Skocz do zawartości
bacho5991

Call of Duty: Modern Warfare 2 2022

Rekomendowane odpowiedzi

No pograłem kilka meczy, wszystko póki co tak jak było czyli nie spotkałem problemów. Karnet bojowy wyszedł mi 25zł bo musiałem dokupić 500CP więc nie ma biedy, reszta to już grind i następne karnety będą "za darmo" bo w samym sezonie 1 jest 1400CP do odblokowania za same granie a koszt karnetu bojowego to 1100CP więc pod tym względem na szczęście nic się nie zmieniło na gorsze i bardzo dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wam z z predkoscia pobierania? U mnie spadlo z 20MB/s na 1MB/s przy 70% (pobierało mi 50GB) - światło 1GB

Edytowane przez Herus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten DMZ jeszcze średnio ogarniam. Wydajnościowo oczywiście w dupe względem multika i kampani. Będzie trzeba zjechać z detalami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te białe artefakty które pojawiają się w grze to wina aktualizacji, sterów czy czego? widzę ze dużo osób to ma :E

Edytowane przez dawidoxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

800 baniek i server queue... ja pierniczę, ale partacze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, caleb59 napisał:

Jakiś screenshoot?

Dobra to wina sterowników ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, caleb59 napisał:

No pograłem kilka meczy, wszystko póki co tak jak było czyli nie spotkałem problemów. Karnet bojowy wyszedł mi 25zł bo musiałem dokupić 500CP więc nie ma biedy, reszta to już grind i następne karnety będą "za darmo" bo w samym sezonie 1 jest 1400CP do odblokowania za same granie a koszt karnetu bojowego to 1100CP więc pod tym względem na szczęście nic się nie zmieniło na gorsze i bardzo dobrze.

No ja mam 400 CP potrzebuje tego jednego darmowego i też, dokupię 500 za, 5 euro revolutem wyjdzie, 23 zł 50 groszy ?

Edytowane przez AlienT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem mw2 i warzone pobrane, 2 dni temu grałem ostatnio i teraz pobiera mi 52gb z jakiegoś powodu z zawrotną prędkością 44kb/s xD!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu idzie pograć! HC RULEZ!!!

Oczywiście SBMM i gówniane mapy i tak powodują żenadę, ale w KOŃCU idzie jakoś zabijać gnojków!

EDIT: Nie ma nadziei dla tej giery. KONIEC. Jak HC i idzie coś ugrać, to kampią tak perfidnie, że tupet. Mapy tragedia. TRA-GE-DIA. Odinstalowuję to ścierwo definitywnie.

Edytowane przez Sponsi
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, dawidoxx napisał:

Dobra to wina sterowników ;) 

Ja na najnowszych z dnia dzisiejszego (526.98) i przynajmniej w multi nie miałem problemów, może to jakiś błąd związany z Warzone/DMZ?

Godzinę temu, Sponsi napisał:

W końcu idzie pograć! HC RULEZ!!!

Oczywiście SBMM i gówniane mapy i tak powodują żenadę, ale w KOŃCU idzie jakoś zabijać gnojków!

EDIT: Nie ma nadziei dla tej giery. KONIEC. Jak HC i idzie coś ugrać, to kampią tak perfidnie, że tupet. Mapy tragedia. TRA-GE-DIA. Odinstalowuję to ścierwo definitywnie.

No mapy to jest lekko mówiąc lipa, tzn. są ok dla osób które lubią non stop spocone granie i non stop psychopatyczną akcję. Mnie to też męczy bo się słabo odnajduję, jednak mapy z MW 2019 dla mnie były w sam raz, tam się najlepiej czułem a tutaj z kolei czuję ale zmęczenie kiedy ubijam 1-2 za raz a 3 wychodzi mi z boku czy na plecy i to jest normalne bo mapy są tak skonstruowane i karłowate. W ogóle nie wiem czy zauważyliście ale nie ma trybu 10 vs. 10 chociaż tą decyzję akurat rozumiem bo jak wyżej - mapy są małymi klitkami. Cały czas próbuję się przestawić, coś tam ugrać ale tego typu mapy po pierwsze premiują szybkostrzelność oraz 1 hit 1 kill, czyli wszelakie pistolety maszynowe czy szybkie AR to jedyny słuszny wybór oraz wyborówki co kładą na 1 hita. Jak grasz np. kałachem 5.45 to masz w 80% przypadków problem nawet jak pierwszy zaczniesz strzelać a to tylko przykład.

