Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, ODIN85 napisał:

Jak nie masz podwyżki co roku w robocie to nie moja wina.

 

To Ty zasuwasz po 300h na szlabanie, nie ja. 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, ODIN85 napisał:

No wiadomo,ja też dostaje.

Jako specjalista? :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można zarabiać 40k miesięcznie i być niezadowolonym z podwyżek. To jest normalne. 

Można też siedzieć 300h na szlabanie i twierdzić, że podwyżki nie są istotne. Najwyżej za jakiś czas będziesz siedział 400h, przecież Ty lubisz swoją pracę. :lol2:

3 minuty temu, ODIN85 napisał:

To pochwal się co robi taki specjalista jak Ty.

Wytwarzam szlabany. 

Edytowane przez crush
  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, crush napisał:

Można zarabiać 40k miesięcznie i być niezadowolonym z podwyżek. To jest normalne. 

Można też siedzieć 300h na szlabanie i twierdzić, że podwyżki nie są istotne. Najwyżej za jakiś czas będziesz siedział 400h, przecież Ty lubisz swoją pracę. :lol2:

Wytwarzam szlabany. 

you made my day

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, ODIN85 napisał:

No ta wiem że Ci w głebi duszy wstyd że tepego ciecia stać na gry na premierę a Ciebie nie.

To Ty się martwisz starą przy zakupach, nie ja. Więc chyba jednak mam lepiej. I to bez 300h. :E

  • Like 2
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ejj, nie wstyd Wam, że dajecie się jeden drugiemu prowokować ;) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, gruzin don Leonides napisał:

chlopie skad w Tobie tyle agresji

Spoko, nie ma to jak odwracac kota ogonem. Najpierw sam po chamsku wyzywasz forumowiczow i mi zarzucasz agresje?

To nie wyzwiska z mojej strony wobec ciebie bynajmniej byly, poprostu nazywam twoje zachowanie po imieniu, sprowadziles dyskusje do niskiego poziomu jak zwykly burak i tyle.

To jest temat o PS5, konsoli ktorej producenci podniesli ceny gier. Konsola jeszcze nie wyszla i duzo ludzi z tego watku ja zamowilo przedpremierowo. Ty wchodzisz i od rakow wyzywasz czlowieka ktory zrobil to co wielu z nas, zamowil konsole i zaakceptowal podwyzke cen.

Czegos tu jeszcze nie rozumiesz buraku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty masz prawo twierdzić, że nie ma problemu on ma prawo twierdzić, że jest.

To nie jest temat pochwalny gdzie mają latać motylki nad świątynią PlayStation. Takie miejsce znajduje się na PPE jeśli interesuje Cię taki klimat. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, ODIN85 napisał:

Jak Ty i tak grasz w głupie multi więc sam płacisz za niską jakość.

No te twoje watch dogsy czy inny crap to dopiero najwyższe stadium grania IQ1000 ;)

  • Like 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, crush napisał:

Ty masz prawo twierdzić, że nie ma problemu on ma prawo twierdzić, że jest.

To nie jest temat pochwalny gdzie mają latać motylki nad świątynią PlayStation. Takie miejsce znajduje się na PPE jeśli interesuje Cię taki klimat. 

Oczywiscie ze ma, ale mozna to zrobic bez wyzwisk?

Kultura wypowiedzi zrobila by ogromna roznice, a tak wyszedl na buraka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież sam ciśniesz go od buraka. To można to robić bez wyzwisk czy nie? Bo to wali hipokryzją  z Twojej strony i niczym więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehehe ale mam breche z tych januszy co tu chca placic 350 zl za gre :D za 5 lat bedzie 500 zl za zwykla wersje, jacy wy bogaci normalnie szok :D konsola hobby dla bogaczy mowicie? :D pekam ze smiechu z tych ziomeczkow, co mysla ze jak drozej i ich stac to cos znacza xD stary mnie stac i mam w dupie placenie 350 zl za gre bo wiem ze one nie sa tyle warte i ze probuja nas oskubac, z kolei takiego Cyberpunka kupie na PC z checia za 199 zl bo to jest normalna cena

  • Like 6
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, n0time4u napisał:

hehehe ale mam breche z tych januszy co tu chca placic 350 zl za gre :D za 5 lat bedzie 500 zl za zwykla wersje, jacy wy bogaci normalnie szok :D konsola hobby dla bogaczy mowicie? :D pekam ze smiechu z tych ziomeczkow, co mysla ze jak drozej i ich stac to cos znacza xD stary mnie stac i mam w dupie placenie 350 zl za gre bo wiem ze one nie sa tyle warte i ze probuja nas oskubac, z kolei takiego Cyberpunka kupie na PC z checia za 199 zl bo to jest normalna cena

uwazaj bo kolega sheeneek przyjdzie i wyzwie cie od burakow , a kolega odin uzmyslowi ze jestes dziad bo cie nie stac xd-tylko cholerka TY masz racje 

Edytowane przez gruzin don Leonides

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy sprzedawac/kupowac uzywki, sami zagramy za grosze a i sony moze sie zreflektuje jak sprzedaz spadnie.

