Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

27 minut temu, Jaycob napisał:

Pogra sobie za rok. ;)

Pogra albo nie pogra bo Sony nie ma jasnej polityki wydawania swoich EX'ów na PC (to nie Microsoft). Dopóki jakiś tytuł sprzedaje się dobrze na PlayStation nie ma pośpiechu z ich wydawaniem co widać doskonale na przykładzie Returnal oraz Ghost of Tsushima. Returnal słabiutko się sprzedał na plejstacji to wypychają go na PC a GoT dalej świetnie się sprzedaje na plejalu to po co wydawać na PC? Zapowiedzą Ghost of Tsushima 2 na PS5 to PCMR dostaną na zachętę port jedynki.

27 minut temu, Wu70 napisał:

A po co w to grać za rok, ot kolejny raz to samo 8:E

Zobaczysz jakie wyniki wykręci Ragnarök na PS4 i PS5 to się zdziwisz ile osób w to będzie łupać ?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcale się nie zdziwię, pewnie nie będzie możliwości kupna konsoli bez tej gry, tak będą wciskane wszędzie zestawy ale i tak po chwili poleci do śmieci a ludzie dalej będą grać w fortnite i fifę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od czasu premiery PS5 podjąłem tylko jedną próbę zakupu, był to jakiś zestaw z dodatkowym padem za ok 2650. Nie udało się, teraz ma wywalone. Nie będę kupował z masą dodatków aby później bawić się w jakąś odsprzedaż na olx. Pewnie kupię jak potknę się o karton golasa w sklepie, ewentualnie slim lub pro. 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Wu70 napisał:

Wcale się nie zdziwię, pewnie nie będzie możliwości kupna konsoli bez tej gry, tak będą wciskane wszędzie zestawy ale i tak po chwili poleci do śmieci a ludzie dalej będą grać w fortnite i fifę ;)

I pewnie dlatego że wciskają ją na konsolach do zestawów to God of War sprzedaje się świetnie również na PC :E

God of War: Wersja PC pobiła wszystkie rekordy PlayStation na Steamie https://www.global-esports.news/pl/general/god-of-war-wersja-pc-pobila-wszystkie-rekordy-playstation-na-steamie/

God of War na PC to sukces - przekonuje Sony. Firma jest zadowolona z wyników gry https://www.eurogamer.pl/god-of-war-na-pc-to-sukces-przekonuje-sony

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No skoro te "rekordy PlayStation" są tak niskie że wystarczy 65k graczy online to ja się nie dziwię że pobija, stare 10 letnie gry potrafią mieć więcej graczy teraz :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Wu70 napisał:

No skoro te "rekordy PlayStation" są tak niskie że wystarczy 65k graczy online to ja się nie dziwię że pobija, stare 10 letnie gry potrafią mieć więcej graczy teraz :lol2:

Biorąc pod uwagę że to staroć wrzucony po czasie na PC i kiedy była premiera na PlayStation (2018 rok) a jest to tytuł bez trybu multi to i tak niezły wynik 

God of War to najpopularniejsza gra Sony na Steamie. Kratos święci tryumfy https://www.eurogamer.pl/god-of-war-to-najpopularniejsza-gra-sony-na-steamie

Widziałem też jakie było zainteresowanie tym tytułem np. na naszym forum nie mówiąc już o innych stronkach ?

Do dzisiaj ludzie w to grają daleko nie szukając jeden z ostatnich wpisów z wersji na PC od nas z forum 

W dniu 24.09.2022 o 23:37, raven92 napisał:

Wlasnie skonczylem gierke troszke mi sie przedluzylo niestety bo nie mialem jak pograc od zeszlego czwartku do srody tego tygodnia. Midgard zrobiony na 96% brakuje mi tam 2-3 kruki i pare artefaktow to samo w innych swiatach brak kilku pierdółek malo waznych + wszystkie walkirie zrobione. 

Dla mnie gierka jest 9/10 nawet 10/10

Nie bede sie duzo rozpisywal oprawa artystyczno graficzna robi robote buduje niesamowity klimat + polski dubbing w tej grze dla mnie jest tak samo genialny jak w wiedzminie 3 do kazdej postaci mi glosy pasuja a zwlaszcza do kratosa.

