Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś ludzie wymieniali na potęgę PS4 Pro, aby jak na loterii trafić tę "najcichszą" rewizję. W przypadku PS5 widzę jest podobnie, ale z padami :E

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja chyba jednak pozbędę się białego z 1 rewizji, a czarny z 1 dam do serwisu na wymianę analogów bo już jeden i tak dryfuje. Nie wiem jeszcze co z tymi trigerami bo mówią, że też się psują ale na razie chyba są sprawne, choć też nie wiem jak miałoby się to objawiać dokładnie.

Teraz zacznę używać 2 rewizji i zobaczymy czy szybciej popsuje się coś w naprawionej 1 czy nowej 2 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, roman.kosecki88@interia.pl napisał:

ps4 pro bylo bardzo dobre a xbox one x bylo mega. Dobrze to juz bylo

Było i się zmyło :E

"Refurbished Sony PS4 Pro 1TB 259 Euro, PS4 Slim 500GB 189 Euro, Ps4 500GB 179 Euro"

2086099_1.jpg

 

A pomyśleć, że w 2017 roku na BF'a kupowałem PS4 Pro nówkę za 280euro czyli raptem 20 euro więcej niż obecnie w 2022 gdzieś wygrzebane i odświeżone sztuki PS4 pro :E 

 

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 2016 ludzie na GameSpocie pisali, że XOX będzie kosztować $800, a ja że $400. Kto był bliżej? Ja, bo kosztował $500, czyli $300 mniej niż oni sugerowali. Tym razem z PS5 Pro albo nowym lepszym Xboxem będzie podobnie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 24.11.2022 o 17:13, lukadd napisał:

PS5 pro jeśli w ogóle wyjdzie to będzie $799-899 console master race :E

To dosadnie widać po obecnej polityce Sony, podnoszenie cen gier, pałowanie cross genów i pilnowanie, aby broń boże na rynku nie pojawiło się zbyt dużo PS5, bo trzeba by schodzić z cen i rezygnować z wciskania bundli.

Taka jest nowa polityka Sony. I niech nikt mi tu nie mówi o niedoborach chipów, czy problemach w produkcji. Konsola 2 lata na rynku, a jej wprowadzanie było realizowane jeszcze wcześniej. Wszystko inne jest xboxy, GPU, switche, dyski itd.
Sony sobie wali w ciula, wrzuca na rynek tylko to co się sprzeda na bieżąco tak, aby nie musieć właśnie schodzić z cen i móc pakować bundle w zawyżonych cenach na rynek.

Bardzo możliwe że masz rację ale nawet jeśli - mając do wyboru PS5PRO za 3600-4100 zł a zakup nowego np. RTX4070/4080 12GB za 5.299,00 zł (samo GPU nie licząc reszty jaką trzeba doliczyć do poskładania platformy) ludzie i tak chętnie kupią PS5PRO zwłaszcza że mają tam gwarantowane EX'y od Sony bez czekania na porty + gry w pudełkach 

Edytowane przez azgan
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko zapowiedzą PS5 PRO i będzie można robić pre-order to biorę w ciemno nawet się nie zastanawiam. Bo nie chcę później czekać i polować jak głupi jak pewnie znów będzie mała dostępność i jeszcze większa cena.

Co by się nie działo z tą konsolą, poświęcę się i będę królikiem doświadczalnym. W razie czego PS5 sprzedawać i tak nie będę, więc jako rezerwowa konsola zawsze w gotowości. Bo wolę to niż właśnie same te GPU za 2-3 pensję i które topią przewody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 24.11.2022 o 18:05, Jaycob napisał:

 

;)

Mi tam odpowiada. Niech tylko studia zaczną pisać gry na aktualną generację i na dobre pogrzebią old geny. 

