Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Stjepan napisał:

True Next-Gen, granie w 4K z RT w 60fps, bez żadnych zwolnień, to ma, UE 5.0 rozwinie skrzydła na RTX 3080 w 4K i zobaczysz next-gen, wydajność tej karty pożre te dwie konsole na śniadanie. :E

 Next gen wyznaczają konsole.. gdyby nie kolejne generacje dalej grałbys w konsolowe porty z ps3/xbox 360 w 500 fps i 8k na tym amepre z 50 czy ile tam tera klopsami? Pożre na tych filmikach pod lupą w zoomie x200% . W ue5 rozwinie skrzydła.. chyba jak sam sobie zrobisz assety?

 

 

Edytowane przez Arszenik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, SNC napisał:

jezeli myslisz ze 20-30% wydajniejsze gpu zapewni roznice 60 vs 30 fps to sie mylisz

Zapomnialeś że jeszcze cpu w ps5 ma mniejsze  takty.

Jestem ciekaw temp. i kultury pracy ps5 w upały ale to już bedxzie za puzno jak kupia w grudniu napaleńcy i będą pisac że hałas jest ok bo ps1 był głośniejszy. ?

Edytowane przez niko123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

XSS - 299$
XSX - 499$
PS5 - 499$
PS5 Digital - 399$


Nie widzę innej opcji :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Vulc napisał:

To dobrze, że czterech nie miałeś, bo byś musiał dwa PS5 kupić.

Z ODIN'em już tak jest - najpierw śmiał się z konsol i oglądał EX'y na YT a jak sobie wreszcie sprawił PlayStation to teraz "żelazna gwardia" SONY. Z OLED'ami było to samo dopóki sam sobie nie kupił ?.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, niko123 napisał:

Zapomnialeś że jeszcze cpu w ps5 ma mniejsze  takty.

Jestem ciekaw temp. i kultury pracy ps5 w upały ale to już bedxzie za puzno jak kupia w grudniu napaleńcy i będą pisac że hałas jest ok bo ps1 był głośniejszy. ?

cpu sa tak blisko siebie ze bedzie to robilo minimalna roznice

3 minuty temu, kanon7 napisał:

XSS - 299$
XSX - 499$
PS5 - 499$
PS5 Digital - 399$


Nie widzę innej opcji :E

widze jeszcze opjce ze przez fancy ssd chlodzenie i dualsense digital 449$ a disc 549$ co dalej sie miesci w moim budzecie ale bedzie silna konkurencja w takim przypadku ze strony microsoftu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, ODIN85 napisał:

No właśnie jakby gier na pc nie było to bym kupił Ps5 i Sx a tak nie mam po co.?

Ja nadal mam z tyłu głowy XSX i PS5. Nie wiem czy chcę się pakować w PC a tyle co ja gram i w jakie tytuły to spokojnie mi styknie taki zestaw. Do tego gry na płytkach i nowy padzik. Czasem bycie casualem ma swoje zalety ☺️

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Arszenik napisał:

 Next gen wyznaczają konsole.. gdyby nie kolejne generacje dalej grałbys w konsolowe porty z ps3/xbox 360 w 500 fps i 8k na tym amepre z 50 czy ile tam tera klopsami? Pożre na tych filmikach pod lupą w zoomie x200% . W ue5 rozwinie skrzydła.. chyba jak sam sobie zrobisz assety?

 

 

Jakby nie konsole to by ludzie grali na PC bo ceny byłyby porównywalne.

Natura nie lubi próżni, a biznes jeszcze bardziej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Arszenik napisał:

 Next gen wyznaczają konsole.. gdyby nie kolejne generacje dalej grałbys w konsolowe porty z ps3/xbox 360 w 500 fps i 8k na tym amepre z 50 czy ile tam tera klopsami? Pożre na tych filmikach pod lupą w zoomie x200% . W ue5 rozwinie skrzydła.. chyba jak sam sobie zrobisz assety?

 

 

Ale pieprzenie, gorszych głupot w życiu nie czytałem, gry na PC to nie tylko konsolowe porty. :lame:

Przykład spróbuj na Ultra w 4K odpalić MS Flight Simulator 2020. Nie da rady.

