Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

27 minut temu, Stjepan napisał:

Dla mnie płacenie 400zł za grę to jawne złodziejstwo i tyle, ja kupuję gry za maks 50zł gry i potrafię się bawić godzinami.

Nie każdy chce czekać kilka lat, aż gra spadnie do poziomu 50zł, wtedy już pewnie ps6 będzie ;)

Edytowane przez czarny1910

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem tak podatny na sugestie, że w sumie napisałem do x-komu o anulowaniu pre-odera. Będę chciał to kupię stacjonarnie w jakimś sklepie. Chociaż się tak zastanawiam. Jeżeli mówicie po co mi konsola Microsoftu, jeżeli mam dobrego PC-ta. A sam xbox będzie miał exclusivów dosłownie garstkę? W takim wypadku pozostaje brać konsolę PS5 i ogrywać exy ze stajni Sony odrazu po premierze lub kupować po jakimś czasie używki. Bo w ogólnym rozrachunku jeżeli nie obchodzą mnie gry tylko na ps5 to konsola MS nie jest zupełnie potrzebna i nie daje żadnej przewagi jeżeli chodzi o bibliotekę grową w stosunku do PC?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Medejz napisał:

Bo w ogólnym rozrachunku jeżeli nie obchodzą mnie gry tylko na ps5 to konsola MS nie jest zupełnie potrzebna i nie daje żadnej przewagi jeżeli chodzi o bibliotekę grową w stosunku do PC?

Raczej nie i w sumie w nielicznych przypadkach to na PC zagrasz w więcej gier albo szybciej i sprawniej - jakieś strategie, symulatory...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, czarny1910 napisał:

Nie każdy chce czekać kilka lat, aż gra spadnie do poziomu 50zł, wtedy już pewnie ps6 będzie ;)

A co tu jest do "chcenia"? Gry wychodzą tak zabugowane, z wyciętymi elementami które potem sprzedają jako DLC że i tak po roku  dostajemy jakieś GOTY za połowe ceny połatane i w pełni grywalne. Jak ktoś traktuję gry jako forme rozrywki a nie "mus" to śmiało poczeka i wyjdzie na tym lepiej. Z tego co widzę głownie dzieciaki mają gigantyczne parcie żeby już natychmiast zagrać na premierę.

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Stjepan napisał:

Dla mnie płacenie 400zł za grę to jawne złodziejstwo i tyle, ja kupuję gry za maks 50zł gry i potrafię się bawić godzinami.

Już teraz cyfry na premierę potrafią kosztować ~290 zł, wiec ~350 zł nie jest kosmicznym skokiem. Tanio zawsze można kupić na promocjach czy znajdując używki i odsprzedając.
Sam nie lubię przepłacać, ale mi to nie zrobi różnicy, bo albo kupuję po spadkach lub jest to parę tytułów na rok.
Niektóre tytuł nadal będą tanie np. Hollow Knight podczas premiery pudełkowej kosztował ~110 zł.

Niektóre gry na PS4 miały startować od 300 zł, według informacji z 2013r. Killzone był za ~270-290 zł, a cyfra chyba za ponad 300 zł.

Edytowane przez musichunter1x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, musichunter1x napisał:

Już teraz cyfry na premierę potrafią kosztować ~290 zł, wiec ~350 zł nie jest kosmicznym skokiem. Tanio zawsze można kupić na promocjach czy znajdując używki i odsprzedając.
Sam nie lubię przepłacać, ale mi to nie zrobi różnicy, bo albo kupuję po spadkach lub jest to parę tytułów na rok.
Niektóre tytuł nadal będą tanie np. Hollow Knight podczas premiery pudełkowej kosztował ~110 zł.

 

Cyfry na PS4/PS5 nie na PC, gdzie jest więcej miejsc niż biedny PSStore w przypadku graczy grających TYLKO na konsolach od $ony, ja na PC kupuję grę tam gdzie taniej i nie za 110zł ale np teraz chcę kupić AoW Planetfall Premium Edition za 70zł już gdzieś widziałem, to jest dobra cena. :) Gdzie na stronie M$ ta wersja gry na Xklocka kosztuje 414 zł ?

