Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

44 minuty temu, azgan napisał:

Ale my już ten Remake ograliśmy w 4K i na OLED'zie z HDR i VRR we wrześniu i nie musimy czekać aż łaskawie zostanie podana data wydania portu ?

Ta, ale radocha, co nie :E

Ograć na PS3, PS4, PS4 pro i cieszyć się kolejny raz z remako-remastera na PS5 za full price czyli prawie 350 zeta. Przecież to jest żałosne co $ony wyczynia :E Nie wiem czemu tutaj przyklaskiwać. 

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Teraz, lukadd napisał:

Ta, ale radocha, co nie :E

Ograć na PS3, PS4, PS4 pro i cieszyć się kolejny raz z remako-remastera na PS5 za full price czyli prawie 350 zeta. Przecież to jest żałosne co $ony wyczynia :E Nie wiem czemu tutaj przyklaskiwać. 

Ale Ty masz problemy https://m.olx.pl/d/oferta/gra-the-last-of-us-part-1-na-ps5-CID99-IDRXHew.html jak wyjdzie na PC to pewnie Sony da za darmo wszystkim i nie dowali ceny jak to zrobili np. z dodatkiem do pająka :szczerbaty:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, azgan napisał:

Można 

Rozumiem ze jak kupie taki zestaw dedykowany to kazda gra bedzie obslugiwana, tak?!

Gaming 2.4GHz One Handed Keyboard and Mouse Combo, GameSir VX2 AimSwitch Wireless Set, Compatible with Xbox Series, Xbox One, PS4, PC: Amazon.co.uk: Computers & Accessories

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, roman.kosecki88@interia.pl napisał:

Dokładnie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to działa tylko z grami PS4 lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Wu70 napisał:

Przecież to działa tylko z grami PS4 lol

Nie wiem jak na PS5 ale na XOX/XSX śmigało bez problemu 

 

I na Nintendo Switch też działa 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, azgan napisał:

Problem jak z wykle z czapy bo kupujesz np. coś takiego i grasz we wszystko M+K nawet jak gra natywnie nie ma wsparcia ?

Ubaw mi robisz po pachy. Co innego korzystać z emulatorów k+m i kosić noobków na padach w muliplayerach na konsolach. Niektórzy się poświęcą.

A co innego się pałować w wszystkich innych grach gdzie interface jest przystosowany tylko pod pada i nie wspiera natywnie myszki/klawy :EWciśnij kółko + krzyżyk + RB, następnie dodaj LB  i potwierdź trójkątem :E

chloe-meme.gif

 

WTF moja klawa nie ma takich przycisków :E

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, azgan napisał:

Ale Ty masz problemy https://m.olx.pl/d/oferta/gra-the-last-of-us-part-1-na-ps5-CID99-IDRXHew.html jak wyjdzie na PC to pewnie Sony da za darmo wszystkim i nie dowali ceny jak to zrobili np. z dodatkiem do pająka :szczerbaty:

Ja nie mam, ale dobrze pamiętam, że na premierę tego remako-remastera miałeś grę i ogrywałeś. Sam za Full price kopie posmarowałeś Sony i teraz wyskakujesz z używkami :E 

Mimo, że nie popieram polityki Sony to prędzej zrozumie takiego nerda z PC, który nie trawi konsol i kupi taką grę za pełną cenę, ale grę która de facto pierwszy raz ever się ukazała na tej platformie.

A nie konsolowca, który ograł na PS3, kupił na PS4, później jeszcze remastera machną na PS4 pro i znowu na PS5 za prawie 350 zeta bez zastanowienia łykną kolejny raz 8:E

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, lukadd napisał:

Ubaw mi robisz po pachy. Co innego korzystać z emulatorów k+m i kosić noobków na padach w muliplayerach na konsolach.

