Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, gruzin don Leonides napisał:

w microsofcie sylwester wlasnie sie zaczal strzelaja szampany

Przecież na xsx też są problemy z artefaktami i zawieszaniem się konsoli, więc nie zakłamuj rzeczywistości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, ODIN85 napisał:

A ja wystawie za tyle co wcześnie,dodam jakie ludzie mają problemy a moja to nie kot w worku?

W opisie nie zapomnij dodać że masz wadę wzroku i problemy ze słuchem a zwrotów nie przyjmujesz ?

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, CAL44 napisał:

Przecież na xsx też są problemy z artefaktami i zawieszaniem się konsoli, więc nie zakłamuj rzeczywistości.

jak bys nie skumal to ci wytlumacze ze to taki sarkazm- sprawdz sobie w slowniku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, ODIN85 napisał:

A ja wystawie za tyle co wcześnie,dodam jakie ludzie mają problemy a moja to nie kot w worku?

Twoja wiarygodność jest jak Amber Gold, dzień przed ujawnieniem szwindla  :E

  • Haha 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

8 minut temu, azgan napisał:

Zaraz się okaże że XBOX SERIES X zacznie brakować w naszych sklepach ?

Przyznaj się lubisz zakupy z dreszczykiem emocji ?

Rozbawiło mnie to ?

Ehehehehehehehe... A czy ktoś z Was tutaj z PS5 miał jakiekolwiek problemy? Coś co według niego nie powinno mieć miejsca? Tak szczerze, a nie że mam konsolę PS5, to nie powiem prawdy.

Z poważaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, kanon7 napisał:

Twoja wiarygodność jest jak Amber Gold, dzień przed ujawnieniem szwindla  :E

Nie wiem, nie pamietam takiej sytuacji, nic mi na ten temat nie wiadomo:szczerbaty:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, VAMET napisał:

Witam uprzejmie

Ehehehehehehehe... A czy ktoś z Was tutaj z PS5 miał jakiekolwiek problemy? Coś co według niego nie powinno mieć miejsca? Tak szczerze, a nie że mam konsolę PS5, to nie powiem prawdy.

Z poważaniem

U mnie napęd lubi hałasować i raz Demon's Souls Remake nie chciał się wł. po instalacji (musiałem zrobić restart konsoli). 

W sumie to podobne problemy miałem w XSX więc nic szczególnego 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, RENMEi napisał:

Kurcze, kurcze. Zaczynam teraz zastanawiać się, bo jutro kurier przyjedzie z PS5 z Media Expertu i nie wiem czy ją zostawić czy puścić dalej , skoro takie kwiatki się pojawiają :D

Co to za partia, że dopiero teraz dostawa? 

27 minut temu, RENMEi napisał:

Kurcze, kurcze. Zaczynam teraz zastanawiać się, bo jutro kurier przyjedzie z PS5 z Media Expertu i nie wiem czy ją zostawić czy puścić dalej , skoro takie kwiatki się pojawiają :D

Już się zrobiło ciężko z ofertami. Wczoraj sprzedałem kolegi konsolę za 4200 zł, ale wisiała dosyć długo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, azgan napisał:

Też mnie to zastanawia ?

Pamiętasz jak pisałeś o niezwykle udanej premierze i świetnym sprzęcie od Sony? Pamiętasz co Ci odpisałem? :E A tutaj nawet miesiąc nie minął. Pozostaje trzymać kciuki za to, że mowa tutaj o pojedynczych przypadkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, lycone napisał:

Co to za partia, że dopiero teraz dostawa? 

Może jakieś zwroty albo anulowane pre-ordery?

7 minut temu, Vulc napisał:

Pamiętasz jak pisałeś o niezwykle udanej premierze i świetnym sprzęcie od Sony? Pamiętasz co Ci odpisałem? :E A tutaj nawet miesiąc nie minął. Pozostaje trzymać kciuki za to, że mowa tutaj o pojedynczych przypadkach.

U mnie jest udana (póki co) i nich tak zostanie ?

Co nie zmienia faktu że wyszło śmiesznie ?

1 godzinę temu, asER3289 napisał:

W złym kierunku system na konsolach idzie. Powinno być jak najprościej, tylko do grania i nic poza tym a robi się z tego windows gdzie już gry nie działają jak twórcy zamierzyli.

Już w poprzedniej generacji zaczęli robić z konsol "PC'ty" teraz idzie to dalej 

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś szukał informacji to na PS5 działają tylko niektóre DACe USB z trybem UAC1. Tempest Audio działa tylko przez dualsense oraz USB.
Chyba ogram sobie Demos Souls na PS3 jeśli mnie przyszpili, bo coraz mniej podoba mi się ta generacja :E 
Dualsense ma ponoć lepszy dźwięk od dualshock, więc chociaż to na plus.

Edytowane przez musichunter1x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kaczkofan napisał:

Kilka dni temu NX Gamer jeśli dobrze pamiętam (wklejałem link do wątku na Resetera) wrzucił film z pomiarami temperatur na kościach pamięci PS5, które grzeją się do ponad 90 stopni. Można mieć pewne zastrzeżenia co sposobu pomiaru - na pewno ludzie znający się na tym od "kuchni" się wypowiedzą - aczkolwiek takie temperatury nie są zdrowe. Ma prawo walić artefaktami na lewo i prawo. Skoro pamięć tak się grzeje to  jestem tylko ciekaw ile stopni na SoC jest.

