Skocz do zawartości
Damned Legion

Gotham Knights

Rekomendowane odpowiedzi

Wszyscy są sprzedajni, jedynie na forum PCLab, ostatni, jedyni sprawiedliwi ;)

Ja, oglądając taki gameplay oceniam samą grę a nie to, czy grającemu się podoba czy nie, mi się spodobało, zaciekawiła mnie historia, więc kupiłem.

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale właśnie dokładnie większość to robi, nie słucha co ma do powiedzenia jakiś tam Nrgeek czy inny quaz tylko patrzą na sama grę.

Ja często jak szukam gry na YT to nie recenzji, tylko czystego GP i to najlepiej bez ględzenia tego który to nagrywał.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NRgeek ma generalnie marne pojęcie na temat świata DC. Oglądałem swojego czasu jego powroty do komiksów Tm-Semic to pierdoły takie opowiadał, że można było dobrą komedię z tego posklejać. 
Ponadto, YTberzy generalnie prą za prądem. W sensie, jak jest nagonka na grę to na topie jest tą nagonkę kontynuować. W żadnej mierze nie uważam, ze GK jest grą na jaką się lansowała - to co najwyżej średniak z zapędami do czegoś więcej (taki Arkham Origins -- Batman) w dodatku okraszony fatalną optymalizacją (chociaż nie ma aż takiej tragedii jak mówiono na początku - otwarty świat u mnie na ROGu to podczas spaceru i walki niemal stabilny klatkarz - przedział 45-50 fps - na miksie średnich- wysokich w FHD, jazda chrupie ale bez tragedii), niemniej daleki jestem od generowania kliknięć na YT robiąc materiał jak to GK mnie zawiodło bo miało być objawienie a jest kupa. Domyślnie niewiele od tej gry wymagałem, wyrzucenie Batka i zrobienie z Batrodziny głownych protagonistów sugerowało raczej zapychacz niż pełnoprawne Arkham...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 28.10.2022 o 11:19, AndrzejTrg napisał:

Pod względem grafiki gk jest lepsze, ale AA,AC i AK niszczy ten twór pod każdym innym względem, taka prawda. Jak Ci się podoba to graj i się ciesz, nikt Ci tego nie broni, ale wyrażam swoje zadanie jak i Ty również. Ghotam kinderparty, co przekreśliło u mnie tą grę, to 0 mrocznego klimatu, a cała reszta tylko to dopełniła. Ghotam w klimacie teletubisiów, no sory ale nie dla mnie.

Ciesz się z grania i nie odpowiadaj na mojego posta.

Szkoda byłoby mi na to prądu żeby nawet z torrenta pobrać a co dopiero wydać na to hajs w pełnej cenie ?

20 godzin temu, bbandi napisał:

Nie chce mi się szukać ale ktoś pisał tutaj że jazda motocyklem ma zaawansowany model :rotfl:

Nie wiem co tam takiego pro w niej jest ale jak widzę tą jazdę na YT to jakby na kłodzie płynął.

Chyba mydelniczki :hahaha:

4 godziny temu, Element Wojny napisał:

Są tacy którym wszystko się podoba, bez względu na to czy jest top czy dno, bo kupili i nie potrafią przyznać się do błędu że kijowo wydali sporo pieniędzy. 

Zawsze trzeba brać pod uwagę z kim się na ten temat dyskutuje...

:kupa: bata nie ukręcisz ale oczywiście zawsze znajdzie się ktoś kto będzie twierdzić inaczej :E

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, kadajo napisał:

Ale właśnie dokładnie większość to robi, nie słucha co ma do powiedzenia jakiś tam Nrgeek czy inny quaz tylko patrzą na sama grę.

Ja często jak szukam gry na YT to nie recenzji, tylko czystego GP i to najlepiej bez ględzenia tego który to nagrywał.

Ja w ogóle tego nie rozumiem - "kupuję grę bo popularny youtuber mówi że jest dobra". Przecież Ci goście zarabiają w ten sposób pieniądze więc powiedzą co trzeba by te pieniądze zarobić. Rzucało się to w oczy szczególnie przy premierze New World Amazona, gdzie youtuberzy prześcigali się w ochach i achach jaka to cudowna gra, bo wszyscy dostali darmowe kopie i worki z prezentami. Za każdym razem ja klikam na te wszystkie linki tu zamieszczane, Quazy czy inne takie, to pierwsze co robię po odpaleniu to wciskam przycisk MUTE. O wiele bardziej cenię sobie opinię kilku osób z PcLab bo wiem że to ludzie którzy nie mają żadnego interesu w tym by wciskać ludziom kit i mówią jak jest. 

