Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

37 minut temu, Jaycob napisał:

Bez sensu, to już powinno być 120 fps. :E

Może to pozostałość po jakiejś aktualizacji z ps4 pro, cholera ich wie. Ale chyba ta gra nie dostała żadnej next genowej aktualizacji 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Pavel87 napisał:

Ale chyba ta gra nie dostała żadnej next genowej aktualizacji 

Wersja z ps4 dostała, na ps5 lata w 60fps.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Camil666 napisał:

Wersja z ps4 dostała, na ps5 lata w 60fps.

No tak, tylko bez sensu, że oba tryby na ps5 działają w 60 fps

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Jaycob napisał:

Ocena od graczy 2, ocena od prasy 8,7.

 

Kilka wyrywkowych opinii przeczytałem i hejtują za mtx i "always online"?

Podobna sytuacja jak z Halo, pełna wersja gry, a wycięty content za który chcą dodatkową kasę. 

Byl hejt(sluszny) bo po jednym z patchy wygrane za wiele wyscigow zostaly znacznie obnizone po czym zbieglo sie to jeszcze z problemami z patchem i brakiem dzialajacych serwerow przez ponad 24h. PD dosc szybko zareagowalo na krytyke wprowadzajac w kolejnych patchach podwojenie nagrod za wyscigi, 46m cr za zlota w circuit exp i pare godzinnych wyscigow po 1m cr kazdy do tego mozna wypozyczac auta w trybie sport wiec wlasciwie ekonomia zostala calkowicie naprawiona ale nota zostala bo latwiej sie generalnie ludziom zmotywowac do hejtu ;d 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko nie mój temat. ;)  Idzie na olx/alle i kupię sobie coś innego. :P

 

Forspoken Load Times Are Barely A Second Long On PS5, Has Multiple Graphics Modes

Cytat

 

According to the technical director, Teppei Ono, Forspoken benefits from two key technologies on PS5 and PC. In the case of the PS5, they have extremely fast load times thanks to the M.2 SSD in the PS5 console. The load times are so fast that they barely last a second. Compared to the PS5, the PC version can have load times as long as 2 to 22 seconds depending on the hardware.

The PC and PS5 versions will also benefit from the AMD FSR 2.0 implementation. There are different modes available in the game including a Quality Mode and a Native 4K mode. These will offer better performance while sacrificing some visual fidelity.

 

Super! Szkoda tylko, że sama gra zapowiada mocno średnio. :E

  • Thanks 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
W dniu 13.05.2022 o 09:49, Phoenixsuple napisał:

 

Horizon wpasowal sie w roslinnosc :D

coBTx1r.png

No ładnie jest. Klimat jak z Avatara taka mała dżungla w domu, idealnie pod Horizon Forbidden West ?

 

Godzinę temu, Jaycob napisał:

 

 

 

Super! Szkoda tylko, że sama gra zapowiada mocno średnio. :E

Takie gry kupuje się w pudełko, ograć na premierę i odsprzedać ale oczekiwań to ja wielkich nie mam po tym tytule. Cieszy natomiast szybkie dodanie FSR2.0 :yuppie:

14 godzin temu, Amphilyon napisał:

Forspoken to nie gra Sony tylko mają Deal żeby nie wyszło na X'a w aktualnym terminie, w momencie gdy na PC wchodzi day1, zresztą gra z pokazu na pokaz wydaje się coraz gorsza i biedniejsza, więc jak dla mnie zapowiada się generyczny syf na jakichś assetach z FF15 i gameplayu przypominającym Shadow of Mordor :E tylko że z cudownymi żywiołami które mają zerową fizykę i interakcję z otoczeniem ale za to dużo particles ^^

I to by było na tyle. Mam podobne zdanie na temat Forspokena.

Edytowane przez azgan
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 13.05.2022 o 22:02, azgan napisał:

No fajnie by było ale szczerze? Nie widzi mi się to. Wojna na Ukrainie itp.

