Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Stjepan napisał:

Coś link nie działa.

123609538_1046188199139204_4289666419963

36 minut temu, Gonzo3211 napisał:

btw. w temacie xboxa gorąco, a czy tutaj ktoś w ogóle zamówił ps5? 

Nikt nie zamawiał. Ludzie wchodzą tutaj tylko po to, aby się ponabijać.

A tak serio, to sporo osób skusiło się na preorder - SNC, Vulc czy choćby Azgan.

Edytowane przez Kszyrztow
  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Stjepan napisał:

Taka wielka by była jak ta buda nowa PS5. :E

d7c368914eb5b747f0736c4b6d4b

oooo pamietam te obudowy, z przesowana klapka:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Sheeneek napisał:

oooo pamietam te obudowy, z przesowana klapka:D

I przycisk TURBO, który z 133MHz robił 166MHz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, Gonzo3211 napisał:

btw. w temacie xboxa gorąco, a czy tutaj ktoś w ogóle zamówił ps5? 

Też mam zamówioną. Zamówiłem też 3d pulse headset, jutro-pojutrze powinien być u mnie w domu :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

PS5 ma ~600GB dostępnego miejsca na dysku wbudowanym i można na nim instalować i odpalać gry zarówno z PS5 jak i z PS4. Jednak można dodatkowo rozszerzyć po USB 10Gbps przez dysk zewnętrzny i tam instalować i odpalać gry z PS4, bo z PS5 tylko i wyłącznie na wbudowanym. Mam olbrzymią cyfrową bibliotekę gier z PS4 Pro i zastanawiam się nad dyskiem zewnętrznym właśnie po USB 10Gbps. Czy ktoś z Was miał może do czynienia z dyskiem zewnętrznym SSD Samsung T7 z transferem 1050/1000MBps?

Z poważaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Camil666 napisał:

Też mam zamówioną. Zamówiłem też 3d pulse headset, jutro-pojutrze powinien być u mnie w domu :P.

do mnie ladowrka juz idzie bo ja akurat osobno zamowilem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, SNC napisał:

do mnie ladowrka juz idzie bo ja akurat osobno zamowilem

Raczej nie będę miał drugiego pada, ale też się zastanawiam nad dockiem, zawsze to wygodniejsze i bardziej estetyczne niż wpinanie kabla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Camil666 napisał:

Raczej nie będę miał drugiego pada, ale też się zastanawiam nad dockiem, zawsze to wygodniejsze i bardziej estetyczne niż wpinanie kabla.

mysle ze wygoda przy zmianie rozladowanego pada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, lukadd napisał:

A patrzyłeś co się dzieje na Allegro? Na jednej licytacji juz 4500zł...

Też mam preordera zamówionego w ME.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezle, nic tylko odsprzedac jak ci niezalezy. Az z ciekawosci sprawdzilem na UK ebay to widze ze tylko z dzisiaj jest dzisiatki sprzedanych w cenach miedzy £550-750, chore to.

Mi chyba nie chce sie w taka januszerke bawic, pogram sobie na ps5.

Edytowane przez Sheeneek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Sheeneek napisał:

Niezle, nic tylko odsprzedac jak ci niezalezy. Az z ciekawosci sprawdzilem na UK ebay to widze ze tylko z dzisiaj jest dzisiatki sprzedanych w cenach miedzy £550-750, chore to.

Mi chyba nie chce sie w taka januszerke bawic, pogram sobie na ps5.

Bo debili nie brakuje, zamiast poczekać 2 tygodnie to on woli dopłacić 50% do ceny konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze portale aukcyjne sie za to nie moga wziasc jakos, ale wiadomo oni tylko kaske licza z tyc tranzakcji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Edytowane przez SNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, joloxx9 napisał:

Bo debili nie brakuje, zamiast poczekać 2 tygodnie to on woli dopłacić 50% do ceny konsoli.

Może wolą dopłacić bo np streamują na twitchu i zarobią na tym te 50% w kilka dni. Dla takiego gracza czekanie 2-3 miesiące na konsolę to jest duża strata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat

and he also notes that if it's requested enough, they might add it in the future

Klękajcie narody to może damy taki support. :rotfl: :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, Sheeneek napisał:

Szkoda ze portale aukcyjne sie za to nie moga wziasc jakos, ale wiadomo oni tylko kaske licza z tyc tranzakcji

Dlaczego mają się za to brać? Jest popyt zdesperowanych furiatów, to wręcz należy ciągnąć z nich pieniądze które chcą Ci dać.

