Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze far cry 6, pewnie nowy AC i coś tam jeszcze :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja tak nie robi a Wasza?

 

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, ODIN85 napisał:

Moja też nie.

Napisz mu pod filmikiem żeby ustawił poziomo napędem do góry to przestanie?

Właśnie obczajam sposoby i co ludzie robią 

Cieszę się że tym razem dobrze trafiłem i nie muszę cudaczyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, ODIN85 napisał:

Moja też nie.

Napisz mu pod filmikiem żeby ustawił poziomo napędem do góry to przestanie?

To nic nie da. Takie głośne są te konsole. Dlatego czekam na wyciszone edycje. Mają trafić w marcu.

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 16.01.2021 o 12:52, _Shepard_ napisał:

Wiadomo kiedy PS5 będzie "normalnie" dostępne w sklepach?  Czekam na model z lepszym chłodzeniem. Wszystkie wyprodukowane modele do listopada posiadały słabszy wiatrak i głośniejszy.  

Obecnie mam w domu aż 4 konsole PS5. Udało mi się je zakupić w MM i ME. Jeszcze teraz przyjdą dwie sztuki (już zabrał kurier). Jedyny plus zakupu tylu sztuk jest w handlu :). Sprzedam za dobrą cenę i zarobię niezłą kwotę. Będę tak długo robił aż dostanę do swoich łapek wyciszony model. Kiedy Sony się nauczy tak projektować chłodzenie jak Microsoft przy XSX? 

możesz mi napisać ile podatku się płaci za odsprzedaż nowej jednej konsoli ? bo nie wiem czy warto się w to bawić i za ile 1 sztukę?

Edytowane przez voltq
  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, voltq napisał:

możesz mi napisać ile podatku się płaci za odsprzedaż nowej jednej konsoli ? bo nie wiem czy warto się w to bawić i za ile 1 sztukę?

Jesli w roku fiskalnym sprzedajesz tylko konsole i nie przekroczysz 8k to nic nie płacisz. Dotyczy to nowych produktów!.  Pamietaj jednak aby w ciągu tego roku, nie przekroczyć tej kwoty 8k jeśli zamierzasz dużo sprzedawać nowych produktów . Bo używane nie bierze sie pod uwage.

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Kris194 napisał:

Czyli Ubisoft jak zwykle idzie w ilość zamiast jakość bo naprawdę nie mam pojęcia jak 650 osobowe studio w obecnych czasach ma udźwignąć Avatara i do tego jeszcze tytuł w uniwersum Star Wars gdzie to drugie to open world RPG.

Gra w uniwersum Avatara ma się pojawić w 2022 jak dobrze pamiętam (pewnie celują w okres premiery filmowej "dwójki"). Produkcja w świecie Star Wars nie ma określonej daty premiery, do tego nie wiadomo w jakim stanie zaawansowania jest Avatar, może Massive jest z nim już bliżej niż dalej. Do tego 650 osób to jest naprawdę potężna liczba. Bend Studio mając na pokładzie +/- 130 osób spłodziło Days Gone (choć trochę im to zajęło). Wszystko to kwestia odpowiedniego zarządzania. Nie widzę w tym newsie nic nadzwyczajnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 15.01.2021 o 14:59, esef napisał:

Nie tylko do gier od MS. Dla przykładu w grudniu na premierę  było Call of the Sea, Unto the End i Dragon Quest XI S. W styczniu będzie Cyber Shadow i The Medium. Żadna z tych gier nie należy do Microsoftu i jakoś od dnia premiery są/będą dostępne w GP ;) 

Dragon Quest XI wyszedł w Sierpniu 2018 na PS4

Dragon Quest XI S wyszedł we Wrześniu 2019 na Switcha

Więc faktycznie świeże hity dają ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
17 minut temu, michaelius33 napisał:

Więc faktycznie świeże hity dają ;)

A kiedy wyszła wersja Dragon Quest XI S na PS4,PC i Xboxa?? Właśnie 4 grudnia 2020 roku - w dniu premiery była w abonamencie :) Świeży hit, który na PS4 kosztuje 169 zł, a na Steamie 149 zł. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, _Shepard_ napisał:

Jesli w roku fiskalnym sprzedajesz tylko konsole i nie przekroczysz 8k to nic nie płacisz. Dotyczy to nowych produktów!.  Pamietaj jednak aby w ciągu tego roku, nie przekroczyć tej kwoty 8k jeśli zamierzasz dużo sprzedawać nowych produktów . Bo używane nie bierze sie pod uwage.