To co czekamy teraz na pierwsze filmiki z PS5 puszczającym "znaki dymne" jak te z XSX ??

Godzinę temu, Kszyrztow napisał:

Nowy pad jest bardzo fajny z tego co czytałem i to jest na pewno jakiś mały powiew świeżości jeśli chodzi o kontrolery. Pytanie czy opłacało się dopłacać do tych wszystkich bajerów, może te kilka dolarów można było przeznaczyć na coś innego. Pojawiają się te wszystkie filmiki z tym artefaktami i to jest niepokojące, ale bez poznania skali zjawiska nie ma co siać paniki, ale na zimne warto dmuchać.

MS potrafił upchać większą moc w mniejszej budzie i schłodzić to sprawnie, tutaj jak zwykle dla Japończyków trzeba było dać coś fikuśnego, bawić się w jakieś panele i inne podstawki, odkrywanie na siłę koła na nowo.

No padzika to SONY faktycznie zrobiło świetnego tylko ten akumulator krótko trzyma ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, CAL44 napisał:

Przecież na xsx też są problemy z artefaktami i zawieszaniem się konsoli, więc nie zakłamuj rzeczywistości.

Źródło lub link poproszę, czytam oglądam sporo o nowych konsolach i 1 słyszę...kłamstwo żeby wybielić ps5 for the payers.

Edytowane przez WPW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem skąd to zdziwienie, przecież w prawie każdej generacji konsol na start było mnóstwo problemów. Tym bardziej nie rozumiem dlaczego ludzie są skłonni płacić "pośrednikom" ( ;) ) 2x większą cenę za beta testy. Jeśli ktoś ma konsolę poprzedniej generacji, albo w miarę mocnego PC to nie ma potrzeby żeby od razu za wszelką cenę przechodzić na nową generację. Rozsądna liczba gier i tak będzie dopiero za rok, dwa lata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, lycone napisał:

Co to za partia, że dopiero teraz dostawa?

A ciort wie, PS5 wyrwane 19 listopada. Niby było info, że do 15 grudnia będą realizować wszystkie zamówienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, gruzin don Leonides napisał:

cyrk - pytanie tylko czy to jest problem termiczny tylko i wylacznie - czy zdupcony proces projektowy ktory wychodzi po dluzszym czasie bo jak termiczny to ogranicza taktowanie podkreca wentyle i bedzie ok ale jak projektowy to akcja serwiowa wymiany 2,5 mln konol na rev 2 xd sony

Dobrze mówisz?. Też mnie to ciekawi. Czekam na jakieś nowe info lub stanowisko SONY 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, WPW napisał:

Źródło lub link poproszę, czytam oglądam sporo o nowych konsolach i 1 słyszę...kłamstwo żeby wybielić ps5 for the payers.

uspokojony ? ? edit: @gruzin don Leonides tez prosiles o linki wiec prosze, szukalem 30 sekund

Edytowane przez SNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, VAMET napisał:

Ehehehehehehehe... A czy ktoś z Was tutaj z PS5 miał jakiekolwiek problemy?

U mnie przedni port USB nie lądował pada, ale aktualizacja już to naprawiła. Poza tym żadnych problemów nie mam.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, WPW napisał:

Źródło lub link poproszę, czytam oglądam sporo o nowych konsolach i 1 słyszę...kłamstwo żeby wybielić ps5 for the payers.

Gdyby nie Twoje wcześniejsze posty to może i bym Ci wysłał linki, ale widać że trollujesz i szukasz zaczepki. :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, VAMET napisał:

Witam uprzejmie

Ehehehehehehehe... A czy ktoś z Was tutaj z PS5 miał jakiekolwiek problemy? Coś co według niego nie powinno mieć miejsca? Tak szczerze, a nie że mam konsolę PS5, to nie powiem prawdy.

Z poważaniem

jedyne problemy jaki mam to z bluerayem, czasem odczytuje glosno plyte i nie przestaje dopoki nie zrestartuje gre, raz musialem tez zrebootowac konsole bo nie chcial odpalic demon souls z plyty

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, CAL44 napisał:

Gdyby nie Twoje wcześniejsze posty to może i bym Ci wysłał linki, ale widać że trollujesz i szukasz zaczepki. :lol2:

to ja poprosze zrodlo i link

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, ODIN85 napisał:

Raczej nie.

Bo anallityk rynku światowego Odin85 tak mówi. :rotfl:

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, ODIN85 napisał:

Już dwa razy więcej sprzedali.

czego kartofli , swin u ciebie na wsi - podaj link , podaj czego dotyczy ta twoja wypowiedz- naucz sie trolu argumentowac wypowiedzi podawac fakty a nie walisz komaty od tylka 

Edytowane przez gruzin don Leonides
  • Thanks 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ODIN85 napisał:

Już dwa razy więcej sprzedali.

Jak sprzedadzą więcej niż PS2 więcej niż 155 mln to będzie coś. Na razie na to się nie zanosi, albo więcej konsol niż Nintendo które dobija do 800 mln egzemplarzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...