Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Saren7 napisał:

Panowie mam do zakupu PS5 z napędem za 2200 od znajomego. Haczyk jest, że bez gwarancji(bez dowodu zakupu). Bralibyście? Jak z awaryjnością z doświadczenia posiadaczy forum? Chyba, że sama konsola, bez faktury, paragonu daje gwarancję Sony.

Jak chcesz się pozbyć znajomego to bierz :E

różnie to z konsolami bywa, ja sam na kilka sztuk konsol od sony nigdy nie musiałem serwisować sprzętu... ale wiesz to jest jednak lotek innym dziala przez dluge lata a innym pada po zakonczeniu gwarancji :-)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już jest ponad rok od premiery i nie slychac zbytnio o przesadnej awaryjnosci konsol (chociaż spotkałem dużo osób narzekających na pady po kilku miesiącach) jednak mojej perspektywy przy takim wydatku,  bez sensu jest zalowac tych kilka stów więcej na nówkę z gwarancją . Zawsze to jest jednak rok gwarancji Sony plus ewentualnie rękojmia. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, dawidoxx napisał:

Jak chcesz się pozbyć znajomego to bierz :E

różnie to z konsolami bywa, ja sam na kilka sztuk konsol od sony nigdy nie musiałem serwisować sprzętu... ale wiesz to jest jednak lotek innym dziala przez dluge lata a innym pada po zakonczeniu gwarancji :-)

A bez paragonu po serial number obowiązuje gwarancja producenta? Jak to jest w przypadku PS5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, Saren7 napisał:

A bez paragonu po serial number obowiązuje gwarancja producenta? Jak to jest w przypadku PS5.

Obowiazuje rok gwarancji 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, dawidoxx napisał:

Obowiazuje rok gwarancji 

Czyli zgłasza się bez żadnego dowodu do Sony poprostu? Mam jeszcze za 1800 do zakupu samą konsolę z napędem, bez pada, kabla. Pochodzi ze zwrotu, aukcja w firmie, w której pracuje znajomy.

Edytowane przez Saren7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Saren7 napisał:

Czyli zgłasza się bez żadnego dowodu do Sony poprostu? Mam jeszcze za 1800 do zakupu samą konsolę z napędem, bez pada, kabla. Pochodzi ze zwrotu, aukcja w firmie, w której pracuje znajomy.

Tak powinni przyjąć tylko jeśli konola jest z tych pierwszych rewizji to już masz po gwarancji :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Saren7 napisał:

Panowie mam do zakupu PS5 z napędem za 2200 od znajomego. Haczyk jest, że bez gwarancji(bez dowodu zakupu). Bralibyście? Jak z awaryjnością z doświadczenia posiadaczy forum? Chyba, że sama konsola, bez faktury, paragonu daje gwarancję Sony.

Ja reklamowałem już jednego pada, a ostatnio sama konsola poszła na rękojmie do sklepu i właśnie jest w trakcie wymiany płyty głównej. Pierwsza konsola ever, którą muszę naprawiać:)

A na PS5 spędziłem łącznie jakieś 200 w ciągu ostatniego roku, także zdecydownie nie jest to sprzęt, który był u mnie katowany;)

Swoją drogą to też ciekawy case, bo sklep (euro) upierał sie, że chce wymienić płytę główną i nie chciał się zgodzić na wymianę konsoli na nową. A przecież wartość płyty głównej robi pewnie 2/3 ceny konsoli, więc ciekawe, jak to się ma do zapisów rękojmi o tym, że sklep może naprawić sprzętu jeśli nie wymaga to znaczących nakładów:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Saren7 napisał:

Czyli zgłasza się bez żadnego dowodu do Sony poprostu? Mam jeszcze za 1800 do zakupu samą konsolę z napędem, bez pada, kabla. Pochodzi ze zwrotu, aukcja w firmie, w której pracuje znajomy.

