Skocz do zawartości
dery

Diablo 2 Resurrected

Rekomendowane odpowiedzi

Jak tam wygląda gra? Teraz jest promo na D2R, zastanawiam się czy nie wziąć na PC- choć brałem pod uwagę PS5, ale na PC też można w razie czego grać na padzie,
Coś się poprawiło od premiery? Mało znam grę, kiedyś grałem do patcha był to bodajże v1.08, ale nigdy nie ograłem koszmaru ani piekła- jak mnie pamięć nie myli. Zagrałbym w tej odświeżonej oprawie.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, Reddzik napisał:

Jak tam wygląda gra? Teraz jest promo na D2R, zastanawiam się czy nie wziąć na PC- choć brałem pod uwagę PS5, ale na PC też można w razie czego grać na padzie,
Coś się poprawiło od premiery? Mało znam grę, kiedyś grałem do patcha był to bodajże v1.08, ale nigdy nie ograłem koszmaru ani piekła- jak mnie pamięć nie myli. Zagrałbym w tej odświeżonej oprawie.
 

Na pc jest najlepsza wersja , chociaż na konsolach mają dodać lobby itd , pc>Xbox bo poprzez grupy można handlować>ps nie polecam

Gierka godna polecenia na pc i ewentualnie xbox

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info, chyba wezmę, bo zawsze odkładałem, a zagrałbym w jakiegoś nowego hack&slasha, a ostatnio mnie też naszło na Diablo, szczególnie, że czekam na D4, bo Immortal to "zło".

Jestem ciekaw ile pamiętam z gry. Trzeba poszukać jakiś buildów, by nie robić potem reseta.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz, warto :DCo do buildow to normala i kosz przeleć "na pałę" żeby zapoznać się z grą. Potem dopiero weź się za czytanie poradników i dobierz sobie build pod siebie.  Resety masz 3 na każdą postać, a nawet jak je wykorzystasz to jest jeszcze inna opcja ;)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, Reddzik napisał:

Dzięki za info, chyba wezmę, bo zawsze odkładałem, a zagrałbym w jakiegoś nowego hack&slasha, a ostatnio mnie też naszło na Diablo, szczególnie, że czekam na D4, bo Immortal to "zło".

Jestem ciekaw ile pamiętam z gry. Trzeba poszukać jakiś buildów, by nie robić potem reseta.

Reset masz po wykonaniu siedliska zła na każdym poziomie trudności , na początek polecam albo czarodziejkę pod Blizzard albo paladyna hammera , 

Ten gość ma świetne poradniki

Edytowane przez voltq
  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.
Coś podpatrzyłem, chyba Czarka pójdzie na pierwszy rzut, choć kiedyś najwięcej grałem zabójczynią, czarką i amazonką, tak Czarka musi iść na pierwszy rzut, bo choć sporo pamiętam z grania nią, jak i Amazonka z wielostrzałem?! to patrzę się przez pryzmat upgrade'u graficznego, więc te wszystko efekty czarów jak patrzę na filmiki to mi się podobają.

Grać online, czy ten cały ladder- nigdy nie grałem w laddera w D2, to pewnie niczym się nie różni od sezonu w D3. Bo offline to na razie nie będę się bawić(ewentualne mody tak jak kiedyś), na razie poszedłbym w online ewentualnie ladder.
Jutro kupię, ściągnę i pogram.

Edytowane przez Reddzik
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Reddzik napisał:

Dzięki.
Coś podpatrzyłem, chyba Czarka pójdzie na pierwszy rzut, choć kiedyś najwięcej grałem zabójczynią, czarką i amazonką, tak Czarka musi iść na pierwszy rzut, bo choć sporo pamiętam z grania nią, jak i Amazonka z wielostrzałem?! to patrzę się przez pryzmat upgrade'u graficznego, więc te wszystko efekty czarów jak patrzę na filmiki to mi się podobają.

Grać online, czy ten cały ladder- nigdy nie grałem w laddera w D2, to pewnie niczym się nie różni od sezonu w D3. Bo offline to na razie nie będę się bawić(ewentualne mody tak jak kiedyś), na razie poszedłbym w online ewentualnie ladder.
Jutro kupię, ściągnę i pogram.

Online jest handel , offline możesz ustawić komendę players 2-8 i na offline mapy są zapamiętywane, ja offline tylko przeszedłem sobie raz normal kosz i piekło czarką blizz a potem grałem online hammerem i ww barbem 

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że jest handel itd, kiedyś jak grałem to miałem pirata i grywałem na modach, by mieć większą skrzynkę itd. Diablo 2 nigdy nie grałem online, nie mam swojej oryginalnej kopi, teraz kupiłem w $, zawsze te kilka złotych taniej niż w Euro, ściąga się prawie max łączem, lada chwila będzie, ale zagram jak wrócę z ogrodu od cioci, idę po jakieś "zielone" z ogrodu.

Mam nadzieję, że będzie fajnie się grało, bo jednak niektórych odpycha stara mechanika, choć mi się wydaje, że nie powinno być tak źle, ale na gameplayach widać ten "dziwny" bieg postaci.
Zresztą po patchu 2.4 widać kilka poprawek, jak i dodali "makro" więc można klikać bezpośredni w skill- używać umiejętności, bo jak wiadomo wpierw trzeba było wybrać skill i dopiero klikać PPM.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak warto kupować to Diablo na promocji? Od razu dodam, że za dzieciaka dwójka mi się nie podobała, wolałem Baldury ale teraz po latach lubię sobie ponawalać stworki w trójce i immortal.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, raziel88 napisał:

I jak warto kupować to Diablo na promocji? Od razu dodam, że za dzieciaka dwójka mi się nie podobała, wolałem Baldury ale teraz po latach lubię sobie ponawalać stworki w trójce i immortal.

