Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość
2 godziny temu, Wu70 napisał:

Jakbys dostal wszystko 4k RT 120fps to grafika bylaby tak slaba, ze pierwszy bys tu plakal na forum. To tyle na temat tego glupiego myslenia.

Z tego up to 120fps sobie żartuje, bo to wabik podobny do 8k. Skoro grafika jest taka słaba przy użyciu tych wszystkich dodatków to niech się tym tak przesadnie nie chwalą. Lepiej niech postawią na gry pokroju dema UE5 w 1440p i 30/60fps. Zaznaczę jeszcze raz nie lubię mieć możliwości "wyboru" trybu gry na konsoli, bo to dla mnie nie jest wybór. W każdej sytuacji dostaje wybrakowaną grę - raz 30fps, raz bez RT czy tam w 900p.

1 godzinę temu, Vulc napisał:

Nie wiem czy to miał być sarkazm czy co, ale przecież Microsoft już to zrobił, zapowiadając równoczesną premierę X i S. :E Masz więc swój wybór.

Teraz pozostaje mi czekać na odpowiedź od Sony ;)

21 minut temu, Sheeneek napisał:

Ja nie widze w tym negatywnej marketingowej zagrywki ze sony czy ms podaje 4k hdr 120hz RT w reklamach sqojego produktu. Przeciez oni dostarczaja platforme i to platformy te dane dotycza i sa prawdziwe. Co niby mieli by napisac? Toz to nawet podaja moc cpu i gpu. Wszystko jest podane jasno i przejzyscie.

To jak game devi to wykorzystaja nie ma nic wspolnego z sony, to jest ich decyzja jak utrzymac balans. Przeciez nie ma problemu zrobic gry ktora bedzie w 4k, w120hz, hdr i z RT, ale to normalne ze wtedy skomplikowanie sceny/detali bedzie ubozsze. Z kazdym sprzetem tak jest, co by w srodku nie siedzialo zarznac to to nie problem.

Niestety mamy takie spoleczenstwo roszczeniowe, oczekiwania przerastaja realia i zdrowy rozsadek u coniektorych.

Dziwia mnie tylko takie glosy na forum gdzie jednak wiekszosc z nas ma dosc duze pojecie o technologii.

Ja tam widzę problem, reklamują 120 fps - hype hype i później wychodzi potworek tj. Halo Infinite (znają swoje możliwości, mają swoją platformę, a i tak nie potrafią się ogarnąć z grami).

Żeby nie było, że się tak czepiam - mi w zupełności wystarcza 30-60fps w 1080p/4k. Co więcej, nawet switchowe niestabilne 30fps w 720p(540p czasami) za bardzo mi nie przeszkadza :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, esef napisał:

nie lubię mieć możliwości "wyboru" trybu gry na konsoli, bo to dla mnie nie jest wybór. W każdej sytuacji dostaje wybrakowaną grę - raz 30fps, raz bez RT czy tam w 900p.

Polubisz jak sobie zdasz sprawę, że bez trybów dostajesz najbardziej wybrakowaną grę, uboższą o mniej ważne tryby.

Tutaj nie ma minusów bo niczego nie tracisz i bez trybów nie dostałbyś więcej.
Zyskujesz tyle że możesz dostosować jakość/płynność jeśli wizja twórcy Ci nie odpowiada, a tak może być bo wszystkich nie da się uszczęśliwić.

Win-win

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie rzeczy, musisz wybrać sobie odpowiedni tryb pod grę na początku, no nie, teraz to już nie są te konsole co kiedyś. W ogóle jeszcze patcha musisz ściągnąć. I podłączyć ją do prądu. I płyta sama z pudełka nie wychodzi do napędu : O Ech, nie, chyba odpuszczam tę generację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Siadasz i grasz" nie ma już od dawna więc niewiele to zmienia w kontekście wygody.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co jeszcze jest? Bo ja nadal siadam i gram, nie widzę za bardzo różnicy między PS1, a PS4, poza tym, że czasem patcha trzeba dociągnąć, czyli innymi słowy, poczekać kilka minut, bo cały proces jest automatyczny.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, crush napisał:

Znaczy ten marketing jest dla debili. I pewnie część się na to złapie.

A 4k@120 z RT zobaczy może w konsolowej wersji pasjansa, choć i to jest wątpliwe.

A przypadkiem na Xie Ori nie ma byc w 120 klatkach czy mi sie pomerdalo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy ale szczerze w to wątpię.

