Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

38 minut temu, SNC napisał:

tylko gdzie tam byla manipulacja ? zdazyl sie taki przypadek (ale okazuje sie ze i ps5 tez jedno juz padlo i to w polskiej redakcji)

Takim tokiem myślenia to tutaj w bc zdarzył się taki przypadek 36 vs 60. ;) To po co płaczesz?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, PHYSXftw napisał:

9teraflops jest tak wypozycjonowane w googlach - że tylko jak je wpiszesz to wyskoczą strony o PS5. Na prawdę to ja mam udowadniać, że jest inaczej?

No patrz, a jak wpiszę 10 tflops to też wyskoczy na pierwszej stronie :E 
Męczymy tak Ciebie, ponieważ używasz płytkiej, wybiórczej argumentacji.
Jeśli już chcesz udowodnić jak to sobie PS5 nie radzi w starych grach to masz bardziej rzetelny przykład bez domniemanych problemów ze strony oprogramowania. Sekiro w tym samym filmie ma 1800p z checkboard, a na XSX czyste 1800p. Na playstation jest bardziej stałe 60 FPS, a na xbox są małe spadki z racji wyższej rozdzielczości. To wszystko jest pokłosiem braku optymalizacji, ponieważ gry był tworzone pod starą generację.

 

Edytowane przez musichunter1x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Wu70 napisał:

Takim tokiem myślenia to tutaj w bc zdarzył się taki przypadek 36 vs 60. ;) To po co płaczesz?

nie placze, jestem pozytywnie zaskoczony jakoscia wstecznej na ps5 (choc nie jest to jakos dla mnie szczegolnie istotne) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 godzinę temu, Isharoth napisał:

Żeby mnie nikt źle nie zrozumiał. Ja się nie śmieję z konsol, tylko z ludzi, którzy się nakręcali. Różnica w wydajności jest duża, po kilku latach zobaczysz co mam na myśli patrząc na multiplatformy. SSD w PS5 było reklamowane jakby miało być czymś ekskluzywnym dla PS5 i niezwykłym, podczas gdy w XSX dysk jest równie dobry.

 

Ale co w tym złego, że ktoś oczekuje nowych możliwości po nowych konsolach? Przy premierze nowych kart graficznych też są oczekiwania, a dopiero później weryfikacja obietnic producentów. Po kilku latach może przyznam Ci rację, jednak teraz ta różnica wydaje się niewielka. Obie konsole opierają swój marketing na SSD - szybkie czasy wczytywania gier na konsolach to nowość także nic dziwnego, że się tym chwalą.

1 godzinę temu, Isharoth napisał:

Zmyślasz, byle bronić swojej ulubionej firmy. Ja nigdy nie bronię korporacji - ich zadaniem jest sprzedaż swoich produktów i usług i w poważaniu mają ciebie jako konsumenta, liczy się tylko skłonienie cię do zakupu. Mam za to inną taktykę, zwykle staram się głośno zwracać uwagę na to co mi w produktach i usługach danej korporacji nie pasuje. Im większy rozgłos będzie miało zwracanie uwagi na wady, tym większa szansa na jakąkolwiek reakcję ze strony firmy. Jeśli gracze będą bierni, to sytuacja na rynku będzie coraz gorsza. Bo po co robić coś dodatkowo, skoro odzew i sprzedaż są dobre? ;)

 

Nie ma się co tak negatywnie nastawiać do korporacji, to że chcą sprzedać produkt nie musi od razu oznaczać, że chcą cię oszukać. Twoja taktyka nie jest niczym nowym - w Internecie większość wylewa tylko swoje niezadowolenie i hejt. Rzeczy pozytywne zazwyczaj są tymi sponsorowanymi i przez to jak ktoś zacznie pisać jakieś pozytywy o jakimś produkcie to od razu jest brany za jakiegoś fanboja czy tam pracownika. Gracze zazwyczaj nie są bierni i wszelkie złe praktyki są odpowiednio nagłaśniane np. lootboxy. Wzrost cen gier nie zapoczątkowało Sony - tu polecam obwiniać całą branżę. 

