Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, michaelius33 napisał:

Zapewno okaże się , że to takie same brednie jak te artykuły z Adoredów i innych More's Lawów , którymi Ryszard spamował temat o Ampere przed premierą

Coś ci się pomyliło. Nigdy bym nie wstawił linka do Adoreda czy Morea, a jedyne co mogłem i mogę to wyśmiać obu "insajderów", co też robiłem :rotfl: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Gdzie mozna teraz kupic Ps5 digital?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Monn napisał:

Gdzie mozna teraz kupic Ps5 digital?

U ODIN'a85 za cenę 3999 zł + szczegółowa weryfikacja kupującego :E

comment-Yzc2-Zm9v-Xg-Lfu-Vg6-Ku1q-Maj-GJ

  • Haha 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie jeszcze cisza, najwcześniej po 10 będę coś wiedział 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem w nocy info od MM, że kurier odebrał paczkę, dziś lub jutro powinna dotrzeć. Trochę się nie przygotowałem i mam nietypowy problem - gdzie tego klamota postawić. :E TV jest na krótkiej ściance, nie ma tam miejsca ani z jednej, ani z drugiej strony. Trzeba będzie trochę pokombinować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, VAMET napisał:

Witam uprzejmie

Digital Foundry zrobiło porównanie, na które czekałem, czyli Assassin's Creed: Valhalla PS5 vs XSX vs XSS i z tego porównania wynika, że graficznie PS5 vs XSX, to identyczna sielanka, mimo wszystko XSX wypadł gorzej, więcej tearingu, stutteringu, FPS dropsów, także nie tylko hardware się liczy w konsoli... Chociaż w kwestii SSD w PS5 ma 3 sekundową przewagę, a XSX w stosunku XSS tylko niecałą sekundę... Tych silniejszych podzespołów w XSX w przypadku ACV nie widać za bardzo...

Sony mnie wczoraj ładnie zaskoczyło nowym update'm wiekowego już TV Sony XF9005 do Android 9, także jednak można było machnąć, a gadali, że podzespoły za słabe na Android 9 ;)

Z poważaniem

Ja czekam na to co w przyszłym roku pokaże nowy Battlefield, wtedy będzie można coś więcej powiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie amazon miedzy 10 a 13, co mile zaskoczyl bo zazwyczaj sa u mnie kolo 16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Start przedsprzedaży o godzinie 10:00

Przedsprzedaż PS5 już dziś!

Pamiętaj, konsola będzie dostępna do zamówienia *tylko online* od godziny 10:00. Konsole nie będą dostępne na półkach sklepowych. Data realizacji zamówień do 15.12.2020

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

12 minut temu, Kris194 napisał:
Start przedsprzedaży o godzinie 10:00

Przedsprzedaż PS5 już dziś!

Pamiętaj, konsola będzie dostępna do zamówienia *tylko online* od godziny 10:00. Konsole nie będą dostępne na półkach sklepowych. Data realizacji zamówień do 15.12.2020

No MM ma tylko 1 ofertę póki co: PlayStation 5 + Dodatkowy kontroler DualSense + FIFA 21 Edycja Mistrzowska + Steelbook

No i tak jak było mówione w ogóle nie mają konsol na stanie :D Otworzyłem sobie piwko żony, bo i tak nie będzie piła, popcorn zrobiłem i zaraz idę Wam kibicować, ehehehehehehehe...

RTV Euro AGD już potwierdzone na Infolinii, brak konsol, także możecie sobie ten sklep odpuścić :) X-Kom zadzwoniłem i na 100% info pewne, że w tym roku konsol nie będzie, a pytam co z moim kodem rabatowym na 100 zł na zakup konsoli, jak nie będzie do końca roku konsoli PS5, a regulamin mówi, że do końca roku trzeba wykorzystać. To mi odpowiedział miły człowieczek, trzeba było kupić w przedsprzedaży albo sobie kupić XSX, to też konsola i jest dostępna :D

Śmieszna ta premiera Sony :D:D:D Ubaw po pachy.

Z poważaniem

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, VAMET napisał:

Śmieszna ta premiera Sony :D:D:D Ubaw po pachy.

