Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Jaycob napisał:

Jest git. Obejdzie się bez tego 1%.  Najważniejsze exy ogram. :gitarzysta:

Jest bardzo fajnie, nic więcej nie potrzeba i nawet dualshock4 będzie działać na ps5, ale tylko z grami z ps4 :)

Edytowane przez Elvis79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, SNC napisał:

Ciekawe jak to będzie w przypadku - mam poinstalowane gry z ps4 na dysku zewnętrznym, czy podłącze go do PS5 i będzie hulać.

Wiem ,że gry z dysku mogę przenieść na dysk PS5, ale chciałbym, żeby już z zewnętrznego leciały.

Edytowane przez Elvis79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Jaycob napisał:

ciekaw jestem ile gier będzie miało unlocka fps

A czy to czasami nie zależy od tego czy gra oryginalnie ma uwolniony fps czy lock na 30?

EDIT: dokładnie tak to wygląda według tego opisu

Edytowane przez Wu70

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

60fps w GOT i jeszcze szybsze czasy ladowania + dziala przenoszenie zapisu gry

Edytowane przez SNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miło, GOT to jedna z tych gier, które kupuję na premierę PS5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Up to 60, a nie 60. Zasadnicza różnica. 

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

17 minut temu, Wu70 napisał:

A czy to czasami nie zależy od tego czy gra oryginalnie ma uwolniony fps czy lock na 30?

EDIT: dokładnie tak to wygląda według tego opisu

Może tak być, ale może twórcy dodadzą łatkę odblokowującą. :D;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, SNC napisał:
 

60fps w GOT i jeszcze szybsze czasy ladowania + dziala przenoszenie zapisu gry

Ciekawe tylko w jakiej rozdziałce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, lukadd napisał:

Ja już co by się nie działo nie będę miał, żadnego dylematu. Strix 3080 OC siedzi w budzie i to co robi z grami w 4k to jest kosmos. PS5 spokojnie może czekać, aż kiedyś pojawią się jakieś warte ogrania exy. A tak zostaje przy prosiaczku.

A niech se będzie ja jestem zdecydowany na konsole, niech każdy gra na czym lubi ?

U mnie dylematu też nie ma bo nie śledzę tematu RTX'ów i biorę PS5 + XSX

Temat PC'ta jest mi aktualnie obojętny zamieściłem tylko nowy komediowy odcinek z PlayStation Girl żeby można było się trochę pośmiać i tyle ?

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Elvis79 napisał:

Ciekawe jak to będzie w przypadku - mam poinstalowane gry z ps4 na dysku zewnętrznym, czy podłącze go do PS5 i będzie hulać.

Wiem ,że gry z dysku mogę przenieść na dysk PS5, ale chciałbym, żeby już z zewnętrznego leciały.

Pewnie tak ale jeżeli jest to HDD to będzie tragedia z wczytywaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 9.10.2020 o 13:54, Camil666 napisał:

Policzmy.

Zakładając jakiś punkt ze środka tego przedziału (powiedzmy 400TB), średni czas trwania generacji (powiedzmy 7 lat?) i średni rozmiar gry (100GB, chociaż mam wrażenie że to za dużo)

400TB / 7lat = ok 57,1TB do wykorzystania w rok.
57,1TB / 100GB = 571 gier do zainstalowania w rok.
 

571 - nie wydaje mi się, żeby tyle nowych gier wychodziło co roku.

Konsola nie tylko zapisuje dane podczas instalacji gier, no ale gdyby ten współczynnik miał spaść nawet o połowę to 285 (i pół ;) ) gier raczej nie wychodzi co roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko tyle, że szacowane i szczytowe temperatury dla PlayStation 5, Xbox Series X i Xbox Series S, sugerują, że konsola Sony nowej generacji będzie najgorętszym urządzeniem z całej trójki. Według niepotwierdzonego źródła, PS5 może nawet osiągnąć szczytową temperaturę 65°C/149°F.

PLAYSTATION 5
Double-Sided Fan 120mm x 45mm
~55° | 131 f
^65° | 149 f

XBOX SERIES X
130mm x 25mm
~52° | 125 f
^62° | 143 f

SERIES S
120mm x 14mm
~47° | 116 f
^58° | 136 f

Kto pierwszy w kolejce do testowania? ?

Szczerze, myślałem, że PS5 będzie bardziej gorące, ciekawe tylko jak fan noise wypadnie.