1 godzinę temu, Isharoth napisał:

Samo pisanie o wyczuwaniu jakiejś złej energii w Sony i doszukiwaniu się na siłę wad, to próba dyskredytacji opinii osób, które się tu wypowiadały, w tym mojej. Negatywne sygnały były: podwyżki cen, o wiele niższa wydajność od konkurenta, reklamowanie zwykłego SSD jako system sellera, opieszałość z prezentacją konsoli (przypominam że na prezentację PS5 musieliśmy trochę poczekać). Było tego więcej, ale już nie pamiętam.

 

Z prezentacją sprzętu czekali i to długo. Ogłoszenie możliwości składania preorderów w nocy bez wcześniejszej zapowiedzi to też wtopa. Jednak tutaj każde posunięcie Sony jest negatywnie odbierane. Ile to było spekulacji jak to PS5 będzie głośne, gorące itp. Jako były posiadacz PS4/Xboxa One X uważam, że dysk SSD jest system sellerem - błyskawiczne czasy wczytywania cieszą mnie bardziej niż durne zapowiedzi rozgrywki w "up to" 120 fps ;). O cenach gier pisałem - to nie tylko zasługa Sony i mam nadzieję, że każdy wydawca, który podnosi ceny się na tym wcześniej czy później przejedzie.

1 godzinę temu, Isharoth napisał:

Miałem PS4 i już wtedy widziałem kilka rzeczy, które w konsoli Sony mi przeszkadzały. Jako że Xboxa nigdy nie miałem to mam o nim mniej do powiedzenia. Ale mam jeszcze Switcha i też wielokrotnie zwracałem uwagę na jego wady i błędy do tej pory popełniane przez Nintendo. To że coś sprzedaje się dobrze nie jest wyznacznikiem jakości. Jakość zależy od wymagań mas i przyzwoitości producenta. Jeśli wymagania mas będą niskie, to producent nie musi robić zbyt dużo żeby mieć zadowalającą sprzedaż. Problem w tym że każda próba zduszenia krytyki innych osób przez fanboyów korporacji, działa głównie na rzecz korporacji, a nie konsumentów.

Powinno reagować się nawet na najmniejsze potknięcia, ponieważ firmy coraz częściej wykorzystują efekt gotującej się żaby, przez co coś co byłoby kiedyś nie do pomyślenia, nagle staje się standardem i okazuje się że nikt tego nie zauważył. W ten sposób popularne stały się np. lootboxy w grach i nic nie warte DLC za chore pieniądze.

Ja miałem każdą konsolę obecnej generacji i w każdej dostrzegam wady i zalety, jak coś mi nie odpowiadało to się zwyczajnie pozbywałem sprzętu - głosuję portfelem, a nie słowami w Internecie. Z twoich słów wynika, że odbiorcy Nintendo nie są wymagający - grafika z poprzedniej generacji i prosta rozgrywka, często nawet nie ma voice actingu, a gry sprzedają się w milionach sztuk. Narzekanie za wiele też nie robi - ile to było płaczu np. o NSO, o braku Netflixa na Switchu i jakoś do tej pory Nintendo się nie ugięło. Tak samo ostatnia sprawa z limitowanym wydaniem Mario 3d All Stars. EA czy tam Ubisoft też są hejtowani od zawsze i jakoś poprawy ich produktów nie zauważyłem.

1 godzinę temu, Isharoth napisał:

Miałem PS4 i już wtedy widziałem kilka rzeczy, które w konsoli Sony mi przeszkadzały. Jako że Xboxa nigdy nie miałem to mam o nim mniej do powiedzenia. Ale mam jeszcze Switcha i też wielokrotnie zwracałem uwagę na jego wady i błędy do tej pory popełniane przez Nintendo. To że coś sprzedaje się dobrze nie jest wyznacznikiem jakości. Jakość zależy od wymagań mas i przyzwoitości producenta. Jeśli wymagania mas będą niskie, to producent nie musi robić zbyt dużo żeby mieć zadowalającą sprzedaż. Problem w tym że każda próba zduszenia krytyki innych osób przez fanboyów korporacji, działa głównie na rzecz korporacji, a nie konsumentów.

