Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Jaycob napisał:

No dobra, ale masz z tym jakiś problem? Konsola jest cała, nie porysowana, a kabelki nie uszkodzone? Serio nie wiem czemu tak wiele osób przywiązuje jakaś uwagę do opakowania. :D;) 

To raczej takie podśmiechujki, przecież nie będę się budził w nocy z krzykiem, że konsolę wrzucili w dyktę po jajkach. :E

Piano black - jak ja tego nienawidzę. Rysuje się od samego patrzenia. Tylko mat. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Jaycob napisał:

No dobra, ale masz z tym jakiś problem? Konsola jest cała, nie porysowana, a kabelki nie uszkodzone? Serio nie wiem czemu tak wiele osób przywiązuje jakaś uwagę do opakowania. :D;) 

To pokazuję jaki firma ma stosunek do Ciebie jako odbiorcy. Za 7 lat dostaniesz nextgena za 4000zł w torbie z biedronki i też napiszesz co to za problem?

Edytowane przez Jack White

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, azgan napisał:

Pisałem wcześniej że obie są udane. Pisanie że w mojej opinii uważam za zbyteczne skoro piszę o swoich odczuciach.

Pisać możesz, ale wypada podać uzasadnienie, jeśli coś się określa "bardzo udanym" po dwóch dniach użytkowania. Pisałeś o faktach, a fakt jest tylko taki, że na razie nic o tym sprzęcie nie wiemy. Ile da się wyciągnąć z hardwaru, jak będzie z kulturą pracy po roku użytkowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póki wszystko jest sprawne, zadbane to mam gdzieś do jakiego opakowania to włożą.  Jak zamawiam PC to zawsze jest jeden szary karton.  :E  Rozpakowuje coś, a karton leci do piwnicy w razie W. 

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

W PS5 najgorsze co może być to ten ich SSD na płycie głównej, jak padnie, to po konsoli... A że dysk mały, to ludzie będą często odinstalowywać i instalować, i tak dość często. Żywotność dysku będzie spadała... Teraz tylko kwestia, czy jak dołoży się dysk NVMe w dostępny slot, jak padnie dysk na płycie głównej, to czy konsola odpali się.

Z poważaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że się nie odpali, skąd niby konsola ma wziąć system? Jak padnie dysk w XSX to też po konsoli, różnica żadna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Jack White napisał:

Zobaczycie, że nowy rok przyniesie nową rewizje, być może dodadzą od razu wsparcie do VVR i kto wie, może zmieni się również obudowa. Bo to co jest teraz panowie, to jakiś istny żart. Widać, że Sony bardzo spieszyło się z premierą tej konsoli. Jak zobaczyłem jak jest zapakowany nowy Xbox, jak kabelki są związane, to naprawdę byłem pełen podziwu, widać tutaj dbałość o szczegóły. Niby nie dużo, ale jednak, patrząc z perspektywy gracza, to czuć że firma dba o mnie i o to, żeby było miło. Podczas gdy Sony pakuje konsole w kartony ochronne po jajkach, widzieliście jak niedbale opleciona jest ta konsola tym papierem? Nie wspomnę już o tym, że nowy pad w sklepie, w pudełku nie posiada nawet foli ochronnej. To jest naprawdę już lekceważące, tyle sprzedanych PS4 a oni robią taki syf przy okazji premiery nowej konsoli. Dziadostwo straszne.

Nic nie przyniesie a na Slima trzeba będzie poczekać z 2-3 lata.

Co do VRR to SONY ma z tym problem też w swoich TV więc jakiś powód tego musi być. Ograniczenie portu i okrojenie jego przepustowości względem XBOX SERIES X też jest zastanawiające.

Zarówno PS5 jak i XSX będą teraz poprawiane przez FirmWare 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zrobili złotą to i mogli zrobić limitowaną z jakiegoś drogiego drewna dla wymagających, np. limit 2020 konsol na cały świat, limity są fajne, sam wiem bo mam takie winyle i CD oraz kasety, po jakimś czasie chodzą za chore pieniądze. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Kris194 napisał:

Oczywiście, że się nie odpali, skąd niby konsola ma wziąć system? Jak padnie dysk w XSX to też po konsoli, różnica żadna.

Przecież na PS4 dało się zainstalować system z pamięci zewnętrznej pod USB (np. pendrive) w przypadku wymiany dysku, dlaczego tutaj nie mogłoby być podobnie?

Dysk w PS5 jest wlutowany w mobo, w XSX jest osadzony w slocie:

C4UAxGjPmU6rHuBG.huge

Pomijam kwestię wymiany, ale samo ewentualne serwisowanie bedzie w przypadku XSX po prostu prostsze i łatwiejsze.

Edytowane przez Kszyrztow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tymi grami do PS5? Wystarczy, że zaloguje się swoim kontem na dowolnym PS5 i zostaną do mnie przypisane czy jedna konsola = jeden pakiet gier na konto? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz ludzie w wątku o PS5 będą sobie polecać pasty do polerowania piano black :E

  • Haha 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Mikkonen napisał:

Odnośnie cewek, u mnie nic nie słychać. A wsłuchiwałem się z ciekawości w pracę konsoli. Mocno słychać napęd, ale to normalny dźwięk, nic nie wibruje.

U mnie jedynie napęd jest hałaśliwy (podobnie jak w SERIES X) i oby tak zostało. Tak czy siak PS5 jest trochę słyszalne (ledwie ale jednak) taki delikatny szum gdzie XSX nawet jak się nachylam jest cichutkie ?