Póki co trzyma mnie przy grze feeling strzelania bo jest tak samo spoko jak w MW 2019 ale zdecydowanie potrzeba grze potężnego rebalansu statystyk broni i dodatków. Z moich obserwacji to tak jak na początku większość latała z AK 74u czy M4A1 tak teraz strasznie dużo widzę Steyer AUG czy SP-R (klasyk :E ) albo z pistoletów maszynowych króluje Vector oraz MP7 co już za czasów MW 2019 doprowadzało mnie do wewnętrznego wrzenia. Zobaczyć kałacha 7.62 to rzadkość bo chyba ludzie zdali sobie sprawę, że tylko szybkostrzelność i ADS albo śmierć i frustracja, kekw.

Edytowane przez caleb59
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukanie rozgrywki w Modern Warfare 2 trwa dość długo, dość długo trwa też przystąpienie do samej gry, jak już ląduję na spadochronie - okazuje się że to jakieś lobby..? Które już przecież było wcześniej, później już właściwy krótki lot 3 minuty gry, - strzał w plecy i gułag. i tak w kółko.

Generalnie na 30 minut spędzonych z grą, samej gry miałem około 2 minut. Kogoś ostro POJEBAŁO.

Jak uruchamiam Battlefielda 4 to od razu mam serwer, z tym serwerem od razu się łączę, jak się połączę to od razu wchodzę do gry, na respawn czekam 5 sekund. W MW2 spędziłem "miło" czas oglądając menu, i powtarzalne oskryptowane animacje. Samej gry w zasadzie tam nie ma. A to o samą grę przecież chodzi.

Dlatego lubię takie gry jak CS czy Battlefield - w moim przypadku intensywnie graną 3 i obecnie 4. I chyba nic się nie zmieni.

Nie jestem mistrzem rozgrywki, ale wiem, że jak uruchomię którąś z tych gier to się pobawię, poćwiczę strzelanie i wyłączę.

MW2 jest przeładowane, ekranami ładowania, ekranami latania, lądowania, srania biegania a później kulka w łeb i zamiast respawnu to jakieś strzelanie w gułagu. Ta gra robi wszystko żeby gracz był odciągnięty od właściwej rozgrywki.

Boże niech dadzą zwykłą mapę deathmach, żadnego lądowania, gułagu. Po prostu odpalasz grę, szukasz interesującej cię mapy i wskakujesz od razu do gry. K0rwa to jest takie proste. Tak się kiedyś robiło gry. Co w tym złego było?

Edytowane przez Legoman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Legoman napisał:

szukanie rozgrywki w Modern Warfare 2 trwa dość długo, dość długo trwa też przystąpienie do samej gry, jak już ląduję na spadochronie - okazuje się że to jakieś lobby..? Które już przecież było wcześniej, później już właściwy krótki lot 3 minuty gry, - strzał w plecy i gułag. i tak w kółko.

Generalnie na 30 minut spędzonych z grą, samej gry miałem około 2 minut. Kogoś ostro POJEBAŁO.

Jak uruchamiam Battlefielda 4 to od razu mam serwer, z tym serwerem od razu się łączę, jak się połączę to od razu wchodzę do gry, na respawn czekam 5 sekund. W MW2 spędziłem "miło" czas oglądając menu, i powtarzalne oskryptowane animacje. Samej gry w zasadzie tam nie ma. A to o samą grę przecież chodzi.

Dlatego lubię takie gry jak CS czy Battlefield - w moim przypadku intensywnie graną 3 i obecnie 4. I chyba nic się nie zmieni.

Nie jestem mistrzem rozgrywki, ale wiem, że jak uruchomię którąś z tych gier to się pobawię, poćwiczę strzelanie i wyłączę.

MW2 jest przeładowane, ekranami ładowania, ekranami latania, lądowania, srania biegania a później kulka w łeb i zamiast respawnu to jakieś strzelanie w gułagu. Ta gra robi wszystko żeby gracz był odciągnięty od właściwej rozgrywki.

Boże niech dadzą zwykłą mapę deathmach, żadnego lądowania, gułagu. Po prostu odpalasz grę, szukasz interesującej cię mapy i wskakujesz od razu do gry. K0rwa to jest takie proste. Tak się kiedyś robiło gry. Co w tym złego było?

