Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, crush napisał:

No to teraz zeskaluj to do detali żeby chociaż te 60 robiły i wróć do pytania. :E

Ten nowy ac to stary engine. Nic nie trzeba kombinować. Nie widziałeś gameplayu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, crush napisał:

A gry działają lepiej na RTX2070 czy 2080? :hmm:

Ale ja nie mam wątpliwości że to będzie lepiej działać na XSX 

Screenshot-20200922-194749-Samsung-InterCieszę się tylko z tego że na PS5 też będzie możliwość zagrania w 4K i trybie 60k/s 

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Kynareth napisał:

Jeśli nie będzie w AC:V natywnego 4K60fps to słabo, ponieważ gra nie wygląda jakoś szczególnie.

No właśnie będzie.... *facepalm*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary engine zajeżdżający GPU jak głupi :E No chyba, że mocno zetną detale to może coś z tego będzie. Bo innych optymalizacji poza cięciem detali i obniżaniem rozdzielczości, ewentualnie działania w dynamicznym fps 30-60, generator gier od UBI nie ma zaimplementowanych :E

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Optymalizacja powinna być lepsza na PS5. Od tego istnieją konsole, by gry były najlepiej zoptymalizowane. Jeśli na PC 2080 Ti daje radę 48.6 fps, to PS5 powinno 60 fps.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, azgan napisał:

Ale ja nie mam wątpliwości że to będzie lepiej działać na XSX 

Screenshot-20200922-194749-Samsung-Inter

Cieszę się tylko z tego że na PS5 też będzie możliwość zagrania w 4K i trybie 60k/s 

Kurcze, miałem prosiaka i origins na checkerboard i wersja na Xbox x jakoś specjalnie lepiej nie wyglądała?

Widzę, że narzekanie zaczęlo się od 4k60fps, a teraz już "ale będzie brzydsza". Brawo Wy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Kynareth napisał:

Optymalizacja powinna być lepsza na PS5. Od tego istnieją konsole, by gry były najlepiej zoptymalizowane. Jeśli na PC 2080 Ti daje radę 48.6 fps, to PS5 powinno 60 fps.

Jasne, że się da. Od tego jest cięcie detali. 

4 minuty temu, .winter. napisał:

Kurcze, miałem prosiaka i origins na checkerboard i wersja na Xbox x jakoś specjalnie lepiej nie wyglądała?

Widzę, że narzekanie zaczęlo się od 4k60fps, a teraz już "ale będzie brzydsza". Brawo Wy!

RDR2 tez lepiej nie wyglądał? :E

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej ciekawi mnie czy w AC Valhalla będzie drugi tryb czyli 4K/30fps z lepszą oprawą. Jeśli Insomniac nie daje rady zrobić Moralesa w 4K/60fps to jak ma to zrobić Ubi... "mistrzowie" optymalizacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, .winter. napisał:

Kurcze, miałem prosiaka i origins na checkerboard i wersja na Xbox x jakoś specjalnie lepiej nie wyglądała?

Widzę, że narzekanie zaczęlo się od 4k60fps, a teraz już "ale będzie brzydsza". Brawo Wy!

Nie widać różnicy między PS4PRO a XOX?

Ja widzę że jednak lepiej to wygląda na mocniejszym GPU w XBOX ONE X

Teraz też XSX ma ponad 30% na plusie względem PS5 a to nie jest mało 

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, SPYCHCIO napisał:

Bardziej ciekawi mnie czy w AC Valhalla będzie drugi tryb czyli 4K/30fps z lepszą oprawą. Jeśli Insomniac nie daje rady zrobić Moralesa w 4K/60fps to jak ma to zrobić Ubi... "mistrzowie" optymalizacji.

w moralesie jest rt no i troszke lepiej sie prezentuje niz valhalla

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4k to przeżytek, nowym królem gamingu jest 8k. Na ziemie konsolowe kalkulatory i patrzcie jak wygląda "tru power" :E

