Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Kszyrztow napisał:

Najpierw to oni chcieli zamknąć Evolution Studios, rękę wyciągnęło jednak Codemasters i ich po prostu przejęło.

tak wiem, dirt 5 bedzie wlasnie od nich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Kszyrztow napisał:

Najpierw to oni chcieli zamknąć Evolution Studios, rękę wyciągnęło jednak Codemasters i ich po prostu przejęło.

I pozbyli się jednej z lepszych ekip robiących dla nich "ścigałki"

Inaczej tego nie da się podsumować 

widzisz-waski-cos-narobil-urwales-kurze-

Edytowane przez azgan
  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to Sony Evolution Studios zamknęło, potem po prostu ludzie z tego teamu pracowali już pod szyldem Codemasters (i pracują nadal).

Edytowane przez Kszyrztow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Kszyrztow napisał:

W sumie to Sony Evolution Studios zamknęło

Wszak to było debilne ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, SNC napisał:

Nie ma wiekszego wylozenia niz wydanie konsoli bez lineupu.

Piszesz tak, jakby nie było żadnych gier na premierę XSX, a te przecież będą. Wiem, że pijesz do braku typowych tytułów, które byłyby dostępne tylko i wyłącznie na Xboxie, ale MS obrał inny kierunek niż Sony jeśli chodzi o gry i było to już wałkowane wiele razy.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

120058904_2016549461811241_5345036244910

:cool:
:E 

 

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Kszyrztow napisał:

Piszesz tak, jakby nie było żadnych gier na premierę XSX, a te przecież będą. Wiem, że pijesz do braku typowych tytułów, które byłyby dostępne tylko i wyłącznie na Xboxie, ale MS obrał inny kierunek niż Sony jeśli chodzi o gry i było to już wałkowane wiele razy.

Pije do braku zadnego tytulu na premiere zrobionego przez first party studio microsoftu ktore nadal istnieja wiec to nie jest wybranie innej drogi tylko cos nie pyklo na premiere(glownie fiasko nowego Halo zapewne). Malo tego, nie wiadomo czy cos bedzie w ogole w pierwszym roku gdzie na ps5 bedzie ds, miles, horizon 2, gow2, ratchet i gt7.

Edytowane przez SNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Aldatha napisał:

Tyle ze to podnoszenie cen to ogolny trend i na PC tez zobaczysz podwyzki predzej czy pozniej :)

Nie pamiętam kiedy kupiłem grę droższą niż 150 zł prawie że na premierę... Poza tym płacić jeszcze te abonamenty na konsolach to jest jawne robienie graczy w uja. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Jaycob napisał:


:cool:
:E 

 

Srogi Janusz, mógł chociaż dorzucić GTAV(PS5 edition-4k120fps+superduperSSD) by było w co grać do premiery prawdziwych EXów dedykowanych tylko PS5... tylko czy jakieś będą? jak co chwilę się słyszy że "będzie też na PC" :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, SNC napisał:

Pije do braku zadnego tytulu na premiere zrobionego przez first party studio microsoftu ktore nadal istnieja wiec to nie jest wybranie innej drogi tylko cos nie pyklo na premiere(glownie fiasko nowego Halo zapewne). Malo tego, nie wiadomo czy cos bedzie w ogole w pierwszym roku gdzie na ps5 bedzie ds, miles, horizon 2, gow2, ratchet i gt7.

Przecież zagrasz w Gears Tactics (The Coalition). Miało być Halo, ale wiadomo co z tego wyszło. W 2021 równie dobrze może pojawić się np. Hellblade 2 Senua's Saga, tego nie wiesz. Tak jak i tego, czy gry od Sony nie zaliczą opóźnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Kszyrztow napisał:

Przecież zagrasz w Gears Tactics (The Coalition). Miało być Halo, ale wiadomo co z tego wyszło. W 2021 równie dobrze może pojawić się np. Hellblade 2 Senua's Saga, tego nie wiesz. Tak jak i tego, czy gry od Sony nie zaliczą opóźnień.

hellblade2 nie ma zadnej daty premiery i po roku pokazali ten sam cinematic trailer wiec byloby to zaskoczenie ale pozyjemy zobaczymy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, RyszardGTS napisał:

Srogi Janusz, mógł chociaż dorzucić GTAV(PS5 edition-4k120fps+superduperSSD) by było w co grać do premiery prawdziwych EXów dedykowanych tylko PS5... tylko czy jakieś będą? jak co chwilę się słyszy że "będzie też na PC" :E 

W bundle lepiej:

120047789_3311172165637217_2687581005342

:E 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Jaycob napisał:

W bundle lepiej:
:E 

 

Przeginają :lol2:  >KLIK< 75jurków za GTA5... gra była na PS3, PS4, teraz na PS5, to co? na PS6 i PS7 też będzie? ;) 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, lukadd napisał:

Jakie exy z PS5 mają wyjść na PS4? Bo już się pogubiłem.