Fabula hmm tutaj dupy nie urywa ale nie jest tez zla po prostu dobrze zrobiona ktora zapadnie mi  w pamiec.

System walki tu mnie troche irytuje widok kamery przykejony do plecow w sumie dla mnie jedyny minus walki w tej grze ale nadrabia wszelakimi kombosami zmianami broni umiejetnosciami itd co tu duzo mowic czuc pierdolniecie :E

Czyszczenie mapy i swiatow w tej grze dla mnie czysta przyjemnosc niby tco chwile to samo jak z ostrzami chaosu odblokowywanie skrzynek to samo rzucanie lewiatanem tu i tam ale nie raz trzeba sie niezle porozgladac i pomyslec co zrobic zeby dojsc tu i tu wogole nie mialem uczucia ze czyszcze mape na sile wrecz sprawialo mi to sporo frajdy nie obrazilbym sie jakby gra byla wieksza o jeszcze raz tyle nawet w poszukiwaniu samych znajdziek :E  

Ciezko mi powiedziec co mi sprawilo wieksza przyjemnosc fabula czy zawartosc poboczna ale chyba podam reke w strone zawartosci pobocznej po prostu te walki,poszukiwanie wszystkiego czasem ciekawe historie zrobily na mnie bardzo pozytywne wrazenie.

Gdyby nie moje kalectwo reki zastanowilbym sie na kupienie ps5 dla ragnaroka i drugiej gry ktora pragne zagrac horizona forbidden west ale niestety musze poczekac jak wyjdzie na PC bo granie na padzie dla mnie to udreka :/

 

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja widziałem statystyki w co ludzie grają a nie o jakich grach pisze kilka tych samych osób z forum, każda duża gra ma tutaj zainteresowanie.

Sony chyba też widziało te statystyki skoro szukają szansy nie tylko w samograjach :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony dalej będzie wspierać PS4 i bawić się w tytuły cross-generacyjne :E

Sony chce dalej trzymać PS4 przy życiu; porty na PC napędzają firmę https://www.gry-online.pl/newsroom/sony-chce-dalej-trzymac-ps4-przy-zyciu-porty-na-pc-napedzaja-firm/z522f92

W skrócie:

  1. W planach nadal są gry wydawane na sprzęt ósmej generacji. Na ten moment jednak nie wiadomo, czy będą to projekty AAA, czy też pomniejsze produkcje. Jednym z tytułów, które ukażą się w najbliższym czasie na PS4, jest God of War: Ragnarok.
  2. Inwestycje w gry sieciowe. Sony planuje przerwać swoją złą passę w tym segmencie. Obecnie firma pracuje nad szeregiem tytułów tego typu, z których wiele pozostaje niezapowiedzianych. Wśród nich jest produkcja od Jade Raymond bazującą rzekomo na twórczości społeczności.
  3. Gry-usługi od Sony będą debiutować równocześnie na konsolach PlayStation i PC.
  4. Najlepiej sprzedające się tytuły Sony to narracyjne produkcje przeznaczone dla pojedynczego gracza, dlatego też ten segment nie pozostanie porzucony.
  5. Istotną rolę odgrywają porty starszych pozycji z PlayStation 4 na PC. Fundusze zebrane z ich sprzedaży posłużyły do wsparcia finansowego powstających obecnie gier.
  6. W planach jest również podbój rynku mobilnego. Zamiar ten jest jednak na wczesnym etapie realizacji i Sony dopiero musi zbudować zespół, który będzie za to odpowiadał. Jest także możliwe, że nawiązana zostanie współpraca z zewnętrznymi firmami.
Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, azgan napisał:

W God of War: Ragnarök nie pograsz na PC no chyba że odpalisz to na PS4PRO ale w gorszej jakości ?

