Skocz do zawartości
bacho5991

Call of Duty: Modern Warfare 2 2022

Rekomendowane odpowiedzi

 

Takie gry się kupuje na przecenie a nie na premierę.

Najgorsze jest to, że to jedna z tych gier gdzie nie masz żadnej alternatywy poza sklepem Blizzarda - albo tam albo wcale i tylko jedna cena więc przyciśnięci do ściany fani tej serii nie mają wyjścia i będą płacić ~300zł co jest absurdem samym w sobie.

  • Sad 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Skoro to ma działać na starych trupach z 2013 to szału nie będzie, gra u podstaw i silnik to pewnie nędzny refresh.

Miesiąc po premierze -35%

Jak będzie poziom jedynki to to wystarczy. Ważne aby SP był efektowny i nie za długi :D

 

Najgorsze jest to, że to jedna z tych gier gdzie nie masz żadnej alternatywy poza sklepem Blizzarda - albo tam albo wcale i tylko jedna cena więc przyciśnięci do ściany fani tej serii nie mają wyjścia i będą płacić ~300zł co jest absurdem samym w sobie.

Z CoD niestety tak jest ale na przykład Starcrafta remastered kopiłem gdzieś klucz na jakiś szopie i zadziałał.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Jak będzie poziom jedynki to to wystarczy. Ważne aby SP był efektowny i nie za długi :D

 

CoD praktycznie zawsze miał przynajmniej niezłego singla fakt że ostanie odsłony były dosyć krótkie ale działo się. Myślę że MW2 też będzie dobry ale pewnie znowu na 6-8h i koniec ?

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6-8 H idealnie.

A jak wam za krótko to sobie ustawcie najwyższy poziom trudności, będziecie grali dłużej :E

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Jak będzie poziom jedynki to to wystarczy. Ważne aby SP był efektowny i nie za długi :D

Pewnie "wystarczy" ale jednak na koniec 2022 liczyłem na nowy silnik i porzucenie starych trupów 8:E

To samo w multi liczyłem na nowy silnik chociaż stary z pewnością jeszcze "wystarczy" :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to MW 2019 nie było już na "nowym" silniku właśnie? :E

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Najgorzej, że w multi znowu będzie SBMM, niby zapewniają, że trochę to zmienią pod kątem lepszego dobierania graczy ale znając życie znowu będzie się trafiało na "mecze ściany", gdzie nagle statsy będą leciały w dół i cudem zabije się 1-2 przeciwników przez cały mecz. :E 

Silnik będzie ten sam co w MW 2019 i Vanguardzie więc nie ma czym się jarać. Skoro premiera w październiku to otwarta beta pewnie we wrześniu.

Edytowane przez caleb59
  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co tam mieli w 2019 (mogła być jakaś zmiania) ale przez nowy w 2022 mam na myśli (nadzieję) na coś co odcina się od konsol z 2013 bo inaczej to on nowy tak naprawdę za bardzo nie będzie :P

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najwazniejsze zeby dlugie wslizgi byly :] 

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

To jest nagrane kamerą czy wyrenderowane na silniku gry (pytam się poważnie)?

To render CGI, tego samego używają do przerywników od 2019 roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
 

To render CGI, tego samego używają do przerywników od 2019 roku.

To nie jest zaden render CGI, wszystko jest real, a znani gracze coda byli zaproszeni na Event w to miejsce.

3IN8ZOR.jpg

Edytowane przez Phoenixsuple
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie, wyraźnie widać ze to redner. Nie moja wina ze nie potrafisz odróżnić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
 

Jak to nie, wyraźnie widać ze to redner. Nie moja wina ze nie potrafisz odróżnić ;)

Kup sobie okulary jak ty nie odrozniasz rzeczywistosci od renderu ?

Wystarczy wejsc na twitter , zeby to zweryfikowac i poszukac wiecej zdjec oraz filmow z tego Eventu ;)

To tez rendder :lol2:

 

Edytowane przez Phoenixsuple
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla ciebie pewnie wszystkie przerywniki w MW to rzeczywistość ?

O czym ten 13 sekundowy filmik z ma świadczyć ? Ze parę kolesi wsiadło do śmigłowca ? Pewnie tymi iphonami to nagrali wszytko ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Dla ciebie pewnie wszystkie przerywniki w MW to rzeczywistość ?

Przestan sie osmieszac jako moderator bo juz raz dales gafe a teraz pajacujesz.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Przestan sie osmieszac jako moderator bo juz raz dales gafe a teraz pajacujesz.

Ostrzegam cie tylko raz.

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
 

Ostrzegam cie tylko raz.

Dałem ci dobitny  dowód, ze to nie render a Ty mi piszesz ze nie odróżniam rzeczywistości i straszysz banem ? Mam nadzieje ze zdjęcie oraz film cię w tej kwesti oswiecily ;)  Jak widać racji nie miałeś. Już raz dostałeś ostrzeżenie za niekompetencje, robisz to ponownie. 

Edytowane przez Phoenixsuple
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie dałeś to raz a za wycieczki osobiste i kolejny raz w stronę moderatorstwa wyłapiesz pernbana. Gwarantuje ci. Na tym zakończmy ta rozmowę. Nie raz ci tutaj niejeden użytkownik zwracał uwagę jak chamsko się odnosisz do innych niech to będzie wisienka na torcie twoich osiągnięć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
 

Nic nie dałeś to raz a za wycieczki osobiste i kolejny raz w stronę moderatorstwa wyłapiesz pernbana. Gwarantuje ci. Na tym zakończmy ta rozmowę. Nie raz ci tutaj niejeden użytkownik zwracał uwagę jak chamsko się odnosisz do innych niech to będzie wisienka na torcie twoich osiągnięć.

Przecież to ty zacząłeś pisząc mi ze nie odróżniam rzeczywistości ? Rozumiem ze twoje wycieczki są akceptowane ? Ja ci podałem solidne argumenty w postaci prawdziwej foty z tego miejsca i krótki film gdzie na końcu widać tez to miejsce. Ty poza wycieczka do mnie nie napisałeś nic konkretnego i to ty pierwszy zrobiłeś wycieczkę do mnie. Wiec zanim kogoś będziesz pouczał to zacznij od siebie bo gdybys Ty nie robił pierwszy wycieczek to nie byłoby z mojej strony odpowiedzi w ten sposób. A jeśli prawdziwe foty i filmy do ciebie nie przemawiają no to lepszego argumentu już nie znajdę. EOT

Edytowane przez Phoenixsuple
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślisz ze wyedytowałeś posta i jesteś sprytny ? Kazałeś mi kupić okulary. Człowieku kończę z tobą rozmowę. Lecisz z tego forum. W innym temacie tez już kolejny użytkownik napisał jak błysnąłeś inteligencja. Znudziło mi się tolerowanie twojego zachowania.

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

 

 

Edytowane przez azgan
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

CoD jaki jest każdy widzi, dalej głęboko w starej generacji :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...