Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1440p w PS5? Jak dokonali tego przełomu? :D:D

I to widzę na bogato bo 60/120Hz razem z HDR a nie jakieś sztuczne ograniczenie HDR tylko z 4k jak u MS, może w końcu MS się ogarnie z tym teraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Wu70 napisał:

1440p w PS5? Jak dokonali tego przełomu? :D:D

I to widzę na bogato bo 60/120Hz razem z HDR a nie jakieś sztuczne ograniczenie HDR tylko z 4k jak u MS, może w końcu MS się ogarnie z tym teraz

Ale bez VRR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wymieniał ktoś ostatnio wentylatora u siebie? Znalazłem na ali niby oryginalny NMB według opisiu i zdjęć, ale cena mocno podejrzana. Jak myślicie? Klik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Tomek1623 napisał:

Znalazłem na ali niby oryginalny NMB według opisiu i zdjęć,

Ali i oryginalny  sprzęt  :rotfl:?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monitor dla PS5 od Sony już do kupienia w X-KOM, cena jak za OLED albo inny dobrej klasy duży TV https://www.x-kom.pl/p/1053009-monitor-led-27-sony-inzone-m9-4k.html

Sony INZONE M9 4K 27" za "jedyne" 5 290,00 zł

 

Ciekawe czy będą go dodawać do zestawów z PS5 żeby jeszcze bardziej wywindować ceny :E?

Sony INZONE M9 4K - Monitory LED 27" (26,5"-28,4") - Sklep ...
Edytowane przez azgan
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę odlecieli z tą cena.

Dziś po raz pierwszy w moim Media Expercie pojawiła się "fizycznie" ps5 !! Tak że dostępność - jest ! ?

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, raiders napisał:

Ali i oryginalny  sprzęt  :rotfl:?

Widzę że nie wiesz o czym mowa.

Edytowane przez Tomek1623

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, dan254 napisał:

Dziś po raz pierwszy w moim Media Expercie pojawiła się "fizycznie" ps5 !! Tak że dostępność - jest ! ?

W sensie jedna sztuka? :D

2 godziny temu, azgan napisał:

Monitor dla PS5 od Sony już do kupienia w X-KOM, cena jak za OLED albo inny dobrej klasy duży TV https://www.x-kom.pl/p/1053009-monitor-led-27-sony-inzone-m9-4k.html

Sony INZONE M9 4K 27" za "jedyne" 5 290,00 zł

Ciekawe czy będą go dodawać do zestawów z PS5 żeby jeszcze bardziej wywindować ceny :E?

Ostro, to w sumie w tej cenie można już kupić C2 48-cali, a dokładając tysiaczka to i 55 cali :) ale w końcu tutaj to monitor, więc trochę inne zastosowanie mimo wszystko. Cenowo to $ony cały czas trzyma wysoki poziom :)

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jedna ?.I po raz pierwszy ?

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, dan254 napisał:

Tak jedna ?.I po raz pierwszy ?

Jedna, ale pewnie jakaś elitarna wersja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwykła z jednym padem i Horizon za 3 tys

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedało się 117,2 miliona sztuk PS4. Produkcja PlayStation 4 zakończona, Sony nie wysyła więcej konsol poprzedniej generacji i skupia się już tylko na PS5. Końcowy wynik sprzedaży robi wrażenie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przełamałem się i zamówiłem PS5 w MM za 2809 z Horizonem i GT7 :D

Próbuję teraz ogarnąć o co biega z tymi nowymi subskrypcjami Playstation Plus.
Czy dobrze rozumiem, że jeśli nie interesują mnie gry starsze niż z PS4, mogę pozostać przy poziomie "Extra"?

BTW. XSX prawdopodobnie pójdzie na sprzedaż. Nie włączałem go od kilku miesięcy. Orientuje się ktoś ile można wołać za stan idealny z gwarą do końca 2022? (z tego co widzę na OLX jakieś 1700-1800 - realne?)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, dzb napisał:

Czy dobrze rozumiem, że jeśli nie interesują mnie gry starsze niż z PS4, mogę pozostać przy poziomie "Extra"?

