Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

 

Jaka konsola taki obraz ?

Ostatnio coś podobnego napisał w innym temacie :E

Widocznie coś musi w tym być, jakieś ziarno prawdy ?

 

Jakie TV taka konsola ?

 

 

 

:szczerbaty:

Sony's XH90 TVs cannot game at true 4K and 120 Hz - NotebookCheck ...
 

Fake 4K/120Hz - Täuscht Sony mit dem XH90 4K TV XH90 seine Kunden?

 

Will Sony improve 120hz blurry quality on 900H past v6.0414?

 

Will Sony improve ake 4K/120Hz - Täuscht Sony mit dem XH90 4K TV XH90 se

PSA: Potential Issues with the Sony X900H/X9000H/XH90/X90CH and ...

Sony fixes 4K@120Hz blurriness on X900H/XH90 ake 4K/120Hz - Täuscht Sony mit dem XH90 4K TV XH90 seine

https://www.glitched.online/the-sony-bravia-x900h-4k-120hz-mode-does-suffer-from-a-blur-issue/

The Sony Bravia X900H 4K 120Hz Mode Does Suffer From a 'Blur' Issue
 
 
The Sony Bravia X900H 4K 120Hz Mode Does Suffer From a 'Blur' Issue
 
 

The Sony Bravia X900H 4K 120Hz Mode Does Suffer From aThe Sony Bravia X900H 4K 120Hz Mode Does Suffer From a 'Blur'

Proving Sony X900H 4K 120Hz Blur Is Real, Even On PS5 ony Bravia X900H / he Sony Bravia X900H 4K 120Hz Mode Does Suffer From aProving Sony X900H 4K 120Hz Blur Is Real, Even On PS5 And Xbox ...

 

Sony unleashes 83-inch 4K 120Hz OLED TV with new MASTER ony BRAVIA X900H · XH90 Upscaling: let 1080p look likeThe Sony Bravia X900H 4K 120Hz Mode Does Suffer From a 'Blur' 

Sony unleashes 83-inch 4K 120Hz OLED TV with new MASTER XR series ...

 

Sony Bravia X900H / X90H (65X9000H) Review

 

The Sony Bravia X900H 4K 120Hz Mode Does 

Sony X900H 4K K 120hz Firmware rollout begins for Sony X900H a excelencia en calidad de imagen con la nueva Sony Brav

 

Ale żeby nie było to serio The Last of Us Part II wygląda lepiej w 1440p i 60fps na PS5 od Horizon Forbidden West w 1800p z CBR i 60k/s

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest różnica, bo nawet ja na swoim monitorku 24' 1080p gdzie wszystko mam zjechane do tejże rozdziałki mam różnicę między wydajność a rozdzielczość w Horizonie.
Do tego testy w necie też to ukazują, że jest przepaść, to nie jest minimalnie gorszy obraz, to jest powtórzę "przepaść", tym bardziej dla kogoś na większym ekranie 4k.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bidna rozdziałka po prostu dla rekonstrukcji CBR i jeszcze posmarowana TAA. Jakby zrobili rekonstrukcję do 2160p z CBR jak w chwalonym HZD na prosiaku to na pewno by to lepiej wyglądało. Ale widać zabrakło mocy :E

Aby pograć w to fajnie w 60fps to trzeba czekać na PS5 pro :E, albo na wersję PC gry.

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja nie twierdzę, że nie ma różnicy :E Dla mnie nie ma z odległości ~3m bo tak gram. No może lekka jest ale 60 FPS to w pełni rekompensuje.

Tryb wydajności

Tryb jakości

wygląda jakby tryb 60 FPS miał jakieś agresywne FXAA/TAA włączone

Edytowane przez bleidd
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Bidna rozdziałka po prostu dla rekonstrukcji CBR i jeszcze posmarowana TAA. Jakby zrobili rekonstrukcję do 2160p z CBR jak w chwalonym HZD na prosiaku to na pewno by to lepiej wyglądało. Ale widać zabrakło mocy :E

Aby pograć w to fajnie w 60fps to trzeba czekać na PS5 pro :E, albo na wersję PC gry.

