Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, ODIN85 napisał:

Singiel jest na 4h to każdy szybko przejdzie i wywali.

Bo COD nie jest grą nastawioną na multi i ludzie nie wracają do niego przez miesiące. Masz tak idiotycznie infantylne podejscie czy po prostu znowu trolujesz?

11 godzin temu, Kris194 napisał:

Co do tej niespodzianki to nie zdziwiłbym się gdyby się okazało, że chodzi o jakiś element specyfikacji, coś o czym wiedzieli i do czego mieli dostęp tylko najbliżsi partnerzy PlayStation.

Może tam siedzi nastepca cell'a? :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może wspomnieli dawne czasy prawdziwych konsol ps1 ps2 i ps3 i coś tam dodali. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, ODIN85 napisał:

Wiadomo że jestem w elicie?

Jak byś był w elicie to byś kupił złote PS5, a tak jesteś tylko w elycie nic więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyczytałem u komóchów na raddit że embargo ma być zniesione 6 prawda to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja znów czytałem, ze 6. będzie koniec embarga na recenzje DS, a na recenzje samej konsoli dopiero dzień przed premiera. Ale to wszystko plotki i domysły, okaże się w przyszłym tygodniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to tydzien przed premiera to 5-7, bo u hamburgerow premiera wczesniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Phoenixsuple napisał:

Nic z tego nie wynikia, plotki kontra zapewnienia tworcow.

P8XczDp.jpg

jesli chodzi o Valhalle to przypuszczenia ale jesli chodzi o Legion to analiza Alexa z df na podstawie dostepnego gameplay'u na xsx na ktorym widac 1440p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak ale fama juz poszla w swiat i portale juz kopiuja drame,  ze nawet asasyn na XSX nie bedzie mialo natywnego a Watch dogs nikt nigdzie natywnego nie reklamowal wiec tu sie zgodze ze moze nie miec chociaz przy 30fps to bylaby niezla porazka gdyby nie bylo :D

@SNC Dynamiczne 4k ma juz xbox one x wiec mi sie to nie klei troche ze ponad 2x mocniejsza konsola nadal przy 30fps mialaby 1440p. Poki nie bedzie gry i real testow to mozna gdybac. Oni to oceniali na podstawie YT ?

u3f860K.jpg

Edytowane przez Phoenixsuple
  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, Phoenixsuple napisał:

No tak ale fama juz poszla w swiat i portale juz kopiuja drame,  ze nawet asasyn na XSX nie bedzie mialo natywnego a Watch dogs nikt nigdzie natywnego nie reklamowal wiec tu sie zgodze ze moze nie miec chociaz przy 30fps to bylaby niezla porazka gdyby nie bylo :D

@SNC Dynamiczne 4k ma juz xbox one x wiec mi sie to nie klei troche ze ponad 2x mocniejsza konsola nadal przy 30fps mialaby 1440p. Poki nie bedzie gry i real testow to mozna gdybac. Oni to oceniali na podstawie YT ?

u3f860K.jpg

tak na postawie matrialu video, xox nie ma ray tracingu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz w drugim dziale napisalem na jakiej podstawie powstal ten gowno news to az slabi mi sie robi :D Trzeba czekac az DF zrobi konkret analize.

Edytowane przez Phoenixsuple
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.ppe.pl/news/151322/psvr-nie-zadziala-z-grami-na-ps5-konieczny-bedzie-zakup-wersji-na-ps4-i-wsteczna-kompatybilnosc.html 

Kolejne genialne rozwiązanie Sony. Kup grę na PS4 pod PSVR, żeby ją potem odpalić we wstecznej na PS5 bo inaczej nie zadziała. :lol2:

Edytowane przez PHYSXftw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Phoenixsuple napisał:

No tak ale fama juz poszla w swiat i portale juz kopiuja drame,  ze nawet asasyn na XSX nie bedzie mialo natywnego a Watch dogs nikt nigdzie natywnego nie reklamowal wiec tu sie zgodze ze moze nie miec chociaz przy 30fps to bylaby niezla porazka gdyby nie bylo :D

@SNC Dynamiczne 4k ma juz xbox one x wiec mi sie to nie klei troche ze ponad 2x mocniejsza konsola nadal przy 30fps mialaby 1440p. Poki nie bedzie gry i real testow to mozna gdybac. Oni to oceniali na podstawie YT ?

u3f860K.jpg

Dodali RT i wydajność spadła na psyk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, PHYSXftw napisał:

https://www.ppe.pl/news/151322/psvr-nie-zadziala-z-grami-na-ps5-konieczny-bedzie-zakup-wersji-na-ps4-i-wsteczna-kompatybilnosc.html 

Kolejne genialne rozwiązanie Sony. Kup grę na PS4 pod PSVR, żeby ją potem odpalić we wstecznej na PS5 bo inaczej nie zadziała. :lol2:

tenor.gif

:rotfl: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe stwierdzenie w artykule na gry-online https://www.gry-online.pl/S018.asp?ID=2657

Dotyczy obu konsol.

Cytat

Muszę jednak stonować oczekiwania – zarówno optymistów, jak i sceptyków. Pozostaję przy tym, co powiedziałem wcześniej: kolejna generacja to jedynie ewolucja, a przeskok między PS4 Pro a PS5 jest niewiele tylko większy niż ten między „zwykłym” PlayStation 4 a jego ulepszoną wersją. Dlatego uspokajam osoby, które za wszelką cenę chcą dorwać nowy sprzęt w dniu premiery – nie ma się czym aż tak ekscytować, można trochę z zakupem poczekać. Jeśli jednak oczekujesz, że Sony albo Microsoft zaliczą wpadkę, a kolejne konsole będą blamażem – nie możesz bardziej się mylić. Przed nami co najmniej kilka lat fajnego „granka” i nie mogę już się tego doczekać.
Źródło: https://www.gry-online.pl/S018.asp?ID=2657

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różnica IMO jest większa niż przy przejściu PS4 -> PS4 Pro.
Przede wszystkim będą się pojawiać gry PS5 only, co przy wprowadzeniu PS4 Pro nie było możliwe, bo każdy tytuł musiał też działać na podstawowej wersji. Samo to spowoduje, że nie będzie sprzętu, który ograniczałby nowe gry. Ale to wszystko dopiero za jakiś czas, kiedy porzucą wsparcie starszych konsol.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie, kilka lat jak to devsi ogarna i powinien byc znaczny skok w jakosci gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Sheeneek napisał:

Dokladnie, kilka lat jak to devsi ogarna i powinien byc znaczny skok w jakosci gier.

Z tym, ze w artykule autor niw porównuje gier za kilka lat, tylko crossgeny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

Tania ta konsola PS5 Digital, 1849 zł z rabatem na 100 zł wyjdzie 1749 zł, w który chyba każdy tutaj się wyposażył. Względem takiego PS4 Pro, które kupowałem rok temu w maju za 1769 zł z Days Gone. To praktycznie ta sama cena. Dla tych, którzy kupują pudełka, przechodzą i opychają, oczywiście ta wersja nie podejdzie. Podejrzewam, że w magazynach będzie sporo Digital i szybko cena spadnie.

Z poważaniem

Edytowane przez VAMET

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie spadnie bo Digital to tylko 1/4 wyprodukowanych konsol.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obraz.png.c23193bf4bc3ef2656ae8139037d8d09.png

Edytowane przez Phoenixsuple
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@tomkill

O to, że tylko konsola MS posiada wszystkie rozwiązania zastosowane w RDN2. Sony niestety nie, ale mają jakieś swoje autorskie rozwiązania. Jakie? Nie wiem dokładnie, będzie wiadomo więcej po recenzjach i testach.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...