Skocz do zawartości
dery

Diablo 2 Resurrected

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, amsztel napisał:

E tam, wcale nie trzeba chomikowac - wystarczy na biezaco trejdowac i nie musimy miec 10 mulow ze sprzetem tylko 1 z runami xD

Co do pada to musze sie zgodzic - gra sie bardzo dobrze. Osobiscie preferuje m+kb ale musze przyznac, ze fajnie to rozwiazali.

dokładnie, handel dźwignią  tej gry.

Ja parę dobrych tradów miałem - ostatnio gg smite pvp gloves kupiłem za 75fg, sprzedałem za 900fg :E

Jakiś random itemów rare/uniq w ogóle nie podnoszę. Tak samo jak Low run z wyłączeniem tych przydatnych typu Ral/Sol/Ort/Hel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja też się staram nie chomikować, ale po jednej postaci z każdej klasy mam utworzone i odkładam tam itemki "na zaś" :D

Gdyby tylko był czas żeby wylewelować i ubrać każdą postać :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Czeryboj napisał:

dokładnie, handel dźwignią  tej gry.

Ja parę dobrych tradów miałem - ostatnio gg smite pvp gloves kupiłem za 75fg, sprzedałem za 900fg :E

Jakiś random itemów rare/uniq w ogóle nie podnoszę. Tak samo jak Low run z wyłączeniem tych przydatnych typu Ral/Sol/Ort/Hel

Tal thul ort amn hel , tez sa wartościowe bo zrobic ducha 35 jest wyzwaniem sam robiłem caly dzień -_- ale udało się tyle ze w protektor shield 45 all res , a musi być święta tarza wiec jaj wydropie to znow męka , ale czarka czy druid ele również muszą mieć spirita w monarcha 35 fcr , wiec warto

20 godzin temu, Lukass_22 napisał:

No ja też się staram nie chomikować, ale po jednej postaci z każdej klasy mam utworzone i odkładam tam itemki "na zaś" :D

Gdyby tylko był czas żeby wylewelować i ubrać każdą postać :/

Ja farmie i ubieeraam na zmianę soso blizz i pal hammer

Teraz skupilem sie na radzie plus mef bo brakuje mi tylko jaha i bera do enigmy

Na xboxie istnieje handel itd jest od 400 do 1100 grup widuję z różnymi ofertami nie wiem jak to wygląda na ps5

Edytowane przez voltq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Katuje travi mefa i diablo i wciąż nie mam jaha ani bera xd najwyższa runa to vex z mefa ohm z travi i sur w wieży hrabiny z losowego mobka ktorego ubil merc podczas teleportacji dobrze że mam dźwięk przedmiotów na 100% A reszta na 40 bo bym pominął rune sur xD   

Jescze sobie smitera zrobilem bo wszystkie Itemy potrzebne mi wypadły i trochę ciepło było w uber tristram solo ale wykorzystałem bug z treachery plud użyłem cta i udało się solo zrobic 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zagrałem zabójczynią normal i 1 akt koszmaru. Nekro do 3 aktu i gra leży odłogiem od miesiąca ?

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@voltq zdajesz sobie sprawe, ze bera czy jaha mozesz nie wydropic przez nastepne pol roku nawet jesli farmisz codziennie? :E ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, amsztel napisał:

@voltq zdajesz sobie sprawe, ze bera czy jaha mozesz nie wydropic przez nastepne pol roku nawet jesli farmisz codziennie? :E ;)

Wiem ale sa inne runy i itemy wczoraj takiego jewela 30 ad 15 ias za 3ist pul poszedl 

Ogólnie mam już cale eq na hammerze brak mi tylko enigmy a konkretnie jaha i bera

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, voltq napisał:

Wiem ale sa inne runy i itemy wczoraj takiego jewela 30 ad 15 ias za 3ist pul poszedl 

Ogólnie mam już cale eq na hammerze brak mi tylko enigmy a konkretnie jaha i bera

Aaaaa piszesz o online - no to jasne :) Myslalem, ze cisniesz offline.

Ja w weekend robie smajtera. Zebralem juz caly wypasny sprzet dla niego wiec bede cwiczyl ubery, zeby byc gotowy na ladder :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, amsztel napisał:

Aaaaa piszesz o online - no to jasne :) Myslalem, ze cisniesz offline.

Ja w weekend robie smajtera. Zebralem juz caly wypasny sprzet dla niego wiec bede cwiczyl ubery, zeby byc gotowy na ladder :D 

Ta gram online mam hammer soso i smitera na ubery i zauwazylem ze enigma jest kluczowa do farmienia dlatego staram sie ja wyfarmic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, voltq napisał:

Ta gram online mam hammer soso i smitera na ubery i zauwazylem ze enigma jest kluczowa do farmienia dlatego staram sie ja wyfarmic

Czy ja wiem czy kluczowa? Widzialem, ze ludzie robia tak, iz najpierw tele soso i zostawiaja tp. Potem wchodza do tej samej gry smiterem i maja juz tp pod bossa :D Ewentualnia uzywaja NAJ's staff do tele smiterem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, amsztel napisał:

Czy ja wiem czy kluczowa? Widzialem, ze ludzie robia tak, iz najpierw tele soso i zostawiaja tp. Potem wchodza do tej samej gry smiterem i maja juz tp pod bossa :D Ewentualnia uzywaja NAJ's staff do tele smiterem.

