.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie tylko czekać jak ms kupi acti i wszystkie te CODy wpadną do gpu. Kwestia ceny przestanie być problemem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, kadajo napisał:

Jedno jest pewne poprzedni cod spadnie z cena, a ten jak będzie kupa to tez szybko zacznie cena spadać, wystarczy sobie przypomnieć co się działo z cena Vanguard.

Spadła trochę ale nadal drogo było a dziś mamy coda w nowej droższe cenie i zrobią ci promo z 350 na 300 ?

A MWII to nie będzie taka klapa jak VG. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Big_Elvis napisał:

Wersja podstawowa 349zł

459zł za deluxe.

Na XSX, na PC STEAM pewnie podobnie.

Warzone 2 będzie darmowe, 199zł na premierę byłbym w stanie wydać, ta gra to nic odkrywczego. To samo będę miał za free w Warzone 2.

Nowy "standard" cenowy od jakiegoś czasu zawitał również na PC i nie jest to pierwszy tytuł sprzedawany za tyle a Activision zawsze trzymało ceny Call of Duty na wysokim poziomie nawet długo po premierze. Dopiero na przecenach jak ta ostatnia https://lowcygier.pl/promocje-cyfrowe/call-of-duty-modern-warfare-2019-na-pc-za-mniej-niz-95-zl-w-battle-net/ są sensowne wyceny.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, lpcl napisał:

W sumie tylko czekać jak ms kupi acti i wszystkie te CODy wpadną do gpu. Kwestia ceny przestanie być problemem. 

Wolę zapłacić 350zł, aby do gry był jakiś próg wejścia niż borykać się z jeszcze większą falą cheaterów. Ban na konto no to co tam zakładamy nowe i dawaj od nowa. Bo nie wiem na ile to prawda z tym hardware id banem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Morv napisał:

Wolę zapłacić 350zł, aby do gry był jakiś próg wejścia niż borykać się z jeszcze większą falą cheaterów. Ban na konto no to co tam zakładamy nowe i dawaj od nowa. Bo nie wiem na ile to prawda z tym hardware id banem. 

Warzone 2 to będzie na PC wylęgarnia "cziterów"

 „Nie grajcie z PCtowcami, bo oszukują!”. Posiadacze PlayStation i Xbox mają dosyć bety CoD Modern Warfare 2 https://planetagracza.pl/beta-call-of-duty-modern-warfare-2-oszusci-cheaty-pc-cross-play/

Cheaterzy gotowi na premierę CoD: MW2, szykują nawet promocje https://www.gry-online.pl/newsroom/cheaterzy-gotowi-na-premiere-cod-mw2-szykuja-nawet-promocje/z822e78

Ja niestety kupiłem tym razem na PC i raczej nic nie da się z tym zrobić. To jest właśnie ten świetny "filing" grania na kompie a graficznie prawie to samo co na konsolach :E. I można się pucować o odczuciach M+K tak jakby na konsoli M+K w CoD'a grać się nie dało ?

 

Edytowane przez azgan
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Morv napisał:

Wolę zapłacić 350zł, aby do gry był jakiś próg wejścia niż borykać się z jeszcze większą falą cheaterów. Ban na konto no to co tam zakładamy nowe i dawaj od nowa. Bo nie wiem na ile to prawda z tym hardware id banem. 

Naprawdę wierzysz ze to zrobi ci jakaś różnicę ? Serio płacić kasę żeby było mniej cziterow w grze w której i tak ich będzie od zarypania bo firma ma to gdzieś, ważne że grają i kasa się zgadza. To jest wręcz parodia tego co się dzieje z gamingiem aktualnie :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, kadajo napisał:

Naprawdę wierzysz ze to zrobi ci jakaś różnicę ? Serio płacić kasę żeby było mniej cziterow w grze w której i tak ich będzie od zarypania bo firma ma to gdzieś, ważne że grają i kasa się zgadza. To jest wręcz parodia tego co się dzieje z gamingiem aktualnie :E

A Ricochet miał być taki super jak go zapowiadali :szczerbaty:

 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, kadajo napisał:

Naprawdę wierzysz ze to zrobi ci jakaś różnicę ? Serio płacić kasę żeby było mniej cziterow w grze w której i tak ich będzie od zarypania bo firma ma to gdzieś, ważne że grają i kasa się zgadza. To jest wręcz parodia tego co się dzieje z gamingiem aktualnie :E

Że zrobi jakąś różnicę? Myślę, że tak. Czy dalej będzie sporo cheaterów? Też odpowiedź twierdząca. Z drugiej strony tutaj paradoksalnie powinien pomóc zrąbany SBMM. Jak jakiś cheater będzie "walił" po 30-40 fragów na mecz powinien być poziom wyżej niż ja i nie trafiać do mojego lobby. 