Edytowane przez Stjepan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, SNC napisał:

widze jeszcze opjce ze przez fancy ssd chlodzenie i dualsense digital 449$ a disc 549$ co dalej sie miesci w moim budzecie ale bedzie silna konkurencja w takim przypadku ze strony microsoftu

ale to już max. Zaproponowanie 599$ i 499$ za digital to już "strzał w kolano" dla Sony.

Edytowane przez kanon7
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Stjepan napisał:

Ale pieprzenie, gorszych głupot w życiu nie czytałem, gry na PC to nie tylko konsolowe porty. :lame:

Przykład spróbuj na Ultra w 4K odpalić MS Flight Simulator 2020. Nie da rady.

Ahh, jeden flight simulator ? To gdzie ta reszta gier coby wykorzystać moc tego rtxa 3080 ? LOL, valorant czy moze remaster warcraft'a ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Arszenik napisał:

Ahh, jeden flight simulator ? To gdzie ta reszta gier coby wykorzystać moc tego rtxa 3080 ? LOL, valorant czy moze remaster warcraft'a ?

Klapki które masz na oczach zaraz ci wypalą oczy, Cyberpunk 2077, Stalker 2, wszystko z RT w 4K w 60fps, Doom Eternal chodzi w 140 fps w 4K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

24 minuty temu, Arszenik napisał:

Ahh, jeden flight simulator ? To gdzie ta reszta gier coby wykorzystać moc tego rtxa 3080 ? LOL, valorant czy moze remaster warcraft'a ?

Od groma multiplatform?

W tym czasie Ty będziesz czekał na drugi ex. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, crush napisał:

 

Od groma multiplatform?

W tym czasie Ty będziesz czekał na drugi ex. :E

Ten argument jest trochę słaby? Multi-platformy ogra na dowolnej platformie dlatego to się nazywa multi-platformami więc nie trzeba czekać tylko na kolejne EX'y ?

Z tego co oficialnie zostało podane do wiadomości to taki Assassin’s Creed Valhalla ma działać na XSX w 4K i 60fps podobnie DIRT 5 lub opcja do wyboru 120fps w 1440p a to już jest całkiem przyjemne granie. 

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli wracamy do pukntu wyjścia.. rtx  2080 pożre konsole w..... portach z konsol ?

Klapki wypalą oczy .... what ?! coś Ci się pomieszało od tych cyferek i teraflopsów w głowie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Watch Dogs: Legion z wsparciem dla Raytracingu na start XSX. Ciekawe czy na PS5 też będzie?

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Arszenik napisał:

Czyli wracamy do pukntu wyjścia.. rtx  2080 pożre konsole w..... portach z konsol ?

Klapki wypalą oczy .... what ?! coś Ci się pomieszało od tych cyferek i teraflopsów w głowie

O co Ty masz taki ból dupy? Serio, nie rozumiem. Podobnie nie rozumiem tej fiksacji na punkcie 30xx, exy pecetowe nie wymagają takich kart. To zabawki dla garstki entuzjastów, tak jak poprzednia topowa seria. Większość exów ograsz na grafice za 700 zł, w wielu przypadkach wystarczy nawet APU.

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, azgan napisał:

Ten argument jest trochę słaby? Multi-platformy ogra na dowolnej platformie dlatego to się nazywa multi-platformami więc nie trzeba czekać tylko na kolejne EX'y ?

Z tego co oficialnie zostało podane do wiadomości to taki Assassin’s Creed Valhalla ma działać na XSX w 4K i 60fps podobnie DIRT 5 lub opcja do wyboru 120fps w 1440p a to już jest całkiem przyjemne granie. 

On mówi o wykorzystaniu mocy. A tą mityczną jakość ex'ów zobaczysz 2x w roku. W tym czasie ograsz kilka razy tyle multiplatform z wykorzystaniem tej dodatkowej mocy. 

Argument, czy raczej pseudo podśmiechujki rodem z PPE. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Vulc napisał:

O co Ty masz taki ból dupy? Serio, nie rozumiem. Podobnie nie rozumiem tej fiksacji na punkcie 30xx, exy pecetowe nie wymagają takich kart. To zabawki dla garstki entuzjastów, tak jak poprzednia topowa seria. Większość exów ograsz na grafice za 700 zł, w wielu przypadkach wystarczy nawet APU.

