Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Dresiq napisał:

The last of us ograłem na ps3. Wolałbyś poznać tą grę w 2013 na ps3 720p, czy dziś w 4k 120fps oled na rtx 3x00/4x00 w zapowiedzianym remasterze ? Dlatego chętnie sobie poczekam na ragnarok, drugiego horizona i nowego pająka na PC.

To jest dobre pytanie, czy wolałbym ograć tą grę na premierę, czy później ulepszoną wersję po latach? Raczej na premierę, bo wtedy mam najlepszy odbiór. Teraz się możemy z tych gier śmiać, ale w dniu ich premiery mówiliśmy o k&#^# ale grafika itp. Nie lubię czekać, więc jeśli mogę to obejść to to robię, i ogrywam gry na PS5.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, azgan napisał:

Tylko co z tego że te tytuły wychodzą również na PS4/PS4PRO sroko wyglądają i działają gorzej niż na PS5 a to przecież PCMR przykładają do tego największą uwagę :E

No i mimo wszystko to są dalej nowe EX'y na PlayStation i nie wychodzą równocześnie na PC.

Co z tego jak nic z tego .
Po prostu nie są to exy na PS5. To są dalej gry z PS4 :E które z podrasowaną grafą i płynnością trafiły na PS5. Tu koniec kropka. Absolutnie nie są to exy na PS5.

A na PC w zasadzie przecież wszystkie gry który wychodzą wyglądają i działają lepiej niż to co na konsolach nawet jeśli chodzi o gry od Sony. To jest normalna normalność przecie :E 

Do tego nie wiem po co tu jakieś wygibasy z PCMR wrzucasz :E  Takie hasła to przypadłość należąca do całego console peasant światka.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, lukadd napisał:

Co z tego jak nic z tego .
Po prostu nie są to exy na PS5. To są dalej gry z PS4 :E które z podrasowaną grafą i płynnością trafiły na PS5. Tu koniec kropka. Absolutnie nie są to exy na PS5.

A na PC w zasadzie przecież wszystkie gry który wychodzą wyglądają i działają lepiej niż to co na konsolach nawet jeśli chodzi o gry od Sony. To jest normalna normalność przecie :E 

Do tego nie wiem po co tu jakieś wygibasy z PCMR wrzucasz :E  Takie hasła to przypadłość należąca do całego console peasant światka.

A to da się odpalić na PS4 np. Remake The Last of Us Part I albo Ratchet & Clank: Rift Apart a może Demon's Souls nowe pójdzie na starym prosiaczku? Faktycznie nie ma EX'ów tylko na PS5, nic totalnie 0 :E

To odpal na PC te gry których nawet w zapowiedziach na PC nie ma i nie wiadomo czy ani kiedy mógłby tam trafić :E

A skoro ktoś tak bardzo miłuje mocniejszy sprzęt oraz stawia na kulturę pracy to PS5 rozjeżdża we wszystkich tytułach nawet najlepszą sztukę PS4PRO nawet w tych cross-genowych wypiekach od Sony i zwyczajnie bliżej temu do doświadczeń z midrange PC niż zabawy przy tablecie :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

13 minut temu, ditmd napisał:

To jest dobre pytanie, czy wolałbym ograć tą grę na premierę, czy później ulepszoną wersję po latach? Raczej na premierę, bo wtedy mam najlepszy odbiór. Teraz się możemy z tych gier śmiać, ale w dniu ich premiery mówiliśmy o k&#^# ale grafika itp. Nie lubię czekać, więc jeśli mogę to obejść to to robię, i ogrywam gry na PS5.

Nie wiem czy pamiętasz, ale TLoU na PS3, ale rozdzielczość 720p i te sprawy to był całkiem podobny masochizm jak i z GTA V :EGry świetne, ale te konsolki nie dawały rady wtedy tego zaprezentować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem bardziej ogólnie, nie biorąc tych gier za przykład. To co dzisiaj robi na nas wrażenie, za ileś tam lat będzie prehistorią.