Gorzej jak US stwierdzi, że prowadzisz niezarejestrowaną działalność gospodarczą ;)

Druga sprawa to pisanie o tym na publicznym forum jest totalnie głupie :D Tak samo jak to, że sprzedałeś konsolę za 6000 zł. Udowodnij :E

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, lycone napisał:

Gorzej jak US stwierdzi, że prowadzisz niezarejestrowaną działalność gospodarczą ;)

Druga sprawa to pisanie o tym na publicznym forum jest totalnie głupie :D Tak samo jak to, że sprzedałeś konsolę za 6000 zł. Udowodnij :E

juz chyba na szczescie nie udowodni.

Edytowane przez martingg
  • Haha 3
  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Wy dalej swoje. Nie macie o czym pisać tylko o handlarzach! Zmieńcie grupę, proszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało się :) Kupiłem ten zestaw za 3499 - konsola + dwa pady + Morales, Sackboy i PS Plus na rok.

Całkiem niezła opcja, na pewno lepsza niż płacenie kwot rzędu 3-4k scalperom za golasa z jednym padem. S-M i Sackboy od razu na OLX/Allegro polecą.

 

Edytowane przez Kaczkofan
  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Deal życia to pewnie nie jest ale cena całkiem OK w obecnym czasie. Morel i Sackboy to pewnie z 400 zł wpadnie licząc ostrożnie, PSPlus za 180 da się wyrwać, dodatkowy pad to 320 zł. Wychodzi jakoś 2600 za samą konsole.

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 17.01.2021 o 10:34, milekp napisał:

Azazel wrócił i znowu debilne rozmowy, nijak mające się do tematu w obu podforach konsolowych. Nosz ku..., weźcie przestańcie z nim dyskutować, bo inteligentniejsze rozmowy w piaskownicy z sześciolatkami się prowadzi a jemu odpowiedni specjalista jest potrzebny a nie uskutecznianie jakichś chorych fantasmagorii w wirtualu...

Może znowu usunie sam sobie konto i będzie spokuj na jakiś czas ?

Azazell i jego wcielenia - od gracza z znajomościami recenzentów/branży i grania we wszystko przed premierą, po gościa który sam pracuje w game devie a nawet proponuje pracę innym. Te nowe jest chyba najsłabsze bo nie robi już takiego "wrażenia" ?

14 godzin temu, RyszardGTS napisał:

Sajonara.

?

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, zyr napisał:

A gdzie kupowałeś ? Jest dostepne więcej sztuk ? :D

 

https://solpol.pl/konsole-i-gry/179319-konsola-playstation-5-dodatkowy-kontroler-dualsense-2-gry-ps-plus-365-dni-2010000000878.html


Niestety nie ma już nic, jeszcze rano były. Potwierdzili mi, dostawę mają na piątek, wysyłka w przyszły poniedziałek DHL do mnie. To partner/dystrybutor Sony, dzwoniłem do Sony  by potwierdzić tę informację :) Na FB ludzie atakowali, że Solpol to scam, ale sprawdziłem ich zarówno w Sony jak i w opiniach na Ceneo.

Edytowane przez Kaczkofan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy Euro wyśle w czwartek jak obiecywali - mam już zaklepany urlop do końca stycznia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Kaczkofan napisał:

Udało się :) Kupiłem ten zestaw za 3499 - konsola + dwa pady + Morales, Sackboy i PS Plus na rok.