Powinno reagować się nawet na najmniejsze potknięcia, ponieważ firmy coraz częściej wykorzystują efekt gotującej się żaby, przez co coś co byłoby kiedyś nie do pomyślenia, nagle staje się standardem i okazuje się że nikt tego nie zauważył. W ten sposób popularne stały się np. lootboxy w grach i nic nie warte DLC za chore pieniądze.

 

1 godzinę temu, Isharoth napisał:

Tak i człowiek zamiast kupić jedną konsolę na 7-8 lat, będzie się użerać z kupowaniem jej nowych wersji, żeby w pełni nacieszyć się obecną generacją. Zresztą widzimy w jakim stanie pod koniec były podstawowe wersje Xboxa i PS4 - jak słabe, niechciane dzieci. :E Kiedy to jedna z głównych zalet konsol przerodziła się w coś niepotrzebnego? ;)

 

1 godzinę temu, Isharoth napisał:

Tak i człowiek zamiast kupić jedną konsolę na 7-8 lat, będzie się użerać z kupowaniem jej nowych wersji, żeby w pełni nacieszyć się obecną generacją. Zresztą widzimy w jakim stanie pod koniec były podstawowe wersje Xboxa i PS4 - jak słabe, niechciane dzieci. :E Kiedy to jedna z głównych zalet konsol przerodziła się w coś niepotrzebnego? ;)

 

Jest więcej gier na premierę np. Astro, Sackboy, Godfall + multiplatformy. Nawet w plusie jest jakaś nowy indyk. Nie chce mi się szukać ile tytułów będzie dostępnych na premierę, w każdym razie będzie ich dużo. Patrząc na start PS4 i PS5 to teraz mamy zatrzęsienie nowych tytułów (z różnych gatunków). Mam wrażenie że każdą zaletę będziesz obracał w wadę.

1 godzinę temu, Isharoth napisał:

Tak i człowiek zamiast kupić jedną konsolę na 7-8 lat, będzie się użerać z kupowaniem jej nowych wersji, żeby w pełni nacieszyć się obecną generacją. Zresztą widzimy w jakim stanie pod koniec były podstawowe wersje Xboxa i PS4 - jak słabe, niechciane dzieci. :E Kiedy to jedna z głównych zalet konsol przerodziła się w coś niepotrzebnego? ;)

Mi nie przeszkadza wersja PRO. Miałem zwykła wersję PS4 i nie narzekałem - konsola do ostatnich dni działała. TLOU2 wyglądało obłędnie i działało bardzo dobrze.

Mocniejsze wersje konsol to odpowiedź na twoje pytanie o dostosowywanie się Sony do rynku - są klienci to są dodatkowe wersje konsol. Ja nie potrzebuję, ale na pewno znajdą się inni co już teraz odkładają zakup podstawowego PS5 i czekają na PRO. Ze Switchem jest tak samo - konsola wyszła w 2017 roku, a ludzie od 2 lat wyczekują wersji PRO i czekają wiernie na zapowiedź :) 

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Camil666 napisał:
1 godzinę temu, PHYSXftw napisał:

Nawet kilku lat nie trzeba czekać, różnic nie ma. 9TF ma tą samą moc co 12tf :E
 

 

Ale dzięki szybkiemu SSD szybciej sie ładuje... a nie czekaj :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, tomkill napisał:

jaka glosnosc ma playstation 5 ile db?

Maksymalna? Widziałem 48.

Edytowane przez joloxx9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W wideorecenzji Antywebu redaktor Winiarski dał info, miał trefny model PS5, który nie chciał się włączyć w niektórych sytuacjach i musieli mu wymienić na lepszy model. W wideorecenzji GOL-a jest za to info o bardzo głośnym napędzie, dużo głośniejszym niż w PS4. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, esef napisał:
Ale co w tym złego, że ktoś oczekuje nowych możliwości po nowych konsolach? Przy premierze nowych kart graficznych też są oczekiwania, a dopiero później weryfikacja obietnic producentów. Po kilku latach może przyznam Ci rację, jednak teraz ta różnica wydaje się niewielka. Obie konsole opierają swój marketing na SSD - szybkie czasy wczytywania gier na konsolach to nowość także nic dziwnego, że się tym chwalą.