 

4 godziny temu, Jaycob napisał:

Pogra sobie za rok. ;)

Prędzej bym to ograł na PS4 pro tak jak i pierwszego GOWa ograłem niż dla jednego cross-gena w lepszej jakości kupił PS5 :E 

Albo pożyczył konsolę, w lecie brat u mnie był na ~miesiąc i przyjechał z PS5. Wiecie ile na tym grałem? Z 2h przez ten czas 8:E To mnie tylko utwierdziło, że zakup PS5 na ten czas dla mnie nie ma sensu. Nawet dzieciak nie chce :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, lukadd napisał:

I masz golasa za minimum 3k po odsprzedaniu śmieci, tracąc czas bujając się po jakichś olx'ach i allegro, aby to opchnąć za grosze. Dokup jeszcze dysk bo te ~600GB na dzisiejsze czasy to jakiś joke :E I za toster wychodzi  bardziej ~4k pln.

Jeszcze jakby wydawali na to jakieś sensowne gry to OK. Ale gier nie ma bo jak na razie to lecą na crossgenach z PS4 za 339pln z trochę podbitą grafą i lepszym fps :E

Więc taki JA to zdecydowanie wolę wpompować te 3-4k pln w PC i  grać na każdym kontrolerze jaki mam ochotę wziąć w łapy czy klawa+mycha, kontroler xbox czy inne, bez limitów fps, dowolnie ustawiając sobie detale i rozdzielczość, wrzucić mody czy podkolorować reshade itd ? Bez czekania na jakieś patche, może wyjdą może nie jak np. RDR 2 po prostu gram :D

Coś nie do końca  zrozumiałeś moją wypowiedź i w  dodatku   pokręciłeś ....

Cytat

po prostu gram

Akurat to  określenie  ma sie do PC jak  5 koło do wozu  bo to na PC jest masa  problemów sprzętowych ,soft ,  czy nie jest tak że  pc  nie spełnia wymagań min zeby zagrać w najnowszą wyczekiwaną grę ? ,że trzeba pobrać  aktualizację sterowników  , lunchera .....

 

A na konsoli  płytka w czytnik ,lub pobieramy  i gramy nic nas nie interesuje .

A  z tymi patchami do gier to się tyczy  na każdej platformie i nie pisz ze tylko na konsolach  jest z tym problem .

Argument z dyskiem też mocno naciągany ,ale niech będzie  .Chociaż na te 600gb kilka gier wejdzie ,a nie grasz "jednocześnie" w 10 gier a max 1-2 tytuły ogrywasz

 

nowe konsole są teraz praktycznie 2-razy tańsze od kompa z podobną wydajnością (RTX3060 + i5-12400F)

m.in:


XSS = 1400 zł

XSX = 2400 zł

PS5 (cyfrowe) = 2800 zł
PS5 (z napędem) = 3300 zł

PC (tańsze części) = 4500 zł (gorszy zasilacz, płyta, buda, ram, mniejszy dysk)

PC (lepszej jakości części) = 5400 zł (lepszy zasilacz, płyta, buda, ram, większy dysk)

 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Launchery to ja instaluje raz na kilka lat. Przy reinstalce windy. 

Stery to w zasadzie od GPU raz na miesiąc czy dwa. Kilka klików. No chyba że jakieś nowe peryferia się podłącza to czasami trzeba wrzucić soft. Wielka katastrofa, no ale do PC przynajmniej mogę sobie podłączyć dowolne peryferia, a nie jak do konsoli tylko wybrane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, lukadd napisał:

Launchery to ja instaluje raz na kilka lat. Przy reinstalce windy. 

Stery to w zasadzie od GPU raz na miesiąc czy dwa. Kilka klików. No chyba że jakieś nowe peryferia się podłącza to czasami trzeba wrzucić soft. Wielka katastrofa, no ale do PC przynajmniej mogę sobie podłączyć dowolne peryferia, a nie jak do konsoli tylko wybrane.