Grając w MW 2019 nie trafiałem za często na jakiegoś ewidentnego cheatera, ale będąc szczerym nie oglądałem za dużo kill-camów tylko od razu mashowałem F, aby wrócić do gry. 

Co do grania na konsoli na myszce i klawiaturze to nie jestem przekonany. Może to kwestia bety, ale oglądając na twitchu jak ludzie grali to był płacz, że myszka pływa i ma jakieś opóźnienie. W szczególności jak jeszcze na początku był tryb 60 fps. Na 120fps oczywiście było lepiej, ale czy idealnie? 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Morv napisał:



Co do grania na konsoli na myszce i klawiaturze to nie jestem przekonany. Może to kwestia bety, ale oglądając na twitchu jak ludzie grali to był płacz, że myszka pływa i ma jakieś opóźnienie. W szczególności jak jeszcze na początku był tryb 60 fps. Na 120fps oczywiście było lepiej, ale czy idealnie? 

Możliwe że tak jest ja w betę MW2 nie grałem (sam nie sprawdzałem) bo bawię się dopiero teraz w multika MW2019 (świetnie się gra). Wcześniej obczajałem Black Ops: Cold War po podłączeniu M+K do XSX i dobrze mi się grało w trybie 120Hz z VRR ale i tak wolę grać na padzie i teraz w MW2019 śmigam na PC z padem od XSX i gram cross-play z innymi ludźmi grającymi na padach :E.

PS>

Wypróbowałem BF2042 z ciekawości jak się w to gra - Jezu ale dno. Tak jak zawsze lubiłem Battlefielda tak teraz wolę zdecydowanie pograć w multika Call of Duty i żałuję że dopiero teraz dałem się namówić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, azgan napisał:

Możliwe że tak jest ja w betę MW2 nie grałem (sam nie sprawdzałem) bo bawię się dopiero teraz w multika MW2019 (świetnie się gra). Wcześniej obczajałem Black Ops: Cold War po podłączeniu M+K do XSX i dobrze mi się grało w trybie 120Hz z VRR ale i tak wolę grać na padzie i teraz w MW2019 śmigam na PC z padem od XSX i gram cross-play z innymi ludźmi grającymi na padach :E.

PS>

Wypróbowałem BF2042 z ciekawości jak się w to gra - Jezu ale dno. Tak jak zawsze lubiłem Battlefielda tak teraz wolę zdecydowanie pograć w multika Call of Duty i żałuję że dopiero teraz dałem się namówić.

Jest z kim grać w MW2019- tzn serwery chyba ok?, bo np w cod WWII na PS5 błyskawicznie mi znalazło, a to starszy cod. Zastanawiam się wziąć na PS5 albo PC- tutaj nie wiem jak to będzie działać.

Edytowane przez Reddzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MW 2019 wiecznie żywe, tym bardziej będzie nalot po zakończonej becie MW 2 i ludzie wrócą z podwójną siłą do 28 października ale nawet i po tym terminie będzie z kim grać - crossplay to pod tym względem dobry pomysł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Reddzik napisał:

Jest z kim grać w MW2019- tzn serwery chyba ok?, bo np w cod WWII na PS5 błyskawicznie mi znalazło, a to starszy cod. Zastanawiam się wziąć na PS5 albo PC- tutaj nie wiem jak to będzie działać.

Jest z kim grać, cała masa ludzi gra teraz w MW2019 co chwilę jak daję "szybka gra" to wyszukuje mi ludzi do zabawy z PlayStation, XBOX i Battle.neta grających na padach (cross-play) ?

Gra w sumie wygląda bardzo podobnie do tego w co grałem wcześniej na XSX z tym że tutaj jest ten NVIDIA Reflex, DLSS i cienie RT.

