Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Wziąłem i ja PS5 w końcu, bo na nic innego nie zużyję 480 zł bonu do ME co mam z akcji zakupowej, z limitem czasowym użycia (dodatkowo wysłali to w taki sposób, że nie nie da się użyć na więcej niż 1 przedmiot w koszyku, jak i nie łączy się z innymi kodami rabatowymi żadnymi). 

Fnmtm1P.jpg

Jedyne co to trochę szkoda, że nie wysłali tego bonu wcześniej, żeby skorzystać na tych zestawach za 2579 zł co były też z Horizonem + Uncharted x dni temu, te 2799 zł z dwiema grami wyjściowe to już chyba obecnie taki standard, widzę, że wiszą te oferty już wiele dni. Z drugiej strony pewnie czekając do ostatniego dnia ważności bonu, to by się okazało, że już nawet tego zestawu za 2799 zł nie ma u nich w cenie nieobniżonej jakimś ich już innym kuponem. ;'X

PS. Płytka z Horizonem i tak by poszła na pierwszy ogień do konsoli. :D 

Edytowane przez Fjubens
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będziesz żałował, między poprzednią a obecną generacją jest przepaść. Same czasy ładowania gier to next-gen a co tu dopiero mówić o reszcie.

  • Like 2
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
6 minut temu, Kris194 napisał:

Nie będziesz żałował, między poprzednią a obecną generacją jest przepaść. Same czasy ładowania gier to next-gen a co tu dopiero mówić o reszcie.

Tak się spodziewam. Właśnie w przeciwieństwie do części osób tutaj co miały PS5, sprzedały na górce, później np. znowu kupili na promocji, to ja akurat PS5 nie miałem w ogóle od premiery, także też i gierek się trochę zebrało już przez ten czas do sprawdzenia, a i GoW Ragnarok też już w sumie niedługo. :) 

Co do czasu ładowania, to już przy przeskoku z XONE X na XSX pod tym względem było mega miłe zaskoczenie.

PC mam dość sensowny i pewnie mógłbym podmiankę z GPU i zasilaczem zrobić zamiast kolejnej konsoli, ale poza tym, że lubię sobie czasem przy tym jeszcze pogrzebać czy gierkę na Steam kupić, to realnie przez pracę stricte przy kompie i na HO, to obecnie nie umiem się relaksować grając na PC, nawet w przypadku podłączenia do TV. Brzmi może głupio, ale jak gram na konsoli, to mi się mózg wyłącza od pracy, a jak gram na PC i nawet na TV, to mam robotę z tyłu głowy.

Edytowane przez Fjubens
  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Fjubens napisał:

Tak się spodziewam. Właśnie w przeciwieństwie do części osób tutaj co miały PS5, sprzedały na górce, później np. znowu kupili na promocji, to ja akurat PS5 nie miałem w ogóle od premiery, także też i gierek się trochę zebrało już przez ten czas do sprawdzenia, a i GoW Ragnarok też już w sumie niedługo. :) 

Co do czasu ładowania, to już przy przeskoku z XONE X na XSX pod tym względem było mega miłe zaskoczenie.

PC mam dość sensowny i pewnie mógłbym podmiankę z GPU i zasilaczem zrobić zamiast kolejnej konsoli, ale poza tym, że lubię sobie czasem przy tym jeszcze pogrzebać czy gierkę na Steam kupić, to realnie przez pracę stricte przy kompie i na HO, to obecnie nie umiem się relaksować grając na PC, nawet w przypadku podłączenia do TV. Brzmi może głupio, ale jak gram na konsoli, to mi się mózg wyłącza od pracy, a jak gram na PC i nawet na TV, to mam robotę z tyłu głowy.

Doskonale Cię rozumiem i u mnie wygląda to podobnie - komputer służy mi głównie do pracy a rozrywkę w grach zapewnia mi konsola. Gratki zakupu, niech Ci dobrze służy.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
W dniu 27.05.2022 o 22:53, lukadd napisał:

Sony znowu w swoim żywiole. Po co coś zrobić dobrze jak można zrobić źle :E

 

 

W dniu 27.05.2022 o 23:22, Kszyrztow napisał:

Zero zaskoczenia po tym jak pięknie emulacja działała na PlayStation Classic :E

 

W dniu 28.05.2022 o 13:56, Kris194 napisał:

Mam sporo szacunku do starych gier ale tutaj muszę się zgodzić, musiałbym być mocno zdesperowany żeby na PS5 zacząć ogrywać tytuły z PSX.

:hahaha:

„Sony opublikowało łatkę do kilku klasyków PS1 na PS4/PS5, która „poprawia” wersję PAL.

 Łatka zwiększa wartość kodu PAL do 60 Hz poprzez mieszanie klatek.