Wszystkie. Nie czaje dalej czemu tu wielu się temu dziwi. To było oczywiste. Za duża baza ps4 i mieliby z tego rezygnować tylko dla pokazu mocy ps5? Początki ps4 były podobne, pamiętam hype na Watch Dogs i pierwsze zapowiedzi remasterów (pierwszy to Tomb Raider Definitive Edition). Na start ps4 zdaje się, że AC Black Blag wychodził. Długo nie było żadnych konkretnych exów.

FFXV przed premierą i podnieta jakie to ps4 pro dostanie aktualizacje? Okazało się, że 60 fps nie będzie, a potem tak wtopili, że musieli 3 tryby graficzne wprowadzić, jeden tylko po to żeby nie było cięcia obrazu. Japońscy devi mają z tym często problem, w Bloodborne też to było. Bez patcha dało radę grać z odblokowanym fpsem na prosiaku nawet.

A co do mocy ps5. Ja się nie martwię, na ps4 jeszcze grałem coop w ac unity w 4 osoby i grało się w miarę normalnie. Na tabletowym cpu, który już w 2013 był słaby w cholerę. Będzie dobrze dzieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, .winter. napisał:

Wszystkie. Nie czaje dalej czemu tu wielu się temu dziwi. To było oczywiste.

Wcale nie bylo oczywiste bo sony sugerowalo ze "wierza w generacje" i odcinaja sie tak jak dawniej eksami od starej konsoli (killzone i infamous second son czy driveclub nie wychodzily na ps3 a przeciez baza 80 milionow uzytkownikow tez piechota nie chodzi)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było oczywiste. Wręcz dziwne było to, że nie kłapią o nie zostawianiu ludzi z tyłu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, SNC napisał:

Wcale nie bylo oczywiste bo sony sugerowalo ze "wierza w generacje" i odcinaja sie tak jak dawniej eksami od starej konsoli (killzone i infamous second son czy driveclub nie wychodzily na ps3 a przeciez baza 80 milionow uzytkownikow tez piechota nie chodzi)

Wiara nie ma z tym nic wspólnego. Do przyszłego roku z 15 mln tylko będą mieć ps5 na rynku vs gruuubo ponad 100 ps4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, .winter. napisał:

Wiara nie ma z tym nic wspólnego. Do przyszłego roku z 15 mln tylko będą mieć ps5 na rynku vs gruuubo ponad 100 ps4.

Cytat

 

We have always said that we believe in generations," Sony Interactive Entertainment president and CEO Jim Ryan told GamesIndustryin May. "We believe that when you go to all the trouble of creating a next-gen console, that it should include features and benefits that the previous generation does not include. And that, in our view, people should make games that can make the most of those features." 

"We do believe in generations," he reiterated, "and whether it's the DualSense controller, whether it's the 3D audio, whether it's the multiple ways that the SSD can be used... we are thinking that it is time to give the PlayStation community something new, something different, that can really only be enjoyed on PS5."

 

Ja tu nie widze komunikowania wydawani exow na ps4 wrecz odwrotnie. I tak jak pisalem wczesniej tez byla sytuacja ze bylo 80 milionow ps3 czy 150 ps2 a jednak podejmowali sluszna decyzje ze 7 lat to jednak wystarczy, to jest zmiana w podejsciu wiec nie wiem skad te twierdzenia ze to oczywiste.

Edytowane przez SNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, .winter. napisał:

Wszystkie. Nie czaje dalej czemu tu wielu się temu dziwi. To było oczywiste. Za duża baza ps4 i mieliby z tego rezygnować tylko dla pokazu mocy ps5? Początki ps4 były podobne, pamiętam hype na Watch Dogs i pierwsze zapowiedzi remasterów (pierwszy to Tomb Raider Definitive Edition). Na start ps4 zdaje się, że AC Black Blag wychodził. Długo nie było żadnych konkretnych exów.

Pamiętam jak w 2013 podszedłem do stanowiska Sony w dużym centrum handlowym i zobaczyłem black flag i battlefielda, pomyślałem sobie wtedy co za gówno, te gry wyglądają lepiej na moim średniej klasy PC, obrocilem się na pięcie i wróciłem do domu. 

W tym roku pewnie nawet nie wyjdę z domu żeby zobaczyć ps5 :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, .winter. napisał:

Wszystkie. Nie czaje dalej czemu tu wielu się temu dziwi. To było oczywiste. Za duża baza ps4 i mieliby z tego rezygnować tylko dla pokazu mocy ps5? Początki ps4 były podobne, pamiętam hype na Watch Dogs i pierwsze zapowiedzi remasterów (pierwszy to Tomb Raider Definitive Edition). Na start ps4 zdaje się, że AC Black Blag wychodził. Długo nie było żadnych konkretnych exów.