A co innego się pałować w wszystkich innych grach gdzie interface jest przystosowany tylko pod pada i nie wspiera natywnie myszki/klawy :EWciśnij kółko + krzyżyk + RB, następnie dodaj LB  i potwierdź trójkątem :E

WTF moja klawa nie ma takich przycisków :E

U Ciebie to same problemy dopiero co nie było strategii na konsolkach a jak dostałeś linki do praktycznie wszystkiego co nowesze to sterowanie M+K teraz jak da się grać na M+K to przycisków nie masz takich na swojej klawiaturze jak żyć normalnie :E

W sumie to Ci się nie dziwię bo gdybym został na PS4PRO to też odechciałoby mi się grać we wszystkie nowości od Sony :szczerbaty:

 

Nie dość że głośne, gorące to jeszcze na bebechach z tableta gdzie nawet taki God of War Ragnarök jest pocięty i wywalić musieli oświetlenie np. w custscenkach żeby to banglało w pociętej rozdzielczości i detalach w 30fps :E

Nawet VRR te stare złomy nie wspierają gdzie XOX dostał wsparcie https://spidersweb.pl/2018/03/freesync-w-xbox-one-premiera.html

2 minuty temu, lukadd napisał:

Ja nie mam, ale dobrze pamiętam, że na premierę tego remako-remastera miałeś grę i ogrywałeś. Sam za Full price kopie posmarowałeś Sony i teraz wyskakujesz z używkami :E 

Mimo, że nie popieram polityki Sony to prędzej zrozumie takiego nerda z PC, który nie trawi konsol i kupi taką grę za pełną cenę, ale grę która de facto pierwszy raz ever się ukazała na tej platformie.

A nie konsolowca, który ograł na PS3, kupił na PS4, później jeszcze remastera machną na PS4 pro i znowu na PS5 za prawie 350 zeta bez zastanowienia łykną kolejny raz 8:E

No ogrywałem na premierę i sprzedałem po ograniu pudełeczko a teraz jak ktoś chce to za grosze bez problemu znajdzie więc nie wiem gdzie Ty widzisz problem :E?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, azgan napisał:

U Ciebie to same problemy dopiero co nie było strategii na konsolkach a jak dostałeś linki do praktycznie wszystkiego co nowesze to sterowanie M+K teraz jak da się grać na M+K to przycisków nie masz takich na swojej klawiaturze jak żyć normalnie :E

W sumie to Ci się nie dziwię bo gdybym został na PS4PRO to też odechciałoby mi się grać we wszystkie nowości od Sony :szczerbaty:

Problemy jak coś to jak zwykle są u ciebie. Ja nie dostałem linków kiedy na PS zawita Anno, Settlersi, AoE, Songs of Conquest, Warhammer, Master of Magic, Farthest Frontier, Aganist the Storm, HoMM itd.

A 99% strategi co się nimi chwalisz i w ogóle wyjdzie na PS to nawet natywnie myszki/klawy nie wspiera. Więc o czym tu gadać :E

Co do PS4 Pro to leży w konsolowej kolekcji w tym roku może z 5h pograłem :E Ale cała generacja PS4 była naprawdę spoko, było kilka fajnych exów gdzie się faktycznie popykało na tej konsolce.

Z PS5 Sony musi sobie zasłużyć, sorki, ale remasterami starych gierek i gierkami z PS4 to Sony u mnie nie złapie plusa :E Mam i przerobiłem w życiu za dużo konsol, aby złapać się na taki tandetny marketing.

Niech Sony zacznie wydawać w końcu dobre exy na PS5 bo już najwyższy czas.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A najlepsze jest to, że sony od czasów ps3 nie zarobiło ma mnie złotówki. Każda konsola i ex były używkami. Jeżeli faktycznie gry na które czekam na steam nie wyjdą, to powtórka. Używane ps5 + używane gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, lukadd napisał:

Problemy jak coś to jak zwykle są u ciebie. Ja nie dostałem linków kiedy na PS zawita Anno, Settlersi, AoE, Songs of Conquest, Warhammer, Master of Magic, Farthest Frontier, Aganist the Storm, HoMM itd.

 

Napewno osoby które kupują PlayStation robią to po to żeby grać na nich głównie w strategie a nie EX'y a co do AoE odniosłem się przecież do tego 

Age of Empires IV i Age of Empires II: Definitive Edition oficjalnie na Xboksach. Znamy datę premiery

To jest marka Microsoft więc nigdy nie trafi na PlayStation 

Mimo to jak ktoś chce to i na PS znajdzie masę gier strategicznych takich jak np. SpellForce III Reforced, Frostpunk: Console Edition, XCOM2, Jurassic World Evolution 2, Sid Meier's Civilization VI, Cities: Skylines, Tropico 6, Two Point Hospital, Planet Coaster: Console Edition i inne...