W pełni się zgadzam. Problem nie jest wydajność PS5 tylko ilość wydawanych gier na nową generację i porzucenie PS4/PS4PRO 

Na wcześniejszych stronach ktoś tam pisał że PS5 ma w sobie odpowiednik RX6700 ale bez dopisku XT na końcu czyli to będzie coś takiego https://www.benchmark.pl/aktualnosci/pierwsze-testy-karty-radeon-rx-6700-warto-zainstalowac-nowe.html

W dniu 27.11.2022 o 01:04, Gronek31 napisał:

Jak tylko zapowiedzą PS5 PRO i będzie można robić pre-order to biorę w ciemno nawet się nie zastanawiam. Bo nie chcę później czekać i polować jak głupi jak pewnie znów będzie mała dostępność i jeszcze większa cena.

 

Walka o Pre-Ordery na PS5PRO będzie tak samo jak z bazowym PS5 bo sporo osób które teraz ma PS5 będzie się przesiadać na mocniejszy model nie mówiąc już o posiadaczach PS4PRO którzy też będą chcieli zrobić Upgrade na nowego "prosiaka" a jest ich jeszcze więcej niż posiadaczy bazowego PS5 ?

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, lukadd napisał:

Było i się zmyło :E

"Refurbished Sony PS4 Pro 1TB 259 Euro, PS4 Slim 500GB 189 Euro, Ps4 500GB 179 Euro"

A pomyśleć, że w 2017 roku na BF'a kupowałem PS4 Pro nówkę za 280euro czyli raptem 20 euro więcej niż obecnie w 2022 gdzieś wygrzebane i odświeżone sztuki PS4 pro :E 

 

U Ciebie w mieście takie czystki ?? Oddaj swojego prosiaka to jeszcze na tym zarobisz ?. Myślałem że w Niemczech nie brakuje PS5 a tym bardziej PS4PRO i że takie rzeczy tylko w Polskich sklepach :E

W dniu 25.11.2022 o 10:44, Thimedes napisał:

PS5 jest teraz w produkcji tańsze niż na premierę, a cena dla nas jest wyższa. Jak to tak?

Jak byłem w sklepie, to XSX też były nieprzyzwoicie drogie. Pamiętam jak tanie były XOX w 2019.

 

W dniu 25.11.2022 o 14:02, roman.kosecki88@interia.pl napisał:

Bo 'dobrze i tanio' to juz bylo. Nowe realia. Gracze tak glosuja portfelami ze bedzie coraz drozej

Żeby tylko z PS5 tak było ?

Sprzedaż kart graficznych jest najniższa od dekady

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, azgan napisał:

No jak ma nie byc najnizsza, jak granie na PC to jest jakas parodia teraz. Gry na PC - exy z Playstation na ktore trzeba czekac 2 lata. Stuttering - na PC nie do przejscia, na konsoli problem nie istnieje. Ceny gier na PC z roku na rok wyzsze, na konsoli mozesz ciagle kupic płytke i sprzedac potem. Teraz jak w koncu playstation wprowadzilo obsluge 1440p, VRR i odblokowanego framerate'u to granie na konsoli jest wrecz luksusem. Generalnie ta generacja konsol polaczyla wszystkie plusy grania na PC z wszystkimi plusami grania na konsoli.Jedyne co to przydaly by sie lekko lepsze bebechy, jak wyjdzie PS5 Pro to sie beda ludzie zabijac o nie, sam mam zamiar na premiere kupic (i tak bedzie tansze niz sama plyta glowna do PC, to mozna kupic nawet zeby stalo sobie przy TV).

Edytowane przez cyberpunk2020
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://m.facebook.com/PlayStationPolska/photos/a.214096465324519/5825110677556375/?type=3

Ładny wynik wykręcili ?

Ciekawe jakie EX'y zapowiedzą na 2023 rok?

Kiedy ma być jakaś nowa impreza z grami od PlayStation Studios ??

Chciałbym jakieś nowe IP zobaczyć 

I pomyśleć że taką gierce Sony skasowało 

 

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, azgan napisał:

Kiedy ma być jakaś nowa impreza z grami od PlayStation Studios ??

 

Do końca roku ma być jeszcze jedna, może na początku grudnia. MS też by mógł coś w końcu pokazać..