Oczekiwać to można co najwyżej, że sprzęt będzie działał dobrze. To co często obserwuję na forum to nie zwykłe oczekiwania, a niezdrowe nakręcanie się na podstawie marketingu sprzedającego. To samo widać często przy okazji premier nowych serii GPU. Żyjemy w mocno konsumpcjonistycznym społeczeństwie, w którym ludzie mają już często problem z trzeźwą oceną sytuacji - dla mnie to nie jest niewinne zjawisko, a poważne zagrożenie. W dodatku na forum o tematyce komputerowej, gdzie ludzie którzy niby powinni chociaż trochę znać się na rzeczy, potrafią czasem łyknąć nawet najbardziej widoczny haczyk. A co dopiero przeciętny człowiek, który w ogóle nie ma pojęcia o tych tematach.

Godzinę temu, esef napisał:
Nie ma się co tak negatywnie nastawiać do korporacji, to że chcą sprzedać produkt nie musi od razu oznaczać, że chcą cię oszukać. Twoja taktyka nie jest niczym nowym - w Internecie większość wylewa tylko swoje niezadowolenie i hejt. Rzeczy pozytywne zazwyczaj są tymi sponsorowanymi i przez to jak ktoś zacznie pisać jakieś pozytywy o jakimś produkcie to od razu jest brany za jakiegoś fanboja czy tam pracownika. Gracze zazwyczaj nie są bierni i wszelkie złe praktyki są odpowiednio nagłaśniane np. lootboxy. Wzrost cen gier nie zapoczątkowało Sony - tu polecam obwiniać całą branżę. 

Kompletnie nie zrozumiałeś tego co napisałem, bądź nie chciałeś zrozumieć. ;) I jak zwykle, ukochane przeze mnie słowo "hejt" tak chętnie nadużywane przez ludzi, którzy nie cierpią jakiejkolwiek krytyki. :E W swoich słowach sprowadziłeś wyrażenie mojej opinii do krzyku dziecka w sklepie, bo rodzice nie chcieli kupić nowej zabawki. Nie mam żadnego problemu żeby napisać coś o pozytywach, ale zwykle jak piszę coś na forum to piszę o rzeczach negatywnych, bo ostatnio piszę tu sporadycznie. Częściej piszę jak coś mnie wkurza, niż jak coś mi się podoba. To działa na podobnej zasadzie co np. wystawianie opinii w internecie po skorzystaniu z jakiejś usługi. Częściej widzi się te negatywne, ponieważ przy rozczarowaniu impuls, żeby podzielić się informacją o naszych odczuciach jest silniejszy, niż w przypadku zadowolenia.

Pisałem o tym, że należy być ostrożnym. Gracze to akurat jedna z najbardziej frajerskich grup konsumentów, która daje się doić, więc w to że odpowiednio reagują na zapędy producentów i wydawców, nigdy ci nie uwierzę. Gdyby EA w swoim chamstwie nie przekroczyło granicy, która i tak była postawiona zbyt daleko, to do tej pory nikt by głośno o tych lootboxach nie gadał. Ale żeby nie odbiegać zbytnio od tematu... Konsumenci powinni głośno mówić o tym co im się podoba, a co nie, żeby firma miała powód do reakcji. Firma chce zarobić jak najwięcej, jak najmniejszym kosztem, więc bez odpowiedniego feedbacku, jakość nie będzie zadowalająca. A osoby, którym przeszkadza każda forma krytyki, przynoszą szkodę zarówno dla siebie jak i całego rynku.

Wzrost cen zaproponowało Sony - jako wydawca. Gry przez nich wydane na PS5 będą właśnie w takiej cenie, a inni wydawcy pewnie też chętnie za tym pójdą. 