No to dokup teraz do tego pada,okablowanie i ci wychodzi prawie 2200 zł.Sam pad chyba kosztuje prawie 300 zł.

Ja to bym się nie bawił w takie rzeczy,ale jak nie chcesz więcej pieniędzy wydawać i masz duże ciśnienie to bierz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, fantek napisał:

Już jest ponad rok od premiery i nie slychac zbytnio o przesadnej awaryjnosci konsol (chociaż spotkałem dużo osób narzekających na pady po kilku miesiącach) jednak mojej perspektywy przy takim wydatku,  bez sensu jest zalowac tych kilka stów więcej na nówkę z gwarancją . Zawsze to jest jednak rok gwarancji Sony plus ewentualnie rękojmia. 

Mam zarówno PS5 jak i XSX od dnia premiery i 0 problemów z tymi sprzętami ba nawet paday są cały czas te z zestawów.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, azgan napisał:

Mam zarówno PS5 jak i XSX od dnia premiery i 0 problemów z tymi sprzętami ba nawet paday są cały czas te z zestawów.

No tak nowe konsolę nie są jakoś bardzo awaryjne i elegancko działają,ale chyba @azganprzyznasz że jak już kupujesz sprzęt za ponad 2 tyś,to tak trochę głupio nie mieć tej gwarancji ?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, afrikan napisał:

No tak nowe konsolę nie są jakoś bardzo awaryjne i elegancko działają,ale chyba @azganprzyznasz że jak już kupujesz sprzęt za ponad 2 tyś,to tak trochę głupio nie mieć tej gwarancji ?

Oczywiście 

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja dobrze widzę że nie da się kupić w PS Store GTA5?

Rozumiem że zablokowali możliwość zakupu bo planują wydanie wersji poprawionej?

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, zapsu napisał:

Czy ja dobrze widzę że nie da się kupić w PS Store GTA5?

Rozumiem że zablokowali możliwość zakupu bo planują wydanie wersji poprawionej?

comment_1591911144I4fdKAPQ7YUvctl7JF51VR

  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Stjepan666 napisał:

comment_1591911144I4fdKAPQ7YUvctl7JF51VR

Świetne!!!

 

Naromiast rozumiem że to jest ta przewaga cyfry nad pudełkiem? To już kolejny tytuł gdzie blokują zakup zwykłej wersji bo wychodzi remaster. Nie to że mnie to dziwi, bo to kasa. Ale gdyby nie było płyt to musiałbym kupić tytuł w pełnej cenie. A tak kupię GTA V  na PS 4 za 90 zł w euro. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko czekać na już tradycyjny remaster lub remake.
64o7j3.jpg

Edytowane przez musichunter1x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, zapsu napisał:

Czy ja dobrze widzę że nie da się kupić w PS Store GTA5?

Rozumiem że zablokowali możliwość zakupu bo planują wydanie wersji poprawionej?

Znalazłem coś takiego.60zł za Premium Edition, zawsze to mniej niż te 90zł w Euro

https://store.playstation.com/pl-pl/product/EP1004-CUSA00411_00-PREMIUMPACKOG001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 6.02.2022 o 00:13, Gonzo3211 napisał:

Dla mnie nie ma takiej opcji. PS4 szło jak walec gdzie nie było problemów na świecie jak teraz + MS sam im się podłożył, a nie ma mowy żeby pobiło PS2, a co tu mówić o PS5 gdzie większość konsol to leżaki u januszexów. 

PS2 to był fenomen na tamte czasy i nie wiem jaka konsola by musiała teraz wyjść żeby się z tym równać. Nie ma bata.

Ciężko się z tym nie zgodzić zwłaszcza że kryzys na rynku elktroni może trwać latami 

Key Supplier of Wafers for Chips Has Sold Out Through 2026 https://www.bloomberg.com/news/articles/2022-02-09/key-supplier-of-wafers-for-chips-says-it-s-sold-out-through-2026

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, kotekmaly napisał:

Znalazłem coś takiego.60zł za Premium Edition, zawsze to mniej niż te 90zł w Euro

https://store.playstation.com/pl-pl/product/EP1004-CUSA00411_00-PREMIUMPACKOG001

Umknęło mi jak szukałem. 

