Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A trafiło do jakichś obytych z tematem czy takich gamoni jak Geoff i IGN? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PPE nie ma jeszcze, także IGN wyżej są. :E 

DF nie dostali. :(   

 

 

 

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja właśnie liczę na DF. Bo IGN to wiadomo, że będzie emejzing! 

Edytowane przez crush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, Sheeneek napisał:

Bo ma byc amazing ??????

Ale mnie interesuje opinia na spokojnie, a nie fanboja albo opłaconego redaktorzyny. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli opinia ma być w miarę wiarygodna, to tylko DF. Czekam też na jakichś hardcorów z YT, co będą konsolę zarzynać na maksa, wkładając na przykład do szafki i zapuszczając jakąś mocno wymagającą grę. :E No i pytanie zasadnicze, will it blend, ewentualnie rozbijanie młotkiem na oczach czekających klientów. ?

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po reddicie widać, ze sporo redakcji/youtuberów dostało konsolę. Może po weekendzie będzie wysyp materiałów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Jaycob napisał:

DF nie dostali. :(   

 

Wydaje sie ze dostali

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS5 z wsparciem dla DOLBY AUDIO oraz DTS

El-BN9-Gi-XIAA02u-jpeg

 

El-BN8-Zp-WAAE5e-Ho-jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Stjepan napisał:

Zdecydowanie zostaje przy PC i gg.deals widząc to. 

A ja mam nadzieję, że Sony ucierpi na kombinowaniu z cenami. Tak naprawdę wydawcy od dłuższego czasu głowią się jak zmaksymalizować zyski z gier - to jest ich zadanie i nie można ich za to winić. Ale gracze powinni reagować w odpowiedni sposób, a nie wszystko bezkrytycznie przyjmować. W tej chwili mamy zupełnie dwa różne światy, z jednej strony Xbox, gdzie MS bajeruje graczy Game Passem, z drugiej Sony gdzie podwyższają ceny gier, które są przez nich wydawane (co daje zielone światło dla innych wydawców). Czy exy Sony są tego warte? Dla niektórych pewnie tak, ale dla mnie zdecydowanie nie. W wielu exach z PS4 nie było nic szczególnego, ot przechwalanie się jaka to nie jest w nich dobra grafika. Ale od kiedy sama grafika czyni grę dobrą? Z exów które były naprawdę ambitne pod względem rozgrywki kojarzę jedynie Bloodborne i P4. Moim zdaniem powinni wrócić do korzeni, bo coś poszło nie tak i często z jakiegoś powodu, w kontekście gier, zaczyna się najpierw mówić o grafice.

Edytowane przez Isharoth
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Isharoth napisał:

A ja mam nadzieję, że Sony ucierpi na kombinowaniu z cenami. Tak naprawdę wydawcy od dłuższego czasu głowią się jak zmaksymalizować zyski z gier - to jest ich zadanie i nie można ich za to winić. Ale gracze powinni reagować w odpowiedni sposób, a nie wszystko bezkrytycznie przyjmować. W tej chwili mamy zupełnie dwa różne światy, z jednej strony Xbox, gdzie MS bajeruje graczy Game Passem, z drugiej Sony gdzie podwyższają ceny gier, które są przez nich wydawane (co daje zielone światło dla innych wydawców). Czy exy Sony są tego warte? Dla niektórych pewnie tak, ale dla mnie zdecydowanie nie. W wielu exach z PS4 nie było nic szczególnego, ot przechwalanie się jaka to nie jest w nich dobra grafika. Ale od kiedy sama grafika czyni grę dobrą? Z exów które były naprawdę ambitne pod względem rozgrywki kojarzę jedynie Bloodborne i PS4. Moim zdaniem powinni wrócić do korzeni, bo coś poszło nie tak i często z jakiegoś powodu, w kontekście gier, zaczyna się najpierw mówić o grafice.

Bo duża część klientów nie chce gier tylko interaktywne filmy. A Sony robi to dobrze. 

Multiplayer, popierdółki w VR i filmy interaktywne - witaj w przyszłości. :E

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ODIN85 napisał:

Ile lat temu miałeś ostatnią podwyżkę gier na Psie?

Nie rozumiem dlaczego ma to mieć jakiekolwiek znaczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, a może dlatego te gry będą teraz o tyle droższe, bo będą po prostu bardzo dobre - wiadomo: jakość kosztuje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, misio-jedi napisał:

Słuchajcie, a może dlatego te gry będą teraz o tyle droższe, bo będą po prostu bardzo dobre - wiadomo: jakość kosztuje ?

To by było dość naiwne podejście biorąc pod uwagę fakt ile gry teraz kosztują i na co idzie budżet - na marketing, na aktorów, na realistyczne odwzorowanie świata gry, na puste, otwarte światy. Fajnie gdyby były coraz lepsze, ale niestety pod względem rozgrywki oferują coraz mniej. :E

12 godzin temu, ODIN85 napisał:

Ale to płaczą o ceny raczej tylko zbieracze gier.

Dawałem im już radę co mają robić w takim przypadku.

Dobrze że nawet nie oczekiwałem sensownych argumentów. :E

Edytowane przez Isharoth
  • Haha 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, ODIN85 napisał:

Ale to płaczą o ceny raczej tylko zbieracze gier.

Dawałem im już radę co mają robić w takim przypadku.

Swoje rady możesz sobie w dupe wsadzić, będą bliżej gówna czyli tyle ile są warte :)

Edytowane przez Elvis79
  • Haha 5
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, misio-jedi napisał:

Słuchajcie, a może dlatego te gry będą teraz o tyle droższe, bo będą po prostu bardzo dobre - wiadomo: jakość kosztuje ?

Dobre :E

Niektórzy już wcześniej zaczęli testowanie portfela, F&F Crossroads, dno pełne bugów nie warte $19.99 a ci sobie dowalą cenę... $79.99 :lol2: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam było wyraźnie postawione pytanie: "Czy wpływa to na proces produkcyjny gier?". I odpowiedź jest oczywista - nie wpłynie w zauważalnym stopniu. Więc pan Mike nie odkrył nic nowego. Natomiast to że taka różnica nie będzie miała przełożenia na jakość grafiki, w szczególności rozdzielczość to już opowiadanie bajek. Ciekawi mnie tylko na ile to jego własne słowa, a na ile redaktorzy dopowiedzieli coś od siebie. :E

Edytowane przez Isharoth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Isharoth napisał:

Tam było wyraźnie postawione pytanie: "Czy wpływa to na proces produkcyjny gier?". I odpowiedź jest oczywista - nie wpłynie w zauważalnym stopniu. Więc pan Mike nie odkrył nic nowego. Natomiast to że taka różnica nie będzie miała przełożenia na jakość grafiki, w szczególności rozdzielczość to już opowiadanie bajek.

Otóż to. Jeśli jest prawdziwa, jest to dobra wiadomość, bo pozwoli Xboksowi odskoczyć na tyle, na ile pozwala sprzęt. Dlatego trzeba czekać cały artykuł ze zrozumieniem, bo nagłówki jak to nagłówki, niewiele czasem z nich wynika, albo są wręcz mylące. O jakości grafii to oczywiście klasyczne pierdy, raczej wiadomo z której strony barykady padło pytanie. :E

Edytowane przez Vulc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cod mnie nie interesuje wcale, ale to już jest przegięcie. Takie same jak czasowa ex... RT w DMC. :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...