Godzinę temu, esef napisał:
Z prezentacją sprzętu czekali i to długo. Ogłoszenie możliwości składania preorderów w nocy bez wcześniejszej zapowiedzi to też wtopa. Jednak tutaj każde posunięcie Sony jest negatywnie odbierane. Ile to było spekulacji jak to PS5 będzie głośne, gorące itp. Jako były posiadacz PS4/Xboxa One X uważam, że dysk SSD jest system sellerem - błyskawiczne czasy wczytywania cieszą mnie bardziej niż durne zapowiedzi rozgrywki w "up to" 120 fps ;). O cenach gier pisałem - to nie tylko zasługa Sony i mam nadzieję, że każdy wydawca, który podnosi ceny się na tym wcześniej czy później przejedzie.

Każde posunięcie Sony jest negatywnie odbierane? A może po prostu pisze się o tych działaniach, które rzeczywiście miały negatywny wydźwięk? SSD w PS5 nie może być system sellerem, ponieważ w XSX też jest równie szybkie SSD. Nie mylmy pojęć. :) Spekulacje o głośności nie wzięły się znikąd, patrząc wcześniej na specyfikację i obudowę konsoli, no i jak wspomniałeś, były to tylko spekulacje. Na szczęście kultura pracy konsoli ma szansę mocno się poprawić względem poprzedniej generacji. Miałem PS4 Pro i np. w God of War chodziło jak mały odkurzacz. :E

Godzinę temu, esef napisał:
Ja miałem każdą konsolę obecnej generacji i w każdej dostrzegam wady i zalety, jak coś mi nie odpowiadało to się zwyczajnie pozbywałem sprzętu - głosuję portfelem, a nie słowami w Internecie. Z twoich słów wynika, że odbiorcy Nintendo nie są wymagający - grafika z poprzedniej generacji i prosta rozgrywka, często nawet nie ma voice actingu, a gry sprzedają się w milionach sztuk. Narzekanie za wiele też nie robi - ile to było płaczu np. o NSO, o braku Netflixa na Switchu i jakoś do tej pory Nintendo się nie ugięło. Tak samo ostatnia sprawa z limitowanym wydaniem Mario 3d All Stars. EA czy tam Ubisoft też są hejtowani od zawsze i jakoś poprawy ich produktów nie zauważyłem.

Nie mam pojęcia jak niby z moich słów wynikło że odbiorcy Nintendo nie są wymagający, bo o Nintendo napisałem tylko jedno zdanie, w którym zaznaczyłem że mam Switcha i też zwracałem uwagę na jego wady. :E To ty teraz wciskasz mi swoje zdanie, w dodatku błędne. Grafika w grach na Switchu jest o wiele mniej realistyczna - to akurat fakt. Ale prostsza rozgrywka? Przecież większość exów Nintendo bije pod względem rozgrywki exy Sony (stawiające na filmowość) na głowę. Cały czas próbujesz udowodnić że zwracanie uwagi na negatywne aspekty produktów to zwykłe narzekanie i nie ma sensu, ale nie podajesz sensownych argumentów.

Nintendo się nie ugięło, bo to jeszcze większy beton niż Sony, poza tym brak Netflixa sam w sobie nie jest raczej aż tak poważnym problemem żeby od razu kręcić aferę i bojkotować Switcha. Za to NSO to już zupełnie inna sprawa, bo płacimy tutaj za usługę która nie zawsze działa poprawnie. Infrastruktura sieciowa Nintendo jest tragiczna. Miałem okazję się o tym dowiedzieć jak próbowałem grać z kolegą w Mario Kart przez Internet.

EA i Ubisoft są na zupełnie innym poziomie. EA jest bardziej znienawidzone przez świadomych graczy. Ubisoft po prostu taśmowo tłucze powtarzalne gry. Problem jest w tym, że ich gry nadal bardzo dobrze się sprzedają, więc nie wiem do czego zmierzamy? Skoro gracze kupują gry od EA, to chyba jednak nie są aż tak mocno hejtowani? Albo przynajmniej nie na tak istotną skalę? ;)

Godzinę temu, esef napisał:
Mam wrażenie że każdą zaletę będziesz obracał w wadę.