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, SNC napisał:

w moralesie jest rt no i troszke lepiej sie prezentuje niz valhalla

Dlatego dali bez żadnego ściemniania 4K/30fps i szacunek im za to. Ubi nawija tylko o 4K/60fps z ich "talentem":szczerbaty: martwie się w wygląd tej gry przy takich osiągach.

coś na wzór Halo Infinite, 4K/60fps a wygląda jak kupa. Wole już 4K/30fps, ale żeby było next-genowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, kadajo napisał:

4k to przeżytek, nowym królem gamingu jest 8k. Na ziemie konsolowe kalkulatory i patrzcie jak wygląda "tru power" :E

Takie 8K że tylko w grach e-sportowych, już ja widzę jak CP2077 czy Dying Light2 leci w 8K na 3090 :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, frog67 napisał:

Takie 8K że tylko w grach e-sportowych, już ja widzę jak CP2077 czy Dying Light2 leci w 8K na 3090 :rotfl:

Będzie Cinematic Expirenece 8k tru power gaming :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Kynareth napisał:

Optymalizacja powinna być lepsza na PS5. Od tego istnieją konsole, by gry były najlepiej zoptymalizowane. Jeśli na PC 2080 Ti daje radę 48.6 fps, to PS5 powinno 60 fps.

Tylko że PS5 to odp. 2070Super a XSX to już blisko 2080Ti bo odp. 2080Super i tu jest ten myk. Konsola SONY ma tylko szybszy dysk SSD a to nieczego nie zmienia w kestii ilości k/s.

8 minut temu, SPYCHCIO napisał:

Bardziej ciekawi mnie czy w AC Valhalla będzie drugi tryb czyli 4K/30fps z lepszą oprawą. Jeśli Insomniac nie daje rady zrobić Moralesa w 4K/60fps to jak ma to zrobić Ubi... "mistrzowie" optymalizacji.

Odstawiam że tak

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, azgan napisał:

Tylko że PS5 to odp. 2070Super a XSX to już blisko 2080Ti bo odp. 2080Super i tu jest ten myk. Konsola SONY ma tylko szybszy dysk SSD a to nieczego nie zmienia w kestii ilości k/s.

Jeśli PS5 jest rzeczywiście aż tak słabe, to może niech lepiej targetują 1440p 60fps. Albo ogarną DLSS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, frog67 napisał:

Takie 8K że tylko w grach e-sportowych, już ja widzę jak CP2077 czy Dying Light2 leci w 8K na 3090 :rotfl:

W menu CP2077 będzie wiecej niż 60. :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Kynareth napisał:

Jeśli PS5 jest rzeczywiście aż tak słabe, to może niech lepiej targetują 1440p 60fps. Albo ogarną DLSS.

Nie jest słabe to nadal bardzo mocna konsola zwłaszcza w porównaniu do PS4PRO po prostu XSX jest jeszcze mocniejszy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, azgan napisał:

Teraz też XSX ma ponad 30% na plusie względem PS5 a to nie jest mało 

W tym rzecz, że jest to mało.

  • Confused 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, azgan napisał:

Tylko że PS5 to odp. 2070Super a XSX to już blisko 2080Ti bo odp. 2080Super

2070 super tyle brakuje do 2080super co jej do 2080ti a nawet 2070 super jest blizej

Edytowane przez SNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, kadajo napisał:

4k to przeżytek, nowym królem gamingu jest 8k. Na ziemie konsolowe kalkulatory i patrzcie jak wygląda "tru power" :E

Patrząc na ceny topowych kart graficznych, też bym się skłaniał bardziej w stronę 8k. :E A konsole 2k i dają radę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, sideband napisał:

W tym rzecz, że jest to mało.

Wykresy mówią zupełnie coś innego. Gdzie jest 2070Super a gdzie 2080Super?

Screenshot-20200922-195812-Samsung-Inter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...