Całkiem niezła opcja, na pewno lepsza niż płacenie kwot rzędu 3-4k scalperom za golasa z jednym padem. S-M i Sackboy od razu na OLX/Allegro polecą.

 

Bardzo mnie zastanawia co kieruje ludźmi, że muszą mieć ten sprzęt już teraz od razu kiedy on w zasadzie na ten moment nie oferuje zupełnie nic (poza oczywiście zaszczytem udziału w testowaniu konsoli). Do tego historie z awaryjnymi padami no i znak zapytania żywotność dysku SSD = konsoli. No i 350 za grę, warto?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Kaczkofan napisał:

Udało się :) Kupiłem ten zestaw za 3499 - konsola + dwa pady + Morales, Sackboy i PS Plus na rok.

Całkiem niezła opcja, na pewno lepsza niż płacenie kwot rzędu 3-4k scalperom za golasa z jednym padem. S-M i Sackboy od razu na OLX/Allegro polecą.

 

Dużo :D Ja czekam na golasa za 2300 zł z Media Expert. 21.01 wysyłka podobno. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, avn napisał:

Bardzo mnie zastanawia co kieruje ludźmi, że muszą mieć ten sprzęt już teraz od razu kiedy on w zasadzie na ten moment nie oferuje zupełnie nic (poza oczywiście zaszczytem udziału w testowaniu konsoli). Do tego historie z awaryjnymi padami no i znak zapytania żywotność dysku SSD = konsoli. No i 350 za grę, warto?

Mnie zawsze zastanawia, co kieruje ludźmi którzy czepiają się takich rzeczy ;) Chcę, stać mnie, znam ryzyko i czytam na forach opinie, mam ochotę pograć w tytuł XXX... W czym problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zna życia ten co nie kupował gier do N64 w 1998 roku - 269 PLN i lepiej za grę wtedy to było z pół pensji ;D. A PC sensowny kosztował 4-5k PLN co stanowiło kilka pensji. Przy tamtych cenach "jedyne" 350 za nowość to nic ;-).

A serio to jak kogoś stać to kupi od skalperów, ceny PS5 są chore i tyle. Gdyby faktycznie wywaliło exów, no to ja jeszcze rozumiem, ale tak... Cóż, każdy robi ze swoim trzosem co chce :-).

Poza tym historycznie nie kupuje się konsol na premierę - pierwsze egzemplarze rzadko były dopracowane, i tyczy się to nawet handheldów (PSP). Nawet PS3 Phat w wersji z bebechami PS2 miał lepsze rewizje.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, avn napisał:

Bardzo mnie zastanawia co kieruje ludźmi, że muszą mieć ten sprzęt już teraz od razu kiedy on w zasadzie na ten moment nie oferuje zupełnie nic (poza oczywiście zaszczytem udziału w testowaniu konsoli). Do tego historie z awaryjnymi padami no i znak zapytania żywotność dysku SSD = konsoli. No i 350 za grę, warto?

Zal tylek sciska?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, azgan napisał:

Azazell i jego wcielenia - od gracza z znajomościami recenzentów/branży i grania we wszystko przed premierą, po gościa który sam pracuje w game devie a nawet proponuje pracę innym. Te nowe jest chyba najsłabsze bo nie robi już takiego "wrażenia" 

Zapomniałes jeszcze o cioci i wujku z USA:szczerbaty:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, LTTP napisał:

Zal tylek sciska?

 

6 minut temu, ODIN85 napisał:

Najwidoczniej.

Bardzo wielki żal, szczególnie te anulowane zamówienie z dostawą na koniec stycznia.

14 minut temu, Kaczkofan napisał:

Mnie zawsze zastanawia, co kieruje ludźmi którzy czepiają się takich rzeczy ;) Chcę, stać mnie, znam ryzyko i czytam na forach opinie, mam ochotę pograć w tytuł XXX... W czym problem?

A to nie czepianie się, po prostu czy naprawdę trzeba kupić wypchany zestaw i na już przeliczać czy było warto? ? W sumie taka sama sytuacja jest z RTXami teraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...