@Kszyrztow fakt, chociaz bardziej ocenialem konkretne zachowanie. 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, gruzin don Leonides napisał:

uwazaj bo kolega sheeneek przyjdzie i wyzwie cie od burakow , a kolega odin uzmyslowi ze jestes dziad bo cie nie stac xd-tylko cholerka TY masz racje 

hahaha patrz jak ja sie tym przejme xD niech se kupuja i po 1000 zl, ja nie mam zamiaru

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, n0time4u napisał:

hahaha patrz jak ja sie tym przejme xD niech se kupuja i po 1000 zl, ja nie mam zamiaru

Zdajesz sobie sprawe ze placac 200zl za gre na pc wydajesz wiecej niz ktokolwiek odsprzedajacy gre na konsoli.

Podejrzewam ze rynek wtorny ma duzy wplyw na podniesienie cen przez sony.

Edytowane przez Sheeneek
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, n0time4u napisał:

[...] z kolei takiego Cyberpunka kupie na PC z checia za 199 zl bo to jest normalna cena

Podwyżki były, są i będą - normalna kolej rzeczy. Ja pamiętam jak na PC 'normalna cena' to było 99pln. Za gry w big boxach - złote czasy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Sheeneek napisał:

Zdajesz sobie sprawe ze placac 200zl za gre na pc wydajesz wiecej niz ktokolwiek odsprzedajacy gre na konsoli.

Podejrzewam ze rynek wtorny ma duzy wplyw na podniesienie cen przez sony.

ja nie kupuje gier na odsprzedaz ... szczegolnie takich jak cyberpunk albo final fantasy 7R... ja musze je miec pod reka

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh ludzie, jeśli gry się nie sprzedadzą na premierę to obniżą cenę, a za dobre gry warto zapłacić więcej, chociaż takich jest coraz mniej :E 
Grunt to cierpliwość i nie kupowanie od razu, jeśli nie odpowiada wam polityka firmy.
Moim obecnym problemem nie są ceny gier, lecz ich jakość oraz niechęć do płacenia swoim czasem za marne doświadczenia, jeśli w tym samym czasie można wybrać coś innego.

Edytowane przez musichunter1x
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak ja mam co roku obniżkę 10% bez większych negocjacji to czemu te gry takie drogie...

:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, ODIN85 napisał:

Za 5 lat dostaniesz taką wypłatę jak dziś?

a co to tylko ceny gier ida w gore? wszystko idzie w gore a pensje niestety bardzo malo dla 90% spoleczenstwa... wiec nie ma co porownywac zarobkow za 5 lat bo to ze przecietny kowalski zarobi 200 zl wiecej to nie znaczy ze to odczuje bo za chleb zaplaci 5 zl ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się wymieniać po nickach - Odin z Was sobie beke robi, świetnie się bawi a Wy łykacie to jak pelikany :szczerbaty: (dotyczy każdego kto z nim wchodzi od paru godzin w dyskusję)

Edytowane przez Elvis79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, n0time4u napisał:

a co to tylko ceny gier ida w gore? wszystko idzie w gore a pensje niestety bardzo malo dla 90% spoleczenstwa... wiec nie ma co porownywac zarobkow za 5 lat bo to ze przecietny kowalski zarobi 200 zl wiecej to nie znaczy ze to odczuje bo za chleb zaplaci 5 zl ...

Panie jakie 5zł? Dziś byłem po chleb, płacę w piekarni za średni 4.1 a za duży 4.6zł. Pewnie gdzie nigdzie już jest chleb po 5zł. 
 

Ja od jakiegoś czasu nie kupuje preorderów, wolę poczekać, ba nawet Cyberpunka jeszcze nie zamówiłem. Nie śpieszy mi się, ostatnio coraz gorszej jakości gry, liczne bugi, czekanie na patche itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, Elvis79 napisał:

Nie chce mi się wymieniać po nickach - Odin z Was sobie beke robi, świetnie się bawi a Wy łykacie to jak pelikany :szczerbaty: (dotyczy każdego kto z nim wchodzi od paru godzin w dyskusję)

a jesli my tez to co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...