Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Jaycob napisał:

Chyba Jankesi. :E Playstation od dawna nie jest już japońskie. Główną siedzibę mają w Kalifornii.

Siedzibe.. Ale należy do sony a te przecież jest japońskie :E

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A głównym dowodzącym jest Hermen Hulst, holender. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, kadajo napisał:

Konsola ma być nie tylko do Exow, ale Exy powinny być jej fundamentem. To powinny być gry, które sprzedają tę konsolę.

Konsola ma być do gier (a nie kilku na krzyż przereklamowanych śmieci typu real driving simulator pływania na boki). Tylko głupi kupują konsolę dla 1 gry np. GTA 6 (1000 zł za grę? nie oszalałem, stać mnie, ale po co, za tyle znajdę 20-30 równie dobrych, do dziś żałuję 179 zł za GTA 5 gra bdb, ale nie za tyle, choć tu wyboru nie ma bo złodzieje z Rockstar chcą po 35 zł za gry sprzed 20-25 lat).

Uwaga: okazja!

Blindobserver aka Adrian Kotowski ma dla was super ofertę: PS5 aż o 7% taniej niż podczas premiery 4 lata temu! https://www.komputerswiat.pl/aktualnosci/sprzet/playstation-5-w-swietnej-promocji-w-tej-cenie-zakup-obowiazkowy/wd659fn - wow. Dawniej w 4 lata cena potrafiła spaść o 50% (w dolarach, PSX PS2), a teraz aż 7% w PLN (przy cenie Euro niższej o 7%).

Edytowane przez sino

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, sino napisał:

Tylko głupi kupują konsolę dla 1 gry np. GTA 6 (1000 zł za grę? nie oszalałem, stać mnie, ale po co, za tyle znajdę 20-30 równie dobrych, do dziś żałuję 179 zł za GTA 5 gra bdb, ale nie za tyle, choć tu wyboru nie ma bo złodzieje z Rockstar chcą po 35 zł za gry sprzed 20-25 lat).

Mów co chcesz ale to Rockstar. Prawda jest taka, że gdyby PS4 było tak dobrym ówcześnie sprzętem jak PS5 to sam bym 26 października 2018 r. stał w sklepie po konsolę z kartą w zębach 30 minut po obejrzeniu jednego gameplayu RDRII :E

A GTA V gameplayowo było mocno średnie także nie ma się co dziwić, że się zawiodłeś.

Edytowane przez Kris194

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...