Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@PiPoLiNiO

Czasem można sobie porobić jaja ale od trollowania to są tematy odpowiednie więc akurat trochę mnie nie dziwi reakcja. O klapach z tamtego forum się nie będę wypowiadał, bo kiedyś miałem z nimi sporo do czynienia i niektórzy to mocni sekciarze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@lpcl Masz racje. Ale tamto forum w ciągu ostatnich 2 lat, zeszło na taki poziom, że nadaje się tylko do tego niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Qrdello napisał:

Nie może być :D udało mi się kupić prosiaka w przedsprzedaży w xkom bez wywalania strony :D jakaś dziwna ta premiera preordera.

A teraz już zupełnie na poważnie, jest tutaj ktoś kto będzie prosiaka brał w tym roku?

Ja przez te akcje z napędami etc zamierzam pewnie poczekać aż faktycznie okaże się, że ten nowy GoT będzie wyraźnie lepiej działał na Pro niż na zwykłej wersji. Bo jakby innej potrzeby chyba dla siebie nie widzę. :E i tak gram ostatnio głównie na PC.

Na pewno ludzie kupią w tym roku :)

Ale że co Ghost of Tsushima ma lepiej działać na pro niż na zwykłej wersji? Podasz źródło?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, PiPoLiNiO napisał:

Wszędzie tylko wpłata na konto. Więc szkoda nawet bawić się w próbę zarobku.

Nieprawda,
ME, można zamówić do sklepu i płatność w sklepie - sprawdzałem, działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kanon7 Tak, teraz widzę, że w X-kom też za pobraniem. Wziąlem 1. Zobaczymy jak się rozwinie sytuacja na rynku :)

Jak za 2 dni dalej będą w ofercie to się anuluje bo już wiadomo, że nie zabraknie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, PiPoLiNiO napisał:

@lpcl Masz racje. Ale tamto forum w ciągu ostatnich 2 lat, zeszło na taki poziom, że nadaje się tylko do tego niestety.

Z tego co pamiętam to zawsze tak było tylko teraz nerwy puszczają bo świnta sonka ładuje ich tam po kule ale trzeba to znosić z uśmiechem na twarzy i jeszcze dziękować, że nie było na klatę.

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam czekam aż pojawią się sensowne bundle z napędem, albo chociaż sam napęd wróci do normalnych cen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem sobie jedną zaklepać na wszelki wypadek ale nigdzie nie da się wybrać odbioru osobistego :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, jerryyy_ASD napisał:

Na pewno ludzie kupią w tym roku :)

Ale że co Ghost of Tsushima ma lepiej działać na pro niż na zwykłej wersji? Podasz źródło?

Nie ma źródła, obstawiam że Ghost of Yotei (o to grę mi chodziło) dostanie pewnie 2k30 na zwykłej konsoli i 2k60 albo 4k60 na pro bo jakoś będą chcieli zachęcić ludzi do upgradu, a to jedyna duża pozycja na przyszły rok od SONY. Takie przypuszczenia moje :E 

@michaelius33 to mnie też wkurza, zapłać z góry XXX dołożymy wszelkich starań żeby wysłać w terminie. No super, łaskę zrobią :D jeszcze żeby jakaś promo cena była na start.

Edytowane przez Qrdello
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupione na xkomie , napęd kupiłem jak był w normalnej cenie. Brakuje podstawki ale nie mam pojęcia która będzie pasować

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem PS5 Pro zwykłe z Media Markt i 30th pada w Media Expert. Wkurzyli mnie brakiem tej PRO w wersji 30th, no ale trudno

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Qrdello napisał:

Nie ma źródła, obstawiam że Ghost of Yotei (o to grę mi chodziło) dostanie pewnie 2k30 na zwykłej konsoli i 2k60 albo 4k60 na pro bo jakoś będą chcieli zachęcić ludzi do upgradu, a to jedyna duża pozycja na przyszły rok od SONY. Takie przypuszczenia moje :E 

Byle by był tryb wydajności 60 fps na zwykłym ps5 i będę zadowolony :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Qrdello napisał:

Nie ma źródła, obstawiam że Ghost of Yotei (o to grę mi chodziło) dostanie pewnie 2k30 na zwykłej konsoli i 2k60 albo 4k60 na pro bo jakoś będą chcieli zachęcić ludzi do upgradu, a to jedyna duża pozycja na przyszły rok od SONY. Takie przypuszczenia moje :E 

