Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro wszystko będzie na PS4 które już macie to wychodzi na to, że kupujecie PS5 dla mocy a nia dla EXów? ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, SNC napisał:

hellblade2 nie ma zadnej daty premiery i po roku pokazali ten sam cinematic trailer wiec byloby to zaskoczenie ale pozyjemy zobaczymy

"Jedynka" ukazała się w 2017 roku, więc 2021 w przypadku kontynuacji nie jest taki nieprawdopodobny. Wspominasz o GT7, gdzieś padło jakieś oficjalne info odnośnie premiery? Bo ja się wcale nie zdziwię, jak Forza tak czy siak wyjdzie od GT szybciej :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Kszyrztow napisał:

"Jedynka" ukazała się w 2017 roku, więc 2021 w przypadku kontynuacji nie jest taki nieprawdopodobny. Wspominasz o GT7, gdzieś padło jakieś oficjalne info odnośnie premiery? Bo ja się wcale nie zdziwię, jak Forza tak czy siak wyjdzie od GT szybciej :E

nie strasz nie strasz ;d 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robią remaster Bloodborna dla zainteresowanych na PS5 w cenie 359zł ofc za sztukę. :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, SNC napisał:

We have always said that we believe in generations," Sony Interactive Entertainment president and CEO Jim Ryan told GamesIndustryin May. "We believe that when you go to all the trouble of creating a next-gen console, that it should include features and benefits that the previous generation does not include. And that, in our view, people should make games that can make the most of those features." 

"We do believe in generations," he reiterated, "and whether it's the DualSense controller, whether it's the 3D audio, whether it's the multiple ways that the SSD can be used... we are thinking that it is time to give the PlayStation community something new, something different, that can really only be enjoyed on PS5."

Ja tu nie widze komunikowania wydawani exow na ps4 wrecz odwrotnie. I tak jak pisalem wczesniej tez byla sytuacja ze bylo 80 milionow ps3 czy 150 ps2 a jednak podejmowali sluszna decyzje ze 7 lat to jednak wystarczy, to jest zmiana w podejsciu wiec nie wiem skad te twierdzenia ze to oczywiste.

No ale daj to na biało, bo ciężko to przeczytać ;)

3 godziny temu, kanon7 napisał:

Nie dziwię się. Rozumiem strategię Sony. Ale niech potem się nie dziwią, że słabo jest oceniana biblioteka na start i wiele osób się wstrzyma z kupnem PS5:
- bo nie ma w co grać na start (dopiero 2021 jakieś tytuły fajne)
- bo ogram to jeszcze na PS4 (Spiderman Miles Morales, Horizon 2 itd.)

PS4 na start miała dwa tytuły, exclusivy które wyszły wyłącznie na PS4:
- Killzone: Shadow Fall
- Knack

Więc może nie jakieś wybitne tytuły, ale przyciągały graczy. Pamiętam że z gier w sklepach stacjonarnych Killzone i Knacka wykupili od razu gracze i były pustki. Inne gry typu fifa, batlefiled itd stały na półce. A teraz co ma przyciągnąć do PS5 w 2020r.?


 

A zobaczysz, że przez pierwsze miesiące pójdzie więcej ps5 niż ps4. Nie tyle exy to napędzą co możliwość grania w gry z ps4 w lepszej jakości. Nie bez powodu dali 15 gier w plusie dla ps5 na start. 

4 godziny temu, ketiw555 napisał:

Pamiętam jak w 2013 podszedłem do stanowiska Sony w dużym centrum handlowym i zobaczyłem black flag i battlefielda, pomyślałem sobie wtedy co za gówno, te gry wyglądają lepiej na moim średniej klasy PC, obrocilem się na pięcie i wróciłem do domu. 

W tym roku pewnie nawet nie wyjdę z domu żeby zobaczyć ps5 :E

Ale to było guano nawet na pc, bo to gra jeszcze pod ps3 robiona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Stjepan napisał:

Robią remaster Bloodborna dla zainteresowanych na PS5 w cenie 359zł ofc za sztukę. :E 

porąbało towarzystwo? Że niby muszą napisać większą ilość linijek kodu? czysta pazerność wyłącznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak to w końcu jest z tą wsteczna kompatybilnością?
Czy zagram na PS5 w pudełkowe wersję gier z PS4?
Chciałbym już po premierze konsoli pograć w remaster Tony Hawka i Crasha :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Stjepan napisał:

Robią remaster Bloodborna dla zainteresowanych na PS5 w cenie 359zł ofc za sztukę. :E 

A niech tak robią to jeszcze więcej ludzi oleje kupno ps5 w pierwszym roku i spokojnie poczeka, a za dwa/trzy lata ogra sobie gierki po taniości na slimie czy pro.

No chyba, że nie będzie co ogrywać bo wszystko wyjdzie też na pc i ps4 pro. 