A przypadkiem w Horizon Zero Dawn na PS4 PRO nie było 1800p tylko CBR zrobił resztę i na końcu wyszło 2160p?

https://www.eurogamer.net/digitalfoundry-2017-horizon-zero-dawn-the-making-of-ps4-pros-best-4k-game

Przecież 1800p to nie jest niska rozdziałka i spokojnie powinno to wyglądać lepiej od 1440p.

Jak dla mnie to implementacja trybu wydajności jest po prostu skopana po całości. Skoro w HZD się dało to i tutaj pewnie też dałoby się a Horizon Zero Dawn działa koncertowo w tym 2160p z CBR na PS5 w 60k/s.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CBR rekonstruuję z połowy pixeli i w HZD było zrobione do 2160p CBR.

1800p to nie jest niska rozdziałka, ale 1800p z CBR to słabo. 3200x1800 CBR to robi rekonstrukcję z np. 3200x900.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, co się dzieje na rynku? Wystawiłem swoje PS5 na allegro (zestaw z dodatkowym dyskiem, dwa pady, ładowarka, nawet dostępo do konta Playstation z grami sprzedaję z PS+ opłaconym do stycznia 2023) i nic, zero zapytań. Poszedłem po bandzie, za 2500zł nikt nie chce kupić nawet :D Sprzedaję, bo ogarnąłem sobie kompa by pograć w RTS-y i MMO  a dzieciaki i tak wolą grać na XsX. Masakra.

  • Haha 1
  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybrałeś sobie zły moment na sprzedaż - ostatnio było sporo konsol dostępnych ;)

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to PS5 :E

Wystaw Xboxa SX to zaraz TVN24 będziesz miał pod oknami :E

  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Ludzie, co się dzieje na rynku? Wystawiłem swoje PS5 na allegro (zestaw z dodatkowym dyskiem, dwa pady, ładowarka, nawet dostępo do konta Playstation z grami sprzedaję z PS+ opłaconym do stycznia 2023) i nic, zero zapytań. Poszedłem po bandzie, za 2500zł nikt nie chce kupić nawet :D Sprzedaję, bo ogarnąłem sobie kompa by pograć w RTS-y i MMO  a dzieciaki i tak wolą grać na XsX. Masakra.

Nie może być pewnie to przez braki... a nie czekaj :E

Już nawet w Japonii sytuacja się zmienia ale jak to jest asekuracyjnie podane w tekście... przez niedobory ?

Xbox sprzedał się w Japonii lepiej niż PlayStation. Po raz pierwszy od 8 lat https://www.eurogamer.pl/xbox-sprzedal-sie-w-japonii-lepiej-niz-playstation-po-raz-pierwszy-od-8-lat

W tym roku podobno wychodzi jeszcze God of War: Ragnarok więc zastanów się czy warto sprzedawać PS5 w tej cenie i to z takim pakietem? Z drugiej strony jak lubisz RTS'y oraz MMO to PC będzie dużo lepszy a do takich gier wystarczy komp z średniej półki no i wszędzie natywne wsparcie dla M+K ?

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nic dziwnego, ostatnio były zestawy gdzie po odliczenia pada i gier wychodziła konsola za 2400 zł czyli w obecnej cenie MSRP dla PS5. Też bym nie wziął używki jak mogę mieć nówkę za podobną kwotę

Edytowane przez bleidd
  • Like 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
 

Wybrałeś sobie zły moment na sprzedaż - ostatnio było sporo konsol dostępnych ;)

 

 

Bo to PS5 :E

Wystaw Xboxa SX to zaraz TVN24 będziesz miał pod oknami :E

 

 

Nic dziwnego, ostatnio były zestawy gdzie po odliczenia pada i gier wychodziła konsola za 2400 zł czyli w obecnej cenie MSRP dla PS5. Też bym nie wziął używki jak mogę mieć nówkę za podobną kwotę

Polska bogaty kraj, Sony specjalnie dla nas ekskluzywnie sprowadza to PS5 a reszta świata ma problemy ?.

To zapewne zasługa naszego rządu, jak nic mamy kolejny cud gospodarczy, nic tylko kupować i wysyłać do USA czy innych "bieda" krajów :E

tak nie za drogo nie za tanio memy, gify i śmieszne obrazki ...
 