Edytowane przez Element Wojny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Element Wojny napisał:

Hmm, kolejna premiera z dramą w tle ? :D 

Niech zgadnę: droga i bardzo kiepsko działa ?

I kiepsko zaprojektowana u podstaw plus gra niedorobiona, wypuszczona BETA 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, frog67 napisał:

I kiepsko zaprojektowana u podstaw plus gra niedorobiona, wypuszczona BETA 

Czyli nic nowego, kolejna firma szukająca darmowych beta testerów :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli taki serwis jak IGN który jest znany z łaskawych recenzji daje 5/10 to naprawdę jest padlina pierwszej próby :E   

  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grę mam za sobą i podpasował mi. Idealna nie jest, daleko jej do poziomu serii Arkham, ale na tyle oceniam dobrze wykonanie pod moje niewygórowane oczekiwania, że miło spędziłem czas. Prosta fabuła wkręcająca po paru godzinach, fajne postacie, uproszczony system walki, który mniejszą dynamika niż w Arkham był dla mnie przystępniejszy (i czasami bardziej wymagający/trudniejsze). Optymalizacja u mnie była ok na najwyższych ustawieniach, parę razy ścieło postać czy wywaliło do pulpitu bez powodu, ale były to losowe i nieczęste sytuacje.

Wyżej pojawiły się komentarze o preferowaniu czystego gameplayu. Ekspertem nie jestem, ale zrobiłem małą recenzję gry z poglądowym gameplayem pokazując elementy gry, krótko je omawiając i na bieżąco oceniając te rzeczy, jak i grę. Fabuły nie dotykałem, więc spoilerów nie było - dla przykładu tylko zrobiłem urywek misji pobocznej, który i tak nic nie zdradza w swojej formie. Zainteresowanych zapraszam. Widziałem kilka recenzji mocno krytykujących opinię i cóż... nie mogę się z nią zgodzić np. nie przytaczając konkretnej opinii widziałem zastrzeżenie, że w trakcie walki nie jesteśmy dokładnie ostrzegani, kiedy broń palna przeciwnika wypali... serio, to ma być wada gry? Gdyby gra nas informowała o takich rzeczach to bylibyśmy wręcz traktowani jako idioci, a nie myślący gracze.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem jak ktoś wydał tyle kapusty to będzie bronić inwestycji, ale polecam obejrzeć inne recenzje poza Nrgeekiem na nim świat się nie kończy, zawsze wychodzę z zalożenia im więcej recenzji obejrzymy jak nas jakiś tytuł interesuje tym lepiej i im częściej recenzenci są zgodni to coś jest na rzeczy i tytul rzeczywiście może być popsuty.

Tytuł jest zbyt mało zróżnicowany, niedopracowany i źle zaprojektowany, ja bym w to nie grał nawet jakby mi zapłacili.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, frog67 napisał:

Rozumiem jak ktoś wydał tyle kapusty to będzie bronić inwestycji, ale polecam obejrzeć inne recenzje poza Nrgeekiem na nim świat się nie kończy, zawsze wychodzę z zalożenia im więcej recenzji obejrzymy jak nas jakiś tytuł interesuje tym lepiej i im częściej recenzenci są zgodni to coś jest na rzeczy i tytul rzeczywiście może być popsuty.

Tytuł jest zbyt mało zróżnicowany, niedopracowany i źle zaprojektowany, ja bym w to nie grał nawet jakby mi zapłacili.

A to jak ktoś gra i dobrze się bawi to już trzeba nazywać bronieniem bo ktoś wydał kasę? To już nie można się bawić bez żadnych podtekstów ? Bo recenzje są złe to już zdanie zadowolonego gracza się nie liczy ;)  Teraz jak ktoś napisze ze się dobrze bawi to będziecie wciskać komuś na sile recenzje i swoje zdanie bo to niemożliwe żeby ktoś był zadowolony z gry ? Przecież dziś większość gier jest niedokończonych, wybrakowanych a pomimo tego ludzie grają i dobrze sie bawią. 