Edytowane przez Stjepan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Stjepan napisał:

Cyfry na PS4/PS5 nie na PC, gdzie jest więcej miejsc niż biedny PSStore w przypadku graczy grających TYLKO na konsolach od $ony, ja na PC kupuję grę tam gdzie taniej i nie za 110zł ale np teraz chcę kupić AoW Planetfall Premium Edition za 70zł już gdzieś widziałem, to jest dobra cena. :)

Cyfr na konsolach nie kupuję, ale to był najszybszy odnośnik cen. Monopol niby podnosi marżę, ale jest jeszcze konkurencja miedzy grami, platformami oraz zachwiane prawo popytu i podaży ;) 
Wersje "Day one edition" kupisz za 30 zł w choćby mediamark, co prawda bez dodatków.
Na konsolach cyfra zawsze będzie droższa, ale nie jest to zabójcza różnica. Jeśli miałbym kupować 30 dużych tytułów rocznie to bym się zastanowił. Kto pracując gra ponad 1000h rocznie :E ?

Edytowane przez musichunter1x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaki ja bylbym juz bogaty gdybym dostawal 1 zl za kazde "przeskok z 290zl na 350 nie jest taki duzy" ktore przeczytam :D bylbym szczesliwym czlowiekiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Kszyrztow napisał:

Premiera nowego burgera?

Sony kupiło Burgerkinga. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, n0time4u napisał:

jaki ja bylbym juz bogaty gdybym dostawal 1 zl za kazde "przeskok z 290zl na 350 nie jest taki duzy" ktore przeczytam :D bylbym szczesliwym czlowiekiem

Zgnilizna umysłowa. Intel podwyższa ceny? Skandal. AMD podwyższa ceny? Skandal... A nie, czekaj - "muszą się zacząć szanować". 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, ODIN85 napisał:

Ja też mam?

bo ty jestes wyjatkowym .... - wpisz sobie sam , dzieki takim rakom jak ty sony podnosi ceny i ma gdziesz co reszta powie - chociaz ty nie bo ty za 5 zl kupujesz konta 

Edytowane przez gruzin don Leonides

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, gruzin don Leonides napisał:

bo ty jestes wyjatkowym .... - wpisz sobie sam , dzieki takim rakom jak ty sony podnosi ceny i ma gdziesz co reszta powie - chociaz ty nie bo ty za 5 zl kupujesz konta 

Rakiem to powinienes nazwac siebie za takie poj..e opinie. 

Wchodzisz na forum pasjonatow sprzetu i elektronicznej rozgrywki i watek o konsoli do gier i wyzywasz ludzi bo kupuja gry na premiere? 

Bedziesz wprowadzal jakies zasady po jakim czasie mozna gre kupic zeby byc tak wspanialym jak ty? 2 lata po premierze za 38zl limit? 

Ludzie skonczcie z zagladaniem innym do portfela na co i kiedy wydaja kase na swoje hobby. I zenujacym leczeniem swoich kompleksow poprzez takie gadanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Sheeneek napisał:

Rakiem to powinienes nazwac siebie za takie poj..e opinie. 

Wchodzisz na forum pasjonatow sprzetu i elektronicznej rozgrywki i watek o konsoli do gier i wyzywasz ludzi bo kupuja gry na premiere? 

Bedziesz wprowadzal jakies zasady po jakim czasie mozna gre kupic zeby byc tak wspanialym jak ty? 2 lata po premierze za 38zl limit? 

Ludzie skonczcie z zagladaniem innym do portfela na co i kiedy wydaja kase na swoje hobby. I zenujacym leczeniem swoich kompleksow poprzez takie gadanie.

nie napinaj sie tak bo popuscisz- i skup sie bo ja mowie o tolerowaniu coraz wyzszych cen gier a nie o kupowaniu gier na premier- wiec zluzuj majtki bo wylewu dostaniesz

nie zagladam do portfela - tylko stwierdzam fakt - tolerowanie i bezgraniczne otwieranie portfela dla korpo przekłada sie na coraz wyzsze ceny gier i coraz gorsza jakosc produkcji co obserwujemy w ostatnich latach 

Edytowane przez gruzin don Leonides

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Sheeneek napisał:

Rakiem to powinienes nazwac siebie za takie poj..e opinie. 