Coś wiadomo czy posiadacze GTA5 będą mogli wykupić bądź dostana za darmo aktualizacje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kojarzy mi się, że jakoś przy premierze PS5 mówili, ze update GTA bedzie darmowy dla wszystkich posiadaczy wersji PS4. W sumie teraz ten tytul teraz leci glownie na mikrotransakcjach, więc nie sądze, zeby wyciągali łapy po 40 zł na podbicie rozdziałki. Im więcej osób powróci do tego tytulu, zeby posprawdzac upgrade, tym więcej są w stanie zarobic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 9.02.2022 o 13:18, marcinho07 napisał:

Swoją drogą to też ciekawy case, bo sklep (euro) upierał sie, że chce wymienić płytę główną i nie chciał się zgodzić na wymianę konsoli na nową. A przecież wartość płyty głównej robi pewnie 2/3 ceny konsoli, więc ciekawe, jak to się ma do zapisów rękojmi o tym, że sklep może naprawić sprzętu jeśli nie wymaga to znaczących nakładów:)

gdyby wymienili Ci konsole na inną, to musieliby dać też nową gwarancje - dlatego masz "wymianę" płyty głównej... a sama naprawa polega często na przełożeniu nr seryjnych 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem grę w przedsprzedaży miesiąc temu na ps store, pobrałem na konsole, ale nie odpalałem jej ( jeszcze do premiery zostalo trochę)

chciałbym anulować i zwrot kasy, da radę czy oleją mnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Elvis79 napisał:

Zakupiłem grę w przedsprzedaży miesiąc temu na ps store, pobrałem na konsole, ale nie odpalałem jej ( jeszcze do premiery zostalo trochę)

chciałbym anulować i zwrot kasy, da radę czy oleją mnie?

Nie dostaniesz - w momencie pobrania gry tracisz prawo do zwrotu.. nawet jesli gra nie miała premiery :P 

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, Elvis79 napisał:

Zakupiłem grę w przedsprzedaży miesiąc temu na ps store, pobrałem na konsole, ale nie odpalałem jej ( jeszcze do premiery zostalo trochę)

chciałbym anulować i zwrot kasy, da radę czy oleją mnie?

Sprubuj napisac do supportu. Moze akurat sie uda. 

 

Kupilem jakis czas temu AC Valhalla na tureckim PSN. Gra sciagnieta kilka razy, odpalana kilka razy na kilku roznych kontach. Wedlug opisu gra miala miec jezyk polski, ale nie miala. Zwrocili pieniadze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, jacek2707 napisał:

Sprubuj napisac do supportu. Moze akurat sie uda. 

 

Kupilem jakis czas temu AC Valhalla na tureckim PSN. Gra sciagnieta kilka razy, odpalana kilka razy na kilku roznych kontach. Wedlug opisu gra miala miec jezyk polski, ale nie miala. Zwrocili pieniadze.

Napisałem, ale na zwrot nie liczę, u Ciebie była niezgodność wg tego co w opisie i po zakupie i pewnie dlatego oddali siano.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mroczny horror z II wojną światową w tle ocenzurowany na PlayStation

378343750.jpg

A teraz uwaga:

Cytat
Co ważne, wersji na PC, Xboksa One i Xboksa Series X|S nie dotkną żadne obostrzenia. Oznacza to, że na tych platformach doświadczymy pełnej wizji deweloperów.
Źródło: https://www.gry-online.pl/newsroom/martha-is-dead-ocenzurowana-na-playstation-4-i-5/zd214cc

No i ten mem robi robotę. :E

698187874_90.jpg

Edytowane przez Stjepan666
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...