Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

16 godzin temu, esef napisał:

Jeszcze niech całe wyposażenie do salonu dołączą do zestawu i nazwą to zestawem pokoju gracza (wiele ludzi ma problem, bo PS5 jest niewymiarowe i pasowałoby meble zmienić :P)... 

dobre, śmiechłem :D

Zestaw z IKEA (już mają atrapy konsol) - do PS5 dołączamy sofę, dwa fotele, szafkę pod TV, półki na płyty, stolik z krzesłem i dywanik... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś z Was jest zainteresowany Returnal i będzie brał BOX w dniu premiery?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Tlou 2 grałem w słuchawkach na prosiaku, tutaj chyba poczekam do ps5 ?

Zresztą to ma być tylko na ps5? 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero co wciskali, że ps4 ma jeszcze 2 lata wsparcia i tytuły będą na obie gen wychodzić....


Może to wina Cyberpunka ?


Swoja drogą trochę mała baza potencjalnych klientów - ile ps5 zeszło 13 mln?

Edytowane przez Tomcat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie zastanawiam, bo mi nigdzie to okno instant game response nie wyskakuje ? przy wlaczeniu ps5 jedynie logo hdr i to wszystko. W opcjach tryb gra i hdr i igr włączone... coś robie źle? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, Tomcat napisał:

Dopiero co wciskali, że ps4 ma jeszcze 2 lata wsparcia i tytuły będą na obie gen wychodzić....


Może to wina Cyberpunka ?


Swoja drogą trochę mała baza potencjalnych klientów - ile ps5 zeszło 13 mln?

Nie no, bez przesady. Konsol rozeszło się niecałe 4 miliony, ale to wynik z końcówki grudnia, który podał serwis VGchartz.com, więc dane nie pochodzą bezpośrednio od Sony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, czarny1910 napisał:

Ja sie zastanawiam, bo mi nigdzie to okno instant game response nie wyskakuje ? przy wlaczeniu ps5 jedynie logo hdr i to wszystko. W opcjach tryb gra i hdr i igr włączone... coś robie źle? :E

Na moim LG C9 i ps5 pojawia się zaraz po włączeniu konsoli raz i koniec , a na XSX non stop :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Elvis79 napisał:

Na moim LG C9 i ps5 pojawia się zaraz po włączeniu konsoli raz i koniec , a na XSX non stop :)

no u mnie tylko przy włączaniu, ale jedynie logo HDR :X

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, ODIN85 napisał:

Ja.

To mogę odkupić jak już przejdziesz oczywiści za mniej niż w sklepie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, ODIN85 napisał:

I tak kupisz na premierę sam?

Obejrzałem już drugi trailer

i nadal nie wiem o czym jest ta gra??

Jak to będzie coś podobnego do Control to chyba odpuszczam 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, ODIN85 napisał:

Najgorsze że jeszcze polskiego dubbingu nie potwierdzili.

A napisy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogli dać atrakcyjniejszą , młodsza laskę ?

Tez po obejrzeniu trailerów nie bardzo wiem o czym to ma być.

Edytowane przez Tomcat
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spore te dostawy, nie jest źle w sklepach stacjonarnych ?

SONY daję radę za to Microsoft wygląda komicznie raptem 8 pudełek dowieźli na dwa wózki z PS5?

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, azgan napisał:

Spore te dostawy, nie jest źle w sklepach stacjonarnych ?

SONY daję radę za to Microsoft wygląda komicznie raptem 8 pudełek dowieźli na dwa wózki z PS5?

Zabawnie wygląda te kilka biednych pudełek XSX pod całą stertą PS5 :)

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, ODIN85 napisał:

Cieć do zwolnienia. Żenada.

W końcu jakiś temat, gdzie możesz się wykazać.

  • Haha 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, azgan napisał:

Obejrzałem już drugi trailer

i nadal nie wiem o czym jest ta gra??

Jak to będzie coś podobnego do Control to chyba odpuszczam 

 

Dla mnie to wygląda jak control w konwencji dead cells, także jak na razie meh.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Mikkonen napisał:

Zabawnie wygląda te kilka biednych pudełek XSX pod całą stertą PS5

Zabawne to jest to (nie biję bezpośrednio do Ciebie - 100% przypadek?), że zawsze ktoś z obozu Sony szuka haka na MS. Nie wiem dlaczego, ale mam wrażenie, że to jest jak obowiązek true_PR0_PS_player. Dojechało na dostawę 100+ sztuk PS5 i tylko kilka Xboxów (może wcześniej wozili Xboxy?) i to jest najważniejsze w tym filmiku. Pomijając, że XSX jest dostępny cyklicznie od momentu premiery co tydzień-dwa (być może po prostu MS potrafi ogarnąć linię produkcyjną?), a PS5 nawet jak jest gdzieś przez 10 minut dostępny to się 2 miesiące czeka. A na co się czeka? Na konsolę w wersji beta, z brakującymi funkcjami, z awaryjnymi padami. Ale jest Sony, trzeba krytykować Microsoft. Ja wiem, że w Xboxie też tacy są, ale jakby jest ich DRASTYCZNIE mniej, tak po prostu.

