Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

23 godziny temu, Fjubens napisał:

Swoją drogą we wstawce wyżej cena 3K z kodem jako 'hit dnia', a na Pepperku niedawno minusowali te zestawy z fizycznym Horizonem i GT7 za 2800 zł, bo już za chwilę, lada moment, ma być gołe PS5 blisko MSRP. :(

Tutaj przykładowy komentarz sprzed miesiąca z zapowiedziami:

"maj 20.

Jak ostatnio pisałem że będą w sklepach konsole gołe to się śmialiście no to teraz możecie sobie pojechać do Anglii i kupić konsolę z dwoma grami za 510 £ walają się po sklepach. Kolega właśnie dzwonił się pytał czy czy chce 5 sztuk to mi przyśle. To samo będzie w Polsce za 2 tygodnie albo za miesiąc i w cenie 2399. I proszę z łaski swojej nie przeliczajcie funtów na złotówki w Polsce  że tam jest dużo drożej. zacznijmy od tego że tam są zarobki 4 razy większe dla nich to jest tanio dla nas też będzie tanio 2399. No może niektórym nie tanio ale względnie normalnie."

 

22 godziny temu, Jaycob napisał:

Lada moment, już za chwilkę, że mają być golasy czytałem 3 msc temu. :D

 

22 godziny temu, bleidd napisał:

Pepper to stan umysłu, tam golasy w cenie MSRP to wieszczą już od roku i jakoś ich nie widać

To wieczne czekanie na lepszą dostępność i lepsze ceny kiedy ja ten sprzęt w cenie MSRP mam od dnia premiery :szczerbaty:

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Media expert , media markt , RTV euro AGD , Neonet 

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Norweski Zomowiec napisał:

Gdzie zakupić w atrakcyjnej cenie ps5 z grą horizon?

Szukaj ofert na peperze, łowcach gier. Teraz z MM najkorzystniejsza oferta:

 

https://mediamarkt.pl/konsole-i-gry/konsola-sony-playstation-5-b-chassis-gran-turismo-7-horizon-forbidden-west?utm_medium=affiliate&utm_content=lowcygier.pl&utm_campaign=tradedoubler&utm_term=MMGeneral&utm_source=tradedoubler

2939

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ciekawe czy jakieś słuchawki z segmentu "premium" zaprezentują.  Przydało by się coś lepszego od Pulse.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Pavel87 napisał:

Widzę, że teraz wszyscy idą w NFT...

Ubisoft się wycofał, Stalker 2 także to i oni coś czuję szybko na tym polu przegrają - mam nadzieję. Chyba, że próbują żerować na znanych markach myśląc, że im się uda?

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że ruszą coś z Bloodborne i odblokują licznik na 60 fps.  A tak poza tym co by nie zrobili to chyba można brać w ciemno. :D

  • Like 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Waszym zdaniem warto czekać na premierę ps5 pro czy to utopia, biorąc pod uwagę fakt problem z dostępnością zwykłych konsol?

Edytowane przez DirtySouth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak samo warto jak juz po premierze PS5Pro czekac na PS6. I tak do smierci, 6pro, 7, 7pro, 8 ....  pograsz w grobie :E 

Edytowane przez Sheeneek
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe słuchawki od Sony - INZONE:

 

Cytat

 

INZONE H9, H7 i H3 – gamingowe słuchawki Sony

Zacznijmy może od tych pierwszych – ich wspólne cechy to wysokiej jakości przetworniki, obecność kanałów basowych, gamingowa technologia dźwięku przestrzennego 360, zaawansowana optymalizacja akustyki, funkcja balansu głośności pomiędzy odgłosami gry a dźwiękiem czatu oraz elastyczny mikrofon na wysięgniku. Póki co poznaliśmy trzy urządzenia:

  • INZONE H9 – słuchawki bezprzewodowe z systemem redukcji hałasu i 32-godzinnym czasem działania, 
  • INZONE H7 – słuchawki bezprzewodowe z 40-godzinnym czasem działania, 
  • INZONE H3 – słuchawki przewodowe

Szczególnie dobrze zapowiada się więc model H9, w którym zastosowano system redukcji hałasu znany między innymi z serii Sony 1000X. Skutecznie blokuje on niechciane dźwięki, ale przepuszcza te, które lepiej usłyszeć (jak dzwonek telefonu czy głos partnera). 

 

https://www.benchmark.pl/aktualnosci/inzone-gamingowy-sprzet-sony.html

 

Jestem ciekawy, wyglądają na lepiej zrobione i wygodniejsze (duże pady) od Pulse.  Czekam na pierwsze testy i dostępność w Polsce. ;)

Edytowane przez Jaycob
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też jestem ciekaw jak te słuchawki wypadną w testach. Widzę, że w tym najwyższym modelu też "skóropodobne pady", też mam coś takiego w swoich HyperX Cloud Alpha Wireless, w taką pogodę jaka jest teraz, tzn "upalnie i duszno", czuć, że uszy bardziej się pocą (przynajmniej moje) niż w padach welurowych/materiałowych

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Pavel87 napisał:

Też jestem ciekaw jak te słuchawki wypadną w testach. Widzę, że w tym najwyższym modelu też "skóropodobne pady", też mam coś takiego w swoich HyperX Cloud Alpha Wireless, w taką pogodę jaka jest teraz, tzn "upalnie i duszno", czuć, że uszy bardziej się pocą (przynajmniej moje) niż w padach welurowych/materiałowych

Jak u mnie było 32*C to przy moich welurowych padach także się pociłem, nie chce wiedzieć jak jest przy "skórzanych". :D

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Pavel87 napisał:

Też jestem ciekaw jak te słuchawki wypadną w testach. Widzę, że w tym najwyższym modelu też "skóropodobne pady", też mam coś takiego w swoich HyperX Cloud Alpha Wireless, w taką pogodę jaka jest teraz, tzn "upalnie i duszno", czuć, że uszy bardziej się pocą (przynajmniej moje) niż w padach welurowych/materiałowych

Większym problemem jest ich zamknięta konstrukcja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liczyłem że na wakacje będzie taniej, niż w maju ( 2800 zestaw)

 

a teraz jest jeszcze drożej, oraz brak zestawów 

 

co sie dzieje?! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Norweski Zomowiec napisał:

Liczyłem że na wakacje będzie taniej, niż w maju ( 2800 zestaw)

 

a teraz jest jeszcze drożej, oraz brak zestawów 

 

co sie dzieje?! 

Czekaj na nową dostawę.

Pod koniec maja pojawiły się zestawy PS5 + 2 gry po 2.5k. Teraz w sklepach zostały resztki i cena jest odpowiednio wyższa. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
1 godzinę temu, Norweski Zomowiec napisał:

dostawa kiedy? 

Pytanie do dystrybutora, a nie na forum ;)

Edytowane przez Phoenixsuple
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może lepiej zakupić na allegro używkę za 2500..? prawie dwa lata po premierze i nadal problemy z kupnem

 

a takiego  xboxa mozna spokojnie kupić

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...