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, azgan napisał:

a nie EX'y

No właśnie EXy :E Na PS4 było przyjemnie były te exy.

Na PS5 bida totalna z exami. Sony z PS5 obecnie ciśnie na remasterach i na grach z PS4 :E Gdzie i kiedy te exy na PS5? Pytam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, lukadd napisał:

No właśnie EXy :E Na PS4 było przyjemnie były te exy.

Na PS5 bida totalna z exami. Sony z PS5 obecnie ciśnie na remasterach i na grach z PS4 :E Gdzie i kiedy te exy na PS5? Pytam...

Ty chyba już nie pamiętasz jak wyglądała premiera PS4 i dwa kolejne lata po 

Jeden z pierwszych tytułów na PS4 to był Remaster The Last of Us nie Remake tak jak teraz zrobili tylko przenieśli grę z PS3 na PS4 to samo God of War 3 a na premierę słabiutki Killzone: Shadow Fall, DriveClub oraz Knack https://www.gry-online.pl/newsroom/playstation-4-polska-premiera-29-listopada/z31363f

Na PS5 już masz takie tytuły jak Demon's Souls RemakeRatchet & Clank: Rift Apart, Gran Turismo 7, Horizon Forbidden West, God of War Ragnarök, The Last of Us Part I Remake, Uncharted: Legacy of Thieves Collection, Ghost of Tsushima Director's Cut, Death Stranding Director's Cut 

Podkreślone tytuły są dostępne tylko na PS5 

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, azgan napisał:

Ty chyba już nie pamiętasz jak wyglądała premiera PS4 i dwa kolejne lata po 

Jeden z pierwszych tytułów na PS4 to był Remaster The Last of Us nie Remake tak jak teraz zrobili tylko przenieśli grę z PS3 na PS4 to samo God of War 3 na premierę słabiutki Killzone: Shadow Fall, DriveClub oraz Knack https://www.gry-online.pl/newsroom/playstation-4-polska-premiera-29-listopada/z31363f

Na PS5 już masz takie tytuły jak Demon's Souls Remake, Ratchet & Clank: Rift Apart, Gran Turismo 7, Horizon Forbidden West, God of War Ragnarök, The Last of Us Part I Remake, Uncharted: Legacy of Thieves Collection, Ghost of Tsushima Director's Cut, Death Stranding Director's Cut 

 

To jest wszystko wielkie G do tego co było w czasie premier PSX i PS2. Nowe IP, nowe gry co chwilę, a nie rimejki i kontynuacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Stjepan666 napisał:

To jest wszystko wielkie G do tego co było w czasie premier PSX i PS2. Nowe IP, nowe gry co chwilę, a nie rimejki i kontynuacje.

Zgadza się ale z drugiej strony co masz lepszego na PC? Dostajesz praktycznie same multi-platformy. Gdzie te czasy gdzie na PC były takie duże EX'y jak DOOM 3, Far Cry, Half-Life 2, F.E.A.R, Crysis?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, roman.kosecki88@interia.pl napisał:

State of play za tydzien.

Co? Skąd niby ta informacja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Dresiq napisał:

The last of us ograłem na ps3. Wolałbyś poznać tą grę w 2013 na ps3 720p, czy dziś w 4k 120fps oled na rtx 3x00/4x00 w zapowiedzianym remasterze ? Dlatego chętnie sobie poczekam na ragnarok, drugiego horizona i nowego pająka na PC.

Nie wiem ile Ty lat planujesz żyć ale dla mnie 9 lat robi różnicę :E

2 godziny temu, Dresiq napisał:

No i dobrze. Ja je obskocze w 120 fps.

No to sobie obskakuj. Jak Ty będziesz grać w HFW na PC to my będziemy grać w gry, które złożonością rozwalą ją w drobny pył no ale co tam, ty będziesz miał 120 FPS :lol2:

Edytowane przez Kris194
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, azgan napisał:

Ty chyba już nie pamiętasz jak wyglądała premiera PS4 i dwa kolejne lata po 

Pamiętam całkiem nieźle ? PS4 na stałe przytuliłem dopiero w 2016 roku. Wtedy po ~2.5 roku do premiery miałem do ogrania dla mnie ciekawe 3 exy na PS4 Until Dawn, U4 i Bloodborne.

