Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

No, no. Bo nikt tu nie miał wcześniejszych konsol obu producentów. Świeżynka.
Szczególnie osoby które miały X360, później PS4, a i tak miały ale do PS5.
A są też osoby które z X'a przesiadają się na PS5.

Masz całe spektrum.

Edytowane przez crush
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wchodzę tu dla rozrywki. Niezłej trzeba przyznać. Jesteś takim trochę forumowym myślicielem, nie zawsze wychodzi, ale co zrobić :)

no offense :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba lepiej myśleć zbyt dużo niż nie myśleć w ogóle. :hmm: 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasem pisanie też powinno być poprzedzone myśleniem ?

polecam Ci tą kolejność?

Edytowane przez czarny1910

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, crush napisał:

No, no. Bo nikt tu nie miał wcześniejszych konsol obu producentów. Świeżynka.
Szczególnie osoby które miały X360, później PS4, a i tak miały ale do PS5.
A są też osoby które z X'a przesiadają się na PS5.

Masz całe spektrum.

mozna miec wszystkie platformy a nadal byc malo obiektywnym wiec to nie jest jakis szczegolny argument

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znać teorię to jedno, a stosować w praktyce drugie.

Teraz, SNC napisał:

mozna miec wszystkie platformy a nadal byc malo obiektywnym wiec to nie jest jakis szczegolny argument

No wiadomo. Ja np. gram na PC bo go nienawidzę. Kupię PS5 żeby z niego szydzić.

  • Haha 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, crush napisał:

Znać teorię to jedno, a stosować w praktyce drugie.

No wiadomo. Ja np. gram na PC bo go nienawidzę. Kupię PS5 żeby z niego szydzić.

dobra nie ma sensu meczyc tego tematu nic nowego nie urodzimy :) uwazasz ze wszyscy krytykujacy sa super obiektywni z duzym doswiadczeniem a ja twiedze ze wiekszosc negatywnych komentarzy wynika z przywiazania do jednej czy innej platformy albo uzasadniania wlasnego zakupu itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja się pytam jak ma się przywiązanie do jednej platformy do osób które miały PS4, a są sceptyczne co do PS5? Analogicznie z XOX i XSX?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, crush napisał:

No to ja się pytam jak ma się przywiązanie do jednej platformy do osób które miały PS4, a są sceptyczne co do PS5? Analogicznie z XOX i XSX?

nie wiem jaki jest mechanizm psychologiczny tego choc ciekawe zagadnienie, duzo youtberow, recenzentow jest przywiazanych do jakiejs marki a maja wszystkie platformy, a tutaj wiekszosc jest przywiazanych do pc a te nieszczense exy czasem ograja ale wczesniej wiadro pomyj chetnie wywala na sprzet czy software ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, SNC napisał:

Nie myl zdrowego sceptycyzmu z niezdorwym defetyzmem i generalnie negatywnym nastawieniem. Tak jak pisalem tutaj byla mowa ze konsola bedzie glosna i sie przegrzewac, ze bc do dupy a miles morales lipne dlc a co sie dzisiaj okazuje konsola jest cicha i ma dobre temperatury, miles morales zbiera bardzo dobre noty a wsteczna kompatybilnosc wedlug df jest swietna. Generalnie jak pislem, te forum zyje swoim swiatem przynajmniej w temacie playstation i nie powiem, daje mi troche radochy jak czytam niektore posty ale czy to jest "zdrowy sceptycyzm", smiem watpic ;)

Defetyzmem. :E To jest właśnie Twój odwieczny problem, napinasz się na każdym kroku jakby Ci płacili za ochronę "honoru" Playstation. Ludzie generalnie kręcą bekę, połowę wypowiedzi (jeśli nie większość) powinno się traktować z przymrużeniem oka. Zwłaszcza że nikt tutaj na oczy sprzętu jeszcze nie widział, ani jednego, ani drugiego. Dystans to niestety pojęcie dla Ciebie obce, więc ubaw jak najbardziej jest, z tego Twojego regularnego smęcenia.

 

  • Like 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym dziale to akurat nie masz aż tylu osób przywiązanych do PC. Plus masz osoby typu @azgan które własnie opuszczają PC na rzecz konsol.

