Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Uncharted to raczej zamknięty temat. Fabularnie zostało domknięte, a sprzedaż The Lost Legacy była słaba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo zrobili pseudo otwarty swiat, ktorego nikt nie chcial w Uncharted i dali jakies baby zamiast Drake'a, ktorych tez nikt nie chcial.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się bardziej podobał The Lost Legacy od podstawki. Miał znacznie lepszy pacing bez wolnych wstawek.

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym najpierw za ile zapytał :E

 

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, kadajo napisał:

 

Jak tak pójdzie to Sony umrze na górze, na którą próbowało się wdrapać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie, że Sony nie tylko łupi z kasy, ale ma też serce i daje coś za darmo - Sony zachęca do celebrowania 30. rocznicy PlayStation i po raz kolejny oferuje drobne prezenty. Gigant branży rozdaje za darmo trzy specjalne awatary – na pobranie czekają grafiki ukazujące Joela, Ellie oraz Klikacza. Do 26 października chętni gracze będą mogli zyskać awatary, korzystając z kodu (E92P-28D4-DKN8)

:szczerbaty:

  • Haha 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale tak się czepiacie tego SONY. Pokażcie mi jeden przykład monopolu, który nie wykorzystywał swojej dominującej pozycji? Nie ma takich przykładów. Zawsze dominacja prowadzi do zwiększenia cen i stagnacji, albo pogarszania się jakości. Tak było, jest i będzie.

No bo po co się spinać? Nie ma takiej potrzeby i jest to proces zupełnie naturalny. 

SONY spinać musiało się tylko raz. W czasach Playstation 3. PS4 wygrało już po prezentacji konsol i jakoś tak leci. XBOX nie ma już potrzeby konkurować z PLAYSTATION, widzą ten rynek inaczej, a Nintendo gra w inną grę, która nie zagraża SONY.

Edytowane przez MroczneWidmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, MroczneWidmo napisał:

a Nintendo gra w inną grę, która nie zagraża SONY.

Tylko pozornie, finalnie mogą się zdziwić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, Elvis79 napisał:

Do 26 października chętni gracze będą mogli zyskać awatary, korzystając z kodu (E92P-28D4-DKN8)

A po 26 paź. 5$ za awatar. :E

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Camil666 napisał:

Uncharted to raczej zamknięty temat. Fabularnie zostało domknięte, a sprzedaż The Lost Legacy była słaba.

Bo dali babe ;)  pol zartem pol serio.

Swoja droga ciekawe jak wybor plci glownego bohatera przeklada sie na sprzedaz gry.

Ja sam bije sie w piers ze opuscilem pare gier bo glowna bohaterka byla baba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, slafec napisał:

 

W gry z PS4?

Tak, też zwłaszcza że ominęło mnie parę tytułów The Last of Us Part II, Ghost of Tshusima + co tam było na start PS5? Demon's Souls Remake, Astro Bot, Marvel's Spider-Man: Miles Morales, Returnal 😁. Później pojawiło się Gran Turismo 7, Death Stranding Director's Cut, Ratchet & Clank: Rift Apart, Horizon Forbidden West, God of War Ragnarök więc bez szału ale i tak dużo lepiej niż teraz kiedy wychodzi PS5 PRO. Jak kupowałem PS4 PRO to na starcie przynajmniej było można ograć Horizon Zero Dawn którym był reklamowany prosiak 

 
Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Elvis79 napisał:

Pamiętajcie, że Sony nie tylko łupi z kasy, ale ma też serce i daje coś za darmo - Sony zachęca do celebrowania 30. rocznicy PlayStation i po raz kolejny oferuje drobne prezenty. Gigant branży rozdaje za darmo trzy specjalne awatary – na pobranie czekają grafiki ukazujące Joela, Ellie oraz Klikacza. Do 26 października chętni gracze będą mogli zyskać awatary, korzystając z kodu (E92P-28D4-DKN8)

:szczerbaty:

Zabili Joela :(  i teraz promuja jego?! wtf!

tego im nie wybacze jako oddany fan jedynki. Czesc druga to ogromne fabularne rozczarowanie. Jeszcze oszukali mnie, na trailerze przedpremierowym .

KIJ IM W OKO!

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Elvis79 napisał:

Pamiętajcie, że Sony nie tylko łupi z kasy, ale ma też serce i daje coś za darmo - Sony zachęca do celebrowania 30. rocznicy PlayStation i po raz kolejny oferuje drobne prezenty. Gigant branży rozdaje za darmo trzy specjalne awatary – na pobranie czekają grafiki ukazujące Joela, Ellie oraz Klikacza. Do 26 października chętni gracze będą mogli zyskać awatary, korzystając z kodu (E92P-28D4-DKN8)

:szczerbaty:

Co za hojność, ale jak szaleć to szaleć, mają  rozmach 😂.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tomek1623 na ten moment nie mamy potwierdzonych informacji o dostępności napędów do ps5 pro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaaaa.. Nie możecie się porozumieć z innymi sklepami po ile mniej więcej zdzierać od klientów :E

 

  • Haha 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, azgan napisał:

Jak kupowałem PS4 PRO to na starcie przynajmniej było można ograć Horizon Zero Dawn którym był reklamowany prosiak 

To chyba nie kupowałeś na premierę, wtedy ulepszali same starocie. Przypomnę tylko, że HZD wyszedł 28 lutego 2017 r., a PS4 Pro 10 listopada 2016 r.

Na podobnej zasadzie będziesz mógł ograć w przyszłym roku Death Stranding 2 czy Ghost of Yotei.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie kupowałem PS4 PRO na premierę, masz rację. Na premierę kupiłem PS5. PS5 PRO też nie mam zamiaru kupować teraz o ile w ogóle. Death Stranding 2 prawdopodobnie szybko będzie na PC podobnie jak pierwsza część, a "Ghost of" z babą LGBT+ mnie nie interesuję 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dawidoxx Niestety to jest standardowa praktyka u wydawców. Sega z Sonic Generations zrobiła jeszcze gorzej, bo kompletnie wywaliła grę ze sklepów. Teraz trzeba kupić remaster za pełną cenę..

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Zhao napisał:

Chyba chciałeś napisać - Cieszę się,że GTA wyjdzie tak późno na PC będę miał czas aby zarobić i wymienić mojego staruszka :szczerbaty::*

Tylko ja widzę dwa typy graczy PC: 

Premiera GTA VI na PC

I. Trzeba wymienić tego starucha RTX 4080 na RTX 5090 Ti i jeszcze i7 14900K na Intel Core Ultra 9 285K i jakoś tam pójdzie GTA VI 

II. Mam nadzieję że pójdzie na wysokich ustawieniach jakości na i5 4xxx, 16GB i GTX 1070 

:E 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Tomek1623 napisał:

@X-KOM.PL kiedy się można spodziewać tych zestawów z napedem?

1uqxmh.gif

:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, dawidoxx napisał:

Pazerne kitajce oby więcej takich niewypałów trafiało na ich konto jak Concord i psvr2

 

Chyba Jankesi. :E Playstation od dawna nie jest już japońskie. Główną siedzibę mają w Kalifornii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...