Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Jaycob napisał:

 

Przecież będą. :E  Widziałeś lineup na 2023? 

Po 3 latach Microsoft wyda na swoją flagową konsole Forza Motorsport i Starfield - "sukces" :yuppie: (o ile nie będzie kolejnej obsuwy i przekładania na 2024 :szczerbaty:). 

W dniu 4.08.2022 o 15:17, Vulc napisał:

Tyle czasu po premierze, a sytuacja z konsolami nadal żałosna. Człowiek ze zwykłego gracza stał się handlarzem, bo tylko odsprzedaż wciskanych do zestawu gratów jest w stanie zakup finansowo uzasadnić. Jak ostatnio po raz kolejny brałem PS5, też musiałem puścić kod do Horizona. To samo czekało Żyrafa z Lego, ale moja połówka się na niego pokusiła. :E O ile wcześniej wciskanie tych setów mogło być uzasadnione przez słabą dostępność konsol, tak teraz praktycznie wszędzie można je kupić, jest to zwykłe dojenie na maksa. 

Ale za to człowiek jest bogaty w różne doświadczenia ?. Ta generacja to jeden wielki mem ?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, Reddzik napisał:

Jeszcze jak się pada jak leszcz i braknie butelek/flaszek do leczenia, to jest kaplica, raz tak miałem, nie pamiętam czy zacząłem od nowa, inne podejście, czy farmiłem przez kilka godzin, przewalone.

Co farmiłeś przez kilka godzin? Flaszki? Przecież to kilka min roboty i masz 20. Poza tym zużyłeś max? :E  A jak masz już dużo "dusz" to możesz kupować. Trochę to upierdliwe, system automatycznego napełniania się flaszek z innych gier From jest wygodniejszy.

19 minut temu, azgan napisał:

Po 3 latach Microsoft wyda na swoją flagową konsole Forza Motorsport i Starfield - "sukces" :yuppie: (o ile nie będzie kolejnej obsuwy i przekładania na 2024 :szczerbaty:). 

Ale za to człowiek jest bogaty w różne doświadczenia ?. Ta generacja to jeden wielki mem ?.

Xbox-Game-Pass-schedule-2022-2023.jpg

Trochę więcej niż Forza i Starfield dla mnie.  Jeszcze się rozkręci. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Jaycob napisał:

Trochę to upierdliwe, system automatycznego napełniania się flaszek z innych gier From jest wygodniejszy.

Jest wygodniejszy, bo nie trzeba się martwić, że skończy się zapas, ale w Bloodborne można za to w trakcie gry rozbierać trochę fiolek bez potrzeby powrotu do ogniska i resetowania przeciwników.

To i tak jest problem tylko na początku gry, później ma się już tyle waluty, że można wygodniej kupować do oporu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Jaycob napisał:

 

Trochę więcej niż Forza i Starfield dla mnie.  Jeszcze się rozkręci. ;)

Straciłem wiarę i już nie kupuję obietnic Phila ?

Spokojnie zaraz się rozkręci #snooker - PanCylinder - Wykop.pl
 
 
Edytowane przez azgan
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzucą kolejną promocję na gejmpass i zieloni się ucieszą. Zresztą ponoć gry od Sony nikogo nie interesują poza nimi samymi :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Jaycob napisał:

Co farmiłeś przez kilka godzin? Flaszki? Przecież to kilka min roboty i masz 20. Poza tym zużyłeś max? :E  A jak masz już dużo "dusz" to możesz kupować. Trochę to upierdliwe, system automatycznego napełniania się flaszek z innych gier From jest wygodniejszy.

 

Tak napisałem, bo nie pamiętam wiele z tamtego grania, wiem, że można kupić, jest sklepik. Do tego nadmiar jest w schowku jak dobrze pamiętam, ale raz czy 2 zdarzyło mi się zużyć na jakimś bossie czy innym przeciwniku.

