Skocz do zawartości
dery

Diablo 2 Resurrected

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem zaraz po premierze - w myśl zasady, by nie kupować preorderów, ponieważ chciałem grać z przyjacielem.

D2R samo w sobie nie jest złą grą, jest niemal tak samo dobrą jak było D2 - z tą różnicą, że w w D2R więcej items spada, jednak oddałem grę po kilku godzinach.

Oczywiście nie dało się dostać na serwery, niektóre gamingowe cucki napiszą, że to normalne przy premierze tak głośnego tytułu - może dla was to normalne, a dla Blizzarda, że tak was traktuje.
Chyba nie myślicie, że Blizzard nie wiedział jaki jest hype na grę i że konieczne będzie więcej serwerów, oni doskonale to wiedzieli - dziwnym trafem są zaskoczeni za każdym razem.
Po prostu wyliczyli ilu graczy zostanie po tygodniu/dwóch i że bardziej opłaci się splunąć graczom w twarz, niż postawić dodatkowe serwery, które i tak za miesiąc trzeba będzie likwidować.

Co do D2R to gra się broni, jest po prostu dobra - jednak to gra sprzed 20 lat i aż prosi się o dodatkowe akty i dodatkowe przedmioty oraz resztę contentu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, HitmanUPR napisał:

Co do D2R to gra się broni, jest po prostu dobra - jednak to gra sprzed 20 lat i aż prosi się o dodatkowe akty i dodatkowe przedmioty oraz resztę contentu

Oni by tego nie umieli zrobić czysto fizycznie, mechanicznie tak jak Redzi nie potrafili zrobić dobrego AL Policji co mówił Sasko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda widzialem tylko gameplaye D2:R i gra pomimo dobrej grafiki wydaje sie przestarzala - chodzi mi o mechanike.

To nie jest dobre rozwiazanie na dzisiejsze czasy, aby moc uzywac tylko 2 skilli, na prawym i lewym przycisku myszki. Dzisiaj trzeba miec tez kilka na klawie. Myslalem, ze to zmienia. Tak samo po co tyle butelek miec na raz.

Druga rzecza sa dosc duze wygenerowane obszary dla gracza. Wole przechodzic troszke szybciej obszar niz grac 2 godziny na jednej mapie + podziemia. Wtedy gra sie tak nie nudzi.

Rozumiem, ze tak bylo w klasycznym D2+LoD, w ktorego gralem duzo ale na dzisiejsze czasy D2:R nie zachwyca.

Obie tez rzeczy sa naprawione w tak znienawidzonym D3. Ta gra IMO na prawde wydaje sie lepsza niz D2:R.

Edytowane przez daerragh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

D4 widzialem tylko jeden filmik i wydawala mi sie podobna do D3. I dobrze, nie ma po co na sile wymyslac kola na nowo. Jesli cos bylo dobre w D3, to niech to przeniosa lub ewentualnie dalej zmodernizuja.

Edytowane przez daerragh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PTR jest tylko na pc? Czy na xbox tez?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram SP offline i chwilkę temu miałem nasycać u Charsi hełm dla nowego Droo. Swoim zwyczajem wyłączyłem, backupowałem sejwa, odpalam ponownie, a tu lista postaci pusta. Dzięki "Pradawni bogowie", że mam zwyczaj bekapowania sejwów. P. S. Jest to dobra metoda na rollowanie maksymalnych słów runicznych czy hazardy bez straty złota.  

Edytowane przez derwal
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam grę na koszmarze (poziom zaraz za normalnym). Gram czarodziejką. Zresetowałem umiejętności i tutaj pytanie : w co warto zainwestować z umiejętności? Jaki build zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Mudżahedin napisał:

Zaczynam grę na koszmarze (poziom zaraz za normalnym). Gram czarodziejką. Zresetowałem umiejętności i tutaj pytanie : w co warto zainwestować z umiejętności? Jaki build zrobić?