The Order: 1886 olałem ciepłym moczem, tak samo jak i olałem Knack, Killzone i DriveCLub. Od bidy jeszcze ograłem, ale z takim jednak wymęczeniem InFamous'a.
No, ale to też były faktycznie exy na PS4 .


A teraz co masz z exów na PS5?
No sorry Ratchet mnie nie interesuję, demo nowego pada do mnie też nie trafia :E remastery też ziew, nowe GOW czy Horizon tak samo jak GT7 to przecież gry z PS4, a nie exy na PS5.

Kaplica totalna na PS5 jeśli chodzi o exy.

 

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Dresiq napisał:

The last of us ograłem na ps3. Wolałbyś poznać tą grę w 2013 na ps3 720p, czy dziś w 4k 120fps oled na rtx 3x00/4x00 w zapowiedzianym remasterze ? Dlatego chętnie sobie poczekam na ragnarok, drugiego horizona i nowego pająka na PC.

Również pyknąłem w tlou na ps3 i za nic nie grałbym teraz na rtxach z milion złotych monet, bo po prostu to już by nie robiło teraz takiego wrażenia jak wtedy. Tak samo jak ludzie nie pamiętający premiery uncharted 2 na ps3, nie rozumieją fenomenu tej odsłony. Tlou remaster mimo że w lepszej jakości to już nie robiło tego wow co kiedyś dla mnie i zagrałem tylko żeby sprawdzić 60fps ale nie pamiętam czy skończyłem czy już porzuciłem na "zimie".

Tak samo z przyjemnością ogram tego drugiego horizona i gowa na ps4, bo chętnie zobaczę co wycisnęli z tego krzemu i nie muszę wywalać kilku tysi na zestaw którego nie potrzebuję, a szkielet gry i tak tkwi w old genie.  

Do tego jak się dopadłem do plejki po takim długim okresie przerwy to aż miło :zakochany: Do tego wpadło kilka gierek w dobrych cenach i już jest co robić przez grudzień/styczeń jak nic.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, lukadd napisał:

 


A teraz co masz z exów na PS5?
No sorry Ratchet mnie nie interesuję, demo nowego pada do mnie też nie trafia :E remastery też ziew, nowe GOW czy Horizon tak samo jak GT7 to przecież gry z PS4, a nie exy na PS5.

Kaplica totalna na PS5 jeśli chodzi o exy.

 

Tylko co z tego że te tytuły wychodzą również na PS4/PS4PRO sroko wyglądają i działają gorzej niż na PS5 a to przecież PCMR przykładają do tego największą uwagę :E

No i mimo wszystko to są dalej nowe EX'y na PlayStation i nie wychodzą równocześnie na PC.

28 minut temu, Gonzo3211 napisał:

Również pyknąłem w tlou na ps3 i za nic nie grałbym teraz na rtxach z milion złotych monet, bo po prostu to już by nie robiło teraz takiego wrażenia jak wtedy. Tak samo jak ludzie nie pamiętający premiery uncharted 2 na ps3, nie rozumieją fenomenu tej odsłony. Tlou remaster mimo że w lepszej jakości to już nie robiło tego wow co kiedyś dla mnie i zagrałem tylko żeby sprawdzić 60fps ale nie pamiętam czy skończyłem czy już porzuciłem na "zimie".

Tak samo z przyjemnością ogram tego drugiego horizona i gowa na ps4, bo chętnie zobaczę co wycisnęli z tego krzemu i nie muszę wywalać kilku tysi na zestaw którego nie potrzebuję, a szkielet gry i tak tkwi w old genie.  

Do tego jak się dopadłem do plejki po takim długim okresie przerwy to aż miło :zakochany: Do tego wpadło kilka gierek w dobrych cenach i już jest co robić przez grudzień/styczeń jak nic.

Otóż to i mogę się pod tym nawet podpisać ?

Edytowane przez azgan
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To czemu masz laptopa za 10 koła ? RTX 3070 jak na laptopa to bardzo wysoka półka sprzętu.

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proste. Kupił żeby potwierdzić, że konsola jednak lepsza.

  • Haha 3
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupił, ale się nie cieszył. 8:E

  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...