Konsolowcy to zawsze wymysla mase problemow jakie to sa na PC kiedy to jak sam dobrze wiesz, malo kiedy sa ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy wejść w jakikolwiek temat o grze na PC, i widzimy wszystko jak na dłoni, kogo wy tu chcecie oszukać :lol2: A gdybym dostał 10 zł za  każde "bez sensu jest dla mnie zakup PS5" od @lukadd to bym mógł sobie drugie PS5 kupić :lol2:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, raiders napisał:

Argument z dyskiem też mocno naciągany ,ale niech będzie  .Chociaż na te 600gb kilka gier wejdzie ,a nie grasz "jednocześnie" w 10 gier a max 1-2 tytuły ogrywasz

Niby tak, ale ja tam lubię pobrać sobie kilka gier wcześniej, aby później nie czekać przy moim łączu pół dnia. ;) A te 600 GB już nie raz udało mi się zapchać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, lukadd napisał:

 

Prędzej bym to ograł na PS4 pro tak jak i pierwszego GOWa ograłem niż dla jednego cross-gena w lepszej jakości kupił PS5 :E 

 

Przecież po to właśnie się robi Upgrade sprzętu już nawet bez znaczenia czy to PC czy konsola :E

PS4 nawet w wersji PRO nie jest nawet na tej samej planecie co PS5 i to w różnych aspektach, nawet jak władujesz SSD do prosiaka to dalej może jednie buty czyścić ps piątce.

Przypomnij sobie jak w temacie z God of War na PS4 sam pisałeś że przydałoby się wsparcie dla VRR a PRO nawet tego nie ma chociaż pewnie mogłoby mieć tak jak XBOX ONE S dostał support dla FreeSync https://www.windowscentral.com/xbox-one-freesync

Sama kultura pracy PS5 oraz temperatury to jak dzień do nocy względem najlepszej rewizji PS4PRO nie mówiąc już o lepszej grafice czy też większej ilości k/s co zbliża bardziej odczucia z gry do tego co mamy na PC.

14 godzin temu, lukadd napisał:

I masz golasa za minimum 3k po odsprzedaniu śmieci, tracąc czas bujając się po jakichś olx'ach i allegro, aby to opchnąć za grosze. Dokup jeszcze dysk bo te ~600GB na dzisiejsze czasy to jakiś joke :E I za toster wychodzi  bardziej ~4k pln.
 

A do PC nie trzeba dokupić większego dysku lub dodatkowego NVME tylko za darmo rozdają - trochę głupie jest takie gadanie ?

To jest całkowicie opcjonalne i od użytkownika zależy czy dokupi dysk NVME i jakiej będzie wielkości. Dotyczy to zarówno PS5 jak i PC.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Jaycob napisał:

Niby tak, ale ja tam lubię pobrać sobie kilka gier wcześniej, aby później nie czekać przy moim łączu pół dnia. ;) A te 600 GB już nie raz udało mi się zapchać. 

Niby tak,ale to nie jest też przeszkoda .Ja ps5 dziele z dwójką dzieci , ja mam swoje 2-3 gry  ,syn ma swije3 gry , córka ma 2 gry   jakoś dajemy radę ... po za czasem an grę :E  bo  nie raz wszyscy chcą  grać w jednym czasie .

Ale owszem dysk jest za mały  jak na te czasy ,ale  ceny ssd m2  spadają i to dość szybko   największe spadki zapowiadane na koniec roku .Ale obecnie można już kupić  cruciala p5 plus 1 TB za 500zl , Kingston KC3000  1TB 529zl  także na pewno skorzystam  jak   spadnie poniżej 5setek .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko czy te dyski będą kompatybilne z mitycznym SSD? :E 

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 2.10.2022 o 12:36, Kris194 napisał:

Wybacz ale twój pecet nawet nie ma startu do PS5. I co kogo obchodzi twoje 6TB przestrzeni dyskowej w antycznej technologii...

Kolejna osoba, ktòra sadzi bzdury takie, że głowa mała. Gdzie niby za 3k złożysz zestaw dorównujący PS5 pod KAŻDYM względem?

