Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, SPYCHCIO napisał:

Dobra dobra... już ja wiem, że chcesz się tylko pozbyć jutro konkurencji?, ale nie ze mną te numery :D

Jako że pracowaliśmy kiedyś razem w innym sektorze handlu to znam chłopaków bardzo dobrze, poszedłem dzisiaj i mówię tak, dobra chłopaki, kto jest jutro na dziale z konsolami, potrzebuje kogoś, kto mi w razie czego schowa jedną wolną sztukę PS5, a oni w śmiech wszyscy ? próbowałem coś zakombinować, że postawie flaszkę, może dwie, ale nic z tego, nic nie wiedzą. Szczerze to myśleli że dzisiejszą dostawą przyjadą na jutro, ale dzisiaj nie było nic. Jutro nawet będę przy tej dostawie więc będę bacznie pilnował, czy może nie przyjedzie jakaś wolna sztuka.

PS. A może, uda się coś przekombinować, że np Twoja nie przyjedzie :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

7 minut temu, azgan napisał:

Ale sukces odbębniony że na PS5 lepiej więc to się nie liczy ?

Moje zamówienie jest w trakcie realizacji więc nadzieja jest ?

Ja nie mówię o zamówieniach z przedsprzedaży, tylko dla pozostały nowych klientów.

Dla mnie to ściema z tą jutrzejszą sprzedażą, jak to nazwałeś, papierowa premiera. Sklepy doskonale wiedzą, że od 15.12.2020 będzie realizacja zamówień, które jutro będą przyjmować od 10.00. Nie ma żadnych konsol na magazynie dla nowych klientów, tylko dla przedsprzedaży i to pewnie nie dla wszystkich, jak to sam X-Kom powiedział.

Z poważaniem

Edytowane przez VAMET

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Jack White napisał:

Dzisiaj rozmawiałem ze znajomymi w ME, potwierdzili że szanse na wolne konsole jutro w sklepie są praktycznie zerowe, nawet nie wiedzą czy przyjadą wszystkie pod preordery.

PS. Wiecie może czy i kiedy PS5 dostanie wsparcie do (VVR) Variable Refresh Rate? Jak dla mnie to jedna z priorytetowych funkcji która powinna być w konsoli od samego początku.

To było do przewidzenia. W przyszłym roku jak faktycznie ruszy masowa produkcja pewnie każdy kto będzie chciał to kupi. Teraz skupili się na celebrytach i YouToberach i coś tam kapnie dla reszty. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, Vulc napisał:

Dlaczego miało nie dojść i gdzie tutaj wyczyn? Bez przesady, fabryki pracują normalnie, a sprzedaż wysyłkowa kwitnie. Pandemia nie ma nic do rzeczy, zwłaszcza że trwa już długo i wszystkie firmy już dawno temu przystosowały się do panującej sytuacji.

Fabryki obecnie pracują normalnie, ale ich zamknięcie z początku roku nadal odbija się czkawką. To przecież nie jest tak, że zamówiony towar z tamtego okresu nie został wyprodukowany i ruszyli z następnymi zamówieniami. Cały łańcuch dostaw został po prostu przesunięty o x czasu. Nawet taki gigant jak Apple miał problemy z premierą tegorocznych iPhonów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, VAMET napisał:

 

Dla mnie to ściema z tą jutrzejszą sprzedażą, jak to nazwałeś, papierowa premiera.

Już pisałem że to papierowa premiera ale coś muszą puścić na rynek żeby w mediach społecznościowych był ślad ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Jack White napisał:

poszedłem dzisiaj i mówię tak, dobra chłopaki, kto jest jutro na dziale z konsolami, potrzebuje kogoś, kto mi w razie czego schowa jedną wolną sztukę PS5, a oni w śmiech wszyscy

W którym to magazynie zewnętrznym byłeś? Bo z tego co wiem to z magazynów zewnętrznych wysyłają, a nie z lokalnych sklepów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Camil666 napisał:

Fabryki obecnie pracują normalnie, ale ich zamknięcie z początku roku nadal odbija się czkawką. To przecież nie jest tak, że zamówiony towar z tamtego okresu nie został wyprodukowany i ruszyli z następnymi zamówieniami. Cały łańcuch dostaw został po prostu przesunięty o x czasu. Nawet taki gigant jak Apple miał problemy z premierą tegorocznych iPhonów.