W sumie to byłem zaskoczony ile ludzi w to pyka a to tytuł z 2019r. Battlefield 2042 to nawet podjazdu nie ma a jest teraz na STEAM w promocji za 120 zł 8:E

 

 

 

A co do bety MW2

Chyba nie było?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@azgan Jako piszesz, ze grasz na PC, działa dualsense? Czy jakbym chciał grać na padzie to trzeba korzystać z pada xboxowego- mam od series?
Wyszła promka na MW2019 na battle necie i zastanawiam się między ps5 a PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Reddzik napisał:

@azgan Jako piszesz, ze grasz na PC, działa dualsense? Czy jakbym chciał grać na padzie to trzeba korzystać z pada xboxowego- mam od series?
Wyszła promka na MW2019 na battle necie i zastanawiam się między ps5 a PC.

Działać, działa ale na zasadzie pada od PS4 czyli bez dodatkowych bajerów. Dopiero Black Ops Cold War oraz Vanguard i oczywiście MW2 korzystają z dodatkowych funkcji DualSense chociaż osobiście i tak lepiej gra mi się w Call of Duty na padzie od XSX zwłaszcza w multi bo te spusty przez to że stawiają opór bardziej przeszkadzają niż pomagają (do singla O.K).

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@azgan Mi nie chodzi o filmiki, bo to taki pad jest lepszy, to ocena subiektywna, Chciałem tylko dowiedzieć się czy ogólnie działa, Odnośnie pada XSX analogi są zbyt lekkie, jakby nie miały oporu, wystarczy lekko dotknąć, np pad ps4 czy ps5 ma te analogi "cięższe", jak to jeszcze określić, może jeszcze dodam, że jakby martwa strefa była większa w padach od Sony, stąd moje takie uczucie ciężkości, a XSX lekkości, że tylko lekko ruszę i leci ruch i przez to czasem bywa, że zmieniam czułość na niższą, bo pad za bardzo jest czuły, a z ps4/5 tego nie muszę robić.
Co do spustów to się przyzwyczaiłem, na początku nie mogłem, wyłączałem, zmniejszałem na słabszy opór ale teraz gra się normalnie, nawet w online nie przeszkadza.
To w takim razie sam to przetestuję na XSX i padzie od ps4, zresztą jest tylko wersja PS5 BO i Vanguard i MW2, więc nie dziwota, że w MW nie działa.
Dzięki za pomoc.

 


Do premiery MW2 mamy 30dni, coraz bliżej, ja raczej jak coś wezmę MW2019, z racji, że jest taniej a i tak się pogra, nie każdy przerzuca się na nowe, więc serwery nie będą świecić pustkami.
Jak na konsoli znalazło mi migiem grę w WWII, a to jeszcze starsza wersja coda. Do tego MW2 na becie tak średnio działał, dużo słabiej niż MW2019 ma działać.

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Reddzik napisał:

@azgan Mi nie chodzi o filmiki, bo to taki pad jest lepszy, to ocena subiektywna, Chciałem tylko dowiedzieć się czy ogólnie działa, Odnośnie pada XSX analogi są zbyt lekkie, jakby nie miały oporu, wystarczy lekko dotknąć, np pad ps4 czy ps5 ma te analogi "cięższe", jak to jeszcze określić, może jeszcze dodam, że jakby martwa strefa była większa w padach od Sony, stąd moje takie uczucie ciężkości, a XSX lekkości, że tylko lekko ruszę i leci ruch i przez to czasem bywa, że zmieniam czułość na niższą, bo pad za bardzo jest czuły, a z ps4/5 tego nie muszę robić.
Co do spustów to się przyzwyczaiłem, na początku nie mogłem, wyłączałem, zmniejszałem na słabszy opór ale teraz gra się normalnie, nawet w online nie przeszkadza.
To w takim razie sam to przetestuję na XSX i padzie od ps4, zresztą jest tylko wersja PS5 BO i Vanguard i MW2, więc nie dziwota, że w MW nie działa.
Dzięki za pomoc.

 


Do premiery MW2 mamy 30dni, coraz bliżej, ja raczej jak coś wezmę MW2019, z racji, że jest taniej a i tak się pogra, nie każdy przerzuca się na nowe, więc serwery nie będą świecić pustkami.
Jak na konsoli znalazło mi migiem grę w WWII, a to jeszcze starsza wersja coda. Do tego MW2 na becie tak średnio działał, dużo słabiej niż MW2019 ma działać.