Ta wojna dzisiaj ani jutro się nie skończy także nie ma to żadnego znaczenia.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Z jakich słuchawek korzystacie?  Obecnie mam AKG 702 i bardzo dobrze mi leżą, pady są wygodne, a jakość dźwięku świetna. Jednakże po podłączeniu do pada gryzie mi się kabel z komfortem. Na PC używam dac'a (Audiotrak Prodigy Cube), który raz, że wzmacnia dźwięk, a dwa, że daje mi większą kontrolę nad ułożeniem kabli. :D Próbowałem podłączyć do PS5, ale najwidoczniej nie do końca wspiera, bo nawet jak ustawię potencjometr na max to jest dość cicho (w systemie i grze głośność także na max).

Edytowane przez Jaycob
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CAL! ale jeszcze te z czasów jak wkładali przetworniki Denona z słuchawek za 3-4x tyle :) Próbowałem różnych słuchawek do kilkuset zł i żadne nie zagrały lepiej, więc się ich trzymam.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podłączenie słuchawek pod pada nie pogarsza dźwięku? Kiedyś testowałem na ps4 i brzmiało to gorzej niż po podłączeniu słuchawek do wyjścia słuchawkowego z monitora czy podłączenie starego sound blastera 5.1 (działa tylko stereo i wzmacniacz) pod usb.

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogarsza, ale co zrobić jak wyboru nie ma. :E Podłączenie przewodowych słuchawek do bezprzewodowego pada zbytnio sensu nie ma. :E

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Jaycob napisał:

Pogarsza, ale co zrobić jak wyboru nie ma. :E Podłączenie przewodowych słuchawek do bezprzewodowego pada zbytnio sensu nie ma. :E

No niestety, ja w ciągu dnia gram na bezprzewodowych głośnikach, kupiłem odbiornik bluetooth do PS5 i wszystko śmiga. Wieczorem gram na przewodowych słuchawkach podłączonych do pada niestety :D Ale co raz bardziej skłaniam się do kupienia bezprzewodowych słuchawek, ale zastanawiam się jakie, myślałem o SteelSeries Arctis 7P+. Do PC używam przewodowych BEYERDYNAMIC DT990 Edition 32 Ohm i jestem z nich bardzo zadowolony, ale podłączając je do bezprzewodowego pada do PS5, różnica w jakości dźwięku jest bardzo duża, niestety na niekorzyść takiego rozwiązania

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

SteelSeries Arctis 7P+ także mi ktoś tutaj polecił.  Chyba się na nie zdecyduję, ale do tego także potrzebny jest jakiś wzmacniacz?

 

Jeszcze ciekawą opcją wydaj mi się Logitech G PRO X WIRELESS LIGHTSPEED, pady wyglądają na wygodniejsze od tych SteelSeries.

Edytowane przez Jaycob
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
25 minut temu, Jaycob napisał:

Pogarsza, ale co zrobić jak wyboru nie ma. :E Podłączenie przewodowych słuchawek do bezprzewodowego pada zbytnio sensu nie ma. :E

Ja mam Hyperx Cloud  na kablu, ale gram na monitorze(pewnie z czasem to się zmieni po tym jak dostanę PS5) czy komp czy PS4, do PS4 mam Sound Blaster X-FI 5.1 usb i ma wzmacniacz słuchawkowy i tak podpinam, wczoraj wieczorem grałem trochu na PS4 slim i podpiąłem dla testu do monitora bo ma wyjście słuchawkowe i było w miarę ok, nie tak badziewnie jak przez pada.
Jak szukasz czegoś pod PS5 na usb, to bym popatrzył na nowe modele SB- mają wypisane czy wspiera PS4/5, bo xboxy na pewno nie są kompatybilne-jedynie przez optyka, idzie wyrwać w miarę spoko cenie, to taki mały "pendrive", no ale to też rozwiązanie dla opcji przewodowej-kabel od słuchawek.

Jako przykład o jakie SB mi chodzi:
https://pl.creative.com/p/sound-blaster/sound-blaster-g3

 

Edytowane przez Reddzik
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Jaycob napisał:

SteelSeries Arctis 7P+ także mi ktoś tutaj polecił.  Chyba się na nie zdecyduję, ale do tego także potrzebny jest jakiś wzmacniacz?

Do bezprzewodowych słuchawek nie potrzeba żadnych wzmacniaczy, takie słuchawki mają wbudowaną w siebie odpowiednią elektronikę.