Edytowane przez Reddzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, bardak napisał:

Rzucą kolejną promocję na gejmpass i zieloni się ucieszą. Zresztą ponoć gry od Sony nikogo nie interesują poza nimi samymi :E

Gier jak nie było tak nie ma ale hej zobaczcie na detale :kupa:

 

Sony za chwilę wyda God of War Ragnarok w którego będzie zagrywać się sam Spencer a XBOX GAMES STUDIOS chwali się ptasimi odchodami :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co ten Microsoft sobie tak tą grę upodobał. Jedynka poza tematyką  chyba niczym się nie wyróżniała. Przy dwójce z kolei wyróżni się grafiką i chyba znowu niczym innym. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, azgan napisał:

XBOX SX - najpotężniejsza konsola na świecie* (ale bez gier) xD

PS5 - śmiechowa konsola w opakowaniu po jajkach, sprzedawana z tonami bzdetów ale z jakimiś EX'mi* (jest ich tyle co kot napłakał po 2 latach a część z tego to Remastery i Remake ale i tak lepiej od konkurencji) xD

Pięknie to podsumowałeś. Dobrze, że nie kupiłem PS5 bo po przejściu Returnal i Ratcheta nie miałbym w co grać. A tak na XSX jest kilka gier których nie było na PS4. Wydaje mi się, że jak kupiłem PS4 nie długo po premierze to nie była aż taka posucha jak teraz. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 5.08.2022 o 22:08, azgan napisał:

XBOX SX - najpotężniejsza konsola na świecie* (ale bez gier) xD

PS5 - śmiechowa konsola w opakowaniu po jajkach, sprzedawana z tonami bzdetów ale z jakimiś EX'mi* (jest ich tyle co kot napłakał po 2 latach a część z tego to Remastery i Remake ale i tak lepiej od konkurencji) xD

 

 

Bardzo glupie podsumowanie, jak ktos nie ma PC to na XSX ma wiele exow w ktore mogl ktos wczesniej nie grac, exy z PS5 wychodza juz na PC wiec to taka sama spiewka jak gry "exy" z XSX na PC :E Madry czlowiek kupie dwie konsole i nie musi sluchac tego pierdololo, ktora kunsola lepsza :hahaha: Bo jak widac po twoim poscie ludzie lubia sie dowartosciowac swoim wyborem konsoli za 3k co najmniej jakby kupli jakis jacht za kilka baniek :E

No ale Ty masz laptopa wiec przeciez co to za exy, ktore masz rowniez na PC. A ja zaraz bede cisnal beke z PS5 co to za exy, ktore sa na PC :lol2:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Phoenixsuple napisał:

Bardzo glupie podsumowanie, jak ktos nie ma PC to na XSX ma wiele exow w ktore mogl ktos wczesniej nie grac, exy z PS5 wychodza juz na PC wiec to taka sama spiewka jak gry "exy" z XSX na PC :E Madry czlowiek kupie dwie konsole i nie musi sluchac tego pierdololo, ktora kunsola lepsza :hahaha: Bo jak widac po twoim poscie ludzie lubia sie dowartosciowac swoim wyborem konsoli za 3k co najmniej jakby kupli jakis jacht za kilka baniek :E

No ale Ty masz laptopa wiec przeciez co to za exy, ktore masz rowniez na PC. A ja zaraz bede cisnal beke z PS5 co to za exy, ktore sa na PC :lol2:

które ? np. Deamon Souls, Returnal, Ratchet Rift - only na PS5.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, Elvis79 napisał:

które ?

www.google.pl ;)

Posiadacz PS5 pyta mnie jakie exy wychodza na PC?? To Ty nie wiesz? Nie napsialem nigdzie, ze wychodza wszystkie, ale tez nie wszystkie exy sa must have, ogralem doslownie garstke exow z ps4, tylko te , ktore mnie intersowaly. Gra z dopiskiem "ex" nie daje plus 10 do grywalnosci, zeby kazdy musial ograc kazdego exa :E

A dzis znaczenie exow na PS stracilo sens tak samo jak exy na xbox.

Edytowane przez Phoenixsuple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Phoenixsuple napisał:

www.google.pl ;)

Posiadacz PS5 pyta mnie jakie exy wychodza na PC?? To Ty nie wiesz? Nie napsialem nigdzie, ze wychodza wszystkie, ale tez nie wszystkie exy sa must have, ogralem doslownie garstke exow z ps4, tylko te , ktore mnie intersowaly. Gra z dopiskiem "ex" nie daje plus 10 do grywalnosci, zeby kazdy musial ograc kazdego exa :E

A dzis znaczenie exow na PS stracilo sens tak samo jak exy na xbox.