Edytowane przez ditmd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, lukadd napisał:

 

Nie wiem czy pamiętasz, ale TLoU na PS3, ale rozdzielczość 720p i te sprawy to był całkiem podobny masochizm jak i z GTA V :EGry świetne, ale te konsolki nie dawały rady wtedy tego zaprezentować.

Wychodziła na sam koniec życia PS3 i np. ja w to zagrałem (podobnie jak w The Last of Us Part II na PS5) już na PS4 w 60k/s i lepiej jakości. 

Jak sprzedawałem prosiaka to się śmialiście że nie gram tylko go pogoniłem a wyszło mi to na dobre i dokładnie tak jak pisałem wszystkie te gry dostały Update pod PS5 i miałem w co grać na piątce. Ominęło mnie kilka tytułów i tematów z największymi emocjami jakie są zawsze na premierę ale Upgrade sprzętu zaliczyłem praktycznie po cenie PS4PRO z grami i śmiać mi się teraz chcę jak wiem że mam sprzętu od premiery cichutki, 0 problemów z samą konsola (pada musiałem już raz wymienić) kosztowała mnie 2249 zł a nie 3.5K jak sam stwierdziłeś wczoraj. Miałem w co grać na nowym sprzęcie i w tym roku również zaliczyłem Horizon Forbidden West, w Gran Turismo 7 pociskam cały czas bo teraz jest już spoko, oraz God of War Ragnarök i jestem zadowolony z tego stanu rzeczy. 

Czekam na 2023 rok, nowe zapowiedzi i gry od Sony ?

 

Edytowane przez azgan
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, azgan napisał:

A to da się odpalić na PS4 np. Remake The Last of Us Part I albo Ratchet & Clank: Rift Apart a może Demon's Souls nowe pójdzie na starym prosiaczku? Faktycznie nie ma EX'ów tylko na PS5, nic totalnie 0 :E

To odpal na PC te gry których nawet w zapowiedziach na PC nie ma i nie wiadomo czy ani kiedy mógłby tam trafić :E

A skoro ktoś tak bardzo miłuje mocniejszy sprzęt oraz stawia na kulturę pracy to PS5 rozjeżdża we wszystkich tytułach nawet najlepszą sztukę PS4PRO nawet w tych cross-genowych wypiekach od Sony i zwyczajnie bliżej temu do doświadczeń z midrange PC niż zabawy przy tablecie :E

Już ci chyba pisałem, jak cię jara remakoster prawie 10 letniej gry za full price to twoja sprawa.  Ratchet w którego nawet mój 12 dzieciak nie chciał grać :E a, jak mieliśmy PS5 to wolał już bardziej liznąć tego niesławnego Returnal'a 8:E

Remake Demons's Souls to była by dobra przystawka do jakiegoś konkretnego Exa na PS5, no, ale niestety jeszcze, żaden nie wyszedł :E

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, lukadd napisał:

Już ci chyba pisałem, jak cię jara remakoster prawie 10 letniej gry za full price to twoja sprawa.  Ratchet w którego nawet mój 12 dzieciak nie chciał grać :E a, jak mieliśmy PS5 to wolał już bardziej liznąć tego niesławnego Returnal'a 8:E

Remake Demons's Souls to była by dobra przystawka do jakiegoś konkretnego Exa na PS5, no, ale niestety jeszcze, żaden nie wyszedł :E

To sobie poczytaj lepiej ile osób u nas na Labie czeka na ten Remake prawie 10 letniej gry za full price tylko na STEAM :E

Remake Demon's Souls to dla mnie nowa gra bo nie grałem w poprzednie części a graficznie wygląda lepiej od Elden Ring i polecam Ci go ograć jeśli podobał Ci się Bloodborne który zapewne też doczeka się Remake od Sony :E

Returnal nie polecam bo akurat ta gra mi się nie podoba od samego początku no ale może będzie większe zainteresowanie tym tytułem jak wreszcie wyjdzie na PC 8:E

 

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, azgan napisał:

Jak sprzedawałem prosiaka to się śmialiście że nie gram tylko go pogoniłem a wyszło mi to na dobre i dokładnie tak jak pisałem wszystkie te gry dostały Update pod PS5 i miałem w co grać na piątce.