Na xboxie tak sie nie da , jedynie naj Staff albo enigma 

P.s dzis udalo sie skompletować bera na handlu itha i mp 3soc 9ed mam iuz wiec został tylko jah do wyfarmienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, voltq napisał:

Na xboxie tak sie nie da , jedynie naj Staff albo enigma 

Jak to sie nie da? A jak Cie wyrzuci z gry/zerwie polaczenie czy cokolwiek innego to nie mozna do niej ponownie dolaczyc??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, amsztel napisał:

Jak to sie nie da? A jak Cie wyrzuci z gry/zerwie polaczenie czy cokolwiek innego to nie mozna do niej ponownie dolaczyc??

Z tego co mi wiadomo to nie ale nie jestem pewny na 100%

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, amsztel napisał:

Jak to sie nie da? A jak Cie wyrzuci z gry/zerwie polaczenie czy cokolwiek innego to nie mozna do niej ponownie dolaczyc??

Na konsoli nie ma lobby i nie możesz sobie tworzyć swojej gry :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grubo :D Ja mam 16/17 i tez jestem mega happy :) 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 18.11.2021 o 02:33, amsztel napisał:

@voltq zdajesz sobie sprawe, ze bera czy jaha mozesz nie wydropic przez nastepne pol roku nawet jesli farmisz codziennie? :E ;)

Udało mi się już zdobyć enigme co przyspieszy moje farmienie teraz brakuje mi tylko annihilusa i runy LO ZEBY ZROBIC FORTI DLA MERCA a potem sie zobaczy co dalej

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, voltq napisał:

Udało mi się już zdobyć enigme co przyspieszy moje farmienie teraz brakuje mi tylko annihilusa i runy LO ZEBY ZROBIC FORTI DLA MERCA a potem sie zobaczy co dalej

Mi sie wydaje, ze Treachery dla merca jest lepsze niz Forti :) 

Aktualne ubranko dla mojego (act2 might aura): Treachery (great hauberk) + insight(eth thresher, 17lvl aura)/obedience (eth thresher), maska Andy socketowana 15% IAS/19%fire res jewel. Lacznie 80% IAS w polaczeniu z eth thresherami (najszybsze polearmy) merc dzga tak szybko, ze jesli grasz w 60fps to bedzie Ci sie rozmazywal na ekranie :D 

Obrazenia zadaje tez bardzo przyzwoite: prawie 5k z insightem, 6.7k z obedience. Generalnie jest koksem - na baalrunkach 8p stoi sobie w pierwszym szeregu i ma wywalone :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, amsztel napisał:

Mi sie wydaje, ze Treachery dla merca jest lepsze niz Forti :) 

Aktualne ubranko dla mojego (act2 might aura): Treachery (great hauberk) + insight(eth thresher, 17lvl aura)/obedience (eth thresher), maska Andy socketowana 15% IAS/19%fire res jewel. Lacznie 80% IAS w polaczeniu z eth thresherami (najszybsze polearmy) merc dzga tak szybko, ze jesli grasz w 60fps to bedzie Ci sie rozmazywal na ekranie :D 

Obrazenia zadaje tez bardzo przyzwoite: prawie 5k z insightem, 6.7k z obedience. Generalnie jest koksem - na baalrunkach 8p stoi sobie w pierwszym szeregu i ma wywalone :E 

Możliwe ja jestem mało ogarnięty w sprawach diablo 2 i nie wiem wielu rzeczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, amsztel napisał:

Mi sie wydaje, ze Treachery dla merca jest lepsze niz Forti :) 

Aktualne ubranko dla mojego (act2 might aura): Treachery (great hauberk) + insight(eth thresher, 17lvl aura)/obedience (eth thresher), maska Andy socketowana 15% IAS/19%fire res jewel. Lacznie 80% IAS w polaczeniu z eth thresherami (najszybsze polearmy) merc dzga tak szybko, ze jesli grasz w 60fps to bedzie Ci sie rozmazywal na ekranie :D 

Obrazenia zadaje tez bardzo przyzwoite: prawie 5k z insightem, 6.7k z obedience. Generalnie jest koksem - na baalrunkach 8p stoi sobie w pierwszym szeregu i ma wywalone :E 

Mam tak samo ubranego merca, tylko cv + treach nie jest eth i kupsztal. Jak mu się aura nie odpali to rzadko ustoi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, seba84_2005 napisał:

Mam tak samo ubranego merca, tylko cv + treach nie jest eth i kupsztal. Jak mu się aura nie odpali to rzadko ustoi. 

CV to nie to samo co thresher. Za jednego eth threshera kupisz przynajmniej 10 eth CV. Albo i 15 :E 

Nie bez powodu.

Edytowane przez amsztel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@amsztel  First run z rana na krówki i padło drugie lo ?

w zasadzie jeszcze tylko threshera i ogień. 

merc.png

 

Edytowane przez seba84_2005
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, seba84_2005 napisał:

@amsztel  First run z rana na krówki i padło drugie lo ?

w zasadzie jeszcze tylko threshera i ogień. 

merc.png

 

Chyba krowki ostatnio laskawe - wczoraj wieczorem trafilem Lo i Mal na jednym screenie! ❤️:D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...