Edytowane przez azgan
  • Haha 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wiedzieć, może jakieś wyprzedaże będą z tej okazji.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ciekawe ile mają tych konsol, że tak cykają z ofertami co tydzień (ostatnio  można było kupić zestawy poniżej 2600zł). To wygląda trochę jak tresura klienta.

57e8e3556458a69621c67c716042482f.jpg

Bestseller z EURO 

Konsola Sony PlayStation 5 + Gran Turismo 7 + Horizon Forbidden West + Uncharted: Kolekcja + dodatkowy pad (różowy) za 3 699 zł 

 

Edytowane przez ghostdog
  • Haha 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

 

Bestseller z EURO 

Konsola Sony PlayStation 5 + Gran Turismo 7 + Horizon Forbidden West + Uncharted: Kolekcja + dodatkowy pad (różowy) za 3 699 zł 

 

:E

 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Dobrze wiedzieć, może jakieś wyprzedaże będą z tej okazji.

Myślę, że nie może a napewno gier, konsole pewnie też coś taniej, tylko ps+ kij wie bo jakoś za miesiąc "nowe" wersje.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak patrzę na tą ofertę Euro i zrobili aż 15 zestawów. Pchają kolorowe pady, głównie gry $ony a nawet Fifa22 co jest za darmochę w aktualnym plusie,  oczywiście nie mogło zabraknąć knota BF2042. Choć mój ulubiony zestaw do "digital". Widać, nie mogli sobie pozwolić aby sprzedać go w normalnej cenie i dodali słuchawki oraz fioletowego pada i cena zrobiła się  2797 ?Po wejściu nowego plusa wersja digital już nie jest taka zła. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
 

Nic dziwnego, ostatnio były zestawy gdzie po odliczenia pada i gier wychodziła konsola za 2400 zł czyli w obecnej cenie MSRP dla PS5. Też bym nie wziął używki jak mogę mieć nówkę za podobną kwotę

 

Ja bym kupil za te 2500 zł ale gier nie ma.Sony z eksami to poleciało na łeb na szyje

2 lata temu kupilem pro mialem rok,ograłem naprawde mnówstwo świetnych eksów i bylem zadowolny

dzis tak patrze i do ogrania mialbym Thusisme,Judgment i Horizon 2 ....bida i nędza

nie ma to sensu czekam rok  conajmiej az sie nazbierze do 10 eksów to sie wtedy kupi.

Edytowane przez Kubaś_30
  • Confused 1
  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A ja tam gram, od 2 tyg nie odpalałem PC do grania, nadrabiam zaległości i póki co świetnie się bawię. Nie żałuję zakupu. :D Tylko pady mogli by robić lepsze.  Gry  (HWF, TLOU2) na OLED z HDR wyglądają obłędnie. Do 30 fps także się przyzwyczaiłem. :P

Edytowane przez Jaycob
  • Like 2
  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Ludzie, co się dzieje na rynku? Wystawiłem swoje PS5 na allegro (zestaw z dodatkowym dyskiem, dwa pady, ładowarka, nawet dostępo do konta Playstation z grami sprzedaję z PS+ opłaconym do stycznia 2023) i nic, zero zapytań. Poszedłem po bandzie, za 2500zł nikt nie chce kupić nawet :D Sprzedaję, bo ogarnąłem sobie kompa by pograć w RTS-y i MMO  a dzieciaki i tak wolą grać na XsX. Masakra.

Przespales najlepsze czasy teraz dostępność jest bardzo duża

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

A ja tam gram, od 2 tyg nie odpalałem PC do grania, nadrabiam zaległości i póki co świetnie się bawię. Nie żałuję zakupu. :D Tylko pady mogli by robić lepsze.  Gry  (HWF, TLOU2) na OLED z HDR wyglądają obłędnie. Do 30 fps także się przyzwyczaiłem. :P

Mam identycznie, kompa odpalam jak chcę coś sprawdzić w necie, czegoś poszukać itp, a tak to stoi biedny i smutny na biurku :) moja 3080 to już pewnie teraflopy gubi z tego smutku, że "znalazłem inną" :)

  • Haha 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...