Technika ta wprowadza jednak te okropne artefakty typu ghosting.

 Oto porównanie przed i po.
 #ps5 #ps4”

No to "poprawili" :E

Edytowane przez azgan
  • Haha 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jak co, ale takie tematy Sony potrafi spier*** koncertowo :) Pewnie poprawią po czasie, no ale bardzo chaotyczne to wszystko wygląda. 

  • Like 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to teraz wiemy dlaczego to jest "premium" :rotfl:

  • Haha 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Sony zawsze robiło świetnie gry określane mianem "cinematic experience", gracze cenili za to EX'y na PlayStation ale jak coś jest dobre i się podoba to...

Sony chce wydać mnóstwo gier-usług. Znamy plany na najbliższe lata. Nowa strategia https://www.eurogamer.pl/sony-chce-wydac-mnostwo-gier-uslug-znamy-plany-na-najblizsze-lata

Jakoś trzeba zachęcić ludzi do kupowania tego nowego PS+ najlepiej z dopłatą do Premium prawda? :notworthy:

Pamiętacie jeszcze Killzone 2 i opad szczęki z czasów PS3?

Przez chwilę się ucieszyłem...

Killzone podobno powróci, ale raczej nie takiego sequela oczekują fani https://planetagracza.pl/killzone-powrot-nowa-gra-przeciek/

Edytowane przez azgan
  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, azgan napisał:

Pamiętacie jeszcze Killzone 2 i opad szczęki z czasów PS3?

Najpierw opad szczęki, a później wielki zawód jak cały ten trailer okazał się prerenderowany i nie miał za wiele wspólnego z rozgrywką.
Niemniej szkoda tego uniwersum, bo było ciekawe. Shadow Fall graficznie to była miazga, niestety rozgrywka była nudna.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna ta emulacja Sony taka nie za dobrze działająca. I pomyśleć ze to ich dzieło, gdzie na PC community robi 100x lepsza robota... i Sony jeszcze chce aby za to płacić. :E

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
2 godziny temu, kadajo napisał:

Fajna ta emulacja Sony taka nie za dobrze działająca. I pomyśleć ze to ich dzieło, gdzie na PC community robi 100x lepsza robota... i Sony jeszcze chce aby za to płacić. :E

I co najważniejsze tytułami którymi ludzie faktycznie są zainteresowani czyli gry z PS3 to nawet nie emulacja tylko streaming :szczerbaty:

A żeby było śmieszniej to XBOX SERIES S lepiej emulował gry z PS1, PS2 oraz konsol Nintendo i Sega ale Sony stwierdziło że tak nie może być i kazali coś z tym zrobić Microsoftowi ?

Xbox Series X|S może stracić dostęp do gier z PlayStation. Microsoft wyłącza funkcję

kadajo a na koniec jeszcze większa szpila wymierzona w PlayStation 5 - emulator PCSX2 odpalony na XBOX SERIES X i jeden z flagowych EX'ów Sony czyli God of War 2 :rotfl:

PS>

PS+ na czerwiec i God of War którego już chyba wszyscy mają z kolekcji razem z PS5

 

 

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Camil666 napisał:

Najpierw opad szczęki, a później wielki zawód jak cały ten trailer okazał się prerenderowany i nie miał za wiele wspólnego z rozgrywką.
Niemniej szkoda tego uniwersum, bo było ciekawe. Shadow Fall graficznie to była miazga, niestety rozgrywka była nudna.

Ja tam świetnie się bawiłem w multiku, kilkaset godzin spędziłem przy tym tytule.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Camil666 napisał:

Najpierw opad szczęki, a później wielki zawód jak cały ten trailer okazał się prerenderowany i nie miał za wiele wspólnego z rozgrywką.
Niemniej szkoda tego uniwersum, bo było ciekawe. Shadow Fall graficznie to była miazga, niestety rozgrywka była nudna.

Nie byłoby takiego smrodu gdyby od razu powiedzieli, że ten trailer przedstawia oczekiwaną przez nich jakość, jaką mogą uzyskać pracując z PS3, a nie mydlili oczy, że to prawdziwy gameplay w real-time. Koniec końców twórcy moim zdaniem nie mieli się czego wstydzić. Killzone 2 to fenomenalny pokaz możliwości PS3, a efekty świetlne mogą się podobać nawet dzisiaj. Technicznie to jest perełka. Z chęcią zagrałbym kiedyś w kolejną odsłonę tej serii utrzymaną w tonie części drugiej właśnie - mrok, bród, ciężki, przygnębiający klimat. Choć raczej szybko do tego nie dojdzie, bo dla Guerrilla Games i Sony liczą się teraz głównie przygody Aloy.