Ciężko powiedzieć, część gier jest dostępna w Premium, albo ulepszone wersje do PS5 także.  Musiał byś przejrzeć katalog.  Ja mam extra i dla mnie to wystarczające.  Plan abo można zmienić w locie.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubicie takie azjatyckie klimaty ??

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 9.08.2022 o 11:04, azgan napisał:

Monitor dla PS5 od Sony już do kupienia w X-KOM, cena jak za OLED albo inny dobrej klasy duży TV https://www.x-kom.pl/p/1053009-monitor-led-27-sony-inzone-m9-4k.html

Sony INZONE M9 4K 27" za "jedyne" 5 290,00 zł

 

Ciekawe czy będą go dodawać do zestawów z PS5 żeby jeszcze bardziej wywindować ceny :E?

Sony INZONE M9 4K - Monitory LED 27" (26,5"-28,4") - Sklep ...

Za tą cenę jest LG OLED C1 55-65 cali w zależności od promocji

18 godzin temu, dzb napisał:

Przełamałem się i zamówiłem PS5 w MM za 2809 z Horizonem i GT7 :D

Próbuję teraz ogarnąć o co biega z tymi nowymi subskrypcjami Playstation Plus.
Czy dobrze rozumiem, że jeśli nie interesują mnie gry starsze niż z PS4, mogę pozostać przy poziomie "Extra"?

BTW. XSX prawdopodobnie pójdzie na sprzedaż. Nie włączałem go od kilku miesięcy. Orientuje się ktoś ile można wołać za stan idealny z gwarą do końca 2022? (z tego co widzę na OLX jakieś 1700-1800 - realne?)

Ja sprzedałem za 2k wczoraj , konsolę wraz z padem od xsx i akumulatorem  do pada oraz dodatkowym padem Xbox one s , wszystko stan prawie idealny 

22 godziny temu, azgan napisał:

Sprzedało się 117,2 miliona sztuk PS4. Produkcja PlayStation 4 zakończona, Sony nie wysyła więcej konsol poprzedniej generacji i skupia się już tylko na PS5. Końcowy wynik sprzedaży robi wrażenie.

W PS4 zabrakło wg mnie tej jednej rzeczy która mial  Xbox one wstecznej kompatybilności z podbita rozdzielczością i fpsami  gier z PS3 

Edytowane przez voltq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony znowu coś skopało :E

CYTAT:

"Zanim przejdziemy do ostatecznej oceny i podsumowania monitora Sony Inzone M9, musimy jeszcze wspomnieć o pewnej przypadłości, która dokuczała nam w trakcie całych testów. Urządzenie regularnie traciło sygnał, co skutkowało utratą obrazu na kilka sekund - nie trzeba chyba wspominać, jak jest to irytujące? I wygląda na to, że nie jest to przypadłość konkretnej sztuki, bo producent podesłał nam drugą do weryfikacji, w której sytuacja wyglądała tak samo, a w sieci znaleźć można doniesienia zagranicznych użytkowników, którzy borykają się z podobnymi problemami".

Link do całego testu macie tutaj do poczytania https://ithardware.pl/testyirecenzje/sony_inzone_m9_test_monitora_z_gornej_polki_sprosta_oczekiwaniom-22674-8.html

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę, to te nowe konsole już nie wyrabiają w stosunku do PC i deweloperzy muszą iść na coraz więcej kompromisów. Jeszcze trochę i te CPU z 8 MB L3 będą w stosunku do pecetowych tak słabe jak słaby był Jaguar w PS4. Zen 4 już będzie więcej niż 2x szybsze (rdzeń w rdzeń) od tych okrojonych procków Zen 2. PC już ma 100 MB cache i wkrótce będzie mieć 6 GHz, a PS5 co? 10 MB cache i 3,5 GHz lol. :E

