Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość
45 minut temu, WPW napisał:

I grać w rozdzielczości natywnej dla danej gry nie w 720 p? Czyli to taki gamepass ale lepszy bo więcej gier i tańszy więc gdzie jest haczyk oprócz tego że nie ma tego oficjalnie w pl? Bo aż trudno mi uwierzyć jest to tanie podobno jest plus minus 600 gier można pobrać i odtwarzać z dysku i jest tańsze niż gamepass tylko nie ma w pl, zbyt piękne by było prawdziwe i do tego od tych wyrwigroszow od sony no way... No nie wszędzie widzę że ps now to stream service w 720p więc dno...

W natywnej rozdzielczości :) Haczyk taki, że tylko gry wydane na PS4 - ale co miesiąc jest kilka gier dodawanych (zawsze na początku miesiąca). Tutaj lista. Jak ktoś chce polski dubbing w grach to polecam zakładać konto UK i grać na swoim (w USA są zazwyczaj tylko napisy). 

Game Pass jest dostępny w Polsce to ludzie go wychwalają, a często nie wiedzą, że posiadając PS4 mogą też grać za grosze :) (to wina Sony bo się ociąga, żeby u nas normalnie udostępnić abonament i zacząć reklamować swoje usługi).

Więcej gier od Bethesdy w PS Now niż w Game Passie (tylko czekać, aż magicznie wyparują z oferty) :D

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jestem w szoku myslalem, że Sony to mega dziady i wyrwigrosze a oni mają kozacka ofertę jak gamepass albo lepsza tylko nie w pl...

Edytowane przez WPW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, esef napisał:

Więcej gier od Bethesdy w PS Now niż w Game Passie (tylko czekać, aż magicznie wyparują z oferty) 

Gry od Xbox Games Studios są na stałe. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Teraz, Jaycob napisał:

Gry od Xbox Games Studios są na stałe. 

Miałem na myśli wyparowanie gier z oferty PS Now. Prawie wszystko od Bethesdy tam jest :) 

4 minuty temu, WPW napisał:

No to jestem w szoku myslalem, że Sony to mega dziady i wyrwigrosze a oni mają kozacka ofertę jak gamepass albo lepsza tylko nie w pl...

Szkoda, że nie dają jeszcze gier na premierę. Ale to już w ogóle byłby wypas.. Microsoft zazwyczaj celuje w gry z mniejszym budżetem to sobie może pozwolić :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

doszedl do mnie 55cx i ogladam jescze raz na nim trailery z Demon Sould, Ratcheta i Horizona, jest ogien ?

  • Like 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyciekła fota stroju w jakim Odin i Arszenik odbiorą swoje PS5.

  • Haha 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, bleidd napisał:

A ograsz 4 gry w miesiąc? A jak mi to zajmuje rok to muszę wykładać abo co miesiąc 40 zł, nawet jak gram w danym miesiącu 1h. GP jest fajny ale nie dla każdego, ja zostaje przy używkach na własność albo odsprzedaży używek. Po prostu gram nieregularnie, często wracam do dobrych gier i potrafię je męczyć długo.

mam kupla na Węgrzech, który wbił zdaje się 39 poziom na psn. Dobre gry sie nie nudzą. Ja 1lub 2 lata temu zagrałem sobie na ps3 w uwaga.. dantes inferno :) a chyba w zeszłym roku pojawiło się w GWG za free, oczywiście też przygarnąłem bo gierka zacna. Stara dobra szkoła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kszyrztow napisał:

Zobaczcie na ludzi na widowni na samym początku, jak modele się przenikają :E

Ale trzeba przyznać, że wygląda świetnie. "Sportówki" zawsze potrafiły robić wrażenie jeśli chodzi o przesiadkę na nowy sprzęt, szczególnie seria od 2K.

To tylko cross-gen, poczekaj aż porzucą obecne konsole ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kszyrztow napisał:

Zobaczcie na ludzi na widowni na samym początku, jak modele się przenikają :E

Ale trzeba przyznać, że wygląda świetnie. "Sportówki" zawsze potrafiły robić wrażenie jeśli chodzi o przesiadkę na nowy sprzęt, szczególnie seria od 2K.

niezle, ale ale by nie było za fajnie, 10^6 lepszy efekt byłby jakby poprawcowali nad "mimiką oczu" - bo tu niby zajebiaszczo ale jakieś takie martwe ;) bez wyrazu, by nie zacytować "chłopaków" "przydałoby sie troche polotu i finezji .."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Tomcat napisał:

Znaczy jest cieciem vel stróż nocny ? Myślałem że to fucha dla emerytów - trepów itp na wcześniejszej emie ewentualnie niepełnosprawnych bo pefron dopłaca ...