Tutaj trochę więcej odnośnie kulisów całej tej akcji z tym trailerem:

https://arstechnica.com/gaming/2017/12/guerrilla-games-finally-reveals-story-of-legendary-e3-bullshot-in-2005/

  • Like 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 27.05.2022 o 03:19, voltq napisał:

Moja ostatnia konsolą było PS2 , teraz Ogrywam wszystkie hity z PS4 i remastery z PS2 i PS3 i muszę powiedzieć że warto było zakupić konsolę od Sony dla samych gier których nie ma na Xboxie , ale jak ogram całą bibliotekę gier plus jeszcze tytuły jak kupię na PS3 takie jak god of war czy killzone to przerzucam się z powrotem na Xboxa a PlayStation trzymam tylko żeby ograć gry których nie ma na xboxie,  dla mnie Sony wygrywa grami i świetnym padem resztę wg mnie lepiej robi Microsoft 

Najlepiej mieć obie i grać we wszytko na co ma się ochotę. Przeglądając YouTube trafiłem właśnie na opinię gościa z którym się zgadzam i wydaje mi się że gada z sensem. Dokupił sobie XSX (używane) do PS5 i mówi jak wypada taki zestaw jego zdaniem.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
W dniu 25.05.2022 o 18:13, Reddzik napisał:

 

W dniu 25.05.2022 o 18:33, Jaycob napisał:

Mało prawdopodobne, biorąc pod uwagę problem z dostarczaniem chipów. 

 

Ciekawy jestem gdyby była to prawda, na jak głupią nazwę tym razem MS by się zdecydował. :E  Xbox Series XL? Xbox Series XXX? :E

Digital Foundry już też zajęło głos w sprawie ostatnich przewidywań od TLC :szczerbaty:

„Nie sądzę, żebyśmy ich potrzebowali [nowych konsol], ponieważ wciąż nie ma wystarczająco dużej bazy dla obecnie wydanych PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Ograniczenia w dostawach przez cały okres pandemii spowodowały, że te konsole nie mogły być rozpowszechniane, aby mieć szerszą bazę. Sprzedają się naprawdę dobrze, ale to nie znaczy, że nie mogłyby mieć szerszej grupy odbiorców, a tego właśnie potrzebujemy, zanim wejdziemy na terytorium "konsol profesjonalnych".” – powiedział Alex Battaglia

„Myślę, że PS4 Pro / One X zadziałały z dwóch powodów. Po pierwsze, popularność zyskiwały wyświetlacze 4K, co moim zdaniem nie ma miejsca w przypadku wyświetlaczy 8K. Po drugie, przynajmniej z perspektywy Microsoftu, wiedzieli oni, że oryginalny Xbox One był słabo wyposażony i nie został dobrze przyjęty. To był pierwszy raz, gdy Xbox zaprezentował konsolę, która pod względem możliwości nie spełniała oczekiwań. To nie jest w porządku dla marki Xbox, dlatego Xbox One X został zaprojektowany, aby rozwiązać ten problem” – dodał Richard Leadbetter

Edytowane przez azgan
  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czytałem, może i dobrze, bo mam ps5, żeby nie było, że będzie tak jak z ps4 vs pro. Racja, że nie ma jeszcze odpowiedniej liczby bazy graczy z nowymi konsolami, chyba nie ma co tak pchać na rynek nowej wersji konsoli- chodzi o moc, chyba, ze SLIM, to co innego.
Dodam, niech wpierw wrzucą "next gen" gry a na razie to dają co dają i działa jak działa, bo sporo gier leci na stare i nowe konsole, pewnie gry spod UE5 możemy nazywać "next genowymi" jakkolwiek by to brzmiało.

Też mam od "xboxa" PC, nawet takiego bez rewelacji, ale zagrać zagram, przy okazji jest sporo gier, które nigdy nie wyjdą na konsole.

Edytowane przez Reddzik
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeśli miałbym coś kupić to tylko PS5 -Xbox jako taki mnie kompletnie nie interesuje - mocny pecet robi za niego + Ja nie tylko gram więc 3 sprzęty to by było za dużo z czego 2 by były  tylko do grania;)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Zhao napisał:

Ja jeśli miałbym coś kupić to tylko PS5 -Xbox jako taki mnie kompletnie nie interesuje - mocny pecet robi za niego + Ja nie tylko gram więc 3 sprzęty to by było za dużo z czego 2 by były  tylko do grania;)

Ty nie masz po co kupować XSX z takimi mocarnymi bebechami masz już teraz "XBOX ELITE" bez czekania ?. Series jest kierowany do innej grupy docelowej no chyba że Microsoft zmieni zdanie i stwierdzi że swoje tytuły będzie wydawać najpier na konsole tak jak za czasów X360 i XO (bez X). 