Blizzard soso albo Frozen orb/fire ball hybrydę soso , 

 

 

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej zajrzec do zrodel, ktore sa lepsze merytorycznie:

w w PL jedeny wg mnie dobry kanal to Stary Dziad. Reszta wlacznie z Nadinem to bardziej nieudolna wersja kopiuj-wklej zagranicznych filmow ;) 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, amsztel napisał:

Lepiej zajrzec do zrodel, ktore sa lepsze merytorycznie:

w w PL jedeny wg mnie dobry kanal to Stary Dziad. Reszta wlacznie z Nadinem to bardziej nieudolna wersja kopiuj-wklej zagranicznych filmow ;) 

Nadin kopiuje od mrlsclamas i dbrunskiego i tłumaczy to na język polski więc jest ok 

  • Like 1
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grając miałem poczucie jakby drop% został mocno podkręcony względem starszej wersji a szczególnie jeśli chodzi o runy. W D2LOD grałem kiedyś około 8 lat i ani razu taki drop nie trafił mi się jak tutaj podczas przejścia pierwszą postacią , kuźnia na normal PUL , na koszmarze VEX a na piekle ZOD gdzie przez 8 lat nawet go nie widziałem w grze. Fajnie jakby już wprowadzili ten sezon bo nie chce robić kolejnej postaci by po miesiącu przeszła na nonladder a właśnie korci mnie pograć znowu amazonką w buildzie java.

  • Confused 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Szark123 napisał:

Grając miałem poczucie jakby drop% został mocno podkręcony względem starszej wersji a szczególnie jeśli chodzi o runy. W D2LOD grałem kiedyś około 8 lat i ani razu taki drop nie trafił mi się jak tutaj podczas przejścia pierwszą postacią , kuźnia na normal PUL , na koszmarze VEX a na piekle ZOD gdzie przez 8 lat nawet go nie widziałem w grze. Fajnie jakby już wprowadzili ten sezon bo nie chce robić kolejnej postaci by po miesiącu przeszła na nonladder a właśnie korci mnie pograć znowu amazonką w buildzie java.

Niemozliwe, zeby wypadly Tobie takie runy z kuzni...

image-2022-02-13-191704.png

Edytowane przez amsztel
  • Confused 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najwidoczniej mam jakąś zboostowaną wersje bo nie widzę innej opcji. Pul w sumie zostawiłem bo w momencie startu gry ceny były koszmarne , Vex poszadł na Occu a ZOD rozmieniłem by kupić reszte a i tak nikt nie chciał dać jego prawdziwej wartości. Też na piekle podczas robienia Izuala poleciał mi amu tal-rasha z ciekawszych dropów ale już na MF-run nic specjalnego nie pociało. Jeżeli to co wrzuciłeś jest oficjalne to jakimś cudem oszukałem grę i w sumie dość fajnie wyszło bo dość szybko czarodziejkie na orby zrobiłem i spokojnie mogę latać nią na mf-runki i uzbrajać kolejne postacie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak - to sa oficjalne dropy :) Generalnie z kuzni na hellu nie ma prawa wypasc nic wyzej niz GUL.

PS> Ale calkiem mozliwe, ze wypadl Tobie Zod z jakiego potworka tuz kolo kuzni, bo przeciez to lvl85 area :) 

Edytowane przez amsztel
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem w D2LOD przez 8 lat na Bnet i uwierz że wiem co to kuźnia , tak samo zdajesz sobie sprawe że aby zrobić kuźnie solo to jednak trzeba wyczyścić sobie strefe by na spokojnie przywalić malusem 3 razy i mimo że nie wierzysz i się nie dziwie wyleciał mi ZOD który mimo wszystko stał się kamieniem u nogi bo nikt nie chciał go rozmienić. Zdecydowanie wolałym JAH albo BER by zacząć budować enigme na hammera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie tak, ze ja Tobie nie wierze. Sam grales przez tyle lat w D2 to wiesz jakie runki wypadaja z kuzni. Mozliwe, ze jakiegos buga miales? (fajny bug swoja droga :D ).

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W koncu dokoksowalem swoja amke tak, ze mucha nie siada :cool3:

Capture.JPG

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drop na pewno lepszy i dużo lepsze items dropiłem niż w klasycznym D2, natomiast D2R o ile jest świetną grą, to wymaga potężnego dodatku, bo jest po prostu króciutkie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wleciał patch 2.4. No trzeba przyznać, change log długi jest. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...