Ponawiam pytanie gdyż jak pisałes - "exy z PS5 wychodza juz na PC"  takowych nie znajduję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Elvis79 napisał:

Ponawiam pytanie gdyż jak pisałes - "exy z PS5 wychodza juz na PC"  takowych nie znajduję.

Za kilka dni wychodzi pająk, a później zapowiedziane TLOU w niedalekiej przyszłości ale w głównej mierze miałem na myśli exy ogolnie z konsoli Sony. Do tego Uncharted i gdzieś wyciekl Returnal ma tez się pojawić. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony pewnie wypuści wszystkie exy na pc , ale nadal konsola ps ma lepsze gry od Xboxa , ja właśnie sprzedałem xsx bo nie gram w gry wyścigowe a gearsy ograłem, zostało mi ps5 którego nie mogę sprzedać bo chce jeszcze ograć gow Ragnarok i nowego Spidermana 2 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, voltq napisał:

Sony pewnie wypuści wszystkie exy na pc , ale nadal konsola ps ma lepsze gry od Xboxa , ja właśnie sprzedałem xsx bo nie gram w gry wyścigowe a gearsy ograłem, zostało mi ps5 którego nie mogę sprzedać bo chce jeszcze ograć gow Ragnarok i nowego Spidermana 2 

Mialem obie konsole i tez wybralbym teraz PS5 i pewnie kupie ja drugi raz jak wyjdzie troche wiecej exow :E

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Phoenixsuple napisał:

Bardzo glupie podsumowanie, jak ktos nie ma PC to na XSX ma wiele exow w ktore mogl ktos wczesniej nie grac, exy z PS5 wychodza juz na PC wiec to taka sama spiewka jak gry "exy" z XSX na PC :E Madry czlowiek kupie dwie konsole i nie musi sluchac tego pierdololo, ktora kunsola lepsza :hahaha: Bo jak widac po twoim poscie ludzie lubia sie dowartosciowac swoim wyborem konsoli za 3k co najmniej jakby kupli jakis jacht za kilka baniek :E

No ale Ty masz laptopa wiec przeciez co to za exy, ktore masz rowniez na PC. A ja zaraz bede cisnal beke z PS5 co to za exy, ktore sa na PC :lol2:

Pająk to gra z PS4, to samo Uncharted które do dnia dzisiejszego zostaje jedynie w formie obietnicy (od maja 2021) https://www.purepc.pl/uncharted-4-kres-zlodzieja-trafi-na-pc-sony-oficjalnie-potwierdza-ze-gra-naughty-dog-bedzie-kolejna-premiera-po-days-gone , TLOU to gra z PS3 która po drodze też już miała swojego Remastera na PS4 a Remake póki co trafi tylko na PS5 i nie wiadomo dokładnie kiedy zawita na PC podobnie jak Uncharted: Legacy of Thieves Collection a Returnal póki co to plotki chociaż też jestem zdania że trafi na PC bo na PS5 słabo się sprzedaje a sama gra śmiga już od dawna poniżej 100 zł https://pl.webuy.com/product-detail?id=711719814696&categoryName=playstation5-gry&superCatName=gry-i-konsole&title=returnal&referredFrom=search&queryID=430779e563729803f038585862c35622&position=1

Mam PS5, XSX oraz kompa z RTX3070 więc nie musisz mi tłumaczyć jak to działa bo widzę to na własne oczy od premiery obu Next-Genów. Na PlayStation 5 jest znacznie więcej gier przynajmniej na teraz w które nie zagram na innej platformie w tym również na PC przynajmniej na dzień dzisiejszy.

PS>

Z tego co pamiętam to Ty sprzedałeś XSX później kupiłeś drugi raz i znowu sprzedałeś konsolę Microsoftu a ostatecznie kupiłeś PS5 i grasz na nim w te wszystkie tytuły od Sony których nie masz na PC ?. Jacht to, to oczywiście nie jest ale za każdym razem sam się tym chwaliłeś na forum po kupnie i sprzedaży więc daruj sobie te złośliwostki ?.

