Skocz do zawartości
dery

Diablo 2 Resurrected

Rekomendowane odpowiedzi

Bo to jest nic innego jak celowe dręczenie normalnych ludzi.

Gdyby to były szczere działania to byłaby opcja on / off i każdy by ustawił pod siebie. Ale nie ma. Dlaczego, skoro 99,9% graczy jest normlanych a roszczeniowych transów garstka?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinno być jak w niektórych grach opcje graficzne dla daltonistów, tak tutaj, opcja off i opcja on dla identyfikujących się z daną płcią w zależności od dnia tygodnia :E

Ale nie, lepiej narzucić wszystko z góry, czasami mam wrażenie, że im się wydaje, że na ziemi jest ich tyle samo.

Edytowane przez skunRace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 października nowy ladder, w sam raz na oczekiwanie na betę Diablo 4 :E

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sie zastanawiam nad popykaniem w stare/nowe diablo... obecnie sprzedają po 20euros i tak sie zastanawiam czy warto inwestować??? Czy zaraz tego nie bedą rozdawać do d4 czy w gamie passie?!?! jednak wywalic prawie ~100.... Szczerze obstawiałem ze po takim czasie od premiery to będzie za grosze ;) A tu uparcie trzymają cene ~40euros i tak sie zastanawiam nad aktualną promka... Pro graczem nie jestem... tylko chilloutowym... więc nie to że będę cisnąl leadery czy coś...

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Khold napisał:

6 października nowy ladder, w sam raz na oczekiwanie na betę Diablo 4 :E

Pamiętam jak za czasów klasycznego D2 odpalałem się na każdy ladder . Teraz to może kwestia wieku ale widzę więcej sensu w grze non ladder gdzie mam już postacie niż ladder gdzie po za ekonomią różnic nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Szark123 napisał:

Pamiętam jak za czasów klasycznego D2 odpalałem się na każdy ladder . Teraz to może kwestia wieku ale widzę więcej sensu w grze non ladder gdzie mam już postacie niż ladder gdzie po za ekonomią różnic nie ma.

Nie ma lepszego uczucia niż wydropienie pierwszego czako czy ista na ladderze. Miód :E

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, marioking napisał:

Tak sie zastanawiam nad popykaniem w stare/nowe diablo... obecnie sprzedają po 20euros i tak sie zastanawiam czy warto inwestować??? Czy zaraz tego nie bedą rozdawać do d4 czy w gamie passie?!?! jednak wywalic prawie ~100.... Szczerze obstawiałem ze po takim czasie od premiery to będzie za grosze ;) A tu uparcie trzymają cene ~40euros i tak sie zastanawiam nad aktualną promka... Pro graczem nie jestem... tylko chilloutowym... więc nie to że będę cisnąl leadery czy coś...

Warto ja presezon i 1 sezon ograłem na Xboxie paladynem , teraz będę grał na PlayStation 5 , jak ktoś kiedyś ogrywał i mu się podobało teraz też warto za 100 zł kupic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Promka trwa bodajze do 5.10,  chyba się skusze, bo lubiłem w stare diablo 1/2 popykać...  A polityka blliza w kwestii cen raczej nie jest zbyt przyjacielska i pewnie czekając za rok będzie podobnie jak teraz...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Polecam, kapitalna gra. Za ta cene to okazja dobra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 1.10.2022 o 09:53, marioking napisał:

Promka trwa bodajze do 5.10,  chyba się skusze, bo lubiłem w stare diablo 1/2 popykać...  A polityka blliza w kwestii cen raczej nie jest zbyt przyjacielska i pewnie czekając za rok będzie podobnie jak teraz...

Polecam , sezon drugi startuje 6 października, ja będę grał na PlayStation, chyba że ktoś lubi offline też jest fajnie , na 1 postać robisz czarodziejkę dochodzisz do dolnego kurast na piekle tam farmisz super skrzynki po kilku dniach masz tyle HR że enigmę złożysz bez problemu ale to działa tylko offline bo mapy się zapisują 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pierwszym sezonie za dużo nie pograłem, ale udało mi się przejść hell na hardcorze moją zabójczynią. Na drugi sezon może pójdę w druida albo klasycznie czarodziejka. Oczywiście też hardcore. :)

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, nalewator napisał:

Takie pytanie czy warto kupić grę aby przejść tylko fabułę?

Tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, nalewator napisał:

Takie pytanie czy warto kupić grę aby przejść tylko fabułę?

Oczywiscie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostał ktoś z was dostęp do bety diablo 4? Mi niestety poskąpili.

Jutro startuje z ladderem d2r. :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

12 godzin temu, voltq napisał:

Tak

 

3 godziny temu, amsztel napisał:

Oczywiscie!

W takim razie chyba się skusze 100 zł nie majątek a i tak nie ma obecnie  w co grać. Jeszcze pytanko czy na moim dziadku będzie gra działać na High  60fps? Nie znalazłem żadnego  filmiku na Youtube

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, nalewator napisał:

 

 

W takim razie chyba się skusze 100 zł nie majątek a i tak nie ma obecnie  w co grać. Jeszcze pytanko czy na moim dziadku będzie gra działać na High  60fps? Nie znalazłem żadnego  filmiku na Youtube

Gra nie ma zbyt wysokiego narzutu na CPU wiec nawet na takim staruszku jak 2600K powinienes miec stabilne 60fps. Jedynie loadingi i wp beda trwaly dluzej. Karte masz taka jak w stopce? Jesli tak, to raczej wiadomo ze na high 1080p to pojdzie bez problemu.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, amsztel napisał:

Gra nie ma zbyt wysokiego narzutu na CPU wiec nawet na takim staruszku jak 2600K powinienes miec stabilne 60fps. Jedynie loadingi i wp beda trwaly dluzej. Karte masz taka jak w stopce? Jesli tak, to raczej wiadomo ze na high 1080p to pojdzie bez problemu.

Mogę coś o tym powiedzieć.  Aktualnie siedzę na Celeronie g6900 w oczekiwaniu na 13600k, ustawienia na full i mam po 100klatek w 1440p. Jedynie laduje się dłużej i zdarzają się dziwne dropy,  ale ten procesor teoretycznie nadaje się tylko do przeglądarki.  ?

Edytowane przez Bliss
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Bliss napisał:

Dostał ktoś z was dostęp do bety diablo 4? Mi niestety poskąpili.

Jutro startuje z ladderem d2r. :)

Ja dostałem :D Plotki głoszą że w drugiej połowie października będzie można już testować, ale raczej stawiałbym na listopad.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Półtorej godziny gry i już pierwsza wywrotka i trzeba będzie zaczynać od nowa. Oj, nie tak chciałem, aby ten sezon się zaczął. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 7.10.2022 o 11:04, Divinity napisał:

Półtorej godziny gry i już pierwsza wywrotka i trzeba będzie zaczynać od nowa. Oj, nie tak chciałem, aby ten sezon się zaczął. :)

Hc grasz ? , Ja zaczęłam SC na PlayStation 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, voltq napisał:

Hc grasz ? , Ja zaczęłam SC na PlayStation 

Tak, to jedyny tryb który daje mi jakąkolwiek satysfakcję z grania. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 8.10.2022 o 17:40, Divinity napisał:

Tak, to jedyny tryb który daje mi jakąkolwiek satysfakcję z grania. 

Ja gram SC paladynem i czarodziejka mam już full sety MF do farmienia itemow i smitera na ut/dc 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w grze jest już crossplay? Chciałem na Xboxie pograć z kolegą z PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...