 

12 godzin temu, kanon7 napisał:

Patrząc po wpisach ODINA, eh... :E:E:E

 

11 godzin temu, Tomcat napisał:

cii podobno łazi z bronią ;-)

.......... chyba zę na wodę.

POZAMIATANE :rotfl: 

d82cc8e5897f04f09c5956936416ae24.gif

 

 

 

 

 

9 godzin temu, Bulsky napisał:

Dokładnie. Jak ktoś ma potrzebę, to ocenia ofertę, kupuje i w miesiąc czy 2 przejdzie i w max 100 się zmieści. GamePass wciąga dotychczasową politykę niebieskich lewą dziurką.

Dokładnie tak jest :) 

Tak samo jak sporo osób myśli że smarta z lolegro trzeba kupić od razu na rok, nie nie trzeba - najkrótszy okres na jaki możesz kupić to jeden miesiąc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Elvis79 napisał:

wyciekła fota stroju w jakim Odin i Arszenik odbiorą swoje PS5.

Odin chyba tak :E

123456.jpg.cfc15fde266e84ccaa79fadbca91874e.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Kris194 napisał:

To tylko cross-gen, poczekaj aż porzucą obecne konsole ;)

No szybko to ich raczej nie porzucą :E Zobacz jak są wydawane gry takie jak FIFA czy właśnie seria od 2K, tam nie ma czegoś takiego jak "porzucamy obecne konsole". Ostatnia FIFA na PS3/X360 to edycja 19, a NBA to 2K18. Stare konsole nie są w tym przypadku ograniczeniem jeśli chodzi o engine, bo gry klepie się po prostu na jego starej odsłonie i tyle. Przy nowej generacji mogą działać z nowym silnikiem czy innymi usprawnieniami bez zbędnego oglądania się na starsze urządzenia. Choć pewnie dopiero przy NBA 2K22 już całkiem poszaleją jeśli chodzi o technikalia, bo NBA 2K21 na PS5/XSX to w sumie chyba tylko ulepszona wersja z PS4/XO a nie coś, co było budowane od podstaw pod nowe maszynki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FIFA 77 może jedynie mieć nową grafikę itd bo na razie EA klepie ciągle to samo za 250zł rocznie. :E?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ciągle są w top sprzedaży. Topowe gry w takich UK to przeważnie są od EA. FIFA 21 ~230 zł, a FIFA 20 - 20 zł - zmiany nie wielkie, a cena 10x większa.:E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Jaycob napisał:

I ciągle są w top sprzedaży. Topowe gry w takich UK to przeważnie są od EA. FIFA 21 ~230 zł, a FIFA 20 - 20 zł - zmiany nie wielkie, a cena 10x większa.:E 

W Polsce to inaczej tak samo, nie ważne czy na PC/XOX/PS4 Fifa zawsze jest top. :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fifa jak zwykle średniak, w Polszy jak zwykle hit.

1f1a76ad460991004ecae1651764

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co się stało z emulacja PS3? za PS4 był tekst, że by nie pociągnęło a PS5? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyłożyli hajs na PS Now, żeby tam sobie móc ogrywać te starsze gry. Raczej nie było szans, żeby drugi raz wykładali dodatkowy hajs na emulacje/osobny układ w PS5. Dodatkowo, konsola byłaby po prostu za droga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, PHYSXftw napisał:

Co się stało z emulacja PS3? za PS4 był tekst, że by nie pociągnęło a PS5? 

Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze.
- trzeba zapłacić programistom którzy by taki emulator PS3 przygotowali na PS5
- nie mieli by $$$ z gier* PS3 z ps store
- ograniczy to chętnych do opłacenia PS NOW
* tytuły które wydali

Proste wyliczenia pokazuj im że więcej będą mieć start finansowych na emulacji ps3 na ps5, niż by zyskali profitu - "sony potwierdza emulacje ps3 na ps5".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że te boczne panele się tak łatwo zdejmują :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, ditmd napisał:

Fajnie że te boczne panele się tak łatwo zdejmują

Pewnie będzie można sobie dokupić panele w dowolnym kolorze po premierze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Równie dobrze samemu można je pomalować :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...