Sony w przeciwieństwie do Microsoftu wydał przez ponad 2 lata więcej tytułów na swój sprzęt i nawet jeśli część z nich trafia również na PS4 to ani razu żadna z nowości nie była dostępna w tym samym czasie na PC. Co dostaliśmy od Microsoftu? Microsoft Flight Simulator, Forza Horizon 5, Halo Infinite? W samym 2022 roku Sony wydało Horizon Forbidden West, Gran Turismo 7, Remaster Uncharted a za chwilę pojawi się Remake The Last of Us Part I oraz God of War Ragnarok. Jak dla mnie to zameka temat bo Microsoft zwyczajnie nie ma gier którymi by wspierał własny sprzęt. Mimo że sam długo kibicowałem zielonym to widzę jak to wygląda w obu obozach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgodze sie z toba ale pewien etap exow sony sie skonczyl i karta przetargowa nie jest juz tak mocna jak byla i tez uwazam, ze na ta chwile PS5 ma dla mnie wiecej gier do zaoferowania. W glowi scislosci PS5 juz dawno sprzedsalem po ograniu TLOU2 :E Zapewne kupie ja drugi raz jak sie cos pojawi dobrego z exow :D Obecne exy to i tak wiekszosc crossgenow robiona zanim PS5 mialo jeszcze swoja premiere.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Phoenixsuple napisał:

Zgodze sie z toba ale pewien etap exow sony sie skonczyl i karta przetargowa nie jest juz tak mocna jak byla i tez uwazam, ze na ta chwile PS5 ma dla mnie wiecej gier do zaoferowania. W glowi scislosci PS5 juz dawno sprzedsalem po ograniu TLOU2 :E Zapewne kupie ja drugi raz jak sie cos pojawi dobrego z exow :D Obecne exy to i tak wiekszosc crossgenow robiona zanim PS5 mialo jeszcze swoja premiere.

Bez dwóch zdań i ja się przecież również z tym zgadzam.

A co do Microsoftu - ostatnio ktoś fajnie napisał na GOL'u w komentarzach i spodobało mi się 

CYTAT:

 
05.08.2022 11:33
 

Microsoft jest swietny w hardware, ale beznadziejny w grach.
Wydal więcej konsol (XO/XO Elite/XOS/XOX/XSS/XSX) niż naprawdę wyjatkowych gier.
Konsole pierwsza klasa, ale marnuja się począwszy od XOX, gdyz ich wydajność i potencjał nie sa wykorzystane.
O ile jeszcze XOS to byl straszny zlom i na TV FHD byl obraz mydlo, a loadingi tak dlugie, ze człowiek myślał, ze konsola sie zawiesiła, tak juz na XOX z dyskiem SSD pod USB 3.0 dawało radę, ale poza kilkoma grami sprzet nie zostal należycie wykorzystany.
XSX tez sie nudzi juz niemal drugi rok, dobrze, ze chociaz sa tryby 60 klatek to czlowiek to zawsze wybiera i animacja nigdzie nie chrupie, no i quick resume z szybkiego dysku SSD, rewolucja w gamingu, niespotykana od czasu przejscia z Amigowych dyskietek na płyty pierwszego PlayStation.

Brakuje gier, co te studia w Microsoft robią oprocz generowania kosztów?

Sam XSS byłby OK jakby mial napęd UHD, wowczas mozna by go nazwac nastepca XOS, a XSX nastepca XOX.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Phoenixsuple napisał:

Za kilka dni wychodzi pająk, a później zapowiedziane TLOU w niedalekiej przyszłości ale w głównej mierze miałem na myśli exy ogolnie z konsoli Sony. Do tego Uncharted i gdzieś wyciekl Returnal ma tez się pojawić. 

Pająk i TLOU są też na ps4, także nie są exami ps5, a Returnal to póki co tylko ploty ?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, azgan napisał:

"Brakuje gier, co te studia w Microsoft robią oprocz generowania kosztów?"

Jako maniak nowości powinieneś wiedzieć lepiej niż ja ile powstają gry: https://www.benchmark.pl/aktualnosci/wiecie-ile-lat-powstaje-cyberpunk-2077.html

Dodatkowo MS czekał na RDNA2. Zaś Sony zestawy developerskie do ex-ów daje bardzo wcześnie. Ten GOW z pewnością nie zaczął być robiony podczas premiery konsol. Jeśli MS chce mieć coś szybko to niech sobie kupi Madden FIFĘ COD-a i Sony zdycha. Jeszcze do tego Rocsktar i GTA6 i po zabawie, ale to wydatek pewnie ze 100 mld $.