Jest zupełnie na odwrót. Ja zwróciłem uwagę na dosłownie 2-3 rzeczy które sprawiają że mam wątpliwości co do PS5, a ty usilnie próbujesz wszystko bronić, jakbyś bronił honoru firmy.

Moim zdaniem gier na start obu konsol jest zdecydowanie za mało żebym myślał o zakupie i długo się to nie zmieni. Tym bardziej że przecież nie wszystkie gry będą od razu dla każdego. Ja np. nie lubię Spider Mana, więc pula jeszcze bardziej się zmniejsza.

Godzinę temu, esef napisał:
Mi nie przeszkadza wersja PRO. Miałem zwykła wersję PS4 i nie narzekałem - konsola do ostatnich dni działała. TLOU2 wyglądało obłędnie i działało bardzo dobrze.

Mocniejsze wersje konsol to odpowiedź na twoje pytanie o dostosowywanie się Sony do rynku - są klienci to są dodatkowe wersje konsol. Ja nie potrzebuję, ale na pewno znajdą się inni co już teraz odkładają zakup podstawowego PS5 i czekają na PRO. Ze Switchem jest tak samo - konsola wyszła w 2017 roku, a ludzie od 2 lat wyczekują wersji PRO i czekają wiernie na zapowiedź :) 

Mocniejsze wersje konsol w poprzedniej generacji pojawiły się głównie z powodu bardzo słabego CPU i były koniecznością. Do tej pory jednym z głównym argumentów za wyborem konsoli jako platformy do grania było to, że kupujesz raz na 8 lat i masz spokój. Poza tym po tym co piszesz, mam wrażenie że tobie nic już nie przeszkadza. Nic oprócz ludzi dzielących się na forum swoimi obawami swoim hejtem co do nowej generacji. :E

Mam wrażenie że temat wyczerpany. Nie widzę sensu, żebym musiał dalej pisać ściany tekstu broniąc się tylko dlatego, że śmiałem mieć obawy co do kilku aspektów nowej konsoli.

Edytowane przez Isharoth
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, BlindObserver napisał:

W wideorecenzji Antywebu redaktor Winiarski dał info, miał trefny model PS5, który nie chciał się włączyć w niektórych sytuacjach i musieli mu wymienić na lepszy model. W wideorecenzji GOL-a jest za to info o bardzo głośnym napędzie, dużo głośniejszym niż w PS4. 

Masz na mysli sprawny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, esef napisał:
Nie ma się co tak negatywnie nastawiać do korporacji, to że chcą sprzedać produkt nie musi od razu oznaczać, że chcą cię oszukać. Twoja taktyka nie jest niczym nowym - w Internecie większość wylewa tylko swoje niezadowolenie i hejt. Rzeczy pozytywne zazwyczaj są tymi sponsorowanymi i przez to jak ktoś zacznie pisać jakieś pozytywy o jakimś produkcie to od razu jest brany za jakiegoś fanboja czy tam pracownika. Gracze zazwyczaj nie są bierni i wszelkie złe praktyki są odpowiednio nagłaśniane np. lootboxy. Wzrost cen gier nie zapoczątkowało Sony - tu polecam obwiniać całą branżę.

Za to jak człowiek się "nastawi" do korporacji, odpowiada sama korporacja. Kogo więc winisz, ludzi którzy mają pełne prawo mieć obawy i wątpliwości, czy korporację, która swoim działaniem do tego doprowadziła?

No i jest hejt, jakżeby inaczej. :E Tylko czekałem na pojawienie się tego zwrotu, którego znaczenia już nikt chyba nie pamięta. Obawy - hejt, krytyka - hejt, niezadowolenie - hejt, odmienna opinia - hejt. Szkoda klawiatury.