Bo dobra gra obroni się nawet na kalkulatorze co nie znaczy, że nie mogłoby być lepiej.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, SNC napisał:

uwazasz ze wszyscy krytykujacy sa super obiektywni z duzym doswiadczeniem a ja twiedze ze wiekszosc negatywnych komentarzy wynika z przywiazania do jednej czy innej platformy albo uzasadniania wlasnego zakupu itd

Zwłaszcza w przypadku ludzi, którzy akurat teraz się przesiadają z jednej platformy na drugą, trzymając zasady "idę tam gdzie jest lepiej". Twierdzić tak masz pełne prawo, ale pokrycia Twoich słów próżno szukać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Vulc napisał:

Defetyzmem. :E To jest właśnie Twój odwieczny problem, napinasz się na każdym kroku jakby Ci płacili za ochronę "honoru" Playstation. Ludzie generalnie kręcą bekę, połowę wypowiedzi (jeśli nie większość) powinno się traktować z przymrużeniem oka. Zwłaszcza że nikt tutaj na oczy sprzętu jeszcze nie widział, ani jednego, ani drugiego. Dystans to niestety pojęcie dla Ciebie obce, więc ubaw jak najbardziej jest, z tego Twojego regularnego smęcenia.

 

a moim zdaniem Twoim problemem jest to ze myslisz ze ja sie napinam a tak naprawde sam sie napinasz i masz do mnie zadre ze wysmialem kiedys z tego ze sie nabijales z dynamicznej rozdzielczosci na ps5 i innych glupotek ktore pisales ;) wiec uspokajam, nie napinam sie i moge przyznac ze czasem nawet Ci sie zdazy cos na tym forum napisac z sensem

Edytowane przez SNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, crush napisał:

 Plus masz osoby typu @azgan które własnie opuszczają PC na rzecz konsol.

 

A ja :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, SNC napisał:

a moim zdaniem Twoim problemem jest to ze myslisz ze ja sie napinam a tak naprawde sam sie napinasz i masz masz do mnie zadre ze wysmialem kiedys z tego ze sie nabijales z dynamicznej rozdzielczosci na ps5 i innych glupotek ktore pisalem ;) wiec uspokajam, nie napinam sie i moge przyznac ze czasem nawet Ci sie zdazy cos na tym forum napisac z sensem

Uff, dzięki za sprostowanie, byłem przekonany że się napinasz. Wszak nie zaprzeczasz temu po raz kolejny, po kolejnym poście w tym samym tonie. :E Sorry, nie kupuję tego co chcesz tutaj sprzedać. Odnosisz się konkretnie do sytuacji na tym forum, nie podając żadnych konkretów prócz wylewania żali na ludzi, którzy podchodzą do tego na luzie. Jakie przywiązanie do PC, jakie wiadro pomyj? Skorzystaj z porady kolegi wyżej i zachowaj właściwą kolejność przed dodawaniem postu.

Edytowane przez Vulc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Vulc napisał:

Uff, dzięki za sprostowanie, byłem przekonany że się napinasz. Wszak nie zaprzeczasz temu po raz kolejny, po kolejnym poście w tym samym tonie. :E Sorry, nie kupuję tego co chcesz tutaj sprzedać. Odnosisz się konkretnie do sytuacji na tym forum, nie podając żadnych konkretów prócz wylewania żali na ludzi, którzy podchodzą do tego na luzie. Jakie przywiązanie do PC, jakie wiadro pomyj? Skorzystaj z porady kolegi wyżej i zachowaj właściwą kolejność przed dodawaniem postu.

wiesz gdzie takie rady mozesz sobie wsadzic ;) a jak tyle emocji u CIebie wywoluja moje posty to poprostu ich nie czytaj (poradzil bym dodanie do ignore listy ale chyba nie ma takiej opcji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Vulc napisał:

Defetyzmem. :E To jest właśnie Twój odwieczny problem, napinasz się na każdym kroku jakby Ci płacili za ochronę "honoru" Playstation. Ludzie generalnie kręcą bekę, połowę wypowiedzi (jeśli nie większość) powinno się traktować z przymrużeniem oka. Zwłaszcza że nikt tutaj na oczy sprzętu jeszcze nie widział, ani jednego, ani drugiego. Dystans to niestety pojęcie dla Ciebie obce, więc ubaw jak najbardziej jest, z tego Twojego regularnego smęcenia.

W punkt :)

Strzał w dyszkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, SNC napisał:

wiesz gdzie takie rady mozesz sobie wsadzic ;) a jak tyle emocji u CIebie wywoluja moje posty to poprostu ich nie czytaj (poradzil bym dodanie do ignore listy ale chyba nie ma takiej opcji)

Emocji. Nie schlebiaj sobie, mam zwyczajny ubaw z tego i taka powinna być też Twoja reakcja na rzeczy, które można znaleźć w tym i bliźniaczym wątku. A nie wieczna napinka i łapanie za miecz, bo szkalujo. Łatwiej by Ci się żyło na tym forum. Aczkolwiek widocznie wiesz lepiej co dla Ciebie dobre, przekierowując porady w wiadome miejsce. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Vulc napisał:

Emocji. Nie schlebiaj sobie, mam zwyczajny ubaw z tego i taka powinna być też Twoja reakcja na rzeczy, które można znaleźć w tym i bliźniaczym wątku. A nie wieczna napinka i łapanie za miecz, bo szkalujo. Łatwiej by Ci się żyło na tym forum. Aczkolwiek widocznie wiesz lepiej co dla Ciebie dobre, przekierowując porady w wiadome miejsce. :E

skoro interesuje Cie to czy nieznana Tobie osoba na forum jest spieta czy nie oraz dajesz jej rady jak by sie jej lepiej zylo na tym ze forum to chyba sporo emocji w Tobie buzuje (byc moze pozytywnych, ciezko mi ocenic czytajac tylko suchy tekst) ? ale generalnie taka z Toba gadka, argumenty ad persona jakbym Cie zranil cholera wie jak mocno ;d 

Edytowane przez SNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Phoenixsuple napisał:

A ja :D 

A Ty to nie wiem co robisz bo raz masz top NV, później top AMD, później 1660ti, widziałem coś o kupnie 3080, później coś o RX6xxx i o konsolach. :E 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, SNC napisał:

skoro interesuje Cie to czy nieznana Tobie osoba na forum jest spieta czy nie oraz dajesz jej rady jak by sie jej lepiej zylo na tym ze forum to chyba sporo emocji w Tobie buzuje (byc moze pozytywnych, ciezko mi ocenic czytajac tylko suchy tekst) ?

We mnie tylko pozytywne emocje! Nie wiem też jak połączyłeś odpowiadanie na posty w wolnym czasie z zainteresowaniem, ale Ty też najwidoczniej nie wiesz, więc to w sumie bez znaczenia. :E

Edytowane przez Vulc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, crush napisał:

A Ty to nie wiem co robisz bo raz masz top NV, później top AMD, później 1660ti, widziałem coś o kupnie 3080, później coś o RX6xxx i o konsolach. :E 

Pierwotnie kase mialem na 3080, z braku dostepnosci postawilem na xboxa :D gtx to na przeczekanie. Troszke jednak sytuacje sobie przemyslalem i poza cyberpunk nie mam motywacji do zmiany sprzetu bo poki co z grami jest naprawde slabo wiec postawilem tymczasowo do wiosny na konsole ale po dzisiejszym materiale DF o spiderman nakrecilem sie jeszcze  na ps5 i ich exy. Jakakowile inwestycje w PC planuje na wiosne jesli konsole mnie nie zatrzymaja na dlzuej a nie ukrywam ze troche chcialbym skupic sie bardziej w koncu na graniu niz na benchmarkach ;) Wiec poki co odpuszczam pcmasterrace i zmienam flage na konsolmaster race do wiosny :rotfl: Obecny okres nie zacheca na wymiane sprzetu, ciagle braki, ceny januszowe, brak dostepnosci pelnego portfolio nvidia/amd wiec wiosna to bedzie dobry czas na zrobienie rachunku sumienia za i przeciw przed jakimkolwiek upgrade sprzetu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem co wam przeszkadza w tym że ktoś zwraca uwagę na wady. To właśnie dzięki takim ludziom korporacje muszą się bardziej postarać, zamiast ciągle dawać ochłapy i wyciągać łapy po kasę. Ja się jedynie śmiałem, bo kilka miesięcy temu pisano na forum że różnica w wydajności między PS5 a XSX będzie niewielka, a SSD w PS5 będzie fenomenalnym rozwiązaniem. Już wtedy byłem sceptycznie nastawiony, ale nie pisałem że to bzdury, tylko zwyczajnie olałem temat, bo było za wcześnie żeby oceniać i kłócić się, a w wątkach konsolowych i tak jest wystarczająco duży bałagan. Zawsze śmieszy mnie hurraoptymizm uprawiany na forum, bo zawsze kończy się tak samo. Najpierw czarowanie co to nie będzie się działo, a po premierach okazuje się że ludzie którzy najbardziej się podjarali, nagle siedzą cicho.

Czy jestem fanbojem Xboxa? Nie, nawet nigdy nie miałem go na własność, a grałem na nim chyba z 10 lat temu na wystawie w Tesco. Nie przeszkadza mi to jednak w stwierdzeniu, że Sony już od dłuższego czasu dawało negatywne sygnały, że coś jest nie tak. Moim zdaniem osoby decyzyjne w tym oddziale Sony są zbyt zadufane w sobie i z trudnością przychodzi im dostosowywanie się do rynku. Microsoft zauważył, że może sporo ugrać na abonamentach, w tym samym czasie Sony rzuca propozycją zwiększenia cen gier, które w wielu miejscach na świecie i tak są już cholernie drogie. I po co? Po co w ogóle budżet gier ma być aż tak duży, skoro nie wpływa to zauważalnie na ich jakość, a jedynie szczegółowość oprawy graficznej i dźwiękowej? Dlaczego Sony problemem jest nawet dać głupie wsparcie dla 1440p w najbardziej leniwy z możliwych sposobów? Dlaczego znów reklamują konsolę jako mega mocny sprzęt do 4K, skoro lada chwila będzie on niedomagać i znów wypuszczą wersję Pro? Niech każdy sam odpowie sobie na te pytania. Tego było o wiele więcej. I jeszcze ciągłe mydlenie oczu ultra magicznym SSD. Fajnie że dali SSD, ale reklamowanie tego jako system selller, w dodatku jedyny zauważalny, jest lekką przesadą.