Nie mam spiny, luz, ale widzę to zjawisko dosłownie wylewa się z internetu, jakby tych co grają na Sony bolało, że MS ma fajny sprzęt, świetne usługi i (prawie?) kompletny system.

BTW. mam PS4, gram na PC?

  • Sad 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały świat się śmieje z Sony i ich Ps5 ale co tam, dojedzmy M$ i ich nowego X'a :E

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fanatyzm ludzi Sony jest naprawdę mocny :D mam XsX, ale od lat miałem każda konsole, grałem, przechodziłem, sprzedawałem. Sprzedawałem głównie PS4 przez ostatnią generację z racji tego iż był to 2015-2020 rok, a Sony które robi konsole od 27 lat nie potrafi zrobić czegoś takiego w konsoli jak kultura pracy. Jaki gniot zrobili w postaci PS4 w różnych wersjach to nie mam pytań naprawdę. Żeby w gry grać w słuchawkach bo się inaczej nie da to brak słów. Co kto woli oczywiście. Ostatnia dobra generacja konsol to PS3 i x360 wtedy przez dłuższy czas miałem obydwie konsole bo tyle ciekawych gier wychodziło. Poprzedni gen dobre gry to mogę na palcach jednej ręki policzyć no może dwóch ... Przez 7 lat.

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale że kto? @avn który ma ps4? czy ja który ma obydwie konsole od zawsze, mniej lub bardziej jedną bądź drugą, ale nie godzi się na granie w słuchawkach mają głosniki, wzmacniacz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pecha posiadając 3 konsole przez 7 lat? gdzie każda wyła jak samolot? Każdy mój znajomy który ma Ps4 mówi to samo. Ostatnio miałem slim nową kupioną w grudniu 2018, wyła jak odrzutowiec.

Edytowane przez martingg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że wszyscy użytkownicy PS graja w słuchawkach? Jeżeli taki jest Twój obiektywizm, nie mam więcej pytań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fanatyzm widziałem na GOLu i PPE którego raczej nie odwiedzam, bo tam są po prostu więksi fanboje niż wyznawcy Pisiorów, co by powiedzieć i tak najlepsza grafika oraz modyfikacje wszystkiego co się da w grach będą dostępne zawsze na PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • pewnie że wole niestety kosmici w komputroniku tylko pracują a na to nie mam wpływu tak jak i na to że zasilacz 1600 w jest niedostępny więc bedzie musiał wystarczyć 1300 w tak dokładnie wydaje po to 26 tys by "chapnąć" 2600 i kupic najtańszy tv 55 cali cholera trafił mi sie myśliciel i wizjoner a jak pomógł swoim mądrym postem cholera od teraz moje życie sie zmieni
    • @up Skill to w moim przypadku za dużo powiedziane. RL1 to w dużym stopniu przedsięwzięcie strategiczno-logistyczne, a nie tylko poznawanie movesetu przeciwników. Kluczem do walki z Malenią było ogarnięcie właściwego buildu i taktyki, bo jak chciałem po prostu wszystko wydodge'ować, to miałem poważne problemy z przejściem nawet pierwszej fazy. Dla zainteresowanych:
    • Chce pan tanio i szybko? To ma pan tanio, szybko i ekologicznie   To wyżej to taka robota na boku bo zmieniałem ram z 16 GB na 32 GB i eksmitowałem 5800x3d i na powrót dałem 5700G. Koszt zmiany ramu to jakieś 70 - 80 złotych o ile poprzednie g.skille pójdą za 120  - 130 zł. Tak, te klevvy kupiłem nówki za 101 zł za komplet  Fajnie, że mają czujnik temperatury.   
    • Pewny jesteś nazwy płyty? Według Google to MSI. Co do pytania to raczej nie warto bo praktycznie nic to nie zmieni. Chyba, że o ile dobrze rozumiem, to pamięci z i5 działają na 2666 MHz a z i7 oraz i9 na 2933 MHz. Wtedy za około 200 zł dojdą 4 wątki, trochę szybszy zegar i szybciej działające pamięci.  https://allegro.pl/oferta/procesor-intel-core-i7-10700f-2-90ghz-lga1200-15372094649?utm_medium=afiliacja&utm_source=ctr_2&utm_campaign=a87648d1-a282-4a5a-bbdf-1f1e1cd28cc4&utm_content=4ac103486af9#  
    • kupiłem se kołpaki (ze wzgledow praktycznych - psy mi sikaja na tarcze) i tak, wiem ze bieda, ale oryginały były w tej samej cenie a te mi sie podobaja bardziej - i TAK, wiem ze jestem w mniejszosci bo wiekszosci sie nie podobaja
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...