Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Jaycob napisał:

Dziś się martwiłem, że mi się dźwięk przecina w HFW, ale okazało się, że przez pobieranie  dema Matrixa. To możliwe, że aż tak obciąża? :E

Turbo super szybki dysk NVMe od Sony nie wyrabia :szczerbaty:

Tak może tak być bo Horizon Forbidden West dociska "krakena" w PS5. 

Jak wrażenia z HFW? Jak graficzka?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, azgan napisał:

Właśnie dla tych pierdół jest ta najdroższa wersja abonamentu więc płacisz tam właśnie za to więc jaki jest sens kupować PlayStation Plus Premium jeśli z tego będzie korzystać promil graczy? No sam sobie odp. Zresztą sam łupiesz w stare tytuły z X360 na XSX w dużo lepszej jakości to myślisz że gdyby tytuły z PS3 których jest masa oferowały coś podobnego to by chętnych nie było? Właśnie dlatego że jest to wrzucone do najdroższego abo. i w takiej formie jest słabe.

Ale Ty się mnie pytasz jaki jest sens kupowania najdroższej opcji tego abonamentu w takiej formie? To pytanie kieruj do Sony :lol2:

  • Haha 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, azgan napisał:

Turbo super szybki dysk NVMe od Sony nie wyrabia :szczerbaty:

Tak może tak być bo Horizon Forbidden West dociska "krakena" w PS5. 

Jak wrażenia z HFW? Jak graficzka?

Haha no tak. :E

Grafa jest mega, ale wciąż nie przyzwyczaiłem się do tych 30 fps. Momentami brakuje mi klatek, szczególnie podczas starć czy nawet galopie na wierzchowcu.

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Elvis79 napisał:

Na Euro AGD też jest ten zestaw za 2799 oraz ciekawszy: Sony PlayStation 5 + Horizon Forbidden West + dodatkowy pad (różowy) za 2828 (oferta na telefon). Chyba powoli rynek w PL się nasycił. 

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
24 minuty temu, Kszyrztow napisał:

Ale Ty się mnie pytasz jaki jest sens kupowania najdroższej opcji tego abonamentu w takiej formie? To pytanie kieruj do Sony :lol2:

Nie widzę sensu pytać Sony o zdanie bo odp. na to pytanie i tak jest oczywista a reszta była już obgadana ?

 

W dniu 28.04.2022 o 18:38, Stjepan666 napisał:

 

 

W dniu 28.04.2022 o 19:49, Jaycob napisał:

Od samego początku też tak uważałem. Bez premierowych gier day1 jak u MS marne szanse. Do tego wyższa cena? Chyba ich powaliło. 

 

18 minut temu, Jaycob napisał:

Haha no tak. :E

Grafa jest mega, ale wciąż nie przyzwyczaiłem się do tych 30 fps. Momentami brakuje mi klatek, szczególnie podczas starć czy nawet galopie na wierzchowcu.

To "tnij" detale i rozdziałke i będzie 60 klateczek masz przecież możliwość wyboru :szczerbaty:

Chce się grać z wszystkim na Ultra do tego 4K no to swoje wymagania też ma ?

Niech dają Patcha pod VRR do tego FSR2.0 i jazda ale póki co lepiej nie będzie.

Edytowane przez azgan
  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HFW zdecydowanie ladniej prezentuje sie w 30fps. Jezeli nie przeszkadza ten fremrejt to warto dla widoczkow.

  • Like 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, azgan napisał:

To "tnij" detale i rozdziałke i będzie 60 klateczek masz przecież możliwość wyboru

Jaki to jest wybór - słaba grafa vs niski fps. :E  Się uparli na te 4K zamiast np. 1440p w najlepszej jakości i 60 fps, to jest takie na siłę robione dla mas, bo lepiej brzmi 4K niż jakieś 1440p. :E;)  Pod sprzęt, który takiej mocy nie ma...  Na PC często wystarczyło by wył jednej opcji, aby dać dużego boosta.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Jaycob napisał:

Jaki to jest wybór - słaba grafa vs niski fps. :E  Się uparli na te 4K zamiast np. 1440p w najlepszej jakości i 60 fps, to jest takie na siłę robione dla mas, bo lepiej brzmi 4K niż jakieś 1440p. :E;)  Pod sprzęt, który takiej mocy nie ma...  Na PC często wystarczyło by wył jednej opcji, aby dać dużego boosta.