 

W sumie racja na szybko sprawdziłem jak wyglądają teraz ceny i za kompa z zwykłym RTX3060 trzeba lekko wydać ponad 5000-6000 PLN więc nie było tematu i nawet PS5 sprzedawane za te 3000-4000 zł wygląda nadal lepiej niż nowy PC't z dosyć podstawową specyfikacją https://www.x-kom.pl/g-7/c/2370-komputery-do-gier.html?f[100][192752]=1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, azgan napisał:

Przecież po to właśnie się robi Upgrade sprzętu już nawet bez znaczenia czy to PC czy konsola :E

PS4 nawet w wersji PRO nie jest nawet na tej samej planecie co PS5 i to w różnych aspektach, nawet jak władujesz SSD do prosiaka to dalej może jednie buty czyścić ps piątce.

Przypomnij sobie jak w temacie z God of War na PS4 sam pisałeś że przydałoby się wsparcie dla VRR a PRO nawet tego nie ma chociaż pewnie mogłoby mieć tak jak XBOX ONE S dostał support dla FreeSync https://www.windowscentral.com/xbox-one-freesync

Sama kultura pracy PS5 oraz temperatury to jak dzień do nocy względem najlepszej rewizji PS4PRO nie mówiąc już o lepszej grafice czy też większej ilości k/s co zbliża bardziej odczucia z gry do tego co mamy na PC.

A do PC nie trzeba dokupić większego dysku lub dodatkowego NVME tylko za darmo rozdają - trochę głupie jest takie gadanie ?

To jest całkowicie opcjonalne i od użytkownika zależy czy dokupi dysk NVME i jakiej będzie wielkości. Dotyczy to zarówno PS5 jak i PC.

 

Dla tego pisałem, że wolę władować te ekstra 3 czy 4k do PC zamiast ps5 dla jednej gry gow :E

Dla jednej gry to ja sobie mogę pożyczyć ps5, a nawet i ograć na ps4 PRO. 

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, raiders napisał:

Taki  tekst z pupy .... jak większość  ,przeleciałem pobieżnie . Ale jakoś  autorowi  tych wypocin nie przeszkadza ze po drugiej stronie karta graficzna kosztuje 2500-3000zl ,sama karta  to prawie 80%  nowej ceny za PS5. Nowe RTX 4xxx za bieda  wersje zapewne nie zejdą poniżej  3500zł .

Owszem mnie też ta nowa cena za PS5  nie zachwyca ,ale też nie dziwi ,inflacja jest  na całym świecie , przerwane łańcuchy dostaw  przez covid i bałagan na Ukrainie , poranione ceny prądu ,gazu ... to wszystko się odbija na końcowym produkcie za który i tak zapłaci  konsument .

To jedna strona medalu , druga to taka  ze my gracze od lat napędzamy ta karuzele absurdu  popatrzy tylko na   preordery  które wyszły w tym roku i ich sprzedaż  CoD::MW 2022  na steam  pobija rekordy sprzedaży (350zl)  .GoW :rangarok  sprzedaje się w preordeże jak świrze bułki(320zl) ,najdroższa  edycja kolekcjonerska  wyprzedana na świecie w 24h (1500zl).... długo  tak można wymieniać .

Tak jak by tych gier brakło  jak by to była jakaś limitowana edycja 100 egzemplarzy .....

A co gorsza w 9 na 10 przypadków dostajemy produkt nie skończony  z błędami ,nie działający (patrz fifa 2023 na PC )  do którego trzeba pobierać  dziesiątki GB  patrzy i poprawek  o ile wyjdą na dniach,a zazwyczaj  trwa to 6-12 miesięcy  (patrz BF ,cyber punk) .

Także nie rozumiem   do końca  tego lamentu  autora .

OD dawna było wiadomo ze ceny PS5 wzrosną ,jak cena była 3200 to też  źle bo z drugim padem ,bo z  grą  ..a  ja chcę gołą ... to kup gamoniu  ten  zestaw odsprzedaj  grę 50zl taniej ,pada  50zl taniej i masz golasa .

Ja to miałem ubaw z tego

CYTAT:

"Minęły już niemal 2 lata od premiery zarówno Xbox Series X|S jak i PS5, a nextgenowa konsola Sony to wciąż towar luksusowy."

Ból dupy o ceny PS5 ale komp z podstawową specyfikacją do gier za ponad 5-6K to nie luksus ?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, azgan napisał:

Ja to miałem ubaw z tego

CYTAT:

"Minęły już niemal 2 lata od premiery zarówno Xbox Series X|S jak i PS5, a nextgenowa konsola Sony to wciąż towar luksusowy."