Nie zmienia to faktu, że na gry w innej perspektywie nie ma co liczyć. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, crush napisał:

Temu kształtowi nic nie pomoże.

Kwestia czasu aż ktoś wpadnie na pomysł zrobienia tych płyt w innym kształcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to mi wlasnie chodzilo, 120fps bedzie zarezerwowane do gier prostych graficznie, co nie oznacza ze brzydkich.

Platformowki i proste indie, czy bijatyki. Taki street fighter 5 juz na ps4 60fps trzymal w miare

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

Dzisiaj mi się pewnie sprzeda PS4 Pro, jakby ktoś chciał opychać, to przy takim zestawie, jak w stopce w Allegro lub OLX, można spokojnie wyciągnąć znacznie więcej. Multum ludzi chętnych, aż się zdziwiłem. Oczywiście propozycje nawet za 900 za samą konsolę + pad. Za 1000, za 1200 i parę osób, które nie protestowało w ogóle na cenę.

Teraz patrzę, gdzie zamówić sobie PS5 i kupa, X-KOM ani RTV Euro AGD nie ma możliwości zamówienia przed 19.11.2020, wszystkie zarezerwowane sztuki się skończyły ;) Ach Ci Japończycy...

Z poważaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, ODIN85 napisał:

Czekanie na Januszy za 3.5k Ci tylko zostało.

Czyli pewnie na takich jak Ty, skoro sam kiedyś pisałes ze sprzedajesz ps5 po przejsciu pająka:szczerbaty:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

widzieliście już nową wersję PS Store? 

Podali oficjalne ceny dla nowych gier - 339zł. Ciągle za dużo, ale i tak jestem pozytywnie zaskoczony, bo spodziewałem się ceny 389 zł.

Teraz jeszcze tylko czekać na redukcję ceny gier pudełkowych w sklepach. Startowali z ceną 359 zł, już zjeżdżają do 325 zł, a pewnie zakończy się na 299 zł (żeby ta straszna 3 nie była na początku) :) 

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

miałem na myśli gry AAA na nową generację (np. Demon's Souls). AC Valhalla (podobnie jak inne gry cross-gen od Ubisoftu) mają jeszcze starą cenę 289 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Pająk to nie jest pełnoprawna gra AAA. To jakieś DLC na bazie Spider Mana z 2018

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, esef napisał:

Podali oficjalne ceny dla nowych gier - 339zł. Ciągle za dużo, ale i tak jestem pozytywnie zaskoczony, bo spodziewałem się ceny 389 zł.

Ja się spodziewałem 349zł. Nie sądzę, żeby sklepy poszły tak daleko i obniżały ceny do 299zł, ale i tak jest lepiej niż myślałem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, ODIN85 napisał:

To pająk jest za 249.

Ale chyba samo DLC bez Remastera jest za tyle?

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, azgan napisał:

Ale chyba samo DLC bez Remastera jest za tyle?

Tak, samo DLC bez podstawki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, rambek911 napisał:

Tak, samo DLC bez podstawki.

Tak myślałem że podaję cenę za sam dodatek ?

2 godziny temu, esef napisał:

Pająk to nie jest pełnoprawna gra AAA. To jakieś DLC na bazie Spider Mana z 2018

Coś w tym stylu 

Godzinę temu, ODIN85 napisał:

To jest coś jak U4 LL.

Zobaczymy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Stjepan napisał:

Zdecydowanie zostaje przy PC i gg.deals widząc to. 190391484.jpg

 

A kto normalny kupuje gry na premierę w Playstation Store? Już na PS4 te ceny potrafiły być kilkadziesiąt złoty wyższe niż wydanie płytowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

14 minut temu, Stjepan napisał:

Zdecydowanie zostaje przy PC i gg.deals widząc to. 

Ta nowa wersja sklepu, to z poziomu konsoli? Bo przez Chrome dalej po staremu...

Z poważaniem

Edytowane przez VAMET

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, VAMET napisał:

Bo przez Chrome dalej po staremu...

Może trzeba wyczyścić cache i ciasteczka w przeglądarce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, Przemcio666 napisał:

A co jeszcze jest?

Browar otworzyć.

Sprzęt trafił do redakcji/prasy/yutuberów Już nie długo można będzie się spodziewać wysypu "hands-onów". Może jakieś testy odnośnie temperatur czy decybeli. 
 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...