Tak

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, raziel88 napisał:

I jak warto kupować to Diablo na promocji? Od razu dodam, że za dzieciaka dwójka mi się nie podobała, wolałem Baldury ale teraz po latach lubię sobie ponawalać stworki w trójce i immortal.

Zakladam ze 3 i immortal podobaja Ci sie z racji na dynamike rozgrywki wiec dwojka nie bedzie dla Ciebie. 

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A fabuła tak chociaż na 10 godzin wystarcza? Widziałem na youtube full walkthrough taki na około dwanaście i pół godziny ale z drugiej strony kolega mówi mi, że to lipa i on przeszedł w pięć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Średnia wg. tego portalu to 18h:

https://howlongtobeat.com/game?id=88869

Nie wiem jak kolega przeszedł w 5h. :D  Chyba już wylevelowaną postacią.

W dniu 23.06.2022 o 14:23, raziel88 napisał:

I jak warto kupować to Diablo na promocji? Od razu dodam, że za dzieciaka dwójka mi się nie podobała, wolałem Baldury ale teraz po latach lubię sobie ponawalać stworki w trójce i immortal.

Niet, wciąż za drogo.Jak będzie za 50 zł to tak dla nostalogii i fabuły. To jest to samo D2 co 20 lat temu, wieje archaizmem na kilometr i nic nowego nie dodali.

Edytowane przez Jaycob
  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Jaycob napisał:

Średnia wg. tego portalu to 18h:

https://howlongtobeat.com/game?id=88869

Nie wiem jak kolega przeszedł w 5h. :D  Chyba już wylevelowaną postacią.

Niet, wciąż za drogo.Jak będzie za 50 zł to tak dla nostalogii i fabuły. To jest to samo D2 co 20 lat temu, wieje archaizmem na kilometr i nic nowego nie dodali.

Trochę nowego jednak dodali , 60 fps 4k tekstury cienie oświetlenie można napisać pełny remaster , do tego większy balans postaci większa różnorodność buildow większą skrzynka i multum innych usprawnień 

W 5h to pewnie speedrun solo , bo jak ktoś ci taxi zrobi to można jeszcze szybciej skończyć grę wystarczy znaleźć bumpera lvl 20 40 i 60 i wykorzystać quest

Edytowane przez voltq
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie chce żadnego taksi, chce sobie samemu na spokojnie poklikać. Już w trójce dołączali się do mnie czasem ludzie przez to musiałem stać w miejscu i nic nie robić żeby nie zginąć a oni czyścili szczeliny, na koniec tylko podbiegałem i zbierałem przedmioty ale co to za przyjemność taka gra :(

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, raziel88 napisał:

Ja nie chce żadnego taksi, chce sobie samemu na spokojnie poklikać. Już w trójce dołączali się do mnie czasem ludzie przez to musiałem stać w miejscu i nic nie robić żeby nie zginąć a oni czyścili szczeliny, na koniec tylko podbiegałem i zbierałem przedmioty ale co to za przyjemność taka gra :(

Samoraj na miare XXI wieku :)

 

15 godzin temu, voltq napisał:

Trochę nowego jednak dodali , 60 fps 4k tekstury cienie oświetlenie można napisać pełny remaster , do tego większy balans postaci większa różnorodność buildow większą skrzynka i multum innych usprawnień 

W 5h to pewnie speedrun solo , bo jak ktoś ci taxi zrobi to można jeszcze szybciej skończyć grę wystarczy znaleźć bumpera lvl 20 40 i 60 i wykorzystać quest

Kto gral wiecej niz 12h to raczej roznic nie odczuje poza grafika, core gry jest taki sam. 

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, joloxx9 napisał:

Samoraj na miare XXI wieku :)

 

Kto gral wiecej niz 12h to raczej roznic nie odczuje poza grafika, core gry jest taki sam. 

Ja grałem więcej niż 12h i odczułem też inne różnice nie wrócił bym już do starego d2

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, voltq napisał:

Ja grałem więcej niż 12h i odczułem też inne różnice nie wrócił bym już do starego d2

Jakie roznice poza grafika/plynnoscia? Moze nowe zadania...? Tych 12h to nie bralbym tak doslownie :] 

Sorry ale jak ktos troche wiecej spedzil w D2 to kupowanie teraz za duza kase mija sie z celem, o ile nie jest jakims wielkim fanem, ktory spedzi w grze kolejne setki godzin.

 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się wciągnąłem mocno w nowe Diablo 2(zakupione na premierę). Nie wiem ile przegrałem, ale dużoo :E  Jakbym miał czas to grałbym dalej, a tak ostatnio tylko od czasu do czasu włączę, bo jeszcze cała masa innych gier do ogrywania czeka.

A teraz za ~100pln to już całkiem fajna cena.

Edytowane przez lukadd
  • Like 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po dzisiejszym paczu skasowało mi postać online i z tego co widzę kilkanaście innych osób na forum blizzarda również ma ten problem. Lepiej sprawdźcie czy waszej wam nie zakosiło, chyba, że problem jest przejściowy i jutro postać wróci na konto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...