Ból dupy o ceny PS5 ale komp z podstawową specyfikacją do gier za ponad 5-6K to nie luksus ?

Komp to nie luksus bo też produkujesz na nim treści nie tylko konsumujesz jak na konsoli, a problemy sprzętowe dzisiaj, stały się łatwe do rozwiązania przynajmniej dla mnie, trudne to było jak się uczyłem o PC prawie 30 lat temu, wszystko na zworkach, DOS 6.22 jak zrobić by coś ugrać z pamięcią RAM jak się miało 4MB by grać w gry, Himem.sys, konfigurowanie autoexec.bat, config.sys, jakie IRQ musiała zajmować karta dźwiękowa by nie kolidować z graficzną i sieciową, ustawianie DMA, szukanie sterowników w ledwo rodzącym się internecie i wiele wiele innych, dziś jak zapłacisz kupę hajsu masz 900fps w CSGO, zapłacisz mniej masz 400fps.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Stjepan666 napisał:

Komp to nie luksus bo też produkujesz na nim treści nie tylko konsumujesz jak na konsoli, a problemy sprzętowe dzisiaj, stały się łatwe do rozwiązania przynajmniej dla mnie, trudne to było jak się uczyłem o PC prawie 30 lat temu, wszystko na zworkach, DOS 6.22 jak zrobić by coś ugrać z pamięcią RAM jak się miało 4MB by grać w gry, Himem.sys, konfigurowanie autoexec.bat, config.sys, jakie IRQ musiała zajmować karta dźwiękowa by nie kolidować z graficzną i sieciową, ustawianie DMA, szukanie sterowników w ledwo rodzącym się internecie i wiele wiele innych, dziś jak zapłacisz kupę hajsu masz 900fps w CSGO, zapłacisz mniej masz 400fps.

Dokładnie tak. Dziś PC, to maszynka dla szympansa, a ciągle słychać sapanie o kłopotach.
Ale czemu się dziwić? Wchodzę na stronę android albo jej podobną, a tam art (oparty na foto!), jak zablokować nr / rozmówcę na androidzie, a jak na iphone.
"Wejdź w połączenia, naciśnij opcje, wybierz zablokuj nr". SERIO? Ludzie noszą w kieszeniach minikomputery za kilka K, a nic ponad FB, TikToka i innego instagrama nie potrafią ogarnąć!
Zero zainteresowania userskiego! Zero chęci dowiedzenia się, sprawdzenia opcji (z ciekawości!).

I podobnie jest z PC.
Przecież dziś, jak ktoś nie ma nasrane pod kopułą i potrafi na psychotestach albo rozmowie kwalifikacyjnej wcisnąć rąb w kule testową, to i poskłada PC .
Takie same klocki, o takim samym stopniu skomplikowania. Gdy ktoś dziś, biadoli o upierdliwości PC, to IMO wydaje sam o sobie i swoim IQ świadectwo. 

Edytowane przez *** ChOpLaCz ***
  • Like 2
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram na PC od ponad 20 lat, umiem zarówno w hardware jak i soft, mam pewnie czystszy system niż 90% tego forum (mam wręcz obsesję na tym punkcie), a nadal uważam, że PC sprawia sporo problemów - tu pad nie działa, bo Steam sobie coś blokuje i nie działają analogi (ostatnim razem miałem to w Yakuzie), teraz (po jakimś updacie sterów) z jakiegoś powodu po włączeniu PC'ta nie rzuca mi z automatu obrazu na TV, więc za każdym razem jak chcę zagrać na PC, to muszę odłączać TV i podłączać ponownie, często też muszę zrestartować PC'ta, bo z jakiegoś powodu nie mam HDMI audio, albo muszę wyłączać monitory, bo przy 3 ekranach (2 monitory i TV, wszystko w jednej rozdziałce) z jakiegoś powodu mam tylko pół obrazu na TV. To tylko problemy, które mam teraz, jakbym miał wymieniać na co natrafiałem wcześniej, to mógłbym napisać spory esej, także skończcie z tym Waszym głupim pieprzeniem jaki to PC jest bezproblemowy, bo albo macie super farta, albo nie graliście nigdy na konsolach i nie zwracacie uwagi na takie rzeczy XD Nie są to ogromne problemy, ale jednak jest różnica między "naciśnij przycisk PS, poczekaj aż włącz się konsola, kliknij ikonkę gry", a tym co muszę robić na PC.

