Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, SNC napisał:

 

Days Gone ma być renderowane w 4K? Czytałem pare dni temu, że ma być 60fps... a co do rozdzielczości to chyba nadal 1440p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, SPYCHCIO napisał:

Days Gone ma być renderowane w 4K? Czytałem pare dni temu, że ma być 60fps... a co do rozdzielczości to chyba nadal 1440p.

dynamic 4k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, SPYCHCIO napisał:

Days Gone ma być renderowane w 4K? Czytałem pare dni temu, że ma być 60fps... a co do rozdzielczości to chyba nadal 1440p.

wychodzi na to ze 60fps 4k, czekam na video od nxgamer'a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To by bylo mile zaskoczenie ale raczej watpie. Juz za 4 dni bedzie wysyp porownan ?

Czekam na porownanie valhalli, zaczne grac na pc i mam nadzieje ze nie odczuje downgrade jak przejde na ps5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Days Gone jednak ta sama rozdzielczosc co ps4 pro ale ladnie trzyma 60fps

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, mlody_tarnow napisał:

Chcesz mi powiedzieć, że z trybu instant na zwykłym dysku w XOX/PS4 PRO gra tak się uruchamia ?

Dokładnie tak, uśpienie nie zwalnia ramu - tak jak na PC i wracasz od razu a to wszystko już jest obecnie (na xone, nie wiem jak ps4).
Z tym, że naturalny limit przez ram to jedna gra ;) 

Filmik z 2014 na archaicznym xone (fat) :D To może pytanie do ludzi w temacie, PS4 też to ma?

 

Edytowane przez Wu70
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, SNC napisał:

Days Gone jednak ta sama rozdzielczosc co ps4 pro ale ladnie trzyma 60fps

No przeciez ci Camil666 wrzucil tweeta prosto od tworcow wczesniej w ktorym napisali dynamic 4k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Camil666 napisał:

Jeśli inne next-genowe gry będą się ładować tak samo szybko lub podobnie do nowego Spider mana, to funkcja podobna do quick resume na ps5 jest defacto zbędna i tylko dodatkowo zapcha dysk.

Tak będzie. Jeżeli PS5 będzie miało jakiś ciekawy sposób na obejście tych wszystkich ekranów z logami producentów, informacjami o epilepsjach, covid, emisji co2 i co tam jeszcze wyświetlają. I na to żeby gra z checkpointami wczytała się w miejscu pomiędzy nimi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Sheeneek napisał:

No przeciez ci Camil666 wrzucil tweeta prosto od tworcow wczesniej w ktorym napisali dynamic 4k

Raz ze tweeta czytalem w dniu jego umieszczenia (edit: malo tego, podawalem go tutaj ;d) dwa ze mimo wszystko chyba fajnie ze nx gamer sprawdzil osobiscie jak to dziala ? ;)

Edytowane przez SNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat do zamknięcia. Kogo obchodzi PES piec skoro już w likendzie launch szybszego, lepszego Xboxa series x. 

Edytowane przez WPW
  • Haha 1
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, WPW napisał:

Temat do zamknięcia. Kogo obchodzi PES piec skoro już w likendzie launch szybszego, lepszego Xboxa series x. 

Masz wylew czy jesteś wczorajszy? 

  • Haha 6
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, crush napisał:

Masz wylew czy jesteś wczorajszy? 

No jak to po co się interesować ps5 od Sony for the payers skoro tuż za rogiem się czai wydajniejsza, lepsza , tańsza i ładniejsza konsola od ms? Nie dajcie się robić w bambuko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, WPW napisał:

Temat do zamknięcia. Kogo obchodzi PES piec skoro już w likendzie launch szybszego, lepszego Xboxa series x. 

Persona 6 kiedyś na to wyjdzie i Days Gone 2, no i coś od Piesów też będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, gruzin don Leonides napisał:

przyznac sie kto zamowil playa w xkom xd teraz dostanie 100 zl za czekanie do niewiadomo kiedy -szczesciarze

Ja zamówiłem w x komie xd jakieś potwierdzone info z tym 100 zł? Oprócz tego co kolega wkleił - bo nigdzie nie mogę znaleźć takiej informacji 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, SNC napisał:

 

  • 667GB wolnego miejsca
  • Brak wsparcia ALM
  • Brak wsparcia VRR
  • Brak wsparcia 1440p
  • Brak quick resume
  • BC działa lepiej na XSX
  • Jest cicho i chłodno
  • Kontroler wygląda świetnie i jest nextgenowy, czas pokaże w ilu grach będą wykorzystywane te bajery
  • Nie można przenieść gier na inny nośnik USB
  • Brak pełnego wsparcia RDNA2, ale co to oznacza dla gier to jeszcze nie wiadomo, będą testować...
     
  • Thanks 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Jaycob napisał:
  • 667GB wolnego miejsca
  • Brak wsparcia ALM
  • Brak wsparcia VRR
  • Brak wsparcia 1440p
  • Brak quick resume
  • BC działa lepiej na XSX
  • Jest cicho i chłodno
  • Kontroler wygląda świetnie i jest nextgenowy, czas pokaże w ilu grach będą wykorzystywane te bajery
  • Nie można przenieść gier na inny nośnik USB
  • Brak pełnego wsparcia RDNA2, ale co to oznacza dla gier to jeszcze nie wiadomo, będą testować...
     

ogladalem video ale przeoczylem momenty w ktorych mowa o tym ze lepiej dziala bc na xsx i o braku pelnego wsparcia dla rdna2, w ktorym to momencie filmu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te BC to sobie dopowiedziałem sam. :P A o RDNA2 powiedział na samym końcu - 19:39. Zresztą już większość rzeczy była wiadoma na wiele przed tą recenzją. 

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Jaycob napisał:

Te BC to sobie dopowiedziałem sam. :P A o RDNA2 powiedział na samym końcu - 19:39. Zresztą już większość rzeczy była wiadoma na wiele przed tą recenzją. 

z tym bc to tak czulem ze sam dopowiedziales bo wczoraj John tweeta usuwal  w ktorym napisal ze dzieki temu ze na ps5 jest wiecej fps woli bc na ps5 ;d tak faktycznie w samej koncowce wspomnienie o tym tweecie microsoftu "full rdna 2"

Edytowane przez SNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, jarnew napisał:

Ja zamówiłem w x komie xd jakieś potwierdzone info z tym 100 zł? Oprócz tego co kolega wkleił - bo nigdzie nie mogę znaleźć takiej informacji 

Rzecznika sklepu x-kom poprosiliśmy o komentarz związany z opóźnieniem dostaw konsol PlayStation 5:

W x-komie będą opóźnienia w dostarczaniu PS5. Na pewno nie będziemy ich mieć na premierę, nie wiemy też kiedy do nas dotrą zamówione egzemplarze. Prosimy naszych klientów o cierpliwość. Oczywiście w każdej chwili możemy anulować zamówienie i zwrócić pieniądze. Możemy też zamienić PlayStation 5 na desktop z serii G4M3R z 500-zlotowym rabatem. To co możemy w tym momencie zaoferować w ramach przeprosin to dodatkowy bon.

Osoby, które zdecydują się z nami poczekać na PS5 lub zmienia zamówienie na G4M3Ra, dostaną od nas dodatkowe 100 złotych na dowolny zakup w x-komie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...