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"W moim mieście w nocy jest kompletnie pusto ;d A nawet gdybym mieszkał w Gotham to bym nie chciał w nocy wychodzić z domu, bo to w kurwę niebezpieczne miasto, więc myślę że puste miasto w środku nocy jest uzasadnione. Dziękuję można dać grze 10/10 dowidzenia"

 

Komentarz z recenzji zagrajnika :E:E:E:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie widziałem że to jest na UE4, to totalna żenada, devi dali dupy po całości, ile UE4 jest już na rynku. :crash2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mało, który tytuł na UE4.x wykorzystuje efektywnie więcej jak 4wątki ;) To tyle w kwestii genialnego UE ;)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to jest taki hicior?

ze po ograniu 3-4 h mozna nabawić sie traumy a zeby sie tego pozbyc lepiej ograc Arkham Night po raz setny.

Edytowane przez Kubaś_30
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 30.10.2022 o 14:22, kadajo napisał:

 

Sorry, ale Zagrajnik i Energik pitolą jak potłuczeni - ten cały Zagrajnik chwalił się, że ogląda tylko Anime i gra tylko w gry na Switchu, więc ... ;) On już w ubiegłym roku objechał bardzo fajnego "Biomutanta", więc niech się goni ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 24.11.2022 o 02:58, Kubaś_30 napisał:

Bo to jest taki hicior?

ze po ograniu 3-4 h mozna nabawić sie traumy a zeby sie tego pozbyc lepiej ograc Arkham Night po raz setny.

 

W dniu 24.11.2022 o 08:59, lamparcicho napisał:

Będę musiał spróbować tego Arkham Night, nigdy nie grałem :P

Ja tylko to tutaj zostawię bo reszta nie wymaga komentarza żeby sobie uświadomić jak wygląda Batman: Arkham Knight z 2015 roku (po tym jak go naprawili i wzbogacili fabularnymi dodatkami)

Szkoda kasy nawet za te 50% ceny miesiąc po premierze Gotham Knights 

Zrobili :kupa: na które nie ma zbyt wielu chętnych to starają się wypchnąć chociaż po obniżeniu ceny ten tonący okręt :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja dobrze widzę !?! ?

Pokazujesz film, który ma w tytule " (...) all Limits reshade - Extreme settings MOD" (?) czyli maksymalnie zmodowanej i zreshade'owionej wersji gry i porównujesz do zwykłej pudełkowej i niemodowanej wersji gry?!?
SERIO?! 

Kto jak kto, ale... Ty!?
Który od 2 dni psujesz wszystkim krew w wątku "O TYM SAMYM" w W3 i "next gen pachu" i z tego się właśnie w tamtym wątku naśmiewasz?   

NO NIE WIERZĘ! :rozga:



 

 
 
 
 
Edytowane przez *** ChOpLaCz ***
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co ma piernik do wiatraka? Chodzi o to że gameplay jest świeżo nagrany i gra zapierdziela jak dzika (3 tygodnie temu filmik był robiony) a gra wygląda nadal świetnie zwłaszcza w wysokiej rozdzielczości i wygląda to lepiej niż ten nowy Gotham Knights. Sam niedawno sobie odświeżałem. Wystarczy zobaczyć jak wygląda deszcz, odbicia SSR, światła, wolumetryka i jaka jest gęsta atmosfera w nocy a nie jakieś tam ReShade ?. Sama fizyka dymu i deszczu wygląda lepiej i robi większą robotę niż ten ułomny RT w Gotham Knights co klatkuje nawet na RTX3090. A o gameplay to już totalnie nie ma co pisać bo nie zostawia z GN mokrej plamy.

 

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W święta między objadaniem obiecałem sobie, że skończę tego ''Batmana'' Dalej uważam, że to co się dzieje tu w zamkniętych lokacjach. Ich ilość i różnorodność jest naprawdę imponująca. Do tego znakomita gra świateł i cieni czy efekty wolumetryczne. To wszystko razem w ruchu wygląda naprawdę świetnie. Jeden z lepszych tytułów dla mnie w tym roku!

NRwIfZg.jpgBXQYpOf.jpg

Edytowane przez Userkamil
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...