No i o tym też pisałem. Problemy z dostępnością są zrozumiałe, ale było wystarczająco dużo czasu aby się przygotować na premierę i ją zrealizować. Na innych zasadach, wymuszonych przez sytuację, przesadą jest jednak mówienie o jakichś wielkich problemach. Biznes się musi kręcić, bez tego będzie jeszcze gorzej.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Jack White napisał:

PS. A może, uda się coś przekombinować, że np Twoja nie przyjedzie :rotfl:

Ooo Ty. A jednak... "Brat, bratu wilkiem"? ?

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o dostawy w branży wyposażenia wnętrz, tudzież deski drewniane czy laminaty, to dostawy produktów od producenta, które były do tej pory dostępne w terminie do tygodnia czasu, teraz najbliższy termin dostawy to jest luty-marzec w przyszłym roku. Taka o sytuacja.

4 minuty temu, Strilok napisał:

W którym to magazynie zewnętrznym byłeś? Bo z tego co wiem to z magazynów zewnętrznych wysyłają, a nie z lokalnych sklepów.

Byłem normalnie w sklepie, nie wiem skąd wysyłają, taka dostałem od nich informację, może chodziło im o zamówienie preorderowe z odbiorem w sklepie? Jutro będę coś więcej wiedział.

Edytowane przez Jack White

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Vulc napisał:

przesadą jest jednak mówienie o jakichś wielkich problemach.

Tego prawdopodobnie nikt na tym forum nie jest w stanie ocenić.

Można jedynie zakładać, że prawdopodobnie gdyby nie pandemia to udałoby się wyprodukować więcej sztuk na premierę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Jack White napisał:

Byłem normalnie w sklepie, nie wiem skąd wysyłają, taka dostałem od nich informację

No i to mi chodziło. Sprzedaż która jest prowadzona online będzie wysyłana z magazynów zewnętrznych, których znajduje się w Złotowie. A sklepy lokalne dostają tylko i wyłącznie towar z pre-orderów z odbiorem osobistym. Więc to normalne że nic nie wiedzą o wolnych konsolach, orócz tych z pre-oredrów.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, VAMET napisał:

Witam uprzejmie

No to MediaMarkt dał ciała na całej linii :) ...zdradzili się aukcją: TUTAJ - skoro mają niby jutro mieć na stanie dla nowych klientów, to dlaczego w tej aukcji podali wysyłka od 15 grudnia 2020? :) Czyli tak jak przypuszczałem, jutro po prostu sklepy udostępnią możliwość zakupu konsol ze strony, a potem wyślą na e-mail info, że konsola będzie wysłana w grudniu lub po Nowym Roku.

Żałosne...

Wychodzi na to, że jedyny rzetelny sklep to X-Kom i RTV Euro AGD :) Oni przynajmniej mówią, jak jest naprawdę... Mi babka w RTV Euro AGD właśnie mówiła, żebym zainteresował się w grudniu. Czyli sklepy muszą wiedzieć, kiedy będzie kolejna (prawdziwa) dostawa. Wychodzi, że połowa grudnia przez świętami, tak samo jak mówił CEO Sony grudzień a potem dopiero 2021.

Z poważaniem

Już pisałem o tym PS5 za 6000 PLN w Media Markt ?

Ale 5 sztuk "jest" ?

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, azgan napisał:

Tak jak w CoD:CW gdzie się okazało że na PS5 FullHD a na XSX 1440p?

skad takie info ? ;) Rozdzielczosc dynamiczna na obu konsolach analiza VG Tech:

Cytat

Both PS5 and Series X in the ray tracing mode use a dynamic resolution with the highest resolution found being 3840x2160 and the lowest resolution found being 1920x1800.

PS5 at 120fps, Series X at 120fps and Series S use a dynamic resolution with the highest resolution found being 2560x1440 and the lowest resolution found being 1280x1200. PS5 at 120fps, Series X at 120fps and Series S use a form of temporal reconstruction to reconstruct the horizontal resolution up to 2560 when the horizontal resolution is below this figure.

Tutaj tez ps5 lepiej trzyma fps

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, SNC napisał:

skad takie info ? ;) 

Phoenixsuple dawał już to 2x na poprzedniej stronie pod postem do którego się odniosłeś też jest ale rozumiem że tego lepiej nie widzieć ?

