Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, dawidoxx napisał:

W koncu - grubo rok po premierze :E 

W końcu to będzie jak zobaczysz na własne oczy i będzie bez problemu działać tak jak powinno ?

  • Haha 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, azgan napisał:

W końcu to będzie jak zobaczysz na własne oczy i będzie bez problemu działać tak jak powinno ?

Też prawda ;) 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 4.01.2022 o 22:46, dawidoxx napisał:

Nie dało..  w tej "wnęce" nie ma skąd dochodzić powietrze - nie zauwazylem zeby byly tam jakies kanaliki do cyrkulacji powietrza.

Nawet zamontowalem ten  sam dysk  z mniejszym radiatorem i sprawdziłem temperatury pirometrem - po godzinie gry w demon souls z przykręcona zaślepka pomiar przez dłuższy czas pokazywał o 4-6 stopni więcej także bankowo dokręcenie tego gówna powoduje wzrost temperatury.

 

Własnie zakupiłem 1100zł używka jeszcze 4.5 roku na gwarancji z fv 23% co by problemu potem nie było i czekam na przesyłkę, cena chyba całkiem fajna ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Elvis79 napisał:

Własnie zakupiłem 1100zł używka jeszcze 4.5 roku na gwarancji z fv 23% co by problemu potem nie było i czekam na przesyłkę, cena chyba całkiem fajna ;-)

Jak za 2gb i na gwarancji to spoko cena :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie bawie się z montowaniem ssd i to "odbarwienie" na środku obudowy konsoli bez problemu znikło przy pomocy pianki czyszczącej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Elvis79 napisał:

Własnie bawie się z montowaniem ssd i to "odbarwienie" na środku obudowy konsoli bez problemu znikło przy pomocy pianki czyszczącej.

Jakie odbarwienie? :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, dawidoxx napisał:

Jakie odbarwienie? :D 

dokładnie takie jak wrzuciło 396te konto Odina ;-)

podczas zabawy z nowym dyskiem dyskiem najpierw formatowałem go i konsola się zwiesiła nie chciała włączyć, po kilku próbach udało się, obstawiałbym problem z zewnętrzym USB (o tym od razu miałem info z dupy że niebezpiecznie odłaczyłem itd), no i na nowo i ciekawostka, po formacie ssd miał prędkość odczytu 4000, dalem znowu format, tym razem 5000, o co kaman ? :) na 100% jest to mp600pro ;-)

myślałem też coś do XSX, karta rozszerzenia 1tb powoli się kończy, na 2tb miała być możliwość zamawiania w listopadzie a premiera w grudniu i dupa temat ucichł, niby na amazonie były z wysyłką za 100 euro :szczerbaty:

Edytowane przez Elvis79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Elvis79 napisał:

dokładnie takie jak wrzuciło 396te konto Odina ;-)

podczas zabawy z nowym dyskiem dyskiem najpierw formatowałem go i konsola się zwiesiła nie chciała włączyć, po kilku próbach udało się, obstawiałbym problem z zewnętrzym USB (o tym od razu miałem info z dupy że niebezpiecznie odłaczyłem itd), no i na nowo i ciekawostka, po formacie ssd miał prędkość odczytu 4000, dalem znowu format, tym razem 5000, o co kaman ? :) na 100% jest to mp600pro ;-)

myślałem też coś do XSX, karta rozszerzenia 1tb powoli się kończy, na 2tb miała być możliwość zamawiania w listopadzie a premiera w grudniu i dupa temat ucichł, niby na amazonie były z wysyłką za 100 euro :szczerbaty:

Bankowo ten dysk jest sprawny? :P u mnie takich cyrków nie było, a wrzucałem już 3 dyski do konsoli.  
Na tym dysku powinieneś mieć 5900-6100 - takie prędkości są u mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

serio? Ktos doplaca kilkadziesiat zl zeby miec inny kolor pada? Po uj?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, dawidoxx napisał:

Bankowo ten dysk jest sprawny? :P u mnie takich cyrków nie było, a wrzucałem już 3 dyski do konsoli.  
Na tym dysku powinieneś mieć 5900-6100 - takie prędkości są u mnie.

Poprzenosiłem trochę gier (około 600gb), odpalałem wszystko hula więc raczej sprawny ;-)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, azgan napisał:

Też mam, ktoś chętny? Chętnie odsprzedam ?

Ja również, do tego dorzucę karton do XSX za połowę ceny ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Elvis79 napisał:

Własnie bawie się z montowaniem ssd i to "odbarwienie" na środku obudowy konsoli bez problemu znikło przy pomocy pianki czyszczącej.

Wrzuć dysk do pc i sprawdź czy nie ma jakiejś aktualizacji firmware. Do mojego samsunga, była i wydajność dysku podłączonego do ps5 wzrosła. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, azgan napisał:

Też mam, ktoś chętny? Chętnie odsprzedam ?

Ja swoje wywaliłem :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, zaodrze244 napisał:

Wrzuć dysk do pc i sprawdź czy nie ma jakiejś aktualizacji firmware. Do mojego samsunga, była i wydajność dysku podłączonego do ps5 wzrosła. 

moja płyta główna to Asrock z87 extreme4, max PCIe 3.0 łyka, także może być problem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Elvis79 napisał:

Ja również, do tego dorzucę karton do XSX za połowę ceny ;-)

Kto wie czy te skalpy też tak nie robią. Co to nie oni, ile to konsol nie mają, a tak na prawdę same pudła :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Elvis79 napisał:

moja płyta główna to Asrock z87 extreme4, max PCIe 3.0 łyka, także może być problem :)

Dysk będzie działać tylko wolniej a firmware wgrać powinno się dać nie zależnie od wersji pcie. Moje mobo też jest pcie 3.0, dysk łyknęło i firmware się zaktualizował. 

Edytowane przez zaodrze244
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze to byly same opakowania, teraz są w cenie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...