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, azgan napisał:

U Ciebie w mieście takie czystki ?? Oddaj swojego prosiaka to jeszcze na tym zarobisz ?. Myślałem że w Niemczech nie brakuje PS5 a tym bardziej PS4PRO i że takie rzeczy tylko w Polskich sklepach :E

W mieście obok. PS4 pro to w zasadzie nówek już nie ma. To wrzuciłem jako ciekawostkę, bo gdzieś lokalny saturn jeszcze wygrzebał odświeżane wersję :E

Mojego prosiaka nie sprzedaje, zostawiam do konsolowej kolekcji :EA PS5 to mniej więcej jak wszędzie, w sklepach prawie zawsze w bundlach i broń boże za dużo sztuk :E

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, azgan napisał:

Ciekawe jakie EX'y zapowiedzą na 2023 rok?

Z większości dużych gier się już wystrzelali, to co było tworzone jeszcze z myślą o PS4 już zostało wydane. Tak więc coś naprawdę konkretnego to pewnie dopiero jakoś w 2024 (piszę o ekipach z PlayStation Studios, producenci third-party coś tam pewnie wyplują). Wątpię, aby np. taki Marvel's Wolverine ukazał się w przyszłym roku, ale może czekają na nas jakieś niespodzianki. Rok 2023 to będzie też dla Sony promocja PSVR2.

Edytowane przez Kszyrztow
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, roman.kosecki88@interia.pl napisał:

Sony z duzych gier wydali GoW i HFW.

Które zresztą też powstawały z myślą o PS4 :E. Na prawdę doceniam ten plastik, dziewięć lat od premiery i końca nie widać we wsparciu :E

Zanim rozkręcą się te "next" geny to ho ho hoo. Zdążę chyba wszystko nadrobić na pocziwej czwórce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, Gonzo3211 napisał:

Zanim rozkręcą się te "next" geny to ho ho hoo. Zdążę chyba wszystko nadrobić na pocziwej czwórce.

To juz bedzie PS5 XD. Mowie, stypa straszna dla konsolowcow.

PCMR jako tako moga byc zadowolenie bo sa tony malych gierek na steamie i do tego strategie. Ja po zakupie PC planuje sprzedac XSX bo teraz wlasciwie siedzi i sie kurzy. PC w serwisie to odpalilem tego 'next genowego' Cyberpunka na XSX. Roznica jest ogromna miedzy mocnym PC a XSX. POP upy, textury no i przedewszystkim rozdzielczosc. O ray traycingu nie wspominam. Zeby byc fair, odpalilem tez Assasin Creed Valhalla i tutaj roznice byly mniej widoczne, ale nadal.

PS5 zostawie dla exow, piszac to wlasnie spradzilem jakie exy wyjda w 2023. I tutaj tez jest mega stypa.???

Horizon Call of the Mountain | February 22nd, 2023  VR, nie dla mnie

Final Fantasy XVI | Summer 2023 Jrpg, nie dla mnie

Final Fantasy VII Rebirth | Winter 2023 Jrpg, nie dla mnie

Stellar Blade | TBC 2023 Jrpg, nie dla mnie

Marvel’s Wolverine | TBC Spiderman mi nie siadl to to tez mi nie siadzie, moze dam szanse

Marvel’s Spider-Man 2 | TBC Spiderman mi nie siadl to to tez mi nie siadzie, moze dam szanse

Wlasnie do mnie dochodzi ze rownie dobrze moge sprzedac PS5 i kupic pod koniec generacji PS5 pro zeby ograc wszystkie exy. Tylko niech mi ogarna PC w serwisie. Ehh ogolnie slaby okres dla graczy...

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, roman.kosecki88@interia.pl napisał:

tony malych gierek na steamie i do tego strategie

Z czego większość to wieczny early access wyglądający jakby wyjęli go żywcem z epoki 3dfx'a, a tych ciekawych, naprawdę dobrych to jest jak na lekarstwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, cyberpunk2020 napisał:

Teraz jak w koncu playstation wprowadzilo obsluge 1440p, VRR i odblokowanego framerate'u to granie na konsoli jest wrecz luksusem. Generalnie ta generacja konsol polaczyla wszystkie plusy grania na PC z wszystkimi plusami grania na konsoli.Jedyne co to przydaly by sie lekko lepsze bebechy

i pełne wsparcie gier dla myszki i klawiatury, bądź też nawet jak wyjdzie PS5 PRO to przy okazji Sony zapowie jakieś swoje zestawy klawiatura+mysz i myślę, że to będzie epicki koniec drogiego i nieopłacalnego grania na PC.