FFXV przed premierą i podnieta jakie to ps4 pro dostanie aktualizacje? Okazało się, że 60 fps nie będzie, a potem tak wtopili, że musieli 3 tryby graficzne wprowadzić, jeden tylko po to żeby nie było cięcia obrazu. Japońscy devi mają z tym często problem, w Bloodborne też to było. Bez patcha dało radę grać z odblokowanym fpsem na prosiaku nawet.

A co do mocy ps5. Ja się nie martwię, na ps4 jeszcze grałem coop w ac unity w 4 osoby i grało się w miarę normalnie. Na tabletowym cpu, który już w 2013 był słaby w cholerę. Będzie dobrze dzieci.

Nie dziwię się. Rozumiem strategię Sony. Ale niech potem się nie dziwią, że słabo jest oceniana biblioteka na start i wiele osób się wstrzyma z kupnem PS5:
- bo nie ma w co grać na start (dopiero 2021 jakieś tytuły fajne)
- bo ogram to jeszcze na PS4 (Spiderman Miles Morales, Horizon 2 itd.)

PS4 na start miała dwa tytuły, exclusivy które wyszły wyłącznie na PS4:
- Killzone: Shadow Fall
- Knack

Więc może nie jakieś wybitne tytuły, ale przyciągały graczy. Pamiętam że z gier w sklepach stacjonarnych Killzone i Knacka wykupili od razu gracze i były pustki. Inne gry typu fifa, batlefiled itd stały na półce. A teraz co ma przyciągnąć do PS5 w 2020r.?


 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie marka i - w przypadku części nabywców - dostęp do gier z PS4. Nie wystarczy na długo, ale będzie trochę czasu na wypuszczenie kilku tytułów 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Kupujesz terminal HP t640 i z głowy lub przy mniejszej ilości złącz i dysku zewnętrzym cokolwiek z r1505 np. igel m350c za ~100 zł. Lub szukasz laptopa z vegą, który powinien mieć hdmi 2.0, ale nie jestem pewien, czy nie obcinają tego w niektórych laptopach. W sumie to nie wiem, czy te terminale też nie mają obciętego displayport przy konwersji na hdmi, hmm... Osobiście właśnie będę składał coś takiego w większej obudowie chieftec CS-03B-U3 z resztek, od razu również jako magazyn syfu, ponieważ ma miejsce na 4 dyski i zatokę na napęd. Do kupienia za ~45 zł z zasilaczem...Ale w sumie nie wiem czy mi to potrzebne, skoro w moim przypadku dysk zewnętrzy i magazyn w głównym komputerze lepiej się sprawdzi  Więc, myślę nad zwrotem płyty głównej.    440mm x 140mm x 350mm, matx, sff zasilacz, pełnowymiarowe karty.  
    • witam..panowie doradzcie jakis fajny monitor do 4000 zl .musi miec tuner tv (najlepiej dobry smart)  glownie do gier strategicznych i ogladania tv  przekatna najlepiej 28-34
    • Faszysta Żyd Zelenski. Jeszcze tylko Niemca brakuje.
    • Gdyby Ukraina była świetnym krajem do życia to nie trzeba by było nikogo nakłaniać do jego obrony , w pierwszej Rzeczpospolitej nie było problemu zeby stanąć w potrzebie , w USA w 19-20 wieku było aż nadto chętnych do służenia w wojsku  Ukraina Kraj z kartonu z ogromną korupcja gdzie prezydentem jest faszysta Żeleński, popieram w 100% Ukraińców którzy uciekają z tego chorego kraju  @hubio i bardzo dobrze że nie chcą uczestniczyć w teatrze wojennym gdzie bogaci wykorzystują biednych @8V32 u nas wystarczy że w TV powiedzą że Putin zaatakował to już będą w Niemczech, covid pokazał że ludziom można wmówić wszystko używając do tego telewizora Gen. Koziej wskazuje, że taki żołnierz będzie pełnił rolę uzupełniającą czy pomocniczą. - Będzie też tym "mięsem armatnim". Na wojnie niestety żołnierze muszą ginąć, od tego nie da się uciec. Rzeczywiście z niewolnika branego z przymusu nie ma pożytku. W warunkach wojny nie ma innego wyjścia. Należy brać takich "niewolników", wcielać ich w te struktury i liczyć na to, że w jakimś procencie będą pożyteczni - podsumowuje gen. Koziej. Kolejny profesor z armii przyznaje wprost że to niewolnicy i mają na siłę być wcielani  @kalderon https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Faszyzm Przeczytaj i porównaj z tym co robi Żeleński  Naprawdę nie dostrzegacie tego że chcą wymordować białych mężczyzn a do białych kobiet sprowadzić imigrantów z Afryki ? Przecież to proste jak 2+2 , dziś Ukrainiec a jutro Polak pójdzie pod tasak
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...