Edytowane przez Przemcio666
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Przemcio666 napisał:

Gram na PC od ponad 20 lat, umiem zarówno w hardware jak i soft, mam pewnie czystszy system niż 90% tego forum (mam wręcz obsesję na tym punkcie), a nadal uważam, że PC sprawia sporo problemów - tu pad nie działa, bo Steam sobie coś blokuje i nie działają analogi (ostatnim razem miałem to w Yakuzie), teraz (po jakimś updacie sterów) z jakiegoś powodu po włączeniu PC'ta nie rzuca mi z automatu obrazu na TV, więc za każdym razem jak chcę zagrać na PC, to muszę odłączać TV i podłączać ponownie, często też muszę zrestartować PC'ta, bo z jakiegoś powodu nie mam HDMI audio, albo muszę wyłączać monitory, bo przy 3 ekranach (2 monitory i TV, wszystko w jednej rozdziałce) z jakiegoś powodu mam tylko pół obrazu na TV. To tylko problemy, które mam teraz, jakbym miał wymieniać na co natrafiałem wcześniej, to mógłbym napisać spory esej, także skończcie z tym Waszym głupim pieprzeniem jaki to PC jest bezproblemowy, bo albo macie super farta, albo nie graliście nigdy na konsolach i nie zwracacie uwagi na takie rzeczy XD Nie są to ogromne problemy, ale jednak jest różnica między "naciśnij przycisk PS, poczekaj aż włącz się konsola, kliknij ikonkę gry", a tym co muszę robić na PC.

Poczytaj, co napisałeś... weź 3 wdechy.

 

30 minut temu, Przemcio666 napisał:

(...) a nadal uważam, że PC sprawia sporo problemów - tu pad nie działa, bo Steam sobie coś blokuje i nie działają analogi (ostatnim razem miałem to w Yakuzie), 

Czyli... Steam, nie PC.
Zewnętrzny babol. Może się zdarzyć na każdej platformie zarówno M$, jak i Sony.
 

 

30 minut temu, Przemcio666 napisał:

(...) teraz (po jakimś updacie sterów) z jakiegoś powodu po włączeniu PC'ta nie rzuca mi z automatu obrazu na TV, więc za każdym razem jak chcę zagrać na PC, to muszę odłączać TV i podłączać ponownie, często też muszę zrestartować PC'ta, bo z jakiegoś powodu nie mam HDMI audio, albo muszę wyłączać monitory, bo przy 3 ekranach (2 monitory i TV, wszystko w jednej rozdziałce) z jakiegoś powodu mam tylko pół obrazu na TV. 

To nie jest "normalne" używanie PC, tylko świrowanie gamera. Próbowałeś kiedyś tak pracować i tak zapiąć sobie stanowisko z konsolą? Wymieszać, pozapinać 3 odbiorniki jednocześnie, 2 mońki, 1 TV itd.? Pewnie nie (tak przypuszczam), to i nie ma się jak konsola wykrzaczyć. "Utrudniasz" życie sobie i sprzętowi, to... Może pół obrazu w TV do babol w TV, którego ktoś nie dopracował softowo do takich kombinacji? To pewne, że winne jest PC? Porównujesz  IMO dwa, niezależne środowiska o różnym stopni komplikacji (przez swoje udziwnienia - masz prawo - spoko - też sam często świruję w środowisku PC). Ale mówmy o "normalnym" / klasycznym czyt. porównywalnym w stopniu komplikacji do konsolowego stanowisku gracza PC. ;) =1 buda, 1 moniek, klawa, pad... co tu ma nie działać na PC?! ;) 

 

Edytowane przez *** ChOpLaCz ***

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...