Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, JDX napisał:

Kraj w którym nie da się normalnie prowadzić działalności gospodarczej i spokojnego życia więc nic dziwnego 

P.s jak wam się sprawują PlayStation 5 ? Ktoś już oddawał na gwarancję ? Jakieś inne problemy ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja raz pada naprawialem z mojej pierwszej PS5, jakos kilka miesiecy po premierze.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, voltq napisał:

Kraj w którym nie da się normalnie prowadzić działalności gospodarczej i spokojnego życia więc nic dziwnego 

P.s jak wam się sprawują PlayStation 5 ? Ktoś już oddawał na gwarancję ? Jakieś inne problemy ? 

Nie no ubi to się zwija bo oststnio stracili 500 mln USD na nie wydanych gierkach, więc tną koszty. 

https://www.tweaktown.com/news/90022/ubisoft-stock-crashes-as-company-prepares-500-million-euro-loss-for-2022/index.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, voltq napisał:

sprawują PlayStation 5

Raz naprawiałem pada,a teraz słychać mocno napęd.Wydaje mi się że już długo nie pociągnie. Gwarancji już nie ma. Jak całkiem zdechnie to będę skazany na cyfry.

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 1.02.2023 o 21:53, bleidd napisał:

Chodził? Kiedy i gdzie? I co to ma do rzeczy w obecnej sytuacji? Bo ja kiedyś tankowałem za 3.70 pb95 i co to ma do rzeczy w chwili obecnej? Bo jak ktoś mi teraz zaproponuje 77" C12 za 10k to kupię 9 z czego 8 na zapas.

Ma do rzeczy tyle, że może się powtórzyć taka promocja ;) Nie wyjeżdżaj tu z paliwem, bo to dwie różne rzeczy. Do tego w DE regularnie jest poniżej 10k. Ostatnio ściągałem zestaw głosików 85kg z DE za parę stówek, więc da się,. Mogę Ci załatwić 8 takich TV za 10k zł, jak chcesz i zarobię na tym kolejne 10k? Wysyłać dane do przelewu na PW? ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, ombre070 napisał:

Raz naprawiałem pada,a teraz słychać mocno napęd.Wydaje mi się że już długo nie pociągnie. Gwarancji już nie ma. Jak całkiem zdechnie to będę skazany na cyfry.

 

 

Mnie się wydaje nie jestem ekspertem że napęd po prostu tak głośno chodzi , u mnie podobnie a konsolę mam dopiero rok czasu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawiła się dobra promocja w neonecie, więc nareszcie kupiłem swoją PS5 z Ragnarokiem. Szkoda tylko, że mam TV sprzed 6 lat i już szału nie robi, a szczególnie, że Samsungi KS7000 miały problemy z wadami podświetlenia przez co psuje mi to trochę zabawę, ale na razie jak nie będzie dobrych promocji, to nie zamierzam zmieniać. Dużo tracę podłączając konsolę do TV, które nie obsługuje HDMI 2.1? 

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, krzysiek14647 napisał:

Pojawiła się dobra promocja w neonecie, więc nareszcie kupiłem swoją PS5 z Ragnarokiem. Szkoda tylko, że mam TV sprzed 6 lat i już szału nie robi, a szczególnie, że Samsungi KS7000 miały problemy z wadami podświetlenia przez co psuje mi to trochę zabawę, ale na razie jak nie będzie dobrych promocji, to nie zamierzam zmieniać. Dużo tracę podłączając konsolę do TV, które nie obsługuje HDMI 2.1? 

Miałem kilka lat temu KS7000 i podobne objawy. Wymienili matrycę. Mimo to HDR słaby, często kolory wyblakłe. Jak kupiłem potem OLEDa to różnica była ogromna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, JDX napisał:

Miałem kilka lat temu KS7000 i podobne objawy. Wymienili matrycę. Mimo to HDR słaby, często kolory wyblakłe. Jak kupiłem potem OLEDa to różnica była ogromna.