Jeśli chodzi o moje PS4PRO to jest jak dzień do nocy na korzyść PS5 (w chwili pisania tego posta). Zobaczymy co będzie za rok jak zassa trochę kurzu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Kszyrztow napisał:

Teraz ludzie w wątku o PS5 będą sobie polecać pasty do polerowania piano black :E

No już jedną można polecać jakby co ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
3 godziny temu, Stjepan napisał:

Sony ma niby PS Now, ale to chyba nie to samo, a ja wolę czekać na promocje i mieć grę na koncie, Steam, GOG, Uplay, EGS to za friko mam, na Uplay też coraz mniej bo dla mnie ich oferta jest coraz bardziej uboga z roku na rok, no i nie ma kolejnych HoMM :cry:

 

Na PS też są co chwile promocje na gry cyfrowe. Taki TLOU2 startujący 19 czerwca z ceną 289 zł już jest do wyrwania za 164 zł. Cenę jeszcze można zmniejszyć kupując doładowanie portfela PS (100 zł za ok. 80 zł w keyshopach). Przy takich drobnych kombinacjach mamy grę za ok. 130 zł. W sumie nadal dużo, ale jak ktoś jest cierpliwy to po nowym roku będzie do kupienia za mniej niż 100 zł.

PS Plus/ PS Now to dodatki, które zwiększają bibliotekę gier. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś zaufany byłby wstanie przypisać gry z PS Plus Collection do mojego PS4 ? Z tego co się orientuje wystarczy się na swoim PS5 zalogować, dodać całą bibliotekę i wtedy ja już na swoim PS4 bym mógł giercować. Dodam tylko, że jakby ktoś chciał się połasić to na koncie nie mam żadnych zakupionych gier.

https://www.ppe.pl/news/151669/ps-plus-collection-dziala-na-ps4-jak-aktywowac.html

Edytowane przez mlody_tarnow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, mlody_tarnow napisał:

Czy ktoś zaufany byłby wstanie przypisać gry z PS Plus Collection do mojego PS4 ? Z tego co się orientuje wystarczy się na swoim PS5 zalogować, dodać całą bibliotekę i wtedy ja już na swoim PS4 bym mógł giercować.

https://www.ppe.pl/news/151669/ps-plus-collection-dziala-na-ps4-jak-aktywowac.html

Kolo 16 bede w domu i moge pomoc. Ustaw jakies tymczasowe haslo i podeslij na pm.

 

Edytowane przez jacek2707

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Ściem@ napisał:

Jak widzę te ceny na allegro i olx to nie mogę się na dziwić że ludzie są w stanie tyle zapłacić za konsolę na którą jest w sumie tylko jedna gra (DS) bo cała reszta jest jescze na ps4. Jak dostałem PS5 z MM chwilę się zastanawiałem na sprzedażą ale pomyślałem ze te chore akcje z cenami to jakieś jaja i dałem spokój. 

Jak masz PS5 to sprzedawaj, nie ma na co czekac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, kadajo napisał:

Niestety jest coraz więcej sygnałów ze jakość wykonania nowego PS'a jest po prostu słaba jak na taki sprzęt.

Moim zdaniem to dowodzi dlaczego PS5 tak późno pokazano, ta obudowa była sklecona na szybko.

Obudowa jest bardzo solidna, przerasta moje oczekiwania miażdżąco. Nie myślałem, że takie coś jest możliwe, nawet odrobinę zbliżone, chyba ją projektowali dla nerwowych dzieci i tych co będą ją często zrzucać z szafki na podłogę.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dzien premiery zainstalowalem Demon's Souls. Dzisiaj po wyciagnieciu i wlozeniu plyty gra instaluje sie i pobiera patcha od nowa :E

Edytowane przez jacek2707

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tryb jakosci srednio troche wyzsza rozdzielczosc na ps5, lepsze filtrowanie tekstur na ps5, ps5 tez troche lepiej trzyma fps

tryb 120 fps roznica w grafice jest tak duza na korzysc ps5 ze df zastanawia sie czy to bug na xsx (gorsza gemoetria, braki w ilosci detali, brakujaca trawa etc.), xsx dobrze trzyma klatki w trybie 120fps, ps5 w 90% wedlug slow df dobrze ale sa sytuacje i plansze ze sa spadki a przy braku vrr da sie je odczuc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe dlaczego nie zrobią gry o Carnage, była by podobna do Postala, takie mordowanie w MCU tylko jeszcze brutalniejsza, grał bym. :cool:

tenor.gif?itemid=12678130

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Stjepan napisał:

Ciekawe dlaczego nie zrobią gry o Carnage, była by podobna do Postala, takie mordowanie w MCU tylko jeszcze brutalniejsza, grał bym. :cool:

tenor.gif?itemid=12678130

Do tego jeszcze dołozyć Spider - Mana, Venoma i Deadpoola włącznie z Carnage i byłby dream team:szczerbaty:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@sino Swoją drogą na tym filmiku co wysłałeś, jakiś randomowy typ rozwala sobie PS5 ustawioną na nasz język. Mówię sobie: "Oho, już chyba wiem co będzie w komentarzach". I nie myliłem się. Polacy mają jakieś srogie kompleksy na tle narodowościowym. :E

SxoZMJN.png

Edytowane przez Isharoth
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...