Jaką konsolę kupię? Póki co żadną. Obie konsole mają żałosny start jeśli chodzi o gry i według mnie nie poprawi się to w ciągu najbliższych 2 lat. A po takim czasie będzie można już racjonalnie ocenić kto miał racje i która konsola rzeczywiście lepiej rokuje na tę generację. Muszę jednak przyznać, że jak Microsoft odrobił lekcje po kolosalnej porażce w poprzedniej generacji, tak Sony na fali cudownej sprzedaży PS4 założyło teraz klapki na oczy.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Isharoth napisał:

Nie rozumiem co wam przeszkadza w tym że ktoś zwraca uwagę na wady. To właśnie dzięki takim ludziom korporacje muszą się bardziej postarać, zamiast ciągle dawać ochłapy i wyciągać łapy po kasę. Ja się jedynie śmiałem, bo kilka miesięcy temu pisano na forum że różnica w wydajności między PS5 a XSX będzie niewielka, a SSD w PS5 będzie fenomenalnym rozwiązaniem. Już wtedy byłem sceptycznie nastawiony, ale nie pisałem że to bzdury, tylko zwyczajnie olałem temat, bo było za wcześnie żeby oceniać i kłócić się, a w wątkach konsolowych i tak jest wystarczająco duży bałagan. Zawsze śmieszy mnie hurraoptymizm uprawiany na forum, bo zawsze kończy się tak samo. Najpierw czarowanie co to nie będzie się działo, a po premierach okazuje się że ludzie którzy najbardziej się podjarali, nagle siedzą cicho.

Czy jestem fanbojem Xboxa? Nie, nawet nigdy nie miałem go na własność, a grałem na nim chyba z 10 lat temu na wystawie w Tesco. Nie przeszkadza mi to jednak w stwierdzeniu, że Sony już od dłuższego czasu dawało negatywne sygnały, że coś jest nie tak. Moim zdaniem osoby decyzyjne w tym oddziale Sony są zbyt zadufane w sobie i z trudnością przychodzi im dostosowywanie się do rynku. Microsoft zauważył, że może sporo ugrać na abonamentach, w tym samym czasie Sony rzuca propozycją zwiększenia cen gier, które w wielu miejscach na świecie i tak są już cholernie drogie. I po co? Po co w ogóle budżet gier ma być aż tak duży, skoro nie wpływa to zauważalnie na ich jakość, a jedynie szczegółowość oprawy graficznej i dźwiękowej? Dlaczego Sony problemem jest nawet dać głupie wsparcie dla 1440p w najbardziej leniwy z możliwych sposobów? Dlaczego znów reklamują konsolę jako mega mocny sprzęt do 4K, skoro lada chwila będzie on niedomagać i znów wypuszczą wersję Pro? Niech każdy sam odpowie sobie na te pytania. Tego było o wiele więcej. I jeszcze ciągłe mydlenie oczu ultra magicznym SSD. Fajnie że dali SSD, ale reklamowanie tego jako system selller, w dodatku jedyny zauważalny, jest lekką przesadą.

Jaką konsolę kupię? Póki co żadną. Obie konsole mają żałosny start jeśli chodzi o gry i według mnie nie poprawi się to w ciągu najbliższych 2 lat. A po takim czasie będzie można już racjonalnie ocenić kto miał racje i która konsola rzeczywiście lepiej rokuje na tę generację. Muszę jednak przyznać, że jak Microsoft odrobił lekcje po kolosalnej porażce w poprzedniej generacji, tak Sony na fali cudownej sprzedaży PS4 założyło teraz klapki na oczy.

zwracanie uwagi na wady jest spoko i tak ceny gier koszmar, 1440p napewno latwo mogli zaimplementowac nie zrobili tego i teraz jakies problemy z vrr ale duzo jest z dupy i wymyslanych pod narracje czy tez kibicowanie swojemu wirtualnemu teamowi a koniec koncow bardzo ladnie poczatek sie prezentuje pod wzgledem hardweru, kultury pracy i softweru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...