Nie wiem czy wyszło ci to, aż tak na dobre :E

Ograłem na PS4 pod koniec te Days Gone, Death Stranding, TloU2, wszystko latało w przyzwoitej konsolowej rozdzielczości ~1440p na PS4 pro i konsolowych 30fps. Dobre konsolowe wrażenia, trochę też pomęczyłem i nie skończyłem Ghost of Sushi bo mnie znudziło :E I tyle.

Następnie wyszło PS5 i kupa, do dziś bida.

10 minut temu, azgan napisał:

To sobie poczytaj lepiej ile osób u nas na Labie czeka na ten Remake prawie 10 letniej gry za full price tylko na STEAM :E

Zawsze mogę wejść do tematu i na spamić kolejne 2 strony. Popularność "tematu" będzie większa :E  Tylko czy to faktycznie zwiększy popularność gry? 8:E

A ile czeka, no nie żartujmy Panie Azganie. Pewnie podobna ilość jak na Uncharted :E Może z 10-20k w peak na steam dobije.

To tutaj nawet nie ma co z indorami porównywać :E

 

Edit. Persona 5 były ex na konsolkę od Sony ostatnio na steam bardzo ładnie pozamiatał Uncharteta, który to przecież był uznawany za jedną z najlepszych gier na PS :E

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, lukadd napisał:

Nie wiem czy wyszło ci to, aż tak na dobre :E

Ograłem na PS4 pod koniec te Days Gone, Death Stranding, TloU2, wszystko latało w przyzwoitej konsolowej rozdzielczości ~1440p na PS4 pro i konsolowych 30fps. Dobre konsolowe wrażenia, trochę też pomęczyłem i nie skończyłem Ghost of Sushi bo mnie znudziło :E I tyle.

Następnie wyszło PS5 i kupa, do dziś bida.

Days Gone dostało Update za free na 60fps 

The Last of Us Part II dostało Update za free na 60fps 

Death Stranding Director's Cut 

Ghost of Tsushima Director's Cut 

W sumie 4 gry do sprawdzenia miałem na starcie + Demon's Souls Remake oraz Spider-Man: Miles Morales więc mój pierwszy rok z PS5 nie był zły i ten też nie jest 

A teraz nie kupiłby w żadnym sklepie PS5 w cenie premierowej ani nie sprzedał za tyle PS4PRO co wtedy. Upgrade sprzętu praktycznie za darmo a różnica kolosalna jest ?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak ograć gierki z PS4 i twierdzić, że start z PS5 był fajny 8:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, azgan napisał:

który zapewne też doczeka się Remake od Sony

Na przyszłość rada. Szybciej Ci będzie wymienić gry których Sony nie odgrzeje.

  • Haha 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, lukadd napisał:

Już ci chyba pisałem, jak cię jara remakoster prawie 10 letniej gry za full price to twoja sprawa.  Ratchet w którego nawet mój 12 dzieciak nie chciał grać :E a, jak mieliśmy PS5 to wolał już bardziej liznąć tego niesławnego Returnal'a 8:E

Remake Demons's Souls to była by dobra przystawka do jakiegoś konkretnego Exa na PS5, no, ale niestety jeszcze, żaden nie wyszedł :E

MIales PS5 i sprzedales? 8:E W sumie tez o tym mysle jak nic nie zapowiedza fajnego na 2023

Godzinę temu, lukadd napisał:

Następnie wyszło PS5 i kupa, do dziś bida.