27 minut temu, Reddzik napisał:

Czytałem, może i dobrze, bo mam ps5, żeby nie było, że będzie tak jak z ps4 vs pro. Racja, że nie ma jeszcze odpowiedniej liczby bazy graczy z nowymi konsolami, chyba nie ma co tak pchać na rynek nowej wersji konsoli- chodzi o moc, chyba, ze SLIM, to co innego.
Dodam, niech wpierw wrzucą "next gen" gry a na razie to dają co dają i działa jak działa, bo sporo gier leci na stare i nowe konsole, pewnie gry spod UE5 możemy nazywać "next genowymi" jakkolwiek by to brzmiało.

Też mam od "xboxa" PC, nawet takiego bez rewelacji, ale zagrać zagram, przy okazji jest sporo gier, które nigdy nie wyjdą na konsole.

Od początku wiadomo było że za szybko jest jeszcze na PRO. 

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.ppe.pl/news/300919/ps-plus-nie-otrzyma-gier-playstation-studios-na-premiere-poniewaz-nie-lezy-to-w-najlepszym-interesie-graczy.html

:rotfl: To wszystko dla dobra graczy, Sony pod tym względem przegrywa z konkurencją, ale co zrobisz, nie zła beka, na szczęście nie biorę pod uwagę tego całego Premium itd.

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Przecież wiadomo o tym od dawna i jest na to konkretny powód, chyba, że wolelibyście dostawać coś takiego jak na Xboxie, typu wykastrowane Halo bez obiecanego contentu do dzisiaj XD Albo robisz dobrą grę AAA z rozmachem, albo obcinasz budżet, żeby "jakoś to było" i wrzucasz ją w względnie tani abonament day one, a jak ktoś się będzie czepiał jakości, no to co? Zapłaciłeś 4 zł, to masz grę na taką miarę XD Bardzo dobrze, że nie poszli drogą MS'u, pewnie te GaaS'y będą day one w abo, ale niech single zostawią w spokoju i robią jak dotychczas, bo to im wychodzi dobrze.

Edytowane przez Przemcio666
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, azgan napisał:

Digital Foundry już też zajęło głos w sprawie ostatnich przewidywań od TLC

Czy potrzebujemy nowych konsol? Oczywiście! Na czymś trzeba będzie odpalić te cross-geny. :E

5 minut temu, Przemcio666 napisał:

wykastrowane Halo bez obiecanego contentu do dzisiaj XD

O czym mowa?

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Przemcio666 napisał:

Przecież wiadomo o tym od dawna i jest na to konkretny powód, chyba, że wolelibyście dostawać coś takiego jak na Xboxie, typu wykastrowane Halo bez obiecanego contentu do dzisiaj XD Albo robisz dobrą grę AAA z rozmachem, albo obcinasz budżet, żeby "jakoś to było" i wrzucasz ją w względnie tani abonament day one, a jak ktoś się będzie czepiał jakości, no to co? Zapłaciłeś 4 zł, to masz grę na taką miarę XD Bardzo dobrze, że nie poszli drogą MS'u, pewnie te GaaS'y będą day one w abo, ale niech single zostawią w spokoju i robią jak dotychczas, bo to im wychodzi dobrze.

Tak jak Sony wydaje crapy via GT7 czy Destruction AllStars tak u MS także się znajdą, ale:

Psychonauts 2
Gears Tactics
Gears 5
Forza Horizon 5
Ori and the Will of the Wisps i Blind Forest
Hellblade: Senua's Sacrifice
Wasteland 3
Gry od Arkane czy nawet te wykastrowane Halo (singiel był dość dobry) to imo solidne gry. ;)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Żadna gra Arkane ani Hellblade nie wyszedł "za czasów" MS'u, nie licząc Deathloopa, którego MS raczej nie finansował, bo umowa była z Sony : p Mówię też o dużych grach AAA, nie o małych produkcjach jak Psychonauts czy Wasteland. Forza to w zasadzie duże DLC do 4 - taktyka Ubisoftu klepiącego kotlety (też dają swoje gry w abo day one, przypadek XD?). Parę lat temu nikt mi nie wierzył, a już widać jak abonament wpływa negatywnie na produkcję dużych gier, także ja się bardzo cieszę, że Sony nie ma zamiaru popełniać tego samego błędu. No w tym roku już się raczej nie przekonacie, ale jeśli nadal myślicie, że dawanie gier w abo day one to świetny pomysł, to poczekajmy na kolejne produkcje MS'u, na razie są stale opóźniane, więc ciężko cokolwiek stwierdzić, ale każdy abonament z oryginalnymi produkcjami już to potwierdził, więc czemu nie GP XD

Edytowane przez Przemcio666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Jaycob napisał:

Tak jak Sony wydaje crapy via GT7 czy Destruction AllStars tak u MS także się znajdą

Może GT7 to nie majstersztyk, ale do crapa to jednak mu daleko.

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...