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, azgan napisał:

Taka ciekawostka - pierwsze PS5 już padają 

Szybki pokaz, jak usmażyć PS5; w roli głównej sklep w USA https://www.gry-online.pl/hardware/szybki-pokaz-jak-usmazyc-ps5-w-roli-glownej-sklep-w-usa/z21ec7b

Niezły clickbait z twojej strony :E

Godzinę temu, BlindObserver napisał:

W wideorecenzji Antywebu redaktor Winiarski dał info, miał trefny model PS5, który nie chciał się włączyć w niektórych sytuacjach i musieli mu wymienić na lepszy model. W wideorecenzji GOL-a jest za to info o bardzo głośnym napędzie, dużo głośniejszym niż w PS4. 

Pierwszy XSX też już padł ;)

https://mobile.twitter.com/PAPIGFUNK/status/1324476525622652928

Edytowane przez Kris194

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było/nie było. Nowe (stare) Demony w trybie performancje dynamic 4k@60 lub native 4k@30.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Kris194 napisał:

Niezły clickbait z twojej strony :E

Pierwszy XSX też już padł ;)

Mówisz o tym dzbanie @papigfunk? Microsoft zablokował mu konsole ze względu na to, ze złamał embargo. To zwykły atencjusz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o nim a tego, że M$ mu konsole zablokował to nie wiedziałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, azgan napisał:

Szybki pokaz, jak usmażyć PS5; w roli głównej sklep w USA

Wolny pokaz jest dużo ważniejszy (i przydałyby się testy dB i temperatury).

Śmiejecie się, ale musicie wiedzieć, że mniej głupich jest na pęczki. Więc bardzo dużo (większość?) PS5 będzie leżeć wciśnięte w półkę, a że konsola jest wielka to będzie miała mniej miejsca niż stara generacja. Już nawet w którejś recenzji głupek zdecydował się, że będzie trzymał PS5 i XSX w szafce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RT w Spiderze wygląda całkiem ok, dużo poprawia odbiór oprawy. Oczywiście jak się zaczniemy przyglądać z bliska tym odbiciom, to widać dlaczego działa to na ps5 ;p.

Konsolkę będę brał oczywiście pod exy i te nowe i stare, no i tutaj pytanie o wsteczna kompatybilność, bo czytałem że jest świetna. Ograłbym drugi raz tlou2 i spidermana. Rozumiem, że kupuję ps5, loguje się, ściągam grę i gram w 60 fps i 4k, czy tam szachownica 4k? To samo Ghost of Tsushima, w którego jeszcze nie grałem na ps4?

Edytowane przez bocieque

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Camil666 napisał:

Za dwa lata to dopiero zaczną wychodzić gry prawdziwie next-genowe, bez wsparcia starszych platform.

Za rok, nowy BF już jest niejako zapowiedziany na końcówkę 2021 roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, joloxx9 napisał:

Ale dzięki szybkiemu SSD szybciej sie ładuje... a nie czekaj :E 

Jak już zdążyłem się naczytać to wina optymalizacji i tego, że samo Sony nie ogarnia tego dysku. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, bocieque napisał:

RT w Spiderze wygląda całkiem ok, dużo poprawia odbiór oprawy. Oczywiście jak się zaczniemy przyglądać z bliska tym odbiciom, to widać dlaczego działa to na ps5 ;p.

Konsolkę będę brał oczywiście pod exy i te nowe i stare, no i tutaj pytanie o wsteczna kompatybilność, bo czytałem że jest świetna. Ograłbym drugi raz tlou2 i spidermana. Rozumiem, że kupuję ps5, loguje się, ściągam grę i gram w 60 fps i 4k, czy tam szachownica 4k? To samo Ghost of Tsushima, w którego jeszcze nie grałem na ps4?

Musi być patch do PS5. Ghost of Tsushima ma już potwierdzony update.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co ma Sony ogarniać? Niektóre stare produkcje z jakiegoś powodu kiepsko współpracują z PS5. Jak M$ stworzył Windows 10 to też nie każda aplikacja działała a zmienił się tylko soft a nie hardware.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...