Ból dupy ? Czytasz w ogóle o czym ja piszę ? Śmieszy mnie to puszenie / a na pewno nic nie boli / jak to nowy rtx 3080 zniszczy konsole. 

 

@Up 

Ale jak nic nie piszę o konsolowych exach, multiplatformy raczej też się piszę pod konsole, a gdyby nie było konsol pisało by się pod pctowy lowend.  Jeszcze raz - śmieszy pyszczenie się kartami za 800 usd,  które dla wydawców są entym miejscu ważności

Edytowane przez Arszenik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Arszenik napisał:

Ból dupy ? Czytasz w ogóle o czym ja piszę ? Śmieszy mnie to puszenie / a na pewno nic nie boli / jak to nowy rtx 3080 zniszczy konsole. 

Tak, ból czterech liter. Próbujesz być ironiczny, z mizernym efektem. Zresztą nie widzę podstaw do takich przepychanek, przeglądając ostatnie strony. Nie ma tam nic, czego ten temat wcześniej nie widział.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, Arszenik napisał:

Ból dupy ? Czytasz w ogóle o czym ja piszę ? Śmieszy mnie to puszenie / a na pewno nic nie boli / jak to nowy rtx 3080 zniszczy konsole. 

 

@Up 

Ale jak nic nie piszę o konsolowych exach, multiplatformy raczej też się piszę pod konsole, a gdyby nie było konsol pisało by się pod pctowy lowend.  Jeszcze raz - śmieszy pyszczenie się kartami za 800 usd,  które dla wydawców są entym miejscu ważności

Co nie zmienia faktu, że te multiplatformy wyglądają i działają lepiej na mocnych PC. Na jakim forum jesteś? To się nie dziw w jaki sposób ludzie się odnoszą gdy większość wypowiadających się na lowendzie nie siedzi. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, azgan napisał:

Watch Dogs: Legion z wsparciem dla Raytracingu na start XSX. Ciekawe czy na PS5 też będzie?

Nic to nie zmieni. Gra i tak będzie shitem dla hipsterów.

  • Like 2
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Arszenik napisał:

Ahh, jeden flight simulator ? To gdzie ta reszta gier coby wykorzystać moc tego rtxa 3080 ? LOL, valorant czy moze remaster warcraft'a ?

A to nie w każdej grze można wykorzystać moc dowolnej karty graficznej. Ujawnię Ci pewną tajemnicę: właśnie dlatego, że można wykorzystać tę moc, gry multiplatformy wyglądają i działają lepiej niż na konsolach. Możliwe, że Ty widzisz tylko 30 klatek i ewentualnie szachownicowe 4K w gracj w których ustawienia to mieszane low, medium i od święta też high, ale są ludzie, którzy lubią widzieć oprawę graficzną, której Ty możesz już nie odróżniać. Poziom Twojego pytania jest mniej więcej taki, jak poziom ludzi, którzy na podstawie wideo z YT porównują grafikę w grach na różne platformy, oglądając materiał na telefonie w 480p :E 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, .winter. napisał:

Nic to nie zmieni. Gra i tak będzie shitem dla hipsterów.

Ale jak pięknie wypolerowanym dzięki RT!

Grałeś w 2? Bo rozgrywka była naprawdę całkiem przyjemna. Tylko fabułę, postacie i dialogi trzeba było całkowicie zignorować. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, crush napisał:

Ale jak pięknie wypolerowanym dzięki RT!

Grałeś w 2? Bo rozgrywka była naprawdę całkiem przyjemna. Tylko fabułę, postacie i dialogi trzeba było całkowicie zignorować. :E

Jedynkę całą i jeszcze dałem radę grać Aidanem, ale dwójka to już masakra i mokry sen mojej sąsiadki od lgbt+qyz.

 

P.S: RT mnie w ogóle nie rusza. Słaby efekt pożerający połowę zasobów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Efekt fajny i generalnie od strony twórców jest to fajne. Tyle, że jeszcze nie teraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...