Dopłacać 3 koła dla jednej gierki to odważna decyzja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@lpcl Pewnie w domyśle nie dla jednej, bo kupkę wstydu na PS5 mam długą :/ a część z tych gier jak np. Rebirth ma dostać upgrade. Niemniej, to zależy od polityki SONY. Jeżeli będzie 60 klatek i rozsądna grafa na zwykłej PS5, to nie ma co się szarpać na PRO. A grę zdecydowanie będę chciał ograć w premierę, bo GoT to jeden z moich ulubionych tytułów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, ntt_system napisał:

kupione na xkomie , napęd kupiłem jak był w normalnej cenie. Brakuje podstawki ale nie mam pojęcia która będzie pasować

Zamów se na aliekspress tam taka podstawka kosztuje euro zamiast złodziejskich 30 

Screenshot-20240926-103033-Chrome.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierki first powinny jako tako działać, tutaj sony raczej nie będzie odwalać fuszerki z 900p. Ten trailer raczej wyglądał bardzo podobnie do Got więc jakiś wielkich upgradów nie spodziewam się, więc raczej spokojnie te 1440p i 60 fps powinni dać radę na bazowej.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, lpcl napisał:

Gierki first powinny jako tako działać, tutaj sony raczej nie będzie odwalać fuszerki z 900p. Ten trailer raczej wyglądał bardzo podobnie do Got więc jakiś wielkich upgradów nie spodziewam się, więc raczej spokojnie te 1440p i 60 fps powinni dać radę na bazowej.

Powinno ale czy devom się chce xd a nie wierzę żeby nagle ps5 było za słabe i wszyscy robili gry pod ps5 pro bo to pewnie kwestia tylko wypchania nowej konsoli xd

Edytowane przez jerryyy_ASD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamowione pro 😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Tomek1623 napisał:

Po ile bundle z dyskiem? Coś nie mogę znaleźć.

Na razie sklepy nie podają ceny i nie da się zamówić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi jaki tam jest nowy procesor?:E
obraz.png.404a7aa759db76737a8fc9d6ae44687c.png

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, jerryyy_ASD napisał:

Powinno ale czy devom się chce xd a nie wierzę żeby nagle ps5 było za słabe i wszyscy robili gry pod ps5 pro bo to pewnie kwestia tylko wypchania nowej konsoli xd

Jednak baza to te 50 baniek więc to nie kwestia tego czy im się chcę bo jak te gierki będą ujowo chodzić to ludzie po prostu nie kupią. Ale ja tu pisze o first bo z 3rd to jak widać jest różnie ale oni tam wydają na wszystko więc ciśnienie też pewnie mniejsze i budżety nie po 400 baniek.

6 minut temu, Reddzik napisał:

Powiedzcie mi jaki tam jest nowy procesor?:E
obraz.png.404a7aa759db76737a8fc9d6ae44687c.png

Graficzny. Xd

  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Reddzik napisał:

Powiedzcie mi jaki tam jest nowy procesor?:E
obraz.png.404a7aa759db76737a8fc9d6ae44687c.png

Nowy przecież, bo konsola funkiel nówka nikt jej jeszcze nie używał.

  • Haha 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Odpowiedzi

    • To wciąż się matematyka nie zgadza bo wtedy oznacza to że tylko jeden chiplet dostanie 3D cache. Techpowerup źle zinterpretował swoje własne źródło.
    • Gzieś w tym temacie, dawno temu, pisałem że bańka pierdyknie jak ceny w Warszawie sięgną 15k. Było to przy cenach rzędu 10-11k z metra. OFC nikt nie wierzył, bo była silna narracja spadkowa. No i nie miałem racji. Bo ceny przebiły 17k (bliżej do 18k niż dalej), a końca bańki nie widać... Co ciekawe, bańka jest bardzo nierównomierna. Niektórzy zyskali bardzo dużo, inni malutko...   właściciele mieszkań w Bytomiu prawie nic....   właścicele mieszkań na Woli w Warszawie koło metra - nawet 300% pierwotnej ceny (z 6-8k na 24-28k od 2016 do 2024).
    • Niektórzy ludzie są już kompletnie odklejeni i we wszystkim dopatrują się jakiegoś spisku. Załóżcie w końcu czapeczki foliowe i odpuście sobie social media..
    • Ja nie za bardzo. Ale chętnie zastąpię powoli już starzejące się 3080 czymś ciekawym. Obawiam się jednak, że 5090 i 5080 będą po prostu za drogie, a RX8000 zawiodą, jak zawsze gdy AMD ma wydać "generację ze średniej półki" która kończy byciem słabszym odpowiednikiem xx60 i xx70 w bardzo podobnej cenie.
    • Typowy schemat przed premierą, tłumaczą się najwięcej ci co później pierwsi lecą do sklepu 🤣  Ludzie kupują topowy sprzęt po prostu żeby go mieć, nawet jak na nim mało grają. Tak to po prostu działa  
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...