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, azgan napisał:

Phoenixsuple dawał już to 2x na poprzedniej stronie pod postem do którego się odniosłeś też jest ale rozumiem że tego lepiej nie widzieć ?

 

 

no to teraz sobie odpowiedz na pytanie czy zrodlem wiedzy jest analiza zrobiona przez strone tym sie zajmujaca czy twitter console war fanboja ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kto pierwszy sprzeda 1mld konsol, Sony czy MS lub Nintendo. :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, SNC napisał:

no to teraz sobie odpowiedz na pytanie czy zrodlem wiedzy jest analiza zrobiona przez strone tym sie zajmujaca czy twitter console war fanboja ;d

Źródłem to jest dla mnie DF a nie jakiś VG tak samo jak ten Astal. Ja nie mam wątpliwości że 12TF > 9TF w tej samej architekturze i PS5 kupuję tylko do EX'ów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, SNC napisał:

no to teraz sobie odpowiedz na pytanie czy zrodlem wiedzy jest analiza zrobiona przez strone tym sie zajmujaca czy twitter console war fanboja ;d

Analiza ktora wrzuciles jest zrobiona w kampani a nie w trybie multi. Faktem jest ze konkretnych analiz w Multi brak a kanal ktory wrzucilem ma 116tys subskrybentow i tez zrobil analize gdzie twoj kanal ma niecale 20k subskrybentow wiec nie wiem do czego bijesz bo to ze jakis lolek to wrzucil na twittera chyba nie ma nic do calej tresci bo on tej analizy nie robil wiec jak juz czepiamy sie ktory kanal najmojszy to raczej tenz ponad 100k subskrybentami :rotfl: Czekam na analize DF bo do obu kanalow podchodze z dystansem.

Edytowane przez Phoenixsuple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, azgan napisał:

Źródłem to jest dla mnie DF a nie jakiś VG tak samo jak ten Astal. Ja nie mam wątpliwości że 12TF > 9TF w tej samej architekturze i PS5 kupuję tylko do EX'ów.

vg zrobilo analize valhalli na dlugo przed df i dzisiaj df tylko potwierdzila wyniki (plus znalazla miejsca gdzie przewaga na korzysc ps5 jest jeszcze wieksza), te teorie o 9tf mozna powoli chowac do kosza biorac pod uwage jaka wydajnosc ma ps5 w stosunku do "full rdna 2 12tf" xsx (choc na Twoje pocieszenie sa zdania ze microsoft jest w tyle z narzedziami do xsx w stosunku do tego co oferuje sony wiec wydajnosc w przyszlosci powinna troche pojsc do gory), tak czy siak kupno dodatkowo xsx specjalnie dla multiplatform mija sie z celem

Edytowane przez SNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, SNC napisał:

tak czy siak kupno dodatkowo xsx specjalnie dla multiplatform mija sie z celem

A niech sobie kupuje każdy co kto chce. Takie wojenki, która konsola lepsza i mocniejsza mija się celem. Na finalny werdykt przyjdzie nam zaczekać pod koniec generacji. Wtedy to zobaczymy jakie gry wyszły na obie konsole i jak chodziły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A teorie o kosmicznym SSD który miał rozjeżdżać jak walec drogowy ślimaka ten słabszy z XBOX'a to gdzie się podziały ??

O tych narzędziach developerskich to ja już też czytałem nawet dzisiaj i nie tylko o tym 

Gabe Newell woli Xbox Series X od PlayStation 5, bo "jest lepszy" https://ithardware.pl/aktualnosci/gabe_newell_woli_xbox_series_x_od_playstation_5_bo_quot_jest_lepszy_quot-12919.html

Inżynier Crytek: PS5 jest o wiele lepsze od Xboksa Series X https://www.gry-online.pl/hardware/inzynier-crytek-ps5-jest-o-wiele-lepsze-od-xboksa-series-x/z81da1a

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Strilok napisał:

A niech sobie kupuje każdy co kto chce. 

Nie twierdze inaczej ;) Tylko azgan to byl nr1 w zasmiecaniu tematu ps5 o tym o ile to xsx bedzie mocniejszy a multi lepiej chodzily ;d generalnie obie konsole wydaja sie bardzo udane 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...