Edytowane przez Jack White
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Jack White napisał:

Tylko tyle, że szacowane i szczytowe temperatury dla PlayStation 5, Xbox Series X i Xbox Series S, sugerują, że konsola Sony nowej generacji będzie najgorętszym urządzeniem z całej trójki.

Dzięki za info. +1?

22 minuty temu, Jack White napisał:

 

Kto pierwszy w kolejce do testowania? ?

 

Ja, jestem chętny na BetaTesty ?

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Kszyrztow napisał:

Premiera w tym roku odwołana.

not funny

2 godziny temu, Jack White napisał:

Szczerze, myślałem, że PS5 będzie bardziej gorące, ciekawe tylko jak fan noise wypadnie.

dokładnie właśnie chciałem to dodać, może i być gorąca jeśli chłodzenie spełni swoją funkcje i sie nic nie zjara, ale ważniejsza jest jej głośność. Szczerze powiem, że z powodu 3 spraw jestem obecnie bardziej za XSX: nagminnie psujące się pady, ceny i do niedawna słabe pozycje na psn+, kolosalna głośność konsoli w trybie grania. 

Jak coś to do zestawu mogę termometr laserowy użyć do sprawdzenia temp na wylocie u siebie z PS4 i głośność w dB ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie miałem jeszcze okazji popsuć żadnego pada, ale jeżeli chodzi o komfort użytkowania, to zdecydowanie pad od Xbox'a. Mnie przez ten cały okres użytkowania PS4 najbardziej frustrowały kiepskie usługi PlayStation Network, bardzo słabe transfery, pobieranie gier, DLC czy poprawek, to jest istny koszmar, problemy na serwerach w grach multi-platformowych, zacinające się menu konsoli, oraz ten cholerny hałas wydobywający się z konsoli, szczególnie wtedy, kiedy chciałem usiąść sobie wieczorami w salonie i spokojnie w ciszy pograć, no nie dało się, no wyjec jest taki, że brak słów. Chociaż te ostatnie rewizje, faktycznie wypadają duuuużo lepiej, jednak w porównaniu do Xboxa, to nadal jest niebo a ziemia. Pamiętam czasy, jak Sony zapewniało, że po wprowadzeniu wersji digital, gry będą tańsze, nie były (ale to było do przewidzenia, tak jak jest teraz wszędzie), pamiętam jak Sony zapewniało, że opłaty za dostęp do ich sieci i ogólnie cała ta opłata za PSN będzie rekompensować brak problemów, że to wszystko będzie lepiej działało, no i nie prawda. Ogólnie nadal lubię konsole, lubię Sony, mam do nich sentyment, dawniej byłem ich fanem, później spróbowałem Xbox'a i trochę zmieniłem podejście, pewnie nadal bym wybrał PlayStation, ale nigdy w życiu nie będę ich poplecznikiem, bo tak jak pisałem już wcześniej, konkurencja w kwestiach technicznych już dawno ich przegoniła. Taki, nieco za długi wywód, za co przepraszam ?

Edytowane przez Jack White
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie, PS5 troszkę wstaje z kolan jeżeli chodzi o marketing przedpremierowy. Chyba się posrali wszystkimi negatywnymi opiniami krążącymi w necie. To tylko kropla w morzu, ale mam nadzieje że pójdzie w dobrym kierunku.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, Kalach napisał:

PS5 troszkę wstaje z kolan jeżeli chodzi o marketing przedpremierowy.

Coś w temacie robią, dość często wypuszczają jakieś informacje. Tylko to wszystko tak na cichacza, bokiem. MS pewnie by zrobił konfę zapowiadaną tydzień wcześniej i podsycał atmosferę przed teardownem konsoli na tym etapie. Sony tymczasem wrzuca film na bloga :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Camil666 napisał:

Sony tymczasem wrzuca film na bloga :D 

Film, który w ciągu 4 dni dotarł do 7 milionów osób bez robienia wielkiej pompy ;)

7 401 254 wyświetlenia

Edytowane przez Kris194

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siła marki jest tutaj bardzo mocna. Można gdybać do ilu więcej mógłby dotrzeć z odpowiednim marketingiem. Ale być może w tym momencie jest to po prostu niepotrzebny wydatek dla Sony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzicie, wystarczyło zrobić teardown i dać kilka informacji o kompatybilności wstecznej, i już hype wraca ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...