Bloodborne remaster ma wedle tych przecieków wyjść i na PC :szczerbaty:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja na 90% kupię XOX, chyba że by jakieś nie wiadomo co lepszego miało - np. dźwięk, ale taki że by absolutnie przeprojektowywal postrzeganie sceny dzwiękowej w dotychczasowym rozumieniu, a jak nie to raczej XO. I nie dlatego, że XO ma być szybszy. Po prostu ma być lepszy - cichszy, energooszczedny jak na parametry techniczne, ma miec świetne wsparcie techniczne. BTW czytałem, że z tą kompatybinością PS5 w dół to tak kolorowo nie jest, że działa ale nieporównywalnie mniej pozycji niż w produkcie od MS.

Oczywiście nie traktujecie tego jako trolowania czy hejtowania, po prostu nie chciałbym sprzętu, na którego włączenie reaguje mój sąsiad 

1 minutę temu, Przemcio666 napisał:

Demon's Souls nie wychodzi przypadkiem tylko na PS5?

potw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po polsku : D? Bo nie widzę żadnych informacji, żeby DeS wychodził na PS4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Przemcio666: no z tego co słyszałem w zapowiedziach, DeS ma wyjść wyłącznie na PS5 (bez XO i PC). Sorry NS za pominięcie ;)

 

Edytowane przez Bulsky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Wu70 napisał:

Skoro wszystko będzie na PS4 które już macie to wychodzi na to, że kupujecie PS5 dla mocy a nia dla EXów? ?

No tak. 1200zł za wymianę to tak jakbym sobie wymienił GPU w kompie, co w tym dziwnego ? Plus dodatkowo SSD i odtwarzacz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Bulsky napisał:

DeS ma wyjść wyłącznie na PS5 (bez XO i PC). Sorry NS za pominięcie ;)

 

W trailerze podali PS5 i PC.
Po tym szybko zdementowali PC, aby nie drażnić fanów Sony.
Wyjdzie na PS5, a miesiąc po premierze zapowiedzą wersję PC.
Tak to się skończy.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  

38 minut temu, jack.alderr napisał:

No tak. 1200zł za wymianę to tak jakbym sobie wymienił GPU w kompie, co w tym dziwnego ? Plus dodatkowo SSD i odtwarzacz.

Dla mnie nic dziwnego, ale spytaj takiego ODINa to usłyszysz: EXYYYYYYYY :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, kanon7 napisał:

W trailerze podali PS5 i PC.
Po tym szybko zdementowali PC, aby nie drażnić fanów Sony.
Wyjdzie na PS5, a miesiąc po premierze zapowiedzą wersję PC.
Tak to się skończy.

Nie no może nie po miesiącu. Jeśli już to po dwóch. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, kanon7 napisał:

W trailerze podali PS5 i PC.
Po tym szybko zdementowali PC, aby nie drażnić fanów Sony.
Wyjdzie na PS5, a miesiąc po premierze zapowiedzą wersję PC.
Tak to się skończy.

w trailerze podali ze wyjdzie tez na inne konsole wiec wyraznie blad z ostatnia grafika choc mozliwe ze w przyslosci wyjdzie tez na pc 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, kanon7 napisał:

W trailerze podali PS5 i PC.
Po tym szybko zdementowali PC, aby nie drażnić fanów Sony.
Wyjdzie na PS5, a miesiąc po premierze zapowiedzą wersję PC.
Tak to się skończy.

TAK, ale wczoraj czytałem że to był jednak błąd, że tylko PS5. Szukam teraz info na YT, ale nie mogę znaleźć. Chyba to było to LINK

Edytowane przez Bulsky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki tam błąd. Takie prezentacje przygotowuje gromada ludzi, poza tym to sektor gier to wiedzą co to pc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma opacji żeby w tej prezentacji był błąd ? po prostu fani ps sie ostro zesrali jak zobaczyli na dole napis avaiable on PC i musieli powiedzieć że to ex :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, kanon7 napisał:

W trailerze podali PS5 i PC.
Po tym szybko zdementowali PC, aby nie drażnić fanów Sony.
Wyjdzie na PS5, a miesiąc po premierze zapowiedzą wersję PC.
Tak to się skończy.

no , może tam być. Pożyjemy zobaczymy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Tomek1623 napisał:

Wiadomo jaki był nakład PS5 na Polskę w pierwszym rzucie?

Bankowo bardzo mało. M$ chyba lepiej zadbał o ilość. Z tego co widać to samo allegro wystawiło 1422szt. XSX i 400 XSS.

Edytowane przez SPYCHCIO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, .winter. napisał:

Jaki tam błąd. Takie prezentacje przygotowuje gromada ludzi, poza tym to sektor gier to wiedzą co to pc.

Po prostu pomylili trailery. Najpierw miał się pojawić ten z wersją PS5 only, a ten drugi trailer mieli przygotowany, aby puścić jak już gra się sprzeda na PS5.

BTYTc2c.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...