3 godziny temu, roman.kosecki88@interia.pl napisał:

PS5 zostawie dla exow, piszac to wlasnie spradzilem jakie exy wyjda w 2023. I tutaj tez jest mega stypa

Tylko jak czytam, że Spider-man ci nie siadł i Wolverine też ci nie siądzie, bo co to samo studio robi?...przecież tam raczej nie będzie to taka łagodna walka bez rozlewu krwi jak w spider-manie. Tzn. biorę tu pod uwagę (mam nadzieje), że będzie to coś w stylu tego X-Men Origins: Wolverine z 2009 roku, tylko to był raczej taki tytuł AA a teraz robią AAA.

Widocznie są jednak ludzie którzy mogą ciupać godzinami w online w odgrzewane kotlety typu kolejny COD, BF czy FIFA a narzekają, że fabuła całkiem nowej gry jest lipna czy bez sensu czy w ogóle rozgrywka sama w sobie im się nie podoba. Nie twierdzę, że do tej grupy należysz ale wnioskuję, że masz po prostu inny ulubiony gatunek gier.

Ja np z produkcji na PS uwielbiam Uncharted, TLOU, Spider-mana, Horizon i GOW a nie siadł mi np Ghost of Tsushima, Days gone, czy też granie w Gran Turismo 7 bo już jeżdżenie samochodami gdzie no jest fajna grafika ale bez takiego typowego setupu kierownica, skrzynia biegów, pedały i jakiś stelaż do połączenia tego to granie w to na padzie robi się nudne bo kilku godzinach, nie czuje się takiej frajdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, ditmd napisał:

Z czego większość to wieczny early access wyglądający jakby wyjęli go żywcem z epoki 3dfx'a, a tych ciekawych, naprawdę dobrych to jest jak na lekarstwo.

No nie, sa perelki i jest ich duzo

 

3 godziny temu, Gronek31 napisał:

 

Tylko jak czytam, że Spider-man ci nie siadł i Wolverine też ci nie siądzie, bo co to samo studio robi?...przecież tam raczej nie będzie to taka łagodna walka bez rozlewu krwi jak w spider-manie. Tzn. biorę tu pod uwagę (mam nadzieje), że będzie to coś w stylu tego X-Men Origins: Wolverine z 2009 roku, tylko to był raczej taki tytuł AA a teraz robią AAA.

Widocznie są jednak ludzie którzy mogą ciupać godzinami w online w odgrzewane kotlety typu kolejny COD, BF czy FIFA a narzekają, że fabuła całkiem nowej gry jest lipna czy bez sensu czy w ogóle rozgrywka sama w sobie im się nie podoba. Nie twierdzę, że do tej grupy należysz ale wnioskuję, że masz po prostu inny ulubiony gatunek gier.

Ja np z produkcji na PS uwielbiam Uncharted, TLOU, Spider-mana, Horizon i GOW a nie siadł mi np Ghost of Tsushima, Days gone, czy też granie w Gran Turismo 7 bo już jeżdżenie samochodami gdzie no jest fajna grafika ale bez takiego typowego setupu kierownica, skrzynia biegów, pedały i jakiś stelaż do połączenia tego to granie w to na padzie robi się nudne bo kilku godzinach, nie czuje się takiej frajdy.

Tez uwielbiam Uncharted, TLOU (czesc pierwsza, bo druga czesc jest dla mnie fabularnie skopana, nie chcialem grac abby a zostalem do tego zmuszony itp) Horizon ZD i FW(FW to jedna z lepszych gier w jakie gralem. napewno w top 20)Days Gone super, GoW czesc pierwsza to dla mnie porazka, GoW R taka gra 7 czy 8 na 10. Gost of Tsushima odbilem sie jak od sciany.