Ziomek ale to jest BR a nie mp, chcesz deathmatchu to kup pełną wersję tylko pod mp :)

Ogólnie nowy warzone nie jest zły ale jednak wolę zwykły mp. 

Edytowane przez jerryyy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, jerryyy napisał:

Ziomek ale to jest BR a nie mp, chcesz deathmatchu to kup pełną wersję tylko pod mp :)

Ogólnie nowy warzone nie jest zły ale jednak wolę zwykły mp. 

ale to mnie nie interesuje - CS też jest darmowy - ale to nie znaczy że mam oglądać 15 minut oskryptowane filmiki zamiast grać.

Oceniam zawartość - tyle.

Edytowane przez Legoman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, Legoman napisał:

ale to mnie nie interesuje - CS też jest darmowy - ale to nie znaczy że mam oglądać 15 minut oskryptowane filmiki zamiast grać.

Oceniam zawartość - tyle.

Nie porównuj cs z warzone (battle royale) bo to dwie zupełnie inne rozgrywki (jedynie co jest wspólne to strzelanie).

Jak pisałem wyżej jeśli chcesz tdm, dm, s&d i grać non stop bez ekranów to kup mw2 :)

Edytowane przez jerryyy
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Legoman
Nie rozumiem jak można porównywać Warzone, który jest Battle Royalem do CS/BF/COD multi, Warzone to już prędzej konkurencja dla PubG, a nie dla CS czy BF, dm, tryby podboju-conquest to całkiem inna gra.
Ja np nie gram w tego typu gry, wolę standardowe tryby jakie oferuje CoD/BF.

Jak chcesz darmową strzelankę na "zasadach" BF/CoD to masz World War 3.

Podobnie wygląda rozgrywka w PubG, tak się gra w BR, to trzeba lubić.

Edytowane przez Reddzik
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miło z ich strony że  CP przenieśli z warzone 1, u mnie podobnie wystarczyło dokupić 500

Nowa mapa ogromna,  słabo  widoczne oznaczanie na mapie, gułag tragedia,  strażnik strasznie irytujący. 

Ludziom bez MWII trochę współczuje expienia wszystkich broni od zera. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, jerryyy napisał:

Nie porównuj cs z warzone (battle royale) bo to dwie zupełnie inne rozgrywki (jedynie co jest wspólne to strzelanie).

Jak pisałem wyżej jeśli chcesz tdm, dm, s&d i grać non stop bez ekranów to kup mw2 :)

mi nie chodzi tak bardzo o model rozgrywki, co o potwornie mozolny proces przystępowania do gry, później jak się ginie to beznadziejne potyczki w gułagu. Ja NIE KONTESTUJĘ zasad BR, te są ciekawe i same w sobie grywalne, to ta cała otoczka rozbijająca gameplay jest zj#b@na.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, Legoman napisał:

mi nie chodzi tak bardzo o model rozgrywki, co o potwornie mozolny proces przystępowania do gry, później jak się ginie to beznadziejne potyczki w gułagu. Ja NIE KONTESTUJĘ zasad BR, te są ciekawe i same w sobie grywalne, to ta cała otoczka rozbijająca gameplay jest zj#b@na.

No cóż tak chcieli to tak zrobili, urozmaicili swój BR żeby nie był tylko kolejnym BR na rynku.

Wcześniej pisałeś o graniu takim od razu, szybkim jak w dm dlatego odpisałem że jak chcesz szybkie potyczki bez ekranów to masz multiplayer w mw2 czy mw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W WZ1 też tak to wyglądało, ja nie grałem, ale widziałem gameplaye, czasem jakiś stream, ale mnie to nie kręci, więc osobiście nigdy nie grałem w żadnego BR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, DarkEater napisał:

Miło z ich strony że  CP przenieśli z warzone 1, u mnie podobnie wystarczyło dokupić 500

Nowa mapa ogromna,  słabo  widoczne oznaczanie na mapie, gułag tragedia,  strażnik strasznie irytujący. 

Ludziom bez MWII trochę współczuje expienia wszystkich broni od zera. 

Do tego skomplikowali szukanie znajomych do gry, wcześniej F2 i miałem całą listę a teraz trzeba kopać. Sama gra póki co odpycha, wolałem jednak stare warzone i rebirth.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku grałem ze znajomymi ale to było za dużo na moje nerwy :D jedynie wracałem gdy były jakieś eventy (najlepszy event to z halloween).

Z nowym warzone będzie to samo, zagram jak będą jakieś eventy ew. coś ze znajomymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...