U mnie też wymieniali rok temu, bo miałem rozszerzoną gwarancję, ale problem dalej ten sam i mam wypalenie w lewym dolnym rogu i białe kropki też na dole ekranu. Jeszcze trochę i też muszę go zmienić. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mówią, że LCD się nie wypalają :E Ja też wypaliłem podświetlenie w moim starym samsungu. Teraz jednak jak już wypalać to wolę oledy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 1.02.2023 o 22:23, ghostdog napisał:

 Jakoś nie jestem przekonany do tv OLED, za dużo oglądam sportu na jednym kanale.

Też tak myślałem, swojego CX mam od premiery, i nic się nie dzieje. Ba, używam go nawet jako monitora. Na nic bym oleda nie zamienił.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, lukadd napisał:

A mówią, że LCD się nie wypalają :E Ja też wypaliłem podświetlenie w moim starym samsungu. Teraz jednak jak już wypalać to wolę oledy.

Raz na KS7000, wcześniej raz Sony (chyba model W655A) i drugi raz też Sony. Teraz mam 3ciego OLEDa (C9, CX i teraz C1). Dwa poszły do rodzinki. Zero problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam pytanie o tryb wysokiej liczby klatek w niektórych tytułach na PS5 jak GoW Ragnarok albo Resident Evil. 

Wiem że w samym trybie wydajności mamy 60kl/s a z dodatkowo z włączonym trybem wysokiej liczby klatek FPS sięgają pod 120kl/s.

Ale jakie są starty graficzne po włączeniu takiego trybu? Śmieszne bo żadna z gier nie tłumaczy jakie spadki w grafice po włączeniu tego trybu więc tak na pierwszy rzut oka może się wydawać że FPSy rosą a grafika nie spada a to chyba nie jest możliwe. Wydaje mi się że przy 120kl/s to grafika powinna iść mocno w dół.

Mam TV 120HZ Z HDMI 2.1 i zastanawiam się czy grać z trybem wysokiej liczby klatek.

Z góry dzięki za wyjaśnienie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba w każdym przypadku zwiększenie liczby wyświetlanych klatek wiąże się z pewnymi kosztami, które odbijają się na jakości tego, co wyświetlane jest na Twoim ekranie. Najczęściej jest to obniżenie rozdzielczości obrazu, pogorszenie jakości tekstur czy przycięcie niektórych efektów graficznych. Z pustego i Salomon nie naleje. Gra Ci nie powie wprost co zostanie w takim wypadku zredukowane, ale różnica będzie widoczna. Mniej lub bardziej, ale będzie.

Porównań poszczególnych trybów w konkretnych tytułach musisz szukać sam, dobrym miejscem do tego jest np. Digital Foundry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanie od laika bo kupiłem w końcu PS5 a ostatnią konsolę jaką miałem to był plejak 3 :D. Czy mogę kupić grę w wersji na PS4, np. Horizon Forbidden West i normalnie mieć pełnoprawną wersję na PS5 po instalacji ? Czy jest jakiś haczyk ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, QuBBa napisał:

Panowie pytanie od laika bo kupiłem w końcu PS5 a ostatnią konsolę jaką miałem to był plejak 3 :D. Czy mogę kupić grę w wersji na PS4, np. Horizon Forbidden West i normalnie mieć pełnoprawną wersję na PS5 po instalacji ? Czy jest jakiś haczyk ?

Jak najbardziej, jest bezpłatna aktualizacja do wersji PS5, którą trzeba pobrać osobno, jak się ma wersję PS4 tej gry :) Ale nie ze wszystkimi grami tak jest. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Pavel87 napisał:

 Ale nie ze wszystkimi grami tak jest. 