 

Spodziewasz sie ze gameplay bedzie inny w X man niz w batmanach? Ten system walki mnie nudzi.

Edytowane przez roman.kosecki88@interia.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio z EA to prawie 30h już natłukłem w Aganist the Storm. Ładnie zasysa ten rogalik budowlany. Przyjemna graficzka i jest co robić, jak na EA to na tym etapie gierka już mocno rozbudowana. Ostatnio sobie też w promo w końcu kupiłem Songs of Conquest. Jeszcze nie było za dużo czasu na granie, ale wstępnie micha się cieszy i zapowiada się niezły kozak. Niedługo Master of Magic :E The Wandering Village, czekam, aż jeszcze dojdzie contentu, ale też zapowiada się bardzo ciekawie. Cult of the Lamb jeszcze na kiedyś czeka do zakupienia, Farthest Frontier, Pentiment obadałem w passie z 2h, na pewno do ogrania, ale teraz nie ma czasu :E Na Wartales też jest chrapka. Itd.

Nie ma czasu na to wszystko :E Teraz gram w Nier Replicant, a ile jeszcze jrpg w kolejce to nie zliczę.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@lukaddAgainst the Storm jest kozak, większość tych city builderów mnie szybko nudzi, a ta gra wręcz przeciwnie, wciąga i nie chce puścić, chociaż ciągle robi się w tej grze to samo :cool3: Songs of Conquest też jest fajna jak ktoś lubi Herosów. Cult of the Lamb grałem w demo i jakoś nie za bardzo mnie porwało, to samo Wartales, ale na pewno dam tym grom kolejną szansę. Master of Magic dodane do listy życzeń :thumbup: Nawet nie wiedziałem że to niedługo wychodzi. Wcześniej, bo 6 grudnia premierę ma nowa, ulepszona graficznie wersja Dwarf Fortress :notworthy:

@roman.kosecki88@interia.pl szczerze mówiąc to nie wiem co to jest Nolite, jeśli miałeś na myśli Noita, to grałem w to i mi się podobało, aczkolwiek za daleko nie doszedłem ze względu na trudność, ale ogólnie to gra na plus. FTL świetna gra, trochę czasu w niej spędziłem.

Ostatnio pogrywam sobie trochę w Stranded Alien Dawn, jak ktoś lubi Rim World to warto sprawdzić, a na liście do ogrania mam Zero Sievert, Dome Keeper, BLACKTAIL i Ravenbound. Ale imo to nadal nie jest jakiś duży wysyp gier, plus kto składa high endowego kompa żeby ogrywać tego typu indyki? To można ograć praktycznie na wszystkim.

Edytowane przez ditmd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 27.11.2022 o 01:04, Gronek31 napisał:

 

Co by się nie działo z tą konsolą, poświęcę się i będę królikiem doświadczalnym. W razie czego PS5 sprzedawać i tak nie będę, więc jako rezerwowa konsola zawsze w gotowości. Bo wolę to niż właśnie same te GPU za 2-3 pensję i które topią przewody.

 

W dniu 27.11.2022 o 02:20, cyberpunk2020 napisał:

No jak ma nie byc najnizsza, jak granie na PC to jest jakas parodia teraz. Gry na PC - exy z Playstation na ktore trzeba czekac 2 lata. Stuttering - na PC nie do przejscia, na konsoli problem nie istnieje. Ceny gier na PC z roku na rok wyzsze, na konsoli mozesz ciagle kupic płytke i sprzedac potem. Teraz jak w koncu playstation wprowadzilo obsluge 1440p, VRR i odblokowanego framerate'u to granie na konsoli jest wrecz luksusem. Generalnie ta generacja konsol polaczyla wszystkie plusy grania na PC z wszystkimi plusami grania na konsoli.Jedyne co to przydaly by sie lekko lepsze bebechy, jak wyjdzie PS5 Pro to sie beda ludzie zabijac o nie, sam mam zamiar na premiere kupic (i tak bedzie tansze niz sama plyta glowna do PC, to mozna kupic nawet zeby stalo sobie przy TV).

:szczerbaty:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...