Typowe zejście z kilku pierdół i zjechanie z rozdzielczości to samo byś pewnie samemu zrobił na PC zresztą wystarczy zobaczyć co się działo z Horizon Zero Dawn na PC :szczerbaty:

Tutaj masz wszystko podane jak na tacy jak jesteś ciekawy co zostało przycięte 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Godzinę temu, Gonzo3211 napisał:

Fajna cena jak ktoś potrzebuje. Jeszcze można urwać cztery dyszki z dołączenia do klubu, tak myślę.

Można, tylko kiedyś na kod robatowy za dołączenie do klubu czekało się około 3dni (nie wiem jak teraz) i w tym czasie może już być w tej cenie "wykupione" ;-)

Edytowane przez Elvis79
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ogrywam Horizon FW, wygląda masakrycznie, dla testu tryb wydajności i jakieś takie mydło nawet na fullhd.
Szkoda, że nie mam tv 4k, była by większa frajda z gry, ale i tak nie jest źle. Zresztą miałem zamiar ogrywać na slimce?

Nadal mam dziwne uczucie grając na tym padzie, pewnie kwestia przyzwyczajenia się do tych bajerów, wibracje, spusty czy w tej grze dźwięk przy zbieranie matsów a nawet strzelanie z łuku jak dobrze usłyszałem to wydobywa się z pada. I to pierwsza gra przy której słyszę konsolę jak zbliżam ucho, wcześniej tego nie słyszałem.

Odpalenie konsoli przypomina mi odpalenie kompa z Ryzenem gdzie po wyłączeniu z sieci kolejne włączenie kompa rozpędza wentylatory na max. 

Edytowane przez Reddzik
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wył konsole czy pozostawiacie w trybie niskiego poboru?  Jestem pod wrażeniem jak szybo gra się odpala jak jest w tym trybie, dosłownie moment i zaczynam od miejsca w którym skończyłem. Nic nie trzeba zapisywać. a dodatkowo nic nie zapycha też pamięci i nie ma czegoś takiego, że wszystko zwalnia.  Szkoda, że na PC nie ma takiej opcji.

  • Like 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Jaycob napisał:

Wył konsole czy pozostawiacie w trybie niskiego poboru?  Jestem pod wrażeniem jak szybo gra się odpala jak jest w tym trybie, dosłownie moment i zaczynam od miejsca w którym skończyłem. Nic nie trzeba zapisywać. a dodatkowo nic nie zapycha też pamięci i nie ma czegoś takiego, że wszystko zwalnia.  Szkoda, że na PC nie ma takiej opcji.

Ja zawsze wył. po co ma sprzęt być wł. jak z niego nie korzystam?

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Reddzik napisał:

Ogrywam Horizon FW, wygląda masakrycznie, dla testu tryb wydajności i jakieś takie mydło nawet na fullhd.
Szkoda, że nie mam tv 4k, była by większa frajda z gry, ale i tak nie jest źle. Zresztą miałem zamiar ogrywać na slimce

Pamętaj, aby pobrać grę z neta z upgradem do PS5. To co masz z płytek jest tylko pod PS4. 100 GB masz do pobrania. :E

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha wiem, spokojnie ogarnięte. Gram w wersję ps5 ma specjalny znaczek w menu i w grze mam dwa tryby do wyboru. Neta mam szybkiego, dawno ściągnięte.

Gracie w Horizona  z włączonym efektem triggerów? Bo widzę, że można wyłączyć.

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Reddzik napisał:

Ogrywam Horizon FW, wygląda masakrycznie, dla testu tryb wydajności i jakieś takie mydło nawet na fullhd.
Szkoda, że nie mam tv 4k, była by większa frajda z gry, ale i tak nie jest źle. Zresztą miałem zamiar ogrywać na slimce?

Nadal mam dziwne uczucie grając na tym padzie, pewnie kwestia przyzwyczajenia się do tych bajerów, wibracje, spusty czy w tej grze dźwięk przy zbieranie matsów a nawet strzelanie z łuku jak dobrze usłyszałem to wydobywa się z pada. I to pierwsza gra przy której słyszę konsolę jak zbliżam ucho, wcześniej tego nie słyszałem.

Odpalenie konsoli przypomina mi odpalenie kompa z Ryzenem gdzie po wyłączeniu z sieci kolejne włączenie kompa rozpędza wentylatory na max. 

Nie, są tutaj też inne osoby co wył. te wszystkie wibracje i spusty stawiające opór bo raz że szybciej pady przez to zdychają a dwa że potrafi to bardziej przeszkadzać niż dodawać immersji ?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, azgan napisał:

Ja zawsze wył. po co ma sprzęt być wł. jak z niego nie korzystam?