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W obecnych konsolach CPU nie jest problemem tylko GPU ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Kynareth napisał:

Z tego co widzę, to te nowe konsole już nie wyrabiają w stosunku do PC i deweloperzy muszą iść na coraz więcej kompromisów. Jeszcze trochę i te CPU z 8 MB L3 będą w stosunku do pecetowych tak słabe jak słaby był Jaguar w PS4. Zen 4 już będzie więcej niż 2x szybsze (rdzeń w rdzeń) od tych okrojonych procków Zen 2. PC już ma 100 MB cache i wkrótce będzie mieć 6 GHz, a PS5 co? 10 MB cache i 3,5 GHz lol. :E

Bardziej martwiłbym się o gpu, bo te w ps5 ma tylko 10 teraflops i bankowo za jakiś czas w wiekszisci miedzyplatformowych gier  będą ciąć detale, lub obniżać rozdzielczość. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, dawidoxx napisał:

Bardziej martwiłbym się o gpu, bo te w ps5 ma tylko 10 teraflops i bankowo za jakiś czas w wiekszisci miedzyplatformowych gier  będą ciąć detale, lub obniżać rozdzielczość. 

Do Call of Duty i FIFA spokojnie wystarczy na lata a później Sony wyda tytuły tylko na PS5 i ludzie znowu będą się spuszczać nad grafiką jakie to ładne. Dzisiaj gry i tak są robione pod konsole i mobilki. Wystarczy zobaczyć ile osób czeka w tym roku na Modern Warfare II i God of War Ragnarok a do takich indyków jak Stray nie trzeba niewiadomo czego. Za chwilę PS5 stuknie 3 lata od premiery a sprzęt za 2399 zł będzie porównywany do gratów których nie ma nawet jeszcze na rynku i jedna część zapewne będzie kosztować więcej od całej konsoli (gotowego zestawu do grania). Nikt chyba poza PCMR nie ma bólu o to że nie pogra w nowe tytuły na "Pleju" i to raczej osoby grające tylko na PC piszą często "ciekawe kiedy będzie na PC" np. Ghost Tsushima ?. Jedynie Cyberbug 2077 był tytułem gdzie faktycznie konsolowcy cierpieli ale to tyle ?. Jak braknie mocy to Sony odpowie PS5PRO i będzie spokój na jakiś czas a póki co ludzie nadal zabijają się o ten kawałek plastiku i kupują go nawet PCMR z "rydwanami" po 15-20 tys. więc raczej martwić się nie ma o co zwłaszcza widząc ile sprzedało się PS4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, azgan napisał:

 ? ?

Jak braknie mocy to Sony odpowie PS5PRO i będzie spokój na jakiś czas a póki co ludzie nadal zabijają się o ten kawałek plastiku i kupują go nawet PCMR z "rydwanami" po 15-20 tys. więc raczej martwić się nie ma o co zwłaszcza widząc ile sprzedało się PS4.

 

Będzie spokój? Dla tych co kupią te ps5 pro, a co z tymi którzy będą posiadać zwykle ps5? Gry dla wej wersji będą tak samo okrojone z grafiki, rozdzielczości i klatek jak te pod koniec generacji na zwykłym ps4.. tylko że w przypadku piątki  nastąpito  dużo dużo szybciej.. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niebawem będzie trzeba się przygotować na 1080p i 30 klatek.. w porywach może 1440p :E

Dla mnie ps5 jak dotąd to najgorsza generacja jeśli mówimy o samych grach.Sprzęt jest na rynku od prawie 3 lat, a tak naprawdę dostaliśmy tylko jeden tytuł typowo nextgenowy którym jest raczet, a reszta to generacja remasterów, remake..  Jeśli tak samo ma wyglądać to przy premierze ps6 to dziękuję. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, dawidoxx napisał:

Sprzęt jest na rynku od prawie 3 lat

Nie przesadzajmy, od prawie dwóch lat (premiera listopad 2020).

Dodatkowo były to mocno "zaburzone" lata przez covida.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...