No w zasadzie to poza Horizonem to w żadnej :D Wszystkie inne (wiele tego nie m na razie) mają płatny upgrade albo trzeba kupić jakąś specjalna wersję typu Digital Deluxe.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś z Was instalował może w PS 5 dodatkowy dysk  SSD M.2 ?? Polecacie jakieś konkretne modele ?

Edytowane przez Klakier1984

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam CRUCIAL P5 Plus, spełnia te wymagania Sony o odczycie 5500 MB/s+ no i jest całkiem niedrogi.

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z radiatorem czy bez?  Rozumiem, że na takim dysku normalnie zainstalujemy gry ps5 które wymagają szybkiego dysku, bo np mam zewn hdd więc zainstaluję tylko wersje ps4. Kingston kc3000 to też tani dysk i ponoć działa z ps5. Może kiedyś zakupię jakiś dysk, ale nie wiem czy nie lepiej wypatrywać z radiatorem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Reddzik napisał:

Z radiatorem czy bez?  Rozumiem, że na takim dysku normalnie zainstalujemy gry ps5 które wymagają szybkiego dysku, bo np mam zewn hdd więc zainstaluję tylko wersje ps4. Kingston kc3000 to też tani dysk i ponoć działa z ps5. Może kiedyś zakupię jakiś dysk, ale nie wiem czy nie lepiej wypatrywać z radiatorem.

Ja wrzuciłem radiator dla świętego spokoju. Tak gry z PS5 można ładować na ten zewnętrzny SSD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • 8k za używkę gdzie dostępna na stronie nvidia nowa za 7750? 
    • Może czas panowie się nauczyć języka angielskiego, pisze do tych, którzy MUSZĄ czytać napisy.
    • Koszt pracodawcy w Polsce zawsze trzeba brać pod uwagę, bo jest sporo ofert B2B i to właśnie koszt pracodawcy jest porównywany z kwotą netto na faktura (+ ew. brak płatnego urlopu, chorobowego itp.). W Polsce studia są bezpłatne bez względu na wyniki, a wszystkie publiczne uczelnie, z politechnikami włącznie, walczą o studentów łatwością zdobycia tytułu, a nie prestiżem. Ameby matematyczne bez najmniejszego problemu zdobywają tytuł inżyniera. Ogólnie to studia w Polsce coraz mniej znaczą. Ogólnie uznaje się, że kto ich nie ma jest plebsem znacznie gorszym niż kiedyś osoba bez zdanej matury czy po zawodówce. Z drugiej strony wiele branż gdzie wykształcenie nie jest prawnie wymagane zatrudnia ludzi po zarządzaniu itp. na stanowiska techniczne, bo i tak za dużo te studia nie dają. Z jednej strony uczelnie chwalą się współpracą z firmami w regionie, a z drugiej strony ta współpraca faktycznie nie ma miejsca. Zapewne chodzi o dodacje. A student na uczelni to rzecz święta, bo uczelnia ma płacone od pogłowia, a nie efektów nauczania. Wykładowcy i adiunkci, którzy starają się trzymać poziom są terroryzowani przez dziekanaty i najczęściej szybko przepuszczają osoby z zerową wiedzą. Praca na uczelni najczęściej opłaca się wyłącznie po to, aby zdobywać granty na badania potrzebne w prywatnym biznesie. Yo.
    • Miałem przyjemność poznać tę panią osobiście i wiem jak ciężko ją pokonać więc dla mnie trzeba mieć skila 😄.Widziałem kiedyś film na YT jak ktoś pokonał Midira nie lvl postacią jakimś sztyletem zwykłym.Dla mnie takie akcje 🤯,mistrzostwo świata i okolic .
    • Czasami zasadnym jest częściowe cytowanie rozbudowanego posta nawet tego bezpośrednio wyżej, aby było wiadomo to jakiej jego części wypowiedzi się odnosimy, zwłaszcza jak ktoś pisze duże laboraty, ale widać jest to jedno z najwyższych przewinień tutaj - spoko,  Wasz cyrk Wasze małpy.   
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...