Edytowane przez Kalach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości nawet obserwowałem jedną aukcję. 5 licytujących i ostatecznie wygrać ktoś, kto klepnął 5010 zł ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest lipa bo jest covid :E Stayhome i wszystkiego brakuje bo każdemu się nudzi i chce mieć nową konsole, nowe gpu, nowego procka itd. Ci co upolowali przedpremierowo niech się cieszą.

Może tak być, że problemy z dostępnością sprzętu do domowej rozrywki jak najnowsze konsole, gpu to będzie aż do początku wiosny się toczyło :E

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beka z brakiem tej rozdzielczości 1440p jest taka, że wiele gier i tak działa na PS5 właśnie w 1440p i jest skalowane do 4K. :E

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.gry-online.pl/newsroom/sony-rozwazalo-wieksze-podwyzki-cen-gier/z01ecaf

Już mam nawet nazwę na tą konsole $ony Pay$tation 5 (TM)

Miało być jeszcze drożej za gry. :E Już to widzę jak lecicie kupić podstawową wersję gry za 99$, a Premium za 159$. ?

Edytowane przez Stjepan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Kalach napisał:

Dlaczego mają się za to brać? Jest popyt zdesperowanych furiatów, to wręcz należy ciągnąć z nich pieniądze które chcą Ci dać.

Dlatego ze zasrani scalperzy sami stwarzaja ten problem wykupujac caly dostepny towar. Tez bys tak mowil jakby masowo ludzie zaczeli wykupowac paliwo lub inne produkty i sprzedawali po zawyzonych cenach?

To jest problem i w niektorych srodowiskach bardzo odczowalny, przykladem sa bilety na koncerty ktore masowo sa wykupowane przez konikow i gonione za chore pieniadze. Niestety ten towar jest bardzo malo dostepny i takie koncerty czasem sa raz na kilka lat, tez fanow nazwiesz zdesperowanymi furiatami i przybijesz piatke konikom ?

Oczywiscie zgadzam sie ze co do konsol desperaci sami tez sie przyszczyniaja do takiej sytuacji bo nie powinni tego odkupowac i pozostawic skalperow z masa towaru ktorego nie sprzedadza. Bo na to akurat mozna poczekac.

Ale dalej uwazam ze taki zgnily proceder powinien byc tepiony po stronie skalperow/konikow itp a nie chwalony jak przez ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tanio już było :E  Wcale się nie zdziwię jak jeszcze w tej generacji premierowe ceny gier AAA skoczą na pułap 79-99$.

Coraz więcej kasy z tego biznesu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat

Sony's Hideaki Nishino reveals in a new (Japanese) interview that there is no PS5 1440p resolution support due to TVs being the highest priority - and he also notes that if it's requested enough, they might add it in the future

Potwierdzają się moje słowa. Nie chce im się robić czegoś prostego, co zajęłoby może 1-2 dni, bo nie widzą wyraźnego odzewu. To że TV jest ich priorytetem nie jest żadnym zaskoczeniem - po pierwsze większość ludzi gra na konsolach przy TV, po drugie w większości produkują konsumenckie TV a nie monitory. Tylko pomiędzy priorytetem a zwykłym zaślepieniem i brakiem zrozumienia całego rynku jest jeszcze dużo wolnego miejsca. Dziwi mnie tylko, że jak małym kosztem można zrobić coś, co zostałoby pozytywnie odebrane przez małą część odbiorców, to i tak się tego nie robi.

Ale skoro się do tego odnosili, to znaczy że problem został już zauważony, więc może coś pójdzie w kierunku wsparcia tej rozdzielczości.

46 minut temu, BlindObserver napisał:

Beka z brakiem tej rozdzielczości 1440p jest taka, że wiele gier i tak działa na PS5 właśnie w 1440p i jest skalowane do 4K. :E

No i w tym natywnym 1440p obraz byłby ostry i przyjemny dla oka, a w pseudo 4K nie zawsze taki będzie. Ale to wina głównie tego, że telewizorów 1440p po prostu brakuje.

Edytowane przez Isharoth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...