Od siebie polecam Audeze Penrose - https://www.tophifi.pl/sluchawki/sluchawki-gamingowe/audeze-penrose.html - sam niedługo planuję zakupić właśnie pod PS5 (i do PC). Testowałem wiele różnych headsetów i żadne nie grają tak dobrze. Z minusów taka sobie bateria i nie dla każdego mogą być wygodne.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Pavel87 napisał:

Słyszałem też dużo dobrego o Astro A50 ale ciężko już je dostać, tyle, że tam kosz to był 1200-1500zł:

https://www.x-kom.pl/p/511988-sluchawki-bezprzewodowe-astro-a50-wireless-base-station-dla-ps4-pc.html

 

5 minut temu, Dirian napisał:

Do bezprzewodowych słuchawek nie potrzeba żadnych wzmacniaczy, takie słuchawki mają wbudowaną w siebie odpowiednią elektronikę.

Od siebie polecam Audeze Penrose - https://www.tophifi.pl/sluchawki/sluchawki-gamingowe/audeze-penrose.html - sam niedługo planuję zakupić właśnie pod PS5 (i do PC). Testowałem wiele różnych headsetów i żadne nie grają tak dobrze. Z minusów taka sobie bateria i nie dla każdego mogą być wygodne.

O tych także słyszałem, często polecane, ale ta cena nieco zaporowa dla mnie. :(

A czego używa w tym filmiku:
 

 

Od 3:41.  To nie jest wzmacniacz?

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, Jaycob napisał:

SteelSeries Arctis 7P+ także mi ktoś tutaj polecił.  Chyba się na nie zdecyduję, ale do tego także potrzebny jest jakiś wzmacniacz?

 

Jeszcze ciekawą opcją wydaj mi się Logitech G PRO X WIRELESS LIGHTSPEED, pady wyglądają na wygodniejsze od tych SteelSeries.

Lepiej 7x bo chodzą na PS4 ps5 xbox one Xbox x series s series X i pc

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, voltq napisał:

Lepiej 7x bo chodzą na PS4 ps5 xbox one Xbox x series s series X i pc

Też prawda, jak ktoś ma wszystkie konsole itp to przydatna rzecz :) widziałem, że 7p+ też działają z PC, PS5, PS4.

Cenowo chyba też bardzo podobnie, więc 7x chyba są lepszą opcją jak ktoś chce ich używać na wielu sprzętach

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Jaycob napisał:

Z jakich słuchawek korzystacie?  Obecnie mam AKG 702 i bardzo dobrze mi leżą, pady są wygodne, a jakość dźwięku świetna. Jednakże po podłączeniu do pada gryzie mi się kabel z komfortem. Na PC używam dac'a (Audiotrak Prodigy Cube), który raz, że wzmacnia dźwięk, a dwa, że daje mi większą kontrolę nad ułożeniem kabli. :D Próbowałem podłączyć do PS5, ale najwidoczniej nie do końca wspiera, bo nawet jak ustawię potencjometr na max to jest dość cicho (w systemie i grze głośność także na max).

U mnie Philips X2HR podlaczone do FX-Audio DAC-X6 MKII, DAC "taki se" ale dziala bezproblemowo z PS5.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w temacie słuchawek - ktoś miał te Sony Pulse 3d? Za 300zl warto?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, fantek napisał:

w temacie słuchawek - ktoś miał te Sony Pulse 3d? Za 300zl warto?

Mam je, używam dość często.
Gdybym miał je ocenić, to powiedziałbym, że są po prostu w porządku. Ani złe, ani wybitne.
Są w miarę wygodne (przynajmniej dla mnie), grają ok, podłączają się bezproblemowo i na konsoli widać głośność i stan baterii.
Na minus bateria, mogłaby trzymać dłużej. Z recenzji wynika, że mikrofon też raczej kiepski, ale ja z niego nie korzystam, więc nie mogę potwierdzić.
Gdybym teraz miał kupować, to chyba bym dołożył i kupił Arctisy 7P/7P+, ale one są jednak 2x droższe.


Za 300zł to nie jest zły deal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
2 godziny temu, Jaycob napisał:

 

 

Od 3:41.  To nie jest wzmacniacz?

To stacja od arctisów  ;)  głownie sterowanie ustawieniami, wyborem zródla itd. + służy jako ładowarka do baterii ;)  

5Q4F5iz.jpg

Edytowane przez dawidoxx
  • Like 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...