 

No to trzeba będzie poczekać do nowego roku, na szczęście mam w co grać :) Ale fakt, faktem, w porównaniu z tym jak wyglądała premiera Xboxa Series X/S, to Sony zawiodło na całej linii. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie jestem ciekawy liczb sprzedanych egzemplazy na swiecie na premiere, wydaje mi sie ze bedzie ona kilkukrotnie wieksza niz mialo to miejsce przy poprzedniej generacji.

Wtedy bedzie mozna mowic czy dali ciala czy nie. Napewno konsol dali wiecej niz Nvidia i Amd razem wziete na ostatnie premiery 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

2 minuty temu, Azgaroth napisał:

No to trzeba będzie poczekać do nowego roku, na szczęście mam w co grać :) Ale fakt, faktem, w porównaniu z tym jak wyglądała premiera Xboxa Series X/S, to Sony zawiodło na całej linii. 

Żal mi tylko dzieciaków, bo sobie nazbierali na Sackboya na PS5 i drugi DualSense i nawet w niego nie zagrają. Mają kamienną twarz, ale oczy mówią wszystko...

Teraz, Sheeneek napisał:

Osobiscie jestem ciekawy liczb sprzedanych egzemplazy na swiecie na premiere, wydaje mi sie ze bedzie ona kilkukrotnie wieksza niz mialo to miejsce przy poprzedniej generacji.

Wtedy bedzie mozna mowic czy dali ciala czy nie. Napewno konsol dali wiecej niz Nvidia i Amd razem wziete na ostatnie premiery 

Takie rzetelne informacje podadzą, jak u nas ilość zarażonych na COVID-19 i ilość testów? :D

Z poważaniem

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Media expert dało radę ludzie dzisiaj odbierają

Hahaha

e4b687230992d975med.jpg

Edytowane przez raul_ole
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dotarly do Was moze wiesci, gdzie jest szansa na najszybsze otrzymanie konsoli przy kupnie dzis, czy to totalna loteria?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, VAMET napisał:

Witam uprzejmie

No MM ma tylko 1 ofertę póki co: PlayStation 5 + Dodatkowy kontroler DualSense + FIFA 21 Edycja Mistrzowska + Steelbook

No i tak jak było mówione w ogóle nie mają konsol na stanie :D Otworzyłem sobie piwko żony, bo i tak nie będzie piła, popcorn zrobiłem i zaraz idę Wam kibicować, ehehehehehehehe...

RTV Euro AGD już potwierdzone na Infolinii, brak konsol, także możecie sobie ten sklep odpuścić :) X-Kom zadzwoniłem i na 100% info pewne, że w tym roku konsol nie będzie, a pytam co z moim kodem rabatowym na 100 zł na zakup konsoli, jak nie będzie do końca roku konsoli PS5, a regulamin mówi, że do końca roku trzeba wykorzystać. To mi odpowiedział miły człowieczek, trzeba było kupić w przedsprzedaży albo sobie kupić XSX, to też konsola i jest dostępna :D

Śmieszna ta premiera Sony :D:D:D Ubaw po pachy.

Z poważaniem

Tak też myślałem, tak też zrobiłem i teraz czekam co z moim PS5 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylem w lokalnym me, ani jednej konsoli na stanie, cyfry tez.

xsx nadal ok 10 na polkach stoi :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, VAMET napisał:

Takie rzetelne informacje podadzą, jak u nas ilość zarażonych na COVID-19 i ilość testów? :D

Zdajesz sobie sprawe ze musza rzetelnie bo sa spolka akcyjna?

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

4 minuty temu, Sheeneek napisał:

Zdajesz sobie sprawe ze musza rzetelnie bo sa spolka akcyjna?

To była tylko ironia ;) Po prostu zabawna jest ta cała premiera. Sony się zachowało tak, jakby we własny produkt nie wierzyli. Może mają podstawy? :D

Z poważaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Media Markt na chama wciska dodatkowego pada i FIFE21. Trochę to żałosne, bo nagle z 2.3k zrobi się pewnie 3k u nich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodalem w neonet do koszyka ale się zepsuła strona szybko. Dostawa niby w 24h pisało ale pewnie po prostu nie zupdatowane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To samo, od ręki strona zdechła. No chyba, że technik dopiero dodawał odpowiednie opcje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można sprawdzić podobno na stronie w którym sklepie są 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po południu śmigam do MM odebrać ? 

 

Ale probremy z zalogowaniem do konta są w MM

Edytowane przez mxv1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zamowienie z 9:56 na Neonecie, moze cos z tego bedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...