Możesz spokojnie brać MW2019 ja też dopiero teraz zaczynam zabawę z trybem multi w poprzednim Modern Warfare i ludzi chętnych do gry nie brakuje. Cenowo również wygląda to zachęcająco zwłaszcza jak Ci się uda kupić w promocyjnej cenie. Co do pada to tak jak mówisz kwestia indywidualna przy czym DualSense i tak działa w MW2019 jak DualShock 4 różnica taka że inaczej leży w dłoniach. Jak masz pada od XSX to polecam sobie samemu wypróbować na czym Ci się lepiej gra. W sumie to dobrze się składa jak dopiero teraz będziesz ogrywać multika MW2019 bo umili Ci to czas na MW2 które kupisz sobie w dogodnym dla siebie momencie a CoD2019 i tak wystarczy Ci na długo bo jest co robić a sama gra jest już wystarczająco połatana. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pcham się do MW2 w tej cenie, szczególnie, że jak już pisałem, jestem osobą, która nosi aparaty słuchowe, ma ubytek słuchu na poziomie 60%+ i w multi FPS mam problemy z lokalizacją dźwięków, kroków praktycznie nie słyszę, do tego mój skill jest jaki jest, nie ma czym się chwalić- tak to określę, w bf miałem zazwyczaj na minus k/d. W Single jak nie wiedziałem skąd kto strzela, to sobie wystawiałem łeb i już widziałem skąd, a w multi to nie przejdzie i nie spędzę kilka godzin w grze, bo po takich wybuchach, strzelaninach, które dla mnie są bardzo głośne i przeszkadzają(mimo, że mam ubytek to jednak odbieram dźwięki całkiem inaczej), więc muszę robić przerwy, tutaj i tak jest "lepiej" niż w BF, bo tam jednak więcej ludzi i pojazdów co potęguje siłę odbioru dźwięku, a nie mogę całkiem wyciszyć, bo nie będę wtedy nic słyszeć.
CoD ma opcję wybierania graczy po skillu, więc jestem ciekaw jak mi będzie szło, w BF tego nie było, zresztą film który wrzucił kadajo opisuje ten "problem" albo i nie, bo nie mam doświadczenia z tymi nowymi CODami i nie wiem co o tym myśleć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SBMM w teorii powinien działać świetnie. Im dłużej i lepiej grasz tym będzie trudniej niezależnie od tego jak ci idzie aktualnie wiec gwarantuje że na początku będziesz się bawił swietnie ale szybko jeśli będziesz grał w miarę dobrze zabawa przemieni się we frustracje (zaczniesz się pocić jak to mówią) bo zaczniesz być wrzucany do lobby z graczami lepszymi. Ogólnie im więcej będziemy grali tym poziom graczy z którymi będziemy walczyć będzie rósł, i to powoduje ze gracze szukają sposobow aby manipulować tym systemem co powoduje anomalie i problemy. W tej nowej części probuja to ogarnąć (system bierze już tylko dane z kilku godzin, a nie całościowo) co w teorii powinno przynieść poprawę. Ale powinien być wybór czy chcesz grać z SMBB, czy bez tak jak w Battlefieldach.
Mam wrażenie ze w nowym MW różnorodność meczów będzie większa, czy to dobrze ? Ciężko powiedzieć, może to kwestia tweakow, bo teraz zamiast się męczyć godzinami będziesz się męczył tylko parę meczy ale sinusoida znowu powoduje ze się frustrujesz. I tak źle i tak nie dobrze.

I jeszcze na cheaterow często zaczynasz trafiać, dopiero jak masz lepsze staty, to wręcz paradoks :E System nagradza cię za dobra grę cheaterami przez to że jest ułomny i można nim manipulować :E

Wydaje mi się że po prostu teraz gramy aż zacznie robić się ciężko, wyłączamy grę i wracamy za godzinę.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Reddzik napisał:

jak już pisałem, jestem osobą, która nosi aparaty słuchowe, ma ubytek słuchu na poziomie 60%+ i w multi FPS mam problemy z lokalizacją dźwięków, kroków praktycznie nie słyszę

Na małych mapach w ogóle nie potrzebujesz dźwięku, przeciwnicy i tak są wszędzie, ja betę na próbę odpaliłem i grałem bez dźwięku bo nie chciało mi się słuchać tego nieustannego hałasu 8:E

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...