No wlasciwie wyszla jadna mega gierka. Horozon Forbiden West. Wlasnie odpalilem sobie zeby sprawidzic i graficznie to poziom A Plague Tale:requiem. Nie wiem jak oni to zrobili. Tez widzialem u siostrzenca pierwszego Horizon Zero down na PS4 i dziala to zadziwiajaco dobrze. Daleko od PC ale dziala super.

 

Godzinę temu, azgan napisał:

Days Gone dostało Update za free na 60fps 

The Last of Us Part II dostało Update za free na 60fps 

Death Stranding Director's Cut 

Ghost of Tsushima Director's Cut 

W sumie 4 gry do sprawdzenia miałem na starcie + Demon's Souls Remake oraz Spider-Man: Miles Morales więc mój pierwszy rok z PS5 nie był zły i ten też nie jest 

A teraz nie kupiłby w żadnym sklepie PS5 w cenie premierowej ani nie sprzedał za tyle PS4PRO co wtedy. Upgrade sprzętu praktycznie za darmo a różnica kolosalna jest ?

Kurcze, ale te gry wyszly juz na  PS4

Days Gone bardzo fajny ale nie bede gral jeszcze raz dla 60 fps

The Last Of Us II to porazka dla mnie i nigdy nie azagram ponownie i pewnie czesci 3 nie kupie. Jedynke ogralem ze cztery razy i jako byly fan serii zniszczyli mi checi do grania w te uniwersum.

Death Stranding-odbilem sie jak od sciany ale moze szanst nie dalem. Generalnie ogralem na youtube

Ghost Of Tsushima, podchodilem 3 razy i nie ma bata. gra nie dla mnie

Troche odgrzewane kotlety. Pajak moze sie komus podobac, ok. Horizon Forbiden West to jedna z topowych gry jakie gralem, GoW to tylko solidna gra.

Tak naprawde smialo mozna poczekac z kupnem PS5 bo jest tylko jedna wybitna gra. Ci co kupili napewno nie zaluja bo jest w co grac ale mowie, dsmialo mozna poczekac.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Dresiq napisał:

To czemu masz laptopa za 10 koła ? RTX 3070 jak na laptopa to bardzo wysoka półka sprzętu.

Sa ludzie ktorzy maja XBX, PS5, Steam Decka, Lapka za 10k, PC za 15k i 3 oddzielne TV/monitory pod kazda konsole. Czemu?
Bo moga, bo ich na stac, bo dla jednego 10k PLN to jak dla drugiego 100 PLN. 


Uwielbiam takie gadanie, po co TERAZ, jak za 5 lat bedzie taniej?
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, roman.kosecki88@interia.pl napisał:

MIales PS5 i sprzedales? 8:E W sumie tez o tym mysle jak nic nie zapowiedza fajnego na 2023

No wlasciwie wyszla jadna mega gierka. Horozon Forbiden West. Wlasnie odpalilem sobie zeby sprawidzic i graficznie to poziom A Plague Tale:requiem. Nie wiem jak oni to zrobili. Tez widzialem u siostrzenca pierwszego Horizon Zero down na PS4 i dziala to zadziwiajaco dobrze. Daleko od PC ale dziala super.

 

Kurcze, ale te gry wyszly juz na  PS4

Days Gone bardzo fajny ale nie bede gral jeszcze raz dla 60 fps

The Last Of Us II to porazka dla mnie i nigdy nie azagram ponownie i pewnie czesci 3 nie kupie. Jedynke ogralem ze cztery razy i jako byly fan serii zniszczyli mi checi do grania w te uniwersum.

Death Stranding-odbilem sie jak od sciany ale moze szanst nie dalem. Generalnie ogralem na youtube

Ghost Of Tsushima, podchodilem 3 razy i nie ma bata. gra nie dla mnie

Troche odgrzewane kotlety. Pajak moze sie komus podobac, ok. Horizon Forbiden West to jedna z topowych gry jakie gralem, GoW to tylko solidna gra.