Wchodzisz na forum pasjonatow sprzetu i elektronicznej rozgrywki i watek o konsoli do gier i wyzywasz ludzi bo kupuja gry na premiere? 

Bedziesz wprowadzal jakies zasady po jakim czasie mozna gre kupic zeby byc tak wspanialym jak ty? 2 lata po premierze za 38zl limit? 

Ludzie skonczcie z zagladaniem innym do portfela na co i kiedy wydaja kase na swoje hobby. I zenujacym leczeniem swoich kompleksow poprzez takie gadanie. 

A Ty będziesz wprowadzał jakieś zasady co jest właściwą ceną? Problem tkwi w tym, że to idioci regulują rynek. 

I wśród entuzjastów również zdążają się Ci idioci. A bezkrytyczni fanboje którzy z otwartym dziobem czekają aż ich korporacja na nich napluje to wręcz nagminnie. 

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty to lepiej idź i sprawdź czy Ci szlaban działa.

  • Like 2
  • Haha 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, ODIN85 napisał:

Już mówiłem,drogo to zmiencie hobby.

A ja sobie kupie na premierę żeby potem jakiś płaczek mógł przytulić po niższej cenie.

Odin matko jak ty niewiele rozumiesz to jest przerazajace naprawde - przeciez tu nie chodzi o to czy droga czy nie, czy cie stac czy nie ale wszscy wiemy zes krezus i cie stac - tylko warunek sine que non( idz sprawdz poczekam xd) cena - jakosc 

Edytowane przez gruzin don Leonides
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest najlepsze. Dla mnie normalnym podejściem jest starać się oszczędzić nawet mając na to kasę bez spinania się. 

Gdzie on sam przyznaje, że na to tyra po 300h i martwi się "czy mu stara pozwoli", a jednocześnie nie ma problemu ze wzrostem cen.

Masochista. Może mu na tym szlabanie wojaki falę organizują i mu się spodobało. 

Edytowane przez crush
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, gruzin don Leonides napisał:

nie napinaj sie tak bo popuscisz- i skup sie bo ja mowie o tolerowaniu coraz wyzszych cen gier a nie o kupowaniu gier na premier- wiec zluzuj majtki bo wylewu dostaniesz

nie zagladam do portfela - tylko stwierdzam fakt - tolerowanie i bezgraniczne otwieranie portfela dla korpo przekłada sie na coraz wyzsze ceny gier i coraz gorsza jakosc produkcji co obserwujemy w ostatnich latach 

Zmien ton buraku bo rynsztok robisz.

Zaloz sobie temat o nawolywaniu do bojkotu i tam sobie filozofuj, a co najwazniejsze glosuj swoim portfelem i odbij od innych.

Odin dobrze powiedzial, nie pasuje to zmien hobby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, crush napisał:

Masochista

albo....

 

Teraz, ODIN85 napisał:

Jak Ty i tak grasz w głupie multi więc sam płacisz za niską jakość.

Odin dziecko powtorze tu nie chodzi o to w co kto gra czy ile wydaje , zrozum wiem to jest trudne ale przeanalizuj , pomysl 

2 minuty temu, Sheeneek napisał:

Zmien ton buraku bo rynsztok robisz.

chlopie skad w Tobie tyle agresji 

 

2 minuty temu, ODIN85 napisał:

Jak nie masz podwyżki co roku w robocie to nie moja wina.

xd chlopaku z Toba jest gorzej niz bylo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, ODIN85 napisał:

To paliwa też nie kupujcie albo bułek bo z roku na rok gorsze a cena wyższa.

sorki ja odpuszczam z toba sie nie da dyskutowac poniewaz ty nie jestes zadnym partnerem do dyskusji ( jestes zbyt inteligentny dla mnie abym mogl z toba merytorycznie dyskutowac - twoj poziom to nie moj poziom) ide cie obrazac w sms-ach xd

 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, ODIN85 napisał:

Jak nie masz podwyżki co roku w robocie to nie moja wina.

 

Jak pracujesz tak ci płacą. Ja co roku mam +10% do pensji bez większych negocjacji, specjalistom się płaci za dobrze wykonaną pracę ?

Edytowane przez Kaczkofan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś tak te podwyżki dostawał, to byś nie musiał walić po te 300 tysięcy godzin.

Edytowane przez Kszyrztow
  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...