Edytowane przez sino

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

5 godzin temu, voltq napisał:

Sony pewnie wypuści wszystkie exy na pc , ale nadal konsola ps ma lepsze gry od Xboxa , ja właśnie sprzedałem xsx bo nie gram w gry wyścigowe a gearsy ograłem, zostało mi ps5 którego nie mogę sprzedać bo chce jeszcze ograć gow Ragnarok i nowego Spidermana 2 

I dobrze zrobiłeś. Ja akurat Gearsy bardzo lubię i chętnie ogram jak będą nowe ale to samo mogę zrobić na GP76 w dniu premiery ale kiedy to będzie za 2 lata jak nie lepiej ?? Można tak czekać, czekać i się nie doczekać. Sony jakie jest każdy widzi ale przynajmniej wydają gry.

Edytowane przez azgan
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brzmi nieźle. Szkoda, tylko, że dla wybranych krajów i na "pełną wersję" aktualizacji trzeba będzie trochę poczekać. Wolał bym grać w 1440p@60fps niż 4k@30fps.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, sino napisał:

 

Dodatkowo MS czekał na RDNA2. 

Póki co zbyt wiele z tego faktu nie wynika. Microsoft ma mocniejszą konsolę ale nadal bez gier :E. Część gier (multi-platformy) działają raz lepiej na XSX a innym razem na PS5. Na klocku czasem jest ciutke lepsza rozdzielczość i lepsze wsparcie dla VRR ale to tyle.

2 godziny temu, sino napisał:

Zaś Sony zestawy developerskie do ex-ów daje bardzo wcześnie. Ten GOW z pewnością nie zaczął być robiony podczas premiery konsol. 

Był czy nie był jakie to ma znaczenie? Wydają gry, i zapewniają wsparcie dla PlayStation 4/5 dzięki temu ludzie chętnie tak kupują te sprzęty. God of War Ragnarok pięknie się sprzeda i nikogo nie będzie obchodzić w jaki sposób Sony sobie z tym poradziło.

2 godziny temu, sino napisał:

Jeśli MS chce mieć coś szybko to niech sobie kupi Madden FIFĘ COD-a i Sony zdycha. Jeszcze do tego Rocsktar i GTA6 i po zabawie, ale to wydatek pewnie ze 100 mld $.

Microsoft kupił Activision Blizzard ma już Call of Duty Modern Warfare II oraz Diablo 4 tylko co z tego jak oba te tytuły wychodzą również na PS5 a taki God of War Ragnarok na XSX ani (póki co) na PC nie trafi. Posiadaczy PS5 zaboleć może jedynie Starfield po przejęciu Bethesdy ale to jest słownie jedna gra w dodatku spora niewiadoma.

XSX to fajna konsola ale na samych multi-platformach długo nie pociągną. X360 sprzedawał się tak dobrze bo Microsoft w tamtym czasie miał do zaoferowania dużo własnych gier i mogli powalczyć z PS3. GAME PASS świetna sprawa z tym że konkurencja nie śpi i też już dają gry na premierę w abo. (Stray). Jasne jak ktoś nie chce wydać dużo kasy na PC to nadal klocek jest atrakcyjny problem w tym że PS5 mając nawet słabsze bebechy sprzeda się i tak lepiej bo dodatkowym argumentem będą tytuł na wyłączność oraz ich ilość/jakość.

18 minut temu, Jaycob napisał:

Brzmi nieźle. Szkoda, tylko, że dla wybranych krajów i na "pełną wersję" aktualizacji trzeba będzie trochę poczekać. Wolał bym grać w 1440p@60fps niż 4k@30fps.

Przecież ten Update jest tylko po to żeby wytrącić argumenty z konkurencyjnego obozu że PS5 nie wspiera natywnie 1440p tak samo jak to zrobili wcześniej z VRR ?.

Realnie takie Uncharted: Legacy of Thieves Collection albo The Last of Us Part II śmiga przecież w 1440p i 60k/s.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...