Tak naprawde smialo mozna poczekac z kupnem PS5 bo jest tylko jedna wybitna gra. Ci co kupili napewno nie zaluja bo jest w co grac ale mowie, dsmialo mozna poczekac.

 

BoXUpyeCQAA2WhY?format=jpg&name=small

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, roman.kosecki88@interia.pl napisał:

MIales PS5 i sprzedales? 8:E W sumie tez o tym mysle jak nic nie zapowiedza fajnego na 2023

Sztuka od brata. Ja nic nie kupowałem i nie sprzedawałem :E

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, azgan napisał:

Zgadza się ale z drugiej strony co masz lepszego na PC? Dostajesz praktycznie same multi-platformy. Gdzie te czasy gdzie na PC były takie duże EX'y jak DOOM 3, Far Cry, Half-Life 2, F.E.A.R, Crysis?

Archolos, HL Alyx, mnóstwo strategii. Do tego w 2023 PS5 będzie miało VR, po kablu. Śmiech na sali. W przypadku ps4 już jednego miałem 2 lata po premierze, bo było faktycznie w co grać. Tutaj poza horizon i god of war nie mamy nic. I tak pewnie je zobaczę na PC w 2023/2024.

Plusem PS5 jest cena. Gdybym dziś miał kupić dobry pc, lub konsolę, to wybrałbym PS5. Nawet po dzisiejszej cenie. To co mam to efekt upgradów. Ale wczoraj liczyłem ile by kosztował nowy pc o wydajności mojego i trochę się przeraziłem że tyle poszło na zabawkę.

Jak na razie to rozpętaliśmy tutaj wojenkę rodem z memów PCMR vs CP.

Jeżeli to prawda że PS5 pro będzie w 2024 to ją kupuje. Bo patrzyłem z ciekawości na ceny podzespołów pc. Płyta mini itx pod 13th intela to 2400zł. Komputer gamingowy wszedł na pułap cenowy dla mnie może nie zaporowy, ale patrząc na spadający poziom gier, to nie, nie dam 10K za płytę główną + RTX. Takie PS5 pro było by do nowych gier, a ten mój 3080TI i tak odpali wszystkie PC exy pewnie do 2025.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Dresiq napisał:

Archolos, HL Alyx, mnóstwo strategii. Do tego w 2023 PS5 będzie miało VR, po kablu. Śmiech na sali. W przypadku ps4 już jednego miałem 2 lata po premierze, bo było faktycznie w co grać. Tutaj poza horizon i god of war nie mamy nic. I tak pewnie je zobaczę na PC w 2023/2024.

Plusem PS5 jest cena. Gdybym dziś miał kupić dobry pc, lub konsolę, to wybrałbym PS5. Nawet po dzisiejszej cenie. To co mam to efekt upgradów. Ale wczoraj liczyłem ile by kosztował nowy pc o wydajności mojego i trochę się przeraziłem że tyle poszło na zabawkę.

Jak na razie to rozpętaliśmy tutaj wojenkę rodem z memów PCMR vs CP.

Jeżeli to prawda że PS5 pro będzie w 2024 to ją kupuje. Bo patrzyłem z ciekawości na ceny podzespołów pc. Płyta mini itx pod 13th intela to 2400zł. Komputer gamingowy wszedł na pułap cenowy dla mnie może nie zaporowy, ale patrząc na spadający poziom gier, to nie, nie dam 10K za płytę główną + RTX. Takie PS5 pro było by do nowych gier, a ten mój 3080TI i tak odpali wszystkie PC exy pewnie do 2025.

