Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@Jaycob Spokojnie, ja chciałem zobaczyć czy działa te całe 120hz-120fps, czy będę grać to nie wiem, jak pisałem nie grywam online, albo rzadko, więc dla mnie to zbędny bajer, tylko chciałem się przekonać- ciekawość.

Trzeba dokupić pada i stację ładującą i na razie tyle z zakupów.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaką stację ładującą? Czy pad od X także działa z PS5?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
6 minut temu, Jaycob napisał:

Jaką stację ładującą? Czy pad od X także działa z PS5?

Nie działa, jedynie dla gier ps4 ponoć można użyć pada od ps4.

@Jaycob Zawsze tak jest, jak czekasz na promo nie ma, pojawia się pierwsze, rzucasz się, a po kilku dniach okazuje się, że mogłeś dalej czekać:szczerbaty:
Ale tak to możemy czekać do usranej śmierci
 

Edytowane przez Reddzik
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dokładnie, nic bym nie kupił jak bym tak czekał.  ;)

Szkoda, że nie działa. Szczerze to nie lubię tego, że nie ma tam bateryjek. Po dłuższych sesjach trzeba grac na kablu. :( Zostaje dokupienie drugiego pada. 

Edytowane przez Jaycob
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Jaycob napisał:

Jaką stację ładującą? Czy pad od X także działa z PS5?

A po co przepłacać? Wystarczy zwykła ładowarka od smartfonów ja korzystam np. z tej od Samsunga Galaxy S21

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm, to muszę poszukać czy ta od Redmi 4x starczy- bo ładowała bez problemu pady od ps4, mam też od Ipada 2019 i ona jest większa, wydaje mi się, że będzie za mocna.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, azgan napisał:

A czym tutaj się podniecać :brow:? Odnosimy się na bieżąc do informacji które są udostępnianie. To Ty stwierdziłeś że trzeba czekać tylko na co? Usługa streamingu jest już od dawna a co trafi oprócz niej do oferty jest właśnie ujawniane. Lista gier podana, o płatnych wersjach demo też już wiadomo oraz grach z PS1 i PS2 (tytułów z PS3 inaczej nie odpalisz niż przez ten streaming), nowych EX'ów od Sony nie będzie na premierę do tego Ubisoft + Classics to ja nie wiem na co Ty liczysz? A jęki i stęki może są dlatego że szału nie ma ?? Na plus dostęp do biblioteki z PS4 oraz kilka tytułów z PS5 i to tyle. Może z czasem będzie lepiej ale póki co jest co jest.

To skoro wiadomo jak ten streaming będzie wyglądał, to tym bardziej nie rozumiem tego biadolenia i wałkowania w kółko jednego i tego samego. Przecież dla gier z pierwszego PlayStation czy PS2 kupi ten abonament jakiś promil graczy.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Reddzik napisał:


@Pavel87  Działa, w Dirt 5 wybrałem tryb 120fps, momentalnie monitor zrobił off on, sprawdzam w menu monitora i mam 120hz, po wyjściu z gry jest to samo monitor się przełącza w tryb 60hz. Cały czas z włączonym FreeSync.

Czyli tak jak pisalem, wlacza tryb 120 kiedy tego trzeba. Pozniej potwierdze na oledzie z hdmi 2.1

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, Reddzik napisał:

Hm, to muszę poszukać czy ta od Redmi 4x starczy- bo ładowała bez problemu pady od ps4, mam też od Ipada 2019 i ona jest większa, wydaje mi się, że będzie za mocna.

Któraś z nich ma znaczek z "piorunem"? Jeśli tak to powinna być dobra.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
55 minut temu, azgan napisał:

A po co przepłacać? Wystarczy zwykła ładowarka od smartfonów ja korzystam np. z tej od Samsunga Galaxy S21

W s21 nie ma przeciez ladowarki?

Ja uzywam mojej starej z s10 i tez bez problemu laduje. Z tego co wiem nowe ladowarki nie powinny uszkodzic pada i tak bo pad komunikuje ile papu potrzebuje.

Edytowane przez Sheeneek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, azgan napisał:

Któraś z nich ma znaczek z "piorunem"? Jeśli tak to powinna być dobra.

Ja mam oryginalną  ma 5V=2A, beż żadnych piorunów, nie jest to fast charge itp, bo redmi 4x nie obsługiwało takich bajerów, ale ładowałem tym pada od PS4, pad do dziś żyje, dobre kilka lat.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja właśnie mam tą do szybkiego ładowania, dziś podłączyłem i nic się nie działo. Pad sam się wył. jak się naładował.

Edytowane przez Jaycob
  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Jaycob napisał:

Ja właśnie mam tą do szybkiego ładowania, dziś podłączyłem i nic się nie działo. Pad sam się wył. jak się naładował.

A masz pada rozładowanego? Sprawdź jeszcze raz u mnie działa bez problemu.

Jak pad jest naładowany to się sam wył.

Jak się będzie ładować to na pomarańczowo będzie się świecić 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Reddzik napisał:

Ja mam oryginalną  ma 5V=2A, beż żadnych piorunów, nie jest to fast charge itp, bo redmi 4x nie obsługiwało takich bajerów, ale ładowałem tym pada od PS4, pad do dziś żyje, dobre kilka lat.

Spokojnie wystarczy.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
13 minut temu, azgan napisał:

A masz pada rozładowanego? Sprawdź jeszcze raz u mnie działa bez problemu.

Jak pad jest naładowany to się sam wył.

Jak się będzie ładować to na pomarańczowo będzie się świecić 

Nie sprecyzowałem, nic się nie działo w sensie nie uszkodził się. :E  Jak się ładowało to na pomarańczowo świecił, a potem się sam wył.  Tylko czy ryzykowałem? Gdzieś jest spec jaka max moc?

 

Output 5V-2A lub 9V-1,67A lub 12V-1.25A

Input AC 100-240V 50/60Hz 0.50A

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Godzinę temu, Kszyrztow napisał:

To skoro wiadomo jak ten streaming będzie wyglądał, to tym bardziej nie rozumiem tego biadolenia i wałkowania w kółko jednego i tego samego. Przecież dla gier z pierwszego PlayStation czy PS2 kupi ten abonament jakiś promil graczy.

Właśnie dla tych pierdół jest ta najdroższa wersja abonamentu więc płacisz tam właśnie za to więc jaki jest sens kupować PlayStation Plus Premium jeśli z tego będzie korzystać promil graczy? No sam sobie odp. Zresztą sam łupiesz w stare tytuły z X360 na XSX w dużo lepszej jakości to myślisz że gdyby tytuły z PS3 których jest masa oferowały coś podobnego to by chętnych nie było? Właśnie dlatego że jest to wrzucone do najdroższego abo. i w takiej formie jest słabe.

12 minut temu, Jaycob napisał:

Nie sprecyzowałem, nic się nie działo w sensie nie uszkodził się. :E  Jak się ładowało to na pomarańczowo świecił, a potem się sam wył.  Tylko czy ryzykowałem? Gdzieś jest spec jaka max moc?

 

Output 5V-2A lub 9V-1,67A lub 12V-1.25A

Input AC 100-240V 50/60Hz 0.50A

Prędzej ten pad w rękach Ci się rozsypie (analogi lub spusty) niż bateria padnie od takiego ładowania ?

Wiem co mówię bo od premiery tak robię.

Edytowane przez azgan
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A tak myślę, że skoro mam tyle wariantów na ładowarce to chyba nie ma znaczenia - kontroler sam chyba się zaadaptuje do ładowarki?

5 minut temu, azgan napisał:

Prędzej ten pad w rękach Ci się rozsypie (analogi lub spusty) niż bateria padnie od takiego ładowania

Aż tak się sypią? ? Oby nie. :E  Też tak myślę, że za bardzo się przyjmuję. Jak to ma niby usmażyć mi pada?

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzilem teraz. Pad ma wymaganie 5V i 1.5A, wiec juz taka ladowarka wystarczy. 

Co do Hz na oledzie po hdmi 2.1 w standardzie wyswietla w 4k@60Hz. A juz w zakresie dostepnych Hz pokazuje wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Jaycob napisał:

 

Oby nie. :E  Też tak myślę, że za bardzo się przyjmuję. Jak to ma niby usmażyć mi pada?

Sprawdź lepiej jaka jest rewizja tego pada a nie martwisz się jakimś bzdetami ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś się martwiłem, że mi się dźwięk przecina w HFW, ale okazało się, że przez pobieranie  dema Matrixa. To możliwe, że aż tak obciąża? :E

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...