Aby szybciej być w grze? Nie wiem, mi się ta opcja bardzo podoba.  Jestem tylko ciekaw czy to bezpieczne na dłuższą metę pozostawiać w tym trybie.

16 minut temu, Reddzik napisał:

Haha wiem, spokojnie ogarnięte. Gram w wersję ps5 ma specjalny znaczek w menu i w grze mam dwa tryby do wyboru. Neta mam szybkiego, dawno ściągnięte.

Gracie w Horizona  z włączonym efektem triggerów? Bo widzę, że można wyłączyć.

Ja mam wł.  nie przeszkadza mi to, ale też nie czuję jakiegoś efektu wow.  Jak wył to pewnie nieco dłużej będziesz grał zanim się rozładuje. :E

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Jaycob napisał:

Aby szybciej być w grze? Nie wiem, mi się ta opcja bardzo podoba.  Jestem tylko ciekaw czy to bezpieczne na dłuższą metę pozostawiać w tym trybie.

To i tak nie ma startu do QR gdzie konsole można nawet wypiąć z gniazdka a i tak będzie działać. Obie konsole wył. jak nie gram bo tak jak mówisz kij wie jak to wpłynie na żywotność oraz zużycie sprzętu.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, Jaycob napisał:

Wył konsole czy pozostawiacie w trybie niskiego poboru?  Jestem pod wrażeniem jak szybo gra się odpala jak jest w tym trybie, dosłownie moment i zaczynam od miejsca w którym skończyłem. Nic nie trzeba zapisywać. a dodatkowo nic nie zapycha też pamięci i nie ma czegoś takiego, że wszystko zwalnia.  Szkoda, że na PC nie ma takiej opcji.

Wył

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, azgan napisał:

Nie, są tutaj też inne osoby co wył. te wszystkie wibracje i spusty stawiające opór bo raz że szybciej pady przez to zdychają a dwa że potrafi to bardziej przeszkadzać niż dodawać immersji ?

Ja mam wyłączone wibracje, spusty stawiające opór trochę zniwelowane, ale ogólnie spusty i to rozwiązanie mi się podoba 

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, Reddzik napisał:

Haha wiem, spokojnie ogarnięte. Gram w wersję ps5 ma specjalny znaczek w menu i w grze mam dwa tryby do wyboru. Neta mam szybkiego, dawno ściągnięte.

Gracie w Horizona  z włączonym efektem triggerów? Bo widzę, że można wyłączyć.

 

5 minut temu, Pavel87 napisał:

Ja mam wyłączone wibracje, spusty stawiające opór trochę zniwelowane, ale ogólnie spusty i to rozwiązanie mi się podoba 

Ja tez mam wlaczone, doopy nie urywa ale ogolnie mi sie podoba.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Hahaha tak jak pisałem, nie było a nagle wysyp, wprawdzie już niedostępne ale ciekawostka @Jaycob

https://www.neonet.pl/konsole-i-gry/konsola-ps5-825gb-dualsense-kontroler-galactic-purple-uncharted-kolekcja-dziedzictwo-zlodziei-ps5.html

2579zl

 

Spodobała mi się Fifa22, gameplay dużo lepszy niż pes21 z modami i Fifa 22 na PC.

Edytowane przez Reddzik
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem, zniknęło szybciej niż kliknąłem w link. :E  Ta cena jakaś nie możliwa, wyszło by taniej niż MSRP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Jaycob napisał:

Wył konsole czy pozostawiacie w trybie niskiego poboru?  Jestem pod wrażeniem jak szybo gra się odpala jak jest w tym trybie, dosłownie moment i zaczynam od miejsca w którym skończyłem. Nic nie trzeba zapisywać. a dodatkowo nic nie zapycha też pamięci i nie ma czegoś takiego, że wszystko zwalnia.  Szkoda, że na PC nie ma takiej opcji.

U mnie konsola potrafi działać przez kilka miesiecy w trybie czuwania.. raz na rok wyłącze :E 

24 minuty temu, Jaycob napisał:

Widziałem, zniknęło szybciej niż kliknąłem w link. :E  Ta cena jakaś nie możliwa, wyszło by taniej niż MSRP.

msrp na premiere to było jakieś 2299 za wersje z napędem ;) 

Tutaj dostajesz dodatkowego pada za którego w sumie i tak płacisz.. te starocie z gier dorzucają za darmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że HFW jest droższy. Po odliczeniu tych 2 gier wychodzi 2325 zł.  Zresztą już nie ważne, bo oferta wygasła. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...