Mnie VR w ogóle nie interesuje ani na PS5 ani na PC a Archolos to nie jest gra AAA więc śmieszą mnie takie porównania gdzie pytam o duże EX'y a w dop. dostaje fanowski mod do starego Gothica z drewnianą grafiką i animacjami idealna zachętą żeby wydać hajs na nowego RTX'a ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, lukadd napisał:

Ratchet w którego nawet mój 12 dzieciak nie chciał grać :E a, jak mieliśmy PS5 to wolał już bardziej liznąć tego niesławnego Returnal'a 8:E

Akurat Ratcheta to Ty szanuj, specjalnie kupiłem PS3 żeby ograć wcześniejsze częsci i świetnie się bawię ;) myślałem nawet o PS2 żeby pyknąć w Size Matters i Secret Agent Clank ale słabo z podłączeniem go do Oleda i  polecę z emulatorem PSP na PC ;)

Edytowane przez Elvis79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Dresiq napisał:

Jeżeli to prawda że PS5 pro będzie w 2024 to ją kupuje. Bo patrzyłem z ciekawości na ceny podzespołów pc. Płyta mini itx pod 13th intela to 2400zł. Komputer gamingowy wszedł na pułap cenowy dla mnie może nie zaporowy, ale patrząc na spadający poziom gier, to nie, nie dam 10K za płytę główną + RTX. Takie PS5 pro było by do nowych gier, a ten mój 3080TI i tak odpali wszystkie PC exy pewnie do 2025.

Ja pomimo posiadania PS5 rozważałem zbudowanie konkret zestawu na AM4 (bardziej do pracy niż gier) ale jak zobaczyłem, że za 3 części musiałbym zapłacić 4500 zł to stwierdziłem, że producenci chyba się łbami pozamieniali :E Przynajmniej o 1/3 za dużo.

Edytowane przez Kris194

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie. Od kilku tygodni mam PS5 natomiast dopiero dzisiaj zauważyłem dziwna przypadłość. Podczas grania w gry np. Horizon konsola sama przełącza się w tryb offline. Dopiero przeprowadzenie testu łącza pomaga aby znowu połączyła się z Internetem. Ktoś z Was miał podobny problem ? 
XSX podłączony do tego samego routera i PC nie maja z tym problemu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, m1chal3k napisał:

Panowie mam pytanie. Od kilku tygodni mam PS5 natomiast dopiero dzisiaj zauważyłem dziwna przypadłość. Podczas grania w gry np. Horizon konsola sama przełącza się w tryb offline. Dopiero przeprowadzenie testu łącza pomaga aby znowu połączyła się z Internetem. Ktoś z Was miał podobny problem ? 
XSX podłączony do tego samego routera i PC nie maja z tym problemu. 

U mnie działo się podobnie. Ostatecznie podłączyłem konsole kablem. Szukałem innego rozwiązania, ale nie pomogło np zmieniałem adresy/maski jak w poradnikach. Zmieniłem dostawce, inny router i działa ok.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Saren7 napisał:

U mnie działo się podobnie. Ostatecznie podłączyłem konsole kablem. Szukałem innego rozwiązania, ale nie pomogło np zmieniałem adresy/maski jak w poradnikach. Zmieniłem dostawce, inny router i działa ok.

Jakiego masz obecnie dostawce ? Bo problem u mnie jest w UPC przy modemie 1GB ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Kris194 napisał:

Ja pomimo posiadania PS5 rozważałem zbudowanie konkret zestawu na AM4 (bardziej do pracy niż gier) ale jak zobaczyłem, że za 3 części musiałbym zapłacić 4500 zł to stwierdziłem, że producenci chyba się łbami pozamieniali :E Przynajmniej o 1/3 za dużo.

to prawda, ceny sa chore. Ja musialem calkowicie zapomniec o racjonalizacji zakupu zeby poprostu isc i kupic topowy sprzet. Traktuje to jak hobby i pieniedzy nie licze. Poprostu ide kupuje.

A PS5Pro napewno sobie kupie.

 

Swoja droga ciekawe czy microsoft zamknal sobie droge do mocniejszej konsoli, no bo jak maja robic gre co